Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2015., 11:11   #301
stradivarius obuća

zanima me kvaliteta obuće. zapele su mi za oko jedne sandale na petu. jel bi potrajale barem za 2 ljeta i kakva je udobnost?
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 18:33   #302
Pa ovisi koliko inace cuvas obuci, vjerujem... Meni sve sandale potraju od 2 do 5 godina pa tako i ove sto imam iz stradivariusa.
Imam jos i jedne cipelice na manju petu i super su.

Inace imaju kvalitetu kao bershka i zara (bar sto mogu suditi po ovim modelima koje ja imam)


Sent from my iPhone using Tapatalk
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 22:38   #303
Cure,jel ima netko iz ZAgreba tko bi mi htio pogledati jedne hlače u Stradivariusu u CC1?Hvala!
eve007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 15:02   #304
kakva je kvaliteta kozne obuce? gleznjace i cizme. hoce li drzat bar 2 sezone?
lydia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 20:56   #305
Ima li neka cura koja će ovih dana ići u city centar east? Da mi kupi nešto, hitno je
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 11:33   #306
jel ima netko cipele iz stradivariusa? kakve su kvalitetom naspram zare?
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 22:04   #307
Koliko vidim i stradivarius ima online shop za nas
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 10:03   #308
Quote:
Ethan Tremblay kaže: Pogledaj post
Koliko vidim i stradivarius ima online shop za nas
Evo ja od jucer pokusavam naruciti i kad unesem podatke za placanje,dobijem poruku da je neki technical problem. Probala i preko moba i kompa,isti problem. Zvala onaj 0800 broj,javila se neka Spanjolka (mislila sam da je to hrv.stranica?) I nije bas bila od pomoci-tipa "pobrisi cookiese","probaj preko Firefoxa"...
Ima li netko da je narucio sa Stradivarius online hrv.store?I da je narudzba prosla?
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 09:29   #309
Pohvale Stradivarius Web Shopu...
Istina, moraju još poraditi na prijevodu (malo im se miješaju hrvatski i španjolski ), ali isporuka u dućan je stvarno brza.
Naručila sam espadrile u subotu kasno navečer, a već su mi jutros poslali poruku da ih mogu preuzeti u CC Eastu...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 11:12   #310
Quote:
Killer Whale kaže: Pogledaj post
jel ima netko cipele iz stradivariusa? kakve su kvalitetom naspram zare?

Imam nekoliko pari cipela, sandala, čizmi iz Stradivariusa, i mogu reći da sam zadovoljna, mislim da su po udobnosti tu negdje kao i Zarine i dalje dobro izgledaju nakon par sezona, odnosno cijele zime nošenja. Za čizme iznad koljena koje imam sam se bojala da će se opustiti i početi padati ispod koljena kao što su i jedne iz CCC koje imam (prve i zadnje koje sam tamo kupila), ali nisu. Mislim da puno ovisi i o cijeni, meni se bar pokazalo da obuća iz Stradivariusa koje je bila skuplja dulje i drži.

Inače, Zarine sandale, posebno otvorene štikle su meni doduše izuzetno neudobne, ali tko bi im odolio.
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 21:08   #311
Može li se u njihovim trgovinama plaćati na rate, maestro Zagrebačke banke?
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 10:46   #312
Unhappy stradivarius

U Stradivariusu u West gateu, 17.12., kupila sam torbu i remen, kćeri za Božić. Imam račun. Roba je uredna, stajala je do Badnjaka pod borom, a od Badnjaka u vrećici i čekala da ju zamijenim.
Nikad prije nisam u Stradivariusu ništa kupila.
Kad sam nakon Božića, u Arena centru, htjela zamijeniti torbu, jer se mojoj kćeri ne sviđa, dakle pojavila sam se s urednom robom i računom, prodavačica je ustanovila da su nekakve deklaracijske etikete odrezane te konzultirala telefonom svoju direktoricu te nakon razgovora s njom, odbila zamijeniti robu.
O povratu novca, zbog vraćanja robe unutar 14 dana, o tome nije bilo ni govora.
Dakle gđa direktor nije dala suglasnost za zamjenu, a da robu nije ni vidjela.

Kakve deklaracije nedostaju nemam pojma, ja sam robu kupila, zamotala kao poklon i nitko nije rezao nikakve nesretne deklaracije.

Malo sam umorna od samozvanih direktorica koje ni čule nisu za odnos prema kupcu, za Zakon o obveznim odnosima, Zakon o zaštiti potrošača i misle da mogu, telefonom, ponašati se kako žele.

Neću više kupovati u Stradivariusu, a vjerujte neće ni itko od mojih, kao ni moje kolegice s posla!
Nisu u pitanju novci, riječ je o nekih 218 kuna, u pitanju je bahatost trgovaca, bahatost neprisutnih direktorica, izmišljanje pravila koja nemaju uporišta u legislativi.
Sada imam torbu koja ne vrijedi ni 10% od svoje cijene, ali netko će ju ipak nositi, pa nisam izgubila ja nego oni.

Eto, to je moje iskustvo sa Stradivariusom!!
vlagessner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 11:09   #313
Quote:
vlagessner kaže: Pogledaj post
U Stradivariusu u West gateu, 17.12., kupila sam torbu i remen, kćeri za Božić. Imam račun. Roba je uredna, stajala je do Badnjaka pod borom, a od Badnjaka u vrećici i čekala da ju zamijenim.
Nikad prije nisam u Stradivariusu ništa kupila.
Kad sam nakon Božića, u Arena centru, htjela zamijeniti torbu, jer se mojoj kćeri ne sviđa, dakle pojavila sam se s urednom robom i računom, prodavačica je ustanovila da su nekakve deklaracijske etikete odrezane te konzultirala telefonom svoju direktoricu te nakon razgovora s njom, odbila zamijeniti robu.
O povratu novca, zbog vraćanja robe unutar 14 dana, o tome nije bilo ni govora.
Dakle gđa direktor nije dala suglasnost za zamjenu, a da robu nije ni vidjela.

Kakve deklaracije nedostaju nemam pojma, ja sam robu kupila, zamotala kao poklon i nitko nije rezao nikakve nesretne deklaracije.

Malo sam umorna od samozvanih direktorica koje ni čule nisu za odnos prema kupcu, za Zakon o obveznim odnosima, Zakon o zaštiti potrošača i misle da mogu, telefonom, ponašati se kako žele.

Neću više kupovati u Stradivariusu, a vjerujte neće ni itko od mojih, kao ni moje kolegice s posla!
Nisu u pitanju novci, riječ je o nekih 218 kuna, u pitanju je bahatost trgovaca, bahatost neprisutnih direktorica, izmišljanje pravila koja nemaju uporišta u legislativi.
Sada imam torbu koja ne vrijedi ni 10% od svoje cijene, ali netko će ju ipak nositi, pa nisam izgubila ja nego oni.

Eto, to je moje iskustvo sa Stradivariusom!!
ja bi na tvom mjestu pokusala ponovno i rekla to sve sto si i ovdje spomenula. ili probaj u nekom drugom Stradivariusu.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 09:35   #314
Stvarno čudno da su se tako ponijeli... ja baš imam drugačije iskustvo. Inače dosta kupujem u stradivariusu, traperice su im odlične a od prošle zime imam pernatu jaknu i zadovoljna sam.
Početkom 12.mjeseca sam kupila kapu (točnije dečko je platio i odmah bacio račun, ja uvijrk čuvam sve račune) i kapa se nakon 3 nošenja raspala, jednostavno se rašila a sama to nisam mogla sašiti jer je kapa kao vunena,pletena.
Tek nakon 2 tjedna sam stigla u city i pokazala kapu,bez računa i odmah su ponudili ili zamjenu za kapu ili nešto drugo, kako tamo nije bilo više te kape, zvali su arenu i wg i tamo spremili kapu...
Uglavnom bili su ok što se reklamacije tiče, s kvalitetom nisam zadovoljna....
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 23:58   #315
Quote:
vlagessner kaže: Pogledaj post
Kad sam nakon Božića, u Arena centru, htjela zamijeniti torbu, jer se mojoj kćeri ne sviđa(...)

O povratu novca, zbog vraćanja robe unutar 14 dana, o tome nije bilo ni govora.
(...)
Malo sam umorna od samozvanih direktorica koje ni čule nisu za odnos prema kupcu, za Zakon o obveznim odnosima, Zakon o zaštiti potrošača i misle da mogu, telefonom, ponašati se kako žele.
Pročitala sam post, pa sam samo htjela upozoriti, zakonom nije propisano nikakva dužnost prodavatelja da se primi roba bez nedostataka, npr. ako je netko pogriješio broj ili se nešto ne sviđa. Vraćanje se odnosi samo na robu s nedostatcima.

Iznimke su kupovina robe preko neta, te kad dođu na vrata prodavati robu i drugi slučajevi kad prodaju izvan poslovnih prostorija, onda postoji ta mogućnost raskida ugovora bez posebnog razloga u 14 dana, no to ne vrijedi za kupnju u trgovini.

Primanje robe natrag, a koja nema nedostatke, je do prodavača, do njihovog poslovanja, no slažem se da ako već vraćaju, da bi bilo u redu od njih da su tu jednaki prema svima i takav način odbijanja nije u redu.

Nemojte shvatiti post kao kritiku nego kao upozorenje - pazite kad kupujete u trgovinama, jer ne postoji njihova dužnost da vrate novac ili zamijene robu jer vam se nešto ne sviđa ili ste uzeli mali broj ili slično, kad se radi o vašoj grešci, nego samo ako se rado i robi s nedostatkom.

Kapa koja se raspala nakon 3 nošenja spada pod nedostatak, no torbica koja se nekom ne sviđa ne, nego samo ako ima neku grešku ili se odmah raspala, i to zakonski nisu isti slučajevi.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 10:53   #316
Meni je to jasno da nece vracat novce za nesto sto nam se ne svidja, ali zamjena je meni uvijek dosad prosla u raznim ducanima, zato me cudi ovo da nisu htjeli mijenjati a bio je i racun, etikete i sve..

Neki dan zujim po tom tailoru i dolazi cura koja je kupila remen bratu i ne svida mu se i i zeli novce nazad i radi scenu.
Rekli su joj da treba poslat mail pa ako se odobri onda opet dode u ducan pa ce joj vratit pa je na to poludila jer kaj ce dolazit 2 puta..

Ugl, da nisam off, prezadovoljna sam s pernatom jaknom iz stradivariusa al kapa
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:22   #317
Ima li netko iskustva sa punjenjem Stradivarius online shopa za vrijeme sniženja?
Da li je kao kod Zare kad nekog broja nestane to gotovo ili nadopune shop kao Mango?
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 13:50   #318
Je l postoji neki mail za kontakt web shopa na koji odgovaraju?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:53   #319
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Je l postoji neki mail za kontakt web shopa na koji odgovaraju?
https://www.stradivarius.com/hr/contact.html

Imaš ovaj besplatni info telefon ili da pošalješ upit eventualno
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 20:09   #320
Zenskice molim pomoc koja zna
Kakvi su modeli cipela veci /manji/realni
Narucila bi pa nisam sigurna broj
Pogotovo ako ima tko ko je uzivo probao ove
https://www.stradivarius.com/hr/žene...ml?colorId=091

Zahvaljujem
__________________
PUPINO Foto album
PUPINO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.