Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 20:22   #4041
Quote:
mbukal kaže: Pogledaj post
spačvin a2 platio 1,5 kn/kg sa pedeveom
gdje?
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:52   #4042
Gamauf A2 je po 1,2 kn/kg. Spremio 4 palete prije 7 dana.
dajc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:55   #4043
Dajc ja ih sutra zovem isto ću uzeti 4 palete kako stoje s prijevozom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mirage44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:51   #4044
Prijevoz moraš organizirati sam. Mene je koštao 480 kn.
dajc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:54   #4045
Valjda će moja centrometalka to progutati bez problema? Nisam još ložio na njihov pelet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mirage44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:45   #4046
Šogorica mi je prošlu godinu ložila isti sa ZV14. Nikakvih problema nije bilo.
dajc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:49   #4047
Hvala na informaciji. To me je zanimalo. Ja sam relativno blizu tvornice nekih 50 ak kilometara pa ću se snaći valjda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mirage44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 09:28   #4048
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
gdje?
U d.c. na žitnjaku 29.08.2017 ljeta gospodnjeg
mbukal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:39   #4049
Koji peh zvao danas gamauf i ne mogu dobiti pelet prije 7.11
Mirage44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:06   #4050
Wink

Krenulo je krenulo. Dečki moji pelete se kupuju na ljeto.
LP.
Grobnik300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:17   #4051
Quote:
Grobnik300 kaže: Pogledaj post
Krenulo je krenulo. Dečki moji pelete se kupuju na ljeto.
LP.
Istina i znam da sam trebao ali tada sam bio u nekim drugim pričama i potrošio pare koje sam trebao za pelet.

Naručio danas u Primi 3.5 tona malo skuplje 1,5 kn ali nemam problem s dostavom tako da nije neka velika razlika u cijeni, a prošle godine sam glavni dio sezone ložio na Primu i bio sam jako zadovoljan s kvalitetom nadam se da će tako i ostati, a do zime dolazi i fasada.

I da još uvijek imam 300 kg peleta u skladištu tako da se ne brinem, a pečka je danas odradila 365 dana neprekidnog rada cijelu sezonu mi grije toplu vodu, a pola sezone mene i toplu vodu.
Mirage44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:06   #4052
Bok!
Imam pitanje u vezi keramičkog grijača za Ferolli SUN P7. Danas mi je stigao (preko posrednika). Vizualno sve OK, no, grijač nije u potpunosti fiksiran u patroni. Ovisno kako ga okrenem, može biti u centru, pa sve do naslanjanja vrha na patronu. Učvršćen je nekakvim prešanjem, vjerojatno je cijeli keramika, pa možda nije do kraja pritisnuto da se ne zdrobi?
Teoretski, mogu ga dobiti da bude u centru, ako prilikom instalacije ne zategnem navoj savršeno do kraja. Za sad još ne ide u plamenik, tek kad se "sezona uozbilji".

Također me zanima fleksibilna PVC cijev, znam da ima forumaša iz Rijeke i okolice, pa me zanima da li je tko kupio ovo crijevo (ko-flex, Matulji). Možda je već ranije bilo spomenuto, ali nisam vidio.
dimosphobos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:31   #4053
@dimo...
Rebrastu cijev za pelet ti drži i hansaflex. Imaju povoljne cijene, pa ako ti treba, zovi njih.
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:32   #4054
Quote:
alibeg kaže: Pogledaj post
Šta mislite o ovoj montaži.

Kak imas podeseno paljenje kotla? Sobnim termostatom ili tjednim programiranjem?

I jos nekaj. U prosjeku koja ti je temperatura povratnog voda u tom položaju miš ventila (u onom trenu kad pumpa krene)
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:57   #4055
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
@dimo...
Rebrastu cijev za pelet ti drži i hansaflex. Imaju povoljne cijene, pa ako ti treba, zovi njih.
Uh, mislim da mi je to vec netko spomenuo, ali zaboravih.
Hvala!
dimosphobos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:11   #4056
Bok
Na Bosch Solid 2000B 27kw je ugrađen plamenik b-max, zatim je to spojeno na Cas 500 bs preko troputnug ventila za podizanje temp povratnog voda
Interesira me dali netko ima iskustva s jednim ili drugim.
nebitan123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 23:28   #4057
Quote:
dimosphobos kaže: Pogledaj post
Bok!
Imam pitanje u vezi keramičkog grijača za Ferolli SUN P7. Danas mi je stigao (preko posrednika). Vizualno sve OK, no, grijač nije u potpunosti fiksiran u patroni. Ovisno kako ga okrenem, može biti u centru, pa sve do naslanjanja vrha na patronu. Učvršćen je nekakvim prešanjem, vjerojatno je cijeli keramika, pa možda nije do kraja pritisnuto da se ne zdrobi?
Teoretski, mogu ga dobiti da bude u centru, ako prilikom instalacije ne zategnem navoj savršeno do kraja. Za sad još ne ide u plamenik, tek kad se "sezona uozbilji".

Također me zanima fleksibilna PVC cijev, znam da ima forumaša iz Rijeke i okolice, pa me zanima da li je tko kupio ovo crijevo (ko-flex, Matulji). Možda je već ranije bilo spomenuto, ali nisam vidio.

Zavisi koji je grijač ?? keramički grijači nove generacije ugrađuju se s unutarnje strane plamenika.

Što se tiče cijevi ona ima čeličnu oprugu i elastičnija je od orginala koji ima krute plastične " opruge" između kojih dolazi do pucanja.
Cijev iz Matulja sam lani kupio, nije skupa , reže se , kupuje na metar i sve OK.

Lipi pozdrav,
__________________
Ne pačajte moje more,moju valu , moju staru grotu.Ma ni za sto let vi nećete znat ča je to " ČA " va mojen životu !
patafljengo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 23:51   #4058
Quote:
patafljengo kaže: Pogledaj post
keramički grijači nove generacije ugrađuju se s unutarnje strane plamenika.
aj prićaj nešto o tome, stavi nekakav pisani trag,to još nisam vidio, vidio sam fakat svakakvih, živo me zanima, imao sam loša iskustva sa keramičkim cjevastim dužine 10 cm-jedan puknuo po rubu-drugi nigdje vidno fizički oštečen ali pregorio (to se nije dešavalo kod mene), ja sam na svojem ssm, tak da svojem vjerujem više pogotovo za novce koliko me košta, al ova novina baš me zanima, krajem prošle sezone grijanja u ovlaštenom servisu sam nabavio par komada lamborghinijevih grijača bez košuljice za svoje interne intervencije gdje su spomenute plamenike na kojekakve kotlove postavljali "majstori" bez ikakvih korekcija tvorničkih postavki i bez instalacije prekidača za zahtjev
mbukal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 08:19   #4059
Quote:
mbukal kaže: Pogledaj post
U d.c. na žitnjaku 29.08.2017 ljeta gospodnjeg
A sto je to D.C na zitnjaku? Imas neki link, web, adresu? Ducan se zove DC?
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 08:59   #4060
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
A sto je to D.C na zitnjaku? Imas neki link, web, adresu? Ducan se zove DC?

mislim da je d.c distributivni centar

http://www.spacva.hr/prodajni-salon-zagreb/

vjerovatno ovo mjesto
Mirage44 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.