Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2017., 11:08   #1401
Karelias duhan

Kupio jučer 5 paketa Karelias duhana u Prehrana trgovini (Petrinjska 79) Ima još možda 3-4 paketa pa požurite jer su to stare zalihe.
onlajn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 06:14   #1402
Original Choice, duhan sa aromom, više ne dolazi na tržište sa aromom !
Sad je običan duhan, možda nije niti to, uglavnom meni nepušljivo.

Molim preporuku za neki duhan sa aromom.
romyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:59   #1403
Ima di karelias duhana za kupit?
Forza Milan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:28   #1404
Quote:
romyo kaže: Pogledaj post
Original Choice, duhan sa aromom, više ne dolazi na tržište sa aromom !
Sad je običan duhan, možda nije niti to, uglavnom meni nepušljivo.

Molim preporuku za neki duhan sa aromom.
moraš kupiti aromu posebno, 15 kn, ja se prebacila na camel žuti
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:00   #1405
Quote:
Forza Milan kaže: Pogledaj post
Ima di karelias duhana za kupit?
Ja imam par paketa viška pa ako netko želi neka se javi u inbox.
onlajn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 02:19   #1406
Quote:
ray of light kaže: Pogledaj post
moraš kupiti aromu posebno, 15 kn, ja se prebacila na camel žuti

Aha, aha... Okej, probat cu zuti Camel.

Nisam ga vidjao dosad nikamo...
Kamo ga ima ? I cijena ?
Hvala
romyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:36   #1407
Bok, da li netko ima broj telefona gdje bi mogla naručiti duhan na kile, dobar naravno, puno hvala. Iz Zagreba sam.
mendica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 21:31   #1408
Quote:
mendica kaže: Pogledaj post
Bok, da li netko ima broj telefona gdje bi mogla naručiti duhan na kile, dobar naravno, puno hvala. Iz Zagreba sam.
Pa da mu Carina pokuca na vrata?
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 00:59   #1409
Studenski život me primorio da se prebacim na motanje pa koji duhan preporučate? Probao sam bijeli bali shag i karelias do sad i oke su. Ima nešto bolje, ali ista jačine?
Meliodas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:34   #1410
Ja pušim već 51. god., već bih trebao biti rovinjski dioničar, nosilac državnih odlikovanja kao zaslužni građanin, ta nemilice sam punio proračun pola stoljeća. Vjerojatno sam si podosta i skratio život, onaj najlošiji dio - starost, ne žalim, što će mi to, samo kvari dobar prosjek, ali mirovinci bi se trebali radovati. Ostat će im skoro full uplate, tako da ...

Ali ne kužim ove naše pušačke spike. "Ovaj duhan mi paše, ovaj ne paše, što biste mi preporučili?" Itd. Pa napiši brate mili što ti to u nekom paše, u drugom ne? Jebeš ono suh - mokar, pa to si reguliraš sam kako hoćeš. osušiš ga ili našpricaš ručnom špricom, promiješaš, preko noći se egalizira i to je to.

Ja si pravim kombinacije ovog jeftinog šrota s placa, jer mi je prelagan i nekih origigi duhana za motanje. Ne na način da ih miješam, nego u dio cigarete do filtera stavim taj slabi šrot, a prema vrhu jači origigi. Još sam uvijek u traganju najbolje kombinacije. Želim napomenuti da otkad sam počeo puniti ovaj "domaći" kemijski netretirani duhan, valjda eko, nema više kašljanja, iskašljavanja i sl. Preporodio sam se.

E sad zašto pišem? Zato da bih pojasnio što tražim od duhana kao pušač.
Da nije ljut na jeziku. Ovaj slabi s placa mi je ljut, a ne napušim ga se.
Da ima ugodni duhanski okus, bez aroma, vanila, menta i sl.
Da ne grebe u grlu, a ima jačinu.
Da mi kad udahnem ugodno razrine pluća, ko hidraulika obzirno, ne ko da me vlak udario u prsa.
Da me nikotinsko blaženstvo od jedne pljuge drži dulje od pola sata, da ga ugodno osjećam u "svojim venama".

Do sad sam samo dvaput naletio na "domaći" koji me je oduševio na gore opisani način i uzeo po tri kile. Dobio znatan popust na cijeni. Davno. Još čuvam šaku prašine od njega, pa povremeno napravim par pljuga u kombinaciji.

Trenutno slažem mix s nekim smradom dobijenim iz Njemačke, od poznanice bivše narkićke, SCWARZER KRAUSER No 1. Crni duhan, ne tamni, ne smeđi, crn. Miris iz vrećice odvratan, kao da si obični duhan bacio na vruće zgarište, pa je nagorio, a onda udarila kiša po njem i onda ga sutra sunce malo osušilo i takvog si pokupio i smotao. Bljak, fuj. Spada u jače, ali ne toliko koliko bi pomislio poizgledu i smradu. Za divno čudo, u kombinaciji s "domaćim" lajt smećem mogu ga pušiti.
Pozdrav svim uživaocima, prestanite pušiti ako možete, ali moram reći da mi je pušenje priuštilo nebrojene ugodne trenutke, gušte, dodalo životu jednu kvalitetnu komponentu rituala odmora, predaha, meditacije, antistresnu čak. Zapalimo jednu sada !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 17:02   #1411
Ja koji dimim 34 godine kuzim ekipu da bira duhane. Cuj ni svaki kruh nije isti. Ne.

Meni je za sad najbolja kombinacija smedji i zuti s placa. Samo sto smedjeg nema stalno.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 17:25   #1412
Da, smeđi je rijetkost. Vele dečki da na 1 smeđi proda 20 žutih, tako da ga slabo i nabavljaju. Ne kužim raju, ovaj žuti je bezličan, ljut, samo da se dimi. Zato i tragam za kombinacijom, financijski prihvatljivom.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 14:55   #1413
Carelias

Poslano sa mog LG-D405 koristeći Tapatalk
rumeny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:39   #1414
Jel netko zna gdje da kupim MANITOU u Zagrebu.
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:15   #1415
Meni je Bali Shag
__________________
Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku.
Denis Waltley
petty_crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 01:30   #1416
george karelias definitivno
taman toliko egzotične arome koliko treba
a dobar je i s ganđom, pogotovo najblaži
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:25   #1417
Probal sam puno duhana i mogu reć da mi je najbolji Domingo.
Vlažan taman da se da lijepo motat na ruku i aroma mi je ok.

Camel žuti je isto dobar, al je za mene prejak (a i dost je vlažan pa ga treba trgati, jer inače se ne da pušit kolko je vlažan).

Old Holborn je isto dobar ali malo previše smrdi na kemiju...

Ovi jeftinjaki (Pall Mall i LD) su ko da su ih pomeli s poda tak da tog se klonim.
Systremor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 10:59   #1418
Jel može meni netko pojasniti - jel ikada tko doma zasadio duhan, ubrao, osušio ga i kakav ima miris, okus normalni duhan?

Pušim tjedno 2-3 kutije, osim alkoholni vikend ak se zalomi, onda vikendom i 2 na dan nekada.

Nebitno - često uzimam na kiosku duhan, volim motati, onak doma kad pušim gušt mi je zamotat i zapalit. Plus opet jeftinije dođe kad motaš rukom, nekad i za 50 cigareta imam u 30gr.

Na poslu imam kutiju bijelog rohtmansa i to pušim inače na poslu ili ovak negdje.

No neki dan sam uzeo pola kile duhana za 80kn, ne smrdi jer inače ovi jeftiniji duhani na kilu "smrde" na kiselo.
No kašljem od ovoga duhana, ko da pušim ko turčin.

U čemu je fora, jel ovo loš domaći duhan ili? Kakav miris baš ima duhan koji sam uzgojiš, osušiš, jel to ima veze sa ovim cigaretama ili duhanom na kiosku?

Moram napomenuti da najbolji miris ima Puablo ili Suavage (kako se već piše) - ali je i skupo, oko 40kn 30grama, no njih reklamiraju kao duhani bez aditiva.
Jaki su, što je je.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 22:46   #1419
Pozdrav,

Ako ima ko šta za riješit, molim nek se javi na PM! ne mogu naći dobar,....
hvala.

Ri
brko72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 19:49   #1420
Ima li gdje u HR kupiti 'crnog' duhana? Ne znam kako da objasnim ali nekada davno je taj tamni bio kao jaki, odnosno gorceg ukusa na sprem onim vise zlatno zuckaste boje. Poznate francuske Celtique cigare su nestale od kako je novi zakon EU sporvela veznao za cigarete jer taj tip duhana je umao znatno vecu kolicinu. Okus nekako muski, gorak, doslovno ujeda koliko je jak gorak ukus.
Ambientt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.