Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2009., 19:46   #221
da, na deklaraciji piše za suho vrijeme

a ovo im je bio prvi izlazak...
dubrovčanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 01:29   #222
Quote:
dubrovčanka kaže: Pogledaj post
da, na deklaraciji piše za suho vrijeme

a ovo im je bio prvi izlazak...
kožu mozes prefarbati kod obucara.. tj. on ti moze srediti problem tih mrlja/tockica..mislim da nije skupo.
gallanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 13:54   #223
hvala! odnijela sam ih natrag u butigu i oni će to o svom trošku srediti u postolara!
dubrovčanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 19:54   #224
na početku je bilo upita, nisam našla odgovor- gdje dati pokrpati kožnu jaknu? napravila sam razderotinu na jakni prošli vikend. jako sam tužna i htjela bih da mi to napravi netko lijepo i kvalitetno. ako je tko imao iskustva molila bih i sliku popravka. hvalaaaa!!!!
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 02:59   #225
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
na početku je bilo upita, nisam našla odgovor- gdje dati pokrpati kožnu jaknu? napravila sam razderotinu na jakni prošli vikend. jako sam tužna i htjela bih da mi to napravi netko lijepo i kvalitetno. ako je tko imao iskustva molila bih i sliku popravka. hvalaaaa!!!!
ona radnja tam u kućici na savskoj, blizu križanja sa slavonskom avenijom čini mi se... :/ kod vjesnika.. leather republic, skupi su ali dobro rade popravke, moji starci su tamo dosta stvari davali popravljati.


Leather republic
Savska cesta 107
01 6199 607
/ne znam jel radi broj/
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 20:37   #226
pomoć pomoć ako netko neki savjet ima, kožna jakna crne, izgrebala a kao posljedica tog svijetle poteze imam po njoj, kako to bar donekle ublazit, s čim da namažem, ima li netko neki savjet, ikakav da se to en vidi (il bar da se baš ovoliko ne vidi)
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 21:32   #227
nabavit boju za kožu ili ako ne nađeš, može i ona za tekstil u hobby shopu. boja je u maloj teglici (dakle ne onaj prah za kuhanje/vešmašinu). kist i bojaj, neće loše ispast. ja sam tako popravljala torbu, izgleda kao nova
RabidXPanic is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 23:03   #228
ok a za prvu pomoć - može li pasta za cipele
pitanjce drugo, di potražit boju za kožu?
Thnx
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 23:05   #229
Quote:
felis23 kaže: Pogledaj post
ok a za prvu pomoć - može li pasta za cipele
pitanjce drugo, di potražit boju za kožu?
Thnx
a moglo bi samo kaj mislim da će ti prljat ostalu odjeću, ruke i sl.
boje za kožu bi trebalo isto bit u hobby dućanima ili u bojama&lakovima.
RabidXPanic is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 14:09   #230
Pozdrav!

Možda je ovo bilo, ali ja nisam uspio naći. Dakle, sinoć mi jedan kreten napravio rupicu na najlon jakni koja je velika recimo 3 mm u promjeru, ništa strašno, ali me smeta jer znam da je tamo. Da li da to idem popravljati, ili da pustim? I gdje bi se to moglo napraviti u zg?

Hvala.
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 17:26   #231
Imam crne traperice, koje su se s vremenom izlizale, i sad su nekako sive, sa svjetlim zgužvanim crtama. Izgledaju totalno isprano i pohabano, a ja volim izgledati svježe i čisto.

Jel zna tko kako djeluju one boje za tekstil kojih ima u hobby dućanima? Jel se može njima farbati traper? Kolko jako ta crna u stvari pokriva? (da, lijena sam odšetat se do jednog i pitati njih )
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 17:56   #232
Mrzim kad stavljaš taj beljeći smajli, imam feeling da se rugaš svima

Ne znam za boje iz hobby-a, ja sam kupila one za veš mašinu iz Dm-a (crnu baš), i bojala sam više stvari. Najbolje su ispale stvari koje su već bile crne (a izblijeđene do boli ), druge kako koja . Ali crne zbilja perfektno, isto traper, boje je jednostavno koristit i sve u svemu preporučam.
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 18:11   #233
Boje iz DMa? I to postoji? Nisam znala! Super thanks, budem probala! Meni je samo da se pofarbaju te zgužvane izbijeljene crte, baš su mi ružne.

A ja tako volim blejeći smajli kako ga ne možeš voliti, pa tako je friendly!
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 18:13   #234
@tinar- ja bi ti savjetovala da daš pofarbati ih ( ako si iz zg-a ima jedna super jeftina u maksimirskoj) ja sam nedavno tamo nosila bijelu haljinu u crnu pofarbati ispalo je super i to za samo 30 kn, boje u dm-a će te izaći više od toga u svakom slučaju jer sam i s njima radila još ja doma imam onu mašinu koja se otvara s poklopcem prema gore i kad sam stavljala ove boje iz dm- pofarbala sam sve one kutije za omekšivač i prašak, uvuklo se u sve utore jedva sam oprala to poslje,...tako da, nije vrijedno za te pare
__________________
http://public.fotki.com/emzye/
emzye is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 18:16   #235
Aaaaa! Viš to mi nije palo na pamet! Daj reci, gdje točno u Maksimirskoj?
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 18:23   #236
dakle kad ideš iz smjera trga ako znaš malo " dublje " u maksimirskoj di je zagrebačka banka, e pa kad izađeš tamo na stanici još produžiš malo naprijed u smjeru stadiona , prođeš one neke kafiće, dućane i s desne strane se nalazi jedna mala radnja ..bave ti se farbanjem, krojačkim popravcima i kemijskim čišćenjem, unutra radi jedna draga gospođa nadam se da si me skužila, pokušavam iskopat s neta, ali nemogu naći
__________________
http://public.fotki.com/emzye/
emzye is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 18:35   #237
curke jel znate koji postolar ili bilo tko drugi u zagrebu farba cipele i koja je cijena? imam jedne cizme svejtlo smedje,uflekala sma ih i ne ide dolje,od brusene koze su,pa sma ih mislila pofarbati u crno,a ne znam di..pliz help
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 19:39   #238
@tinar: U dosta kemijskih čistionica imaš i uslugu bojanja robe. Ja sam nekad nosila hlače na farbanje (i crne i plave) u Etilen. Gugl kaže da ga ima u Bužanovoj 26, ali oni su imali više čistionica po gradu (bila je jedna u Ozaljskoj, ne znam jel još uvijek tamo). Sjećam se da nije skupo a rezultat je bio super. I da, mislim da moraš unaprijed platit jer oni ne garantiraju da će se boja ravnomjerno primiti (a to ovisi o materijelu).

A bojala sam i s ovim bojama za mašinu i meni to nije baš ispadalo dobro. Neki dijelovi bi se dobro ofarbali a neki ne. Tak da ti je bolje ko sto je i emzye rekla da to odneseš na farbanje.

I dobro si me sjetila imam i ja jedne hlače za bojanje!
SmallG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 20:25   #239
Quote:
violet girl kaže: Pogledaj post
curke jel znate koji postolar ili bilo tko drugi u zagrebu farba cipele i koja je cijena? imam jedne cizme svejtlo smedje,uflekala sma ih i ne ide dolje,od brusene koze su,pa sma ih mislila pofarbati u crno,a ne znam di..pliz help
Imaš u Berislavićevoj 16 čistionicu za kožu i bojanje. Prijateljica je tamo farbala par pari cipela i jako je zadovoljna. Mislim da farbaju samo na crno i smeđe. Za cijene ti ne bi znala.
Oni tamo imaju obojena uzorke pa možeš vidjet (i opipat) kako će ti cipela izgledat.

Jednom sam bila tamo sa prijateljicom, ona je nosila neke smeđe antilop cipele na bojanje i žena joj je rekla da neće dobro ispast ak se obojaju jer će bit glatke da ih bolje samo očisti sa smeđom pastom i krpicom.

Najbolje ti je uzet čizmice i pokazat ih tamo pa ćeš vidjet šta će ti reć. Oni i čiste kožne predmete pa ih možda mogu očistiti.
SmallG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 00:20   #240
Quote:
emzye kaže: Pogledaj post
dakle kad ideš iz smjera trga ako znaš malo " dublje " u maksimirskoj di je zagrebačka banka, e pa kad izađeš tamo na stanici još produžiš malo naprijed u smjeru stadiona , prođeš one neke kafiće, dućane i s desne strane se nalazi jedna mala radnja ..bave ti se farbanjem, krojačkim popravcima i kemijskim čišćenjem, unutra radi jedna draga gospođa nadam se da si me skužila, pokušavam iskopat s neta, ali nemogu naći
Quote:
SmallG kaže: Pogledaj post
@tinar: U dosta kemijskih čistionica imaš i uslugu bojanja robe. Ja sam nekad nosila hlače na farbanje (i crne i plave) u Etilen. Gugl kaže da ga ima u Bužanovoj 26, ali oni su imali više čistionica po gradu (bila je jedna u Ozaljskoj, ne znam jel još uvijek tamo). Sjećam se da nije skupo a rezultat je bio super. I da, mislim da moraš unaprijed platit jer oni ne garantiraju da će se boja ravnomjerno primiti (a to ovisi o materijelu).

A bojala sam i s ovim bojama za mašinu i meni to nije baš ispadalo dobro. Neki dijelovi bi se dobro ofarbali a neki ne. Tak da ti je bolje ko sto je i emzye rekla da to odneseš na farbanje.

I dobro si me sjetila imam i ja jedne hlače za bojanje!
Ok, thanks
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.