Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2008., 17:03   #1
"Pokloni" uz časopise

Nesto sam listala jutros novi Story i vidjela da se uz svaki kupljeni primjerak dobiva odredjeni pis od nekog hr dizajnera - ovaj tejdan majica od Severa, iduci bros od Budoarki, potom torba od Tea P i zadnji tjedan nesto...(ne mogu se sjetiti sto ).

Kupio netko?

a evo i linka:

http://www.javno.com/hr/moda-i-ljepo....php?id=165214
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 17:12   #2
nije da se bas dobije nego se kupi za 39kn,a meni se nista bas ne svida previse...tj nekako ne mogu procijeniti one njihove crno-bijele slike...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 17:24   #3
Ne bi uzela ni da je besplatno.
Imam averziju od nečega što se stavlja pod kapu unikatnog dizajnerskog, a zapravo je kaša za mase.
asherah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 17:56   #4
Quote:
asherah kaže: Pogledaj post
Ne bi uzela ni da je besplatno.
Imam averziju od nečega što se stavlja pod kapu unikatnog dizajnerskog, a zapravo je kaša za mase.
hm, a kaj nije sa svim tako? donna karan, tommy hilfiger, ralph lauren blabla. ?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 17:57   #5
U vecini stranih casopisa dodje tako ponekad dizajnerska krpica,stvarcica.Ali samo njihovo ime.Kvalitet nije taj sto inace prodaju.Kako bi i bio za te pare,jel.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 18:33   #6
meni fora..
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:00   #7
jel neko kupio da stavi slikice?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:38   #8
pa i nije mi neka fora imat majicu ko pola hrvatske

odvratno mi je, npr, vidjeti one torbe za plažu koje su se dijelile u Elleu. Ima ju svaka druga šuša u gradu. a čak nije ni lijepa.

Ova Severova majica se čini ok, al ja bih to kupila da imam lijepu majicu za po kući. 39 kuna

evo jedne fotke:
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:42   #9
evo uzela ja čak dvije:

ima još jedan slični print. Fora su mi, i dosta kvalitetne, nije onaj pamuk koji se razvuče od jednog pranja.
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:46   #10
a kak je s veličinama, jel S malen ili su tu negdje...ja inače sve nosim M....jel da uzmem S ili M...??
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:49   #11
meni te severove nisu ništa spešl
čekam idućeg dizajnera, ko što kaže NoWa kupit ću je za po doma (ako mi se bude koja svidjela)
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:53   #12
M i S su skoro pa iste, ako si neki 38 uzmi slobodno S, ja sam gore trojka pa mi je S ful OK. M je malo mrvicu šira u rukavima, ali isto može proći....L skoro pa i nemaju...
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 21:07   #13
inače nosim M, sad sam kupila majicu L i minijaturna je!!! čisto sranje.
eska_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 21:08   #14
Quote:
eska_15 kaže: Pogledaj post
inače nosim M, sad sam kupila majicu L i minijaturna je!!! čisto sranje.
ja nosim XS i kupila sam S i ogromna mi je, izgleda kao L
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 21:11   #15
Quote:
Sakura kaže: Pogledaj post
M i S su skoro pa iste, ako si neki 38 uzmi slobodno S, ja sam gore trojka pa mi je S ful OK. M je malo mrvicu šira u rukavima, ali isto može proći....L skoro pa i nemaju...
ne kužim kako ti S može bit dobra a gore si trojka??
govorim zato što i ja gore imam trojku a ovaj L koji sam ja uzela je stvarno...ko xs inače u dućanima. mora da me netko prevario.
eska_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 21:13   #16
Quote:
eska_15 kaže: Pogledaj post
ne kužim kako ti S može bit dobra a gore si trojka??
govorim zato što i ja gore imam trojku a ovaj L koji sam ja uzela je stvarno...ko xs inače u dućanima. mora da me netko prevario.
imam struk 59 i sise su mi 86...nije bitno koje su veličine nego opseg
ova S mi je užasno široka...izgleda veće nego one majice koje se prave za norijadu...ne znam ja kako su oni poslagali veličine, ali ne mogu vjerovat da L izgleda kao XS
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 21:13   #17
ja kupila i dobila majicu s potpisom Roberta Severa M veličina,al nekako je velika-bar meni...a samo M ima...bijela sa crnim printom nekih cura
__________________
Što te ne ubije učini te jačim
gillera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 21:44   #18
ja sam danas prilikom kupnje storya ciljano izbjegla kupnju te majice,jer znam da će cijeli grad hodati u toj majci,pa mi se baš neda biti dio mase sa majcama iz story-a
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 22:10   #19
ma mislim d anece bas cijeli grad hodat jer ih na mom kiosku ima jos jako puno..a i meni su majice bas fora..pogotovo za tu cijenu..
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 11:57   #20
ja dobila ovu sta je sakura stavila, ovu ljevu... velicinu S i nije mi bas nesto, materijal nije los ali je model nekako ljev, dosta je sira a kraca i mam je uzela velicinu L i njena nije nis puno veca od moje S tj malo je sira ali duza bas i ne...
od svega naj mi se dopada medaljon koji ce bit drugi put
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.