Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2011., 21:28   #2161
Quote:
marta- kaže: Pogledaj post
dobila sam savjet za doktora koji je najbolji u tome i kod njega se naručila na OP...Milligen_Morgan....obična klasična, i najbitnije UČINKOVITA....
već sam 10 mj mirna, nema ih...potpuni oporavak je trajao oko 2 ipo mjeseca...
ali ono što je iznenadilo doktora je to da je stvarno hemoroida unutra bilo puno...više nego su mislili...
evo, sada sam i pri kraju trudnoće i čak ih ni sada nema...toga sam se malo bojala...da ne izlete u trudnoći taman sada kad sam ih se napokon riješila...
Možeš li molim te napisati ime liječnika koji te operirao. Preporuka bi mi puno značila. Može i na PP.
Hvala
kirsti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 14:39   #2162
Evo javljam da mi je pomoglo ulje kantariona. Mislim da ću ga uzeti sa sobom u bolnicu za vrijeme nakon poroda!
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 22:44   #2163
Ima li netko iskustva sa poliklinikom Arithera koja se reklamira ovdje na forumu ?
Vidim da su cijene dosta visoke, no zanima me kakva su iskustva i rezultati.
kirsti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 23:28   #2164
Za one koji koriste Pilex, ima na e-bayu puno jeftiniji Pilex indijske kompanije Himalaya (http://www.himalayahealthcare.com/pr...cinalrange.htm), također na čisto biljnoj bazi i s više biljaka.

Može se kupiti i na:
http://www.favorfinesse.com/hhpilex.shtml
uz besplatnu poštarinu.
Hiperion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 00:14   #2165
taj indijski Pilex nema veze s pravim proizvodom (koliko para, toliko muzike u ovom slučaju vrijedi)
zgibbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 10:46   #2166
Quote:
zgibbb kaže: Pogledaj post
taj indijski Pilex nema veze s pravim proizvodom (koliko para, toliko muzike u ovom slučaju vrijedi)
To ne pomaže. Provjereno...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 15:58   #2167
Čitajući postove , odlučih pomoći savjetom.Prijateljica mi je imala hemeroide dugo godina uz sve popratne pojave. I onda je slućajno čula za travara Sadikovića. Otišla tamo , dobila čaj i pila nekih 15-tak dana (trebalo je mjesec...čini mi se). Hemeroidi su joj nestali !! I prestala je ranije .....do danas nema problema.
Bilo bi dobro ako netko ima sličnih spoznaja da objavi, sve moguće kremice su skoro bez efekta a operacija se ipak može izbjeći. Pozdrav i sretno :-)
kolumbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 18:22   #2168
Quote:
kolumbo kaže: Pogledaj post
Čitajući postove , odlučih pomoći savjetom.Prijateljica mi je imala hemeroide dugo godina uz sve popratne pojave. I onda je slućajno čula za travara Sadikovića. Otišla tamo , dobila čaj i pila nekih 15-tak dana (trebalo je mjesec...čini mi se). Hemeroidi su joj nestali !! I prestala je ranije .....do danas nema problema.
Bilo bi dobro ako netko ima sličnih spoznaja da objavi, sve moguće kremice su skoro bez efekta a operacija se ipak može izbjeći. Pozdrav i sretno :-)
Prvo to je nadriljekarstvo jer hemoroidi NE MOGU da nestanu sami od sebe, ali istina je da se ne moraju i operisati odmah. Iako gotovo 80% stanovništva ima problema sa hemoroidima blaži oblici se ne moraju operisati, a samo DG HAL RAR metoda može da trajno odstrani proširene hemoroide. A taj Dr Sadiković jeste bio liječnik, ali se bavio nadriljekarstvom i prodavao je pilulice koje su kao liječile sve bolesti. E sad obrati pažnju na ono BIO. Naime umro je prije 5 godina, pa eto da se zna da sumnjam u to što tvrdiš i što si čuo. A pouzdano znam da svojim nadriljekarstvom nije nikome pomogao. Eto da se i dalje zna, jer nadriljekarstvo u srazu sa znanošću kod ozbiljnih ljudi nema šanse. Ko krene sa "liječenjem" nadriljekarstvom završi sa težim komplikacijama i ne treba se u to upuštati. Ima brate hirurga koji to fino i trajno rješavaju...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 18:40   #2169
Interesantno kako ljudi pokapaju ljude...
Excalibur! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 18:57   #2170
Je li to na moj račun? Pa prijatelju u široj familiji je bilo nekih bolesti koje su pokušane da se riješe kod tog šarlatana. I nikome nije pomogao. Doduše nije ni odmogao, ali pomogao nije sigurno. Za hemoroide sam najveći expert na forumu (nažalost ), ali srećom sam ih se riješio. Pouzdano znam da se ne mogu izliječiti konzervativnim metodama, nego samo zaliječiti-oni uvijek ostaju naši pratioci. Osim ako se na kraju pacijent ne odluči na DG HAL RAR metodu...
__________________
666+999=zlo i naopako

Zadnje uređivanje Lesli Eldridž : 28.12.2011. at 19:10.
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 04:24   #2171
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Pouzdano znam da se ne mogu izliječiti konzervativnim metodama, nego samo zaliječiti-oni uvijek ostaju naši pratioci. Osim ako se na kraju pacijent ne odluči na DG HAL RAR metodu...
Ovo je ipak 100% točno, sva nadri čuda i nestajanja travama, kremama i sl. su LAŽ. Treba to povremeno naglasiti, barem da lakovjerni ljudi ne bacaju pare i ostaju razočarani i povrijeđeni. I bez lijepe svotice. I oni razvikani su diskutabilni, Pilex - meni djeluje koliko i Bronhi...
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 11:27   #2172
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Prvo to je nadriljekarstvo jer hemoroidi NE MOGU da nestanu sami od sebe, ali istina je da se ne moraju i operisati odmah. Iako gotovo 80% stanovništva ima problema sa hemoroidima blaži oblici se ne moraju operisati, a samo DG HAL RAR metoda može da trajno odstrani proširene hemoroide. A taj Dr Sadiković jeste bio liječnik, ali se bavio nadriljekarstvom i prodavao je pilulice koje su kao liječile sve bolesti. E sad obrati pažnju na ono BIO. Naime umro je prije 5 godina, pa eto da se zna da sumnjam u to što tvrdiš i što si čuo. A pouzdano znam da svojim nadriljekarstvom nije nikome pomogao. Eto da se i dalje zna, jer nadriljekarstvo u srazu sa znanošću kod ozbiljnih ljudi nema šanse. Ko krene sa "liječenjem" nadriljekarstvom završi sa težim komplikacijama i ne treba se u to upuštati. Ima brate hirurga koji to fino i trajno rješavaju...
Komentar je toliko stereotipan da sam jedva smogao snage odgovoriti. Istina, ima raznih "liječnika" koji zarađuju ne dajući lijek.No ovakvim načinom razmišljanja medicina i "pravi" liječnici se ne bi makli od metode puštanja krvi kao najbolje metode izlječenja.Stoga ako neke biljke mogu pomoći ne treba glumiti inkvizitora i na prvu reagirati ograničenim razmišljanjem.Ja sam samo iznio ČINJENICE.Uz ogradu ....nisam osobno pregledao prijateljicu ali joj vjerujem.Što ćeš reći kolega ako za 20 god metoda kemoterapije bude proglašena barbarskom? (kao nekad puštanje krvi !!). Sretna vam Nova :-)
kolumbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 11:30   #2173
Inače SADIKOVIĆ (otac ) je umro ali sin je liječnik po struci...radi , a uz to je naslijedio VELIKO znanje o liječenju travama od oca i koliko znam od djeda.Malo progooglajte i sve će biti jasnije.
kolumbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 14:50   #2174
Quote:
kolumbo kaže: Pogledaj post
Komentar je toliko stereotipan da sam jedva smogao snage odgovoriti. Istina, ima raznih "liječnika" koji zarađuju ne dajući lijek.No ovakvim načinom razmišljanja medicina i "pravi" liječnici se ne bi makli od metode puštanja krvi kao najbolje metode izlječenja.Stoga ako neke biljke mogu pomoći ne treba glumiti inkvizitora i na prvu reagirati ograničenim razmišljanjem.Ja sam samo iznio ČINJENICE.Uz ogradu ....nisam osobno pregledao prijateljicu ali joj vjerujem.Što ćeš reći kolega ako za 20 god metoda kemoterapije bude proglašena barbarskom? (kao nekad puštanje krvi !!). Sretna vam Nova :-)
To što ti misliš da je znanost je ustvari kvaziznanost odnosno najbliže je alhemiji. Svi znanstveni rezultati i istraživanja kažu da nema izliječenja od proširenih hemoroida bez hirurške intevencije. Koliko vrsta intervencija ima progooglaj sam, a ima i ovdje na temi, ljudi su iznijeli svoja iskustva. Inače proširene vene se obavezno liječe hirurškom intevencijom kada eskalira problem. Jesi li ikada vidio da se neko riješio proširenih vena mazanjem istih travama ili preparatima od trava? Nisi. Tvoj odgovor je toliko stereotipan da i ja jedva da sam se nakanio da ti odgovorim. I ja što pišem pišem o onome u šta sam siguran i što sam nažalost sam iskusio. I želim da ljudima pomognem, a ne da ih uljuljkavam i dajem im lažnu nadu. I prenosim i priče liječnika i znanstvenika. Ništa više i ništa manje. O hemoterapiji neću da ti odgovaram, zalutao si tim na ovoj temi, ali i tu si profulio. U zdravlje...
__________________
666+999=zlo i naopako

Zadnje uređivanje Lesli Eldridž : 30.12.2011. at 15:52.
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 14:52   #2175
Quote:
kolumbo kaže: Pogledaj post
Inače SADIKOVIĆ (otac ) je umro ali sin je liječnik po struci...radi , a uz to je naslijedio VELIKO znanje o liječenju travama od oca i koliko znam od djeda.Malo progooglajte i sve će biti jasnije.
A ja ću ponoviti da od tog šarlatana niko u mojoj familiji, a i šire koga poznajem nije imao koristi. Eto da se zna. Alhemija u srazu sa znanošću nema nikakve šanse, a situacija se samo zakomplicira.
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:09   #2176
Za ozdravljenje od hemoroida vec vise decenija spravljam pripravak od bilja. Uza sve dozvole koje moram imati pred nesto vise od godinu dana pripravak sam uspio registrirati na trzistu EU. Prema tome ili pisite argumentirano ili ne upisujte upise tipa da alternativa nema zakonskog uporiste ili ucinka naspram zvanicnoj medicini.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:22   #2177
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Za ozdravljenje od hemoroida vec vise decenija spravljam pripravak od bilja. Uza sve dozvole koje moram imati pred nesto vise od godinu dana pripravak sam uspio registrirati na trzistu EU. Prema tome ili pisite argumentirano ili ne upisujte upise tipa da alternativa nema zakonskog uporiste ili ucinka naspram zvanicnoj medicini.
E vidiš ja ti ne vjerujem. U mom gradu postoji jedna žena koja kao uspješno spravlja preparate protiv hemoroida. Znam za tipa koji je išao kod nje kada su mu se vratili hemoroidi nakon klasične operacije. I to stalno pije da regulira stolicu, trenutno mu malo pomogne, ali se napast stalno opet vraća u sve gorem obliku. Kada god osjeti probleme on ode po taj napitak, ali ništa. Opet se vraćaju. Razgovarao sam preko telefona sa tom ženom. Priča joj je bila da treba sa mnom da razgovara "u živo" da stekne opći utisak o meni, ko sam, kakav sam, pa će prema mojoj individualnosti i osobnosti spraviti napitak za mene. I sva je bila teatralna da sam se počeo smijati nakon razgovora. Toliko o "čudesnim" travama. Može se regulirati stolica i malo se olakšati paćeniku, ali hemoroidi se NE MOGU liječiti na taj način. Eto toliko od mene u prepisci s tobom...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 15:36   #2178
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Za ozdravljenje od hemoroida vec vise decenija spravljam pripravak od bilja. Uza sve dozvole koje moram imati pred nesto vise od godinu dana pripravak sam uspio registrirati na trzistu EU. Prema tome ili pisite argumentirano ili ne upisujte upise tipa da alternativa nema zakonskog uporiste ili ucinka naspram zvanicnoj medicini.
Ovo je podforum Zdravlja,takve stvari pišite po Alternativi.
Pročitajte pravilo br. 8 podforuma Zdravlje.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 16:39   #2179
Ljudi ajd vi fino raspravu o travarima, biljkama i sličnome preselite na pdf Alternativa. Ovdje ćemo se ipak držati stvari koje prepisuju doktori i koje se prodaju po ljekarnama.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...

Zadnje uređivanje leeloo27 : 30.12.2011. at 16:45.
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 16:43   #2180
Za sve koje muče hemoroidi ja iz osobnog iskustva preporučujem Lidoproct. Zaista pomaže, a i nakon operacije sam koristio istu po receptu hirurga koji me je operirao.
EDIT: Važno je napomenuti da ako se aplicira nije tako strašno masna i ne prlje rublje i pantalone kao neke druge, što je veoma važno ako se izlazi iz kuće i ide na posao i općenito kada se hoda van kuće...
__________________
666+999=zlo i naopako

Zadnje uređivanje Lesli Eldridž : 30.12.2011. at 16:51.
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.