Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2014., 15:07   #4321
Meni sve njihove za broj manje odgovaraju!
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 18:32   #4322
Njihova marka Memphis nevalja!

Kupio sam jedne od crne brušene kože za 249 kn i za mjesec i pol se đon (gumeni) pohabao na peti i sad je rupa.
Osim toga đon nije od pune gume nego šuplji s nekim komorama pa na to nešto kao čvrsti karton i komad željezne šipkice (valjda da to drži?) i na to uložak.

Drugi put kupio od smeđe glatke kože za 229kn i isto za 2-3 mjeseca ode đon.

Gornjište,koža,šavovi,ljepilo sve 5 ali im đon nevalja.

Što je najbolje nosio sam ih samo do škole i nazad, kad sam išao van nosio sam Adidaske, tak da mi nije jasno kak ih tak loše rade da se raspadnu za mjesec i po dana.

Uglavnom sad samo nosim Nike (te su mi najbolje),Adidas i Skechers...
Condor93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 12:51   #4323
Pozdrav,

da li je netko kupovao Deichman cipele online iz druge države jer ove koje želim kod nas nema ni modela nit broja ?
Koliko ja vidim moguća je jedino dostava za tu državu ?
Dal netko zna nešto više o tome-?

Hvala
studentica :( is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 14:00   #4324
ima u deichmannu još ovih tenisica na petu?

konkretno, zanimaju me ove crne u gornjem redu!

tropics is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 00:18   #4325
Quote:
Condor93 kaže: Pogledaj post
Njihova marka Memphis nevalja!

Uglavnom sad samo nosim Nike (te su mi najbolje),Adidas i Skechers...
ma meni se čini da u zadnje vrijeme ništa to ne valja!!!

evo ja imam ove adidas iz deichmanna,



te nedavno išao izmjeriti jesu li iste, i desna je kraća za pola centimetra, nisam mogao vjerovati, ne znam jeli se to meni samo događa ili?

inače već sam par puta kupio sa tvorničkom greškom, da kupim one od 1000 kn kakve sam ja sreće, isto bi imale grešku

to sve iz Kine dolazi sa greškom .. ne vrijede ni 20 kn ,

ma nosit ću ih i dalje, što ću sad se živcirati zbog tih pola cm, ne bi da ću ih nositi tko zna koliko dugo, još neko vrijeme i onda opet po nove hahahaha

ali neću više kupovat marke, jer nema smisla .. sve je to smeće,

mislim može se naći kvalitetne, možda baš u adidas dućanu, a ne u deichmanna i pitarella, tamo je više od pola obuće deformirano.

Zadnje uređivanje Stranger FX : 14.03.2015. at 00:38.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 08:11   #4326
Vidjela sam u katalogu oxsfordice,da li ih je netko vidio uzivo i probao,zanima me kvaliteta i da li su udobne?!
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 23:08   #4327
kada počinje neko sniženje kod njih?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 17:34   #4328
Pozdrav. Kupila sam neki dan u Deichmannu Vty crne niske starke i obula ih jednom na par sati i guma iza na peti se potrošila kao da sam ih nosila godinu dana :/ Jel primaju povrat i gdje kupiti niske no name starke po normalnoj cijeni?
monypony is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 19:48   #4329
vratit će ti novce bez problema.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 09:44   #4330
Quote:
monypony kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Kupila sam neki dan u Deichmannu Vty crne niske starke i obula ih jednom na par sati i guma iza na peti se potrošila kao da sam ih nosila godinu dana :/ Jel primaju povrat i gdje kupiti niske no name starke po normalnoj cijeni?


Ja sam svoje kupila u Lidlu za 88 kn,imam ih već godinu dana i super su,jedino ih perem rucno,a ne u mašini.

Vidjela sam ih opet u katalogu,pa provjeri ako ti cijena štima
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 20:27   #4331
Ima netko da mu je blizu Garden mall i da bi mi htio uzeti jedne natikače, ni u jednoj drugoj poslovnici vise nema broja u Zagrebu). placam proviziju
ili iz Siska, Rijeke, Osijek Portanove - dogovor na pm, hvalaaa!!!
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 20:03   #4332
Zanimaju me iskustva sa markom 5th avenue. Vecinom je obuca od prave koze i svidaju mi se cizme iz jesenske kolekcije. Jel se isplati kupovat njihove za 500 kn, barem da ih mogu nosit 2 godine? Kakva je kvaliteta?
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 09:09   #4333
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
Ima netko da mu je blizu Garden mall i da bi mi htio uzeti jedne natikače, ni u jednoj drugoj poslovnici vise nema broja u Zagrebu). placam proviziju
ili iz Siska, Rijeke, Osijek Portanove - dogovor na pm, hvalaaa!!!
Meni su rekli da ako imaju taj model koji želim u svojoj poslovnici, da mi broj koji mi treba mogu povući iz neke druge. Pa probaj tako ako ti se nitko ne javi.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 10:50   #4334
Gloria, nisam tamo kupovala čizme dosad, al po mom iskustvu kožne moraju izdržati 2 zime. Imam jedne kožne kupljene u nekom usputnom dućanu za 400kn na sniženju prije 4g i još su kao nove iako su mi zadnje 2 zime to glavne čizme za nošenje. A imam iz deichmana kožne balerinke (najudobnije ikad od meke kože) i isto se drže već 3 ili 4g.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 11:30   #4335
Quote:
gloria693 kaže: Pogledaj post
Zanimaju me iskustva sa markom 5th avenue. Vecinom je obuca od prave koze i svidaju mi se cizme iz jesenske kolekcije. Jel se isplati kupovat njihove za 500 kn, barem da ih mogu nosit 2 godine? Kakva je kvaliteta?
Ja imam njihovih balerinki, cipela, gležnjače i stvarno se dobro drže. Doduše cipele i balerinke ne nosim tako često, ali gležnjače sam 2 zime nosila stalno i još uvijek su dobre.
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 13:35   #4336
Ja imam dvoje čizme, gležnjače i visoke iz Deichmanna, sad će im biti 3. zima, kao nove su..a nosim samo njih..i to su bili jeftiniji modeli 179 i 229 kn
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 14:15   #4337
Ja sam si bila uzela balerinke iz 5th avenue, i zasad su to jedne od rijetkih balerinki da su mi otpočetka, i prije nego što sam ih razgazila, prilično udobne. Moje su još nove, tako da ne mogu reći koliko će se dobro držat, ali zasad sam zadovoljna, čine se kvalitetne.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 19:36   #4338
Zanima me koliko su kvalitetne 5th avenue čizme/gležnjače? Nisu baš jeftine, a ne želim da pred kraj zime moram kupovati nove jer se ove raspadaju.
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 11:38   #4339
Moje Graceland u upotrebi sad 3. godinu i kaonove su i iznutra i izvana. Samo sam promjenila petu jer ne volim kad lupaju.

th avenue imam salonke već par godina i stvarno nikakve zamjerke nemam.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 23:10   #4340
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Moje Graceland u upotrebi sad 3. godinu i kaonove su i iznutra i izvana. Samo sam promjenila petu jer ne volim kad lupaju.

th avenue imam salonke već par godina i stvarno nikakve zamjerke nemam.
Hvala, budem ih kupila vjerojatno
delend is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.