Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2014., 16:22   #41
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
joj Marcelo ali nije on lud pa da ide kod Mejie tak da
pa da nebi mu preporučila da se ide brukat tak da nek bude Čunga tako da bacim look na ovaj show a ako Ruiz bude Tefo umrijet ću

a kaj Ramiz bu bio Cesar Evora pošto on mora u svakoj od Meje
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 16:47   #42
Meni bi Marce vise legao za Cenga nego za Ezela mada bi i kao Ezel bio sjajan.
Sto se tice Cengizove ljubomore ja nisam primetila da je on ljubomoran na Omera zbog lepote vec zbog toga sto je Omer imao porodicu a on ne.Opet Levi ne dolazi uobzir ako glumi Cunga ali ukoliko bi glumio neko priblizan njegovim godinama sto da ne.Mlad lep,pametan muskarac koji je mogao imati sta je hteo,sve je upropastio zbog sujete i ljubomoreMislim da ne zvuci lose ne mora biti totalni copy_paste sa turskim Cengom.Mislim ipak da ce Cenga glumiti Serhio Sendel.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 18:49   #43
Ximena i Ivan opet skupa?

Quote:
Mejia quiere de pareja protagónica a Ximena Navarrete e Iván Sánchez.



Otra producción estelar es la que estará a cargo del productor Salvador Mejía el próximo año. Faltan meses para que se den a conocer los detalles definitivos, porque el horario de esta telenovela podría ser después de Hasta el fin del Mundo, que apenas inicia sus transmisiones en el mes de agosto. Lo único que se comenta en los pasillos de la televisora de San Ángel es la probable pareja protagónica, que sería tomada del melodrama La Tempestad. Los candidatos son Ximena Navarrete y el español Iván Sánchez. Lo más reciente que cometamos del actor fue sobre su ingreso a la serie Señorita Pólvora, que estará bajo la producción de Sony Pictures con la televisora de San Ángel, pero los enterados dicen que habría tiempo suficiente para él para terminar una serie y continuar con la telenovela...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 19:36   #44
Xime i Ivan? Yes pliiiiiiiz Mejia im možda nije najpametniji izbor, ali njih dvoje u paru rado ću gledati
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 22:53   #45
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
dobra dobra i blizu istine
ovo je fakat pogođeno!!!
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 23:19   #46
Ako će ovo stvarno biti remake Ezela, onda bi za Ramiza mogao proći i Rocha.
Put99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 13:52   #47
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
Xime i Ivan? : cerek: Yes pliiiiiiiz : moli: Mejia im možda nije najpametniji izbor, ali njih dvoje u paru rado ću gledati : zubo:
potpis, potpis potpiiiiss
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 20:14   #48
I ja sam pomislila na Rochu kao Ramiza.Kao Alija mogu da zamislim Islasa jer covek zna napraviti one manijakalne face.Za Sebicu mislim da ce staviti Marisol del olmo ,premda ona meni moze proci i kao Eyshan pogotovo uz Cordobu kao Ezela.
Ximenu obozavam mada mislim da bi ona trebala glumiti Bahar ili Azad ,jer ima 24 god a Eyshan ima 30 plus.Mislim da bi Eyshan ako ne Marisol onda trebala glumiti jedna od onih glumica koje imaju oko 35 a glume dvadesetogisnjakinje.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 20:47   #49
Quote:
beren cansu fan kaže: Pogledaj post
I ja sam pomislila na Rochu kao Ramiza.Kao Alija mogu da zamislim Islasa jer covek zna napraviti one manijakalne face.Za Sebicu mislim da ce staviti Marisol del olmo ,premda ona meni moze proci i kao Eyshan pogotovo uz Cordobu kao Ezela.
Koliko god mi je Marisol draga, ona se privremeno povukla iz svijeta telenovela jer se posvećuje kazalištu. U svakom slučaju može ona, samo ne kod Mejie.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 21:16   #50
Ako ovo stvarno bude remake Ezela nadam se da će protagonistica neće biti mlađa od dvadeset pet godina jer bi onda morali promijeniti godine od izdaje do osvete, a onda bi to moglo krenuti remakeom Tormente gdje nije ništa bilo isto koliko sam shvatio iz komentara.
Davno sam dao jedan komentar na nekoj temi da bih volio da Colunga bude glumio Ezela ako bi ikada Televisa radila remake, mislim da bi to bila fantastična završnica njegove protagonističke karijere. Manuel,Luis, Ricardo, Eduardo te sada eventualno Ezela, sve sami likovi akcije.
Put99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 22:07   #51
Ezel ima 35 god bio bi veliki napor za Colungu da glumi coveka od preko 30 god.
Kao Eyshan bi mogla da prodje i Paola Nunez gledala sam njene slike i na nekima potseca na Cansu.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 22:14   #52
Ezel ima 35 god bio bi veliki napor za Colungu da glumi coveka od preko 30 god.
Kao Eyshan bi mogla da prodje i Paola Nunez gledala sam njene slike i na nekima potseca na Cansu.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 22:18   #53
Znaci nista od Adele Noriega a bas sam htela da se vrati mada kada bolje razmislim ovaj projekat i nije za nju! Nije ona za Ejsan. Ximena je ok!
__________________
History is written by survivors. And I am surely that.
|Catherine de Medici ♥ R E I G N |
cemileakarsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 22:38   #54
Quote:
beren cansu fan kaže: Pogledaj post
Ezel ima 35 god bio bi veliki napor za Colungu da glumi coveka od preko 30 god.
Kao Eyshan bi mogla da prodje i Paola Nunez gledala sam njene slike i na nekima potseca na Cansu.
To je istina, ali problem je što je Nunezica potpisala ekskluzivni ugovor s Telemundom, ako se ne varam.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 22:59   #55
Marisol de Olmo i Kordoba su na istom. Itekako zasluzuju glavnu ulogu,
a do sada je nisu dobili. Bili bi dobar par
Kad bi ovo Mehija uradio kao sto je Macehu, moglo bi da se gleda
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 23:15   #56
Ja cu gledati kako bi uocila razlike a bice ih.Necu da osudjujem seriju unapred jer moze ispasti da je potcenjujem.Setite se polemike oko Remakea Strasti Orijenta,te nezadovoljstva sto je glavnu ulogu dobila pokojna Monica Spear .Kasnije se serija vecinh svidela i mnogi su zavoleli Monicu kao glumicu.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 11:56   #57
Da,ali opet Televisa i Telemundo su nebo i zemlja. Plus Mejia radi remake. Gdje ćeš boljeg producenta izabrati. On je Ezela pretvoriti u pravu sapunicu,Eysan će biti patnica koja će plakati svaku epku bar 3 puta. Ugl Ezel nije serija za Televisu,bolje da su onda uzeli argentinskog Montecrista. Ako će već takvu temu.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 20:51   #58
Mozda nas iznenade videcemo.Kao osoba koja cesto gresi o procenama necu nista prognozirati,ali mislim da ce se gledati.Ako nista bar da se nasmejemo.Da ovo radi Castro znala bi da ce serija biti ok,ako zanemarimo cinjenicu da bi Bahar sigurno glumila Sofija.Recite sta hocete ali meni je
Ruiz nekako najbolji izbor za Tefvika,tacno ga mogu zamisliti.Za Cengiza bi mogao David Zepeda(znam da je mnogima odbojan ali priznajte da sjajno glumi negativce).Moj izbor za Alija je Mauricio Islas ali on valjda radi u Azteci,dok ce njihov izbor biti Roberto Palazuelos ili Alberto Estrella.Za Kenana mislim da bi mogao proci Lizardo guarino.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 21:23   #59
Ovi su poludjeli. Nadam se da ipak nece snimati seriju!Jer se upropastiti!

A ako bude voljela bi za lik Ezela vidjeti Jeancarlosa Canela,a za Eysan Silviju Navaro ili Gaby Espino

p.s Pisem gluposti,jer nitko nece uspjeti zasjeniti Kenana!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 21:42   #60
Opet spojili Meiju i Abud u glavni termin nakon gomile nebuloza u LT,da su bar stavili drugog spisatelja možda bi i bilo nešto ali ovako će opet biti oko 20 % gledanosti.
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.