Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2007., 21:09   #41
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
imas ipanemice (bar ih je bilo jucer) na trgu u nekom dcanu do varteksa
bila, nigdje nema onih koje ja hoću a to su ove....
niriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 21:23   #42
e takve i ja 'oću!! zegeovci helpajte!! di ste ih posljednje uspjeli škicnut??
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 08:41   #43
niriana juce sam si opet kupila nove i to na trgu kod ban caffea no takvih nije bilo..takve sam vidila kod uspinjace u turbo sportu
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 09:58   #44
recite mi molim vas, znate li ima li u dorothy perkins ovakvih japanki? nashla sam ih na njihovoh stranici:



ako ne, znate li gdje bi bilo za kupiti, ako ne bash takvih, onda slichnih? super su mi, svako malo ih vidam na ljudima, vidjela sam neki dan na nekoj curi crvene, odlichne su, a pojma nemam di da ih nadem
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 11:08   #45
to je originalan birkenstock model japanki

imas njihov ducan u vlaskoj blizu prek puta importane galerije(nek me netko ispravi ako grijesim) cijene su dosta visoke 300-400kn

a moze se nac taj model i u drugim ducanima samo pogledaj
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 11:48   #46
da, znam da je to njihov model ali su mi stvaaaaaaarno skupe, za jedne japanke. problem je u tome shto nigdje nisam vidjle takve, a stalno buljim u izloge s obuchom u nadi da chu ih nachi
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 18:33   #47
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
niriana juce sam si opet kupila nove i to na trgu kod ban caffea no takvih nije bilo..takve sam vidila kod uspinjace u turbo sportu
bila sam u turbo sportu ali ih nema, bila sam čak i u onom kod rotora pokraj bille.... nigdje nema ovakvih japanki,u stiefelkonigu samo neke smeđe....
niriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 08:00   #48
kad niste odmah kupile

pogledaj na trgu..ja kupila jos jedne u utorak..al imas samo zlatne i crne. i to obicne japanke.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:47   #49
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
kad niste odmah kupile

pogledaj na trgu..ja kupila jos jedne u utorak..al imas samo zlatne i crne. i to obicne japanke.
ma ja bi one još sa remenčićem jednim
niriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:13   #50
Quote:
amiee kaže: Pogledaj post


ako ne, znate li gdje bi bilo za kupiti, ako ne bash takvih, onda slichnih?
toga ima u Pittarellu, koliko znam, dođu nekih 160, 170 kn... seka si je kupila takve, samo svjetloplave.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 21:29   #51
graciaaaas
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:33   #52
Bože....ja sam očito jako izbirljiva....
jučer sam prošvrljala po 10-ak dućana.....
anyway, havajanas.....
ja ih probala, i ono......kad meni neš ne paše od prve, tj. šta mi nije udobno, neće mi ni poslije pasat.....
nisam se zadržala kod tih ni pola minute.

U Turbo sportu kupila najobičnije urban republic roze japanke, gore sa platnenim, a dole spužva tvrđa!

i to za 30kn!i udobne da ne mogu bit udobnije!
bile su još jedne žute, malo ljepši model, sa nekim palmama čini mi se, za 100 kn, al sam si rađe ostavila novce za nekaj drugo.

__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:23   #53
a kakve su one u accesorizeu? Gledam ih već gro, ali nisam ni cijenu pogledala, niti znam koliko su udobne i slično...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:32   #54
Te u accessorize ti se uvijek saviju prema gore, izgube oblik. Nije im neka kvaliteta.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:39   #55
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Te u accessorize ti se uvijek saviju prema gore, izgube oblik. Nije im neka kvaliteta.
bah. a bitno da su nabili cijenu. koštaju skoro kao i Havaianas, a očito ne vrijede.
Ništa, i ove godine Havaianas. Najrađe bi pokupovala sve...tako su mi sve

(da, kao, normalna sam.)
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:47   #56
ima ih u dorothy perkins u cc1
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 19:57   #57
naprosto obozavam japanke i svake godine jedva cekam toplo vrijeme da ih mogu furati. to mi je glavna ljetna obuca. bas danas sam si kupila na snizenju po smijesno jeftinoj cijeni dva para havaianas-japanki (i nadam se da bu konacno zatoplilo da ih nosim). inace ih imam nekoliko parova, od noname, do champion i kappa.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 22:11   #58
crne japanke

da ne otvaram bez veze novu temu jel mi može netko reći jel vidio gdje u rijeci lijepih crnih japanki??
nije bitan materijal-jedino da ne budu baš one obične gumenjače...
dakle, crne koje imaju neki fini dodatak-tipa nešto naslikano na "dnu", ili nekakve fine diskretne srebrne šljokice naprijed..
nešto jednostavno a opet da liči na nešto.živciraju me one obične gumene hawainas(iako znam da imaju ovo što tražim u elite kolekciji samo što koštaju 700 kn al toliko ne dam...)

pa eto...ima netko iz Rijeke da može pomoći??
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 12:08   #59
evo da malo dignem ovu temu, nadam se da moderatori nece imat nista protiv, ipak je ljeto vrlo blizu i svi vjerojatno trebamo u potragu za novim japankicama.

mene zanimaju Ipanema japanke i Havaianasice.
ove godine sam si odlucila napokon kupiti udobne japanke, a svi govore o ta 2 brenda.
zanimaju me koje su udobnije i isplativije s obzirom na cijenu, jel se skida boja sa itijednih, jel zuljaju, oce se raspast za godinu dana itd.
naime, upikirala sam si jedne ipanemice, ali kostaju 190kn sto i nije bas malo za japanke za na plazu i po kuci, pa reko idem vidit sta je sa Havaianasicama.
amėlie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2009., 08:39   #60
ja imam dvoje havaianasica i ove god ću si uzeti bar još dvoje.fenomenalne su!! udobnije nešto nisam imala za ljeto.stalno sam u njima. bila sam s njima i u moru.iste su kao što sam ih i kupila! boja se ne skida i ne gule se.svakako se isplate!
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.