Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 14:29   #1
Dozvola za terasu kafića

Pozdrav,

ovak, prekopao sam internet i nigdje nisam našao konkretan odgovor ili pomoć pa ako netko može pomoć ili ima kakvu informaciju, bilo bi divno

Napokon sam našao idealan prostor za otvorit kvartovski caffe bar, al skartim priču najmanje moguće...ne znam di se obratiti da u kratkom roku saznam dal mogu zakupit prostor ispred za terasu. Radi se o parkingu koji je očito javna površina. Imam sve pripremljeno i za otvaranje firme i za ugovor o najmu ali ne želim se uvaljat u to ako nisam u mogucnosti imati terasu.

Mogao sam i jednostavnije ovo se napisat ali mislim da se kuži poanta

Hvala!!
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Ummagumma92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:35   #2
Upravni odjel za prostorno planiranje i komunalni sustav bi se trebao zvati odjel koji trebaš ili nešto slično tome.

U pravilu bi trebao tražiti pročelnika.

Svejedno, pravac općina i pitaš tamo, mislim da bi i portir to trebao znati, pa će te uputiti.

Iako ne znam o kojoj se općini radi, ali ne nadaj se da ćeš to riješiti baš za 2-3 tjedna.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:24   #3
Hvala na brzom odgovoru!

Sutra ujutro idem na općinu pa vidjet kaj će bit

Javim kak je prošlo.
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Ummagumma92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:30   #4
Eto, obavljeno sve ujutro.

Javit se na općinu, nakon par preusmjeravanja poziva dobiju se traženi odgovori
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Ummagumma92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.