Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2015., 13:47   #2681
http://www.ebay.com/itm/251885156923...%3AMEBIDX%3AIT



http://www.ebay.com/itm/301408611424...%3AMEBIDX%3AIT



http://www.ebay.com/itm/350727399658...%3AMEBIDX%3AIT



Sve je stiglo unutar 2 tjedna, potpuno isto kao na slikama, komunikacije sa sellerom nije bilo. Zadovoljna sam, moje preporuke!

missNiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 18:50   #2682
Stick on bra

LINK - ebay

Cijena : 6.99 $ + free pp

Ja sam ovaj grudnjak naručila od drugog sellera koji više nema taj artikal pa sam pronašla na ebayu drugog sellera koji prodaje istu stvar. Ja sam naručila bež boju, veličinu B, i odlično odgovara. Inače tu veličinu nosim tako da očito njihove veličine se u ovom artiklu slažu s našim veličinama. Napravljen je jako dobro i kvalitetno, ljepljivi dio zaista jako drži (pošto sam ga već nosila), čak je malo teško to i odljepit kasnije koliko se dobro zaljepi. Njihova slika zaista pokazuje stvarni proizvod, i ja ovaj ljepljivi grudnjak stvarno preporučujem.

Slike uživo na blogu:

__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 14:46   #2683
Bijeli klač i biserna ogrlica

1) Ime itema: Korea Stylish Casual Women's Lace Rose Pattern Clutch

Link proizvoda: http://www.wholesalebuying.com/produ...n-clutch-56394

Slika proizvoda sa sellerove stranice:



Recenzija: Ja sam naručila bijeli klač, ali ne mogu skinuti sliku bijelog sa stranice. Čekala sam pošiljku blizu dva mjeseca. Klač je jako lijep. Dosta je smrdio, oprala sam ga u jastučnici u mašini, nije se izlomio, ni ništa. Dimenzije su 27,5 x 21 cm. Preporučujem!

2) Ime itema: Hot Fashion Married Short Design Pearl Knitted Female Chain Necklace Formal Dress Accessories

Link proizvoda: http://www.wholesalebuying.com/produ...essories-67246

Slika proizvoda sa sellerove stranice:



Recenzija: Isto čekala dva mjeseca. Nisam zadovoljna, lijepo izgleda, ali nije nešto kvalitetno urađena, nervira me što je otpetljana, nije uvijena u pletenicu kao na njihovoj slici. Ali iskoristiću je vjerovatno.

Moja slika oba itema:

ociplavogpsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 12:09   #2684
Pro Makeup Powder Blush Face Cheek Flat Contour Brush Foundation Cosmetic Tool
http://www.ebay.com/itm/231572310172...%3AMEBIDX%3AIT

došla za nekih 3 tjedna, kist je predobar, mekan, dlačice su gusto zbijene ma savršen za konturiranje

__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 21:02   #2685
došla za nekih 3 tjedna, kist je predobar, mekan, dlačice su gusto zbijene ma savršen za konturiranje

Slazem se i ja ga imam i jedan mi je od drazih....
Baby imas jako lijepe nokte
NiLuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 21:27   #2686
Quote:
NiLuna kaže: Pogledaj post
došla za nekih 3 tjedna, kist je predobar, mekan, dlačice su gusto zbijene ma savršen za konturiranje

Slazem se i ja ga imam i jedan mi je od drazih....
Baby imas jako lijepe nokte
ajoj hvala ti
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 12:50   #2687
Link narukvica

Link hairband

Cijena: (muška narukvica): 6,18 $ + besplatna poštarina
Cijena: (ženska cvjetna traka za kosu): 2,96 + besplatna poštarina
Narudžba sa sammydressa je došla jako brza, za nekih 20 dana.
Muška narukvica je odlična; kvalitetna, čvrsta, ne ostavlja nikakve tragove na ruci od nošenja, ne crni.
Ženski ukras za kosu s cvjetićima je došao u rozoj boji. Kada naručivate ne može se birati boja, nego oni šalju naizvjenično boju koja im dođe na red. Meni je jako drago što sam dobila rozu boju, inače sazada je guma jako rastezljiva, pa ne steže previše glavu, što je jako dobro.

Slike uživo na blogu



__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 12:14   #2688
Women Floral Push-up Padded Bra Bandage Bikini Set Bathing Swimwear Swimsuit

http://www.ebay.com/itm/251953059177...%3AMEBIDX%3AIT





Stiglo nakon 13 dana. Isti kao na slici, kvalitetan, mjere su točne, vrijedi i više od ovih 7 dolara koliko sam ga platila. Boje na mojoj slici djeluju isprabno, jer je slikano na umjetnom svjetlu, u stvarnosti su kričavije. Ja sam oduševljena :klap:


Sexy Women Punk Girl T-shirt Short Sleeve Loose Tank Tops Vest Summer White


http://www.ebay.com/itm/361308268752...%3AMEBIDX%3AIT





Stiglo za 14 dana, ista kao na slici, mjere su točne, materijal je mekan. Preporučujem!
missNiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 14:33   #2689
Quote:
missNiki kaže: Pogledaj post
http://www.ebay.com/itm/251953059177...%3AMEBIDX%3AIT

http://img.photo138.com/TG/ZD44201-C-4-11.jpg



Stiglo nakon 13 dana. Isti kao na slici, kvalitetan, mjere su točne, vrijedi i više od ovih 7 dolara koliko sam ga platila. Boje na mojoj slici djeluju isprabno, jer je slikano na umjetnom svjetlu, u stvarnosti su kričavije. Ja sam oduševljena :klap:
Jel gornji dio ima bar malo push-upa?

Zadnje uređivanje makyca : 08.07.2015. at 11:51.
dextericaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 20:15   #2690
Quote:
dextericaa kaže: Pogledaj post
Jel gornji dio ima bar malo push-upa?
lijepo je postavljen, ima nešto malo push upa (u teoriji), aliiiii kod mene se to ne vidi kad ga obučem haha.
evo prilažem sliku


missNiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 20:33   #2691
Naše recenzije #2 (OBAVEZNO pročitati uvodni post)

Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
Meni su se ovi remeni potrgali i raspali nakon 1 nošenja




Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje makyca : 08.07.2015. at 11:52.
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 11:56   #2692
Postovi o kupaćem kostimu su na temi ebay
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 12:13   #2693
Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Meni su se ovi remeni potrgali i raspali nakon 1 nošenja




Sent from my iPhone using Tapatalk
To mi je još jedna cura rekla, ja sam svoju vec 10tak puta nosila i nista, izgleda i dalje kao nova. Neznam to možda kako koga potrefi.
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 14:23   #2694
Black lace shirt

LINK - rosegal.com

Cijena: 9,08 $ + besplatna pp

Došla za 25 dana, poslana China poštom. Kvaliteta majice je odlična, nema končica, nigdje nije ostećena niti ista slicno. Ja sam s ovom kratkih rukava očarana.Dimenzije u tablici odgovaraju, ja sam EU M i odgovara mi.
Majica je stvarno prekrasna, može se s ovog linka još naručiti pored ove još i u 3 druge boje.

slike uživo na blogu

__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 16:50   #2695
Bohemian 3/4 Sleeve Plunging Neck Printed Laciness Women's Dress

Link za tuniku / haljinu

Cijena : 11.53 $ free pp

Došla za nekih 20-25 dana

Print na tunici je odličan, isti kao na njihovim slikama kao i čipka. Mjere iz tablice su točne, osim duljine. Moja tunika je točno 72 cm, a u tablici piše 82 cm. Za mene dakle ovo nije haljina ali je prekrasna tunika. Preporučam je kao tuniku ili ako ste niži od 160cm haljinu. Ja sam 168 cm i naručila sam veličinu L.

Slike na blogu

__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 12:56   #2696
Sexy Women's Halter Floral Printed Bikinis Set High Waist Beach Swimsuit Swimwear Push Up Bra and Br

LINK - za kupaći

Cijena: 9,14 $ + pp, sad je snižen na 8,5 $

Paket je došao za 20 dana, poslan China poštom s brojem za praćenje. Kupaći kostim je odličan, prekrasan print, jako kvalitetno napravljen, i košarice imaju blagi push-up. Naručila sam veličinu L, i dimenzije u tablici za gornji dio su netočne. Košarice su veće od 86 cm po mom mišljenju je veličina C košarice. Dimenzije za struk i donji dio su točne. Kupaći je prekrasan, moje velike preporuke i za ovu online stranicu i za kupaći.
Slike uživo na blogu, sa svim detaljima.

__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 17:39   #2697
Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
Link za tuniku / haljinu

Cijena : 11.53 $ free pp

Došla za nekih 20-25 dana

Print na tunici je odličan, isti kao na njihovim slikama kao i čipka. Mjere iz tablice su točne, osim duljine. Moja tunika je točno 72 cm, a u tablici piše 82 cm. Za mene dakle ovo nije haljina ali je prekrasna tunika. Preporučam je kao tuniku ili ako ste niži od 160cm haljinu. Ja sam 168 cm i naručila sam veličinu L.

Slike na blogu

koji materijal je ovo ? ni na blogu nisam pronašla tu info
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 13:54   #2698
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
koji materijal je ovo ? ni na blogu nisam pronašla tu info
Lace, Polyester

Nie proziran poliester da napomenem
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 11:49   #2699
Women's Retro Washed Sleeveless Personalized Cardigan Denim Vest Waistcoat Coat Jacket

LINK - jeans prsluk

CIjena: 6,73 $ + poštarina

Paket došao za 20 dana.
Jako kvalitetan jeans, nije onaj tanki rastezljivi. Kao i svaki put i ovog puta rupice su prišite, tako da ih sami možete odparati ako želite. Ja sam naručila veličinu XL vodeći se dimenzijama u tablici, i mogu reći da su potpuno točne. Prsluk izgleda kao i na njihovim slikama, čak mi je i ljepši uživo. Možete ga naručiti u 4 veličine, ja sam EU M, uzela sam njihov XL.

Slike uživo na blogu

__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 10:48   #2700
Unisex-Fedora-Trilby-Hat-Cap-Straw-Panama-S

link



moja slika


naručila sam dva šešira, 21.06., stigli su za cca 15 dana. materijal definitvno nije slama, nego nekakva tkanina, na unutrašnoj strani šešira piše 58 i da je od 100% papira
e sad, šeširi su došli odvojeno, jedan je došao normalno zapakiran, al drugi je došao toliko izgužvan i izobličen da još uvijek nije za upotrebu. odmah sam kontaktirala sellera koji mi je ponudio refund i zadržavanje šešira.
znam da sam na ovoj (ili prošloj temi) bila prozvana jer tražim refund čak i za ovako male iznose, ali eto, opet sam ga tražila i dobila
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.