Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2016., 19:41   #1561
DOM ix Saturn

Evo, uzeo preko E-baya DOM ix Saturn s 6 ključeva za 126€. Ima onu srednju zaštitu od bušenja. Kod nas bi bilo cca 2000 kn pa ko voli nek izvoli.
marxfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 15:46   #1562
Quote:
gorancepe kaže: Pogledaj post
KINA !!! pa vidi samo tu kromiranu bravu u fotogaleriji..
Nije Kina.
Kinezi imaju jednostruku oplatu s vanjske strane a HLM dvostruku s vanjske i jednostruku s unutarnje strane
maxmal111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 09:19   #1563
da li netko može preporučiti solidnog majstora-bravara, zagreb i okolica, za izradu dva aluminijska štoka (već imam dva aluminijska krila).
hvala.
Os-1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 10:03   #1564
Jesu li svi štitnici kompatibilni sa svim vratima/bravama (EURO cilindar)?
Koja je uobičajena dubina štitnika, ima li plitkih?
marxfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 20:58   #1565
Na ulaznim protuprovalnim vratima imam cilindar Securemme K2 (kljuc ide s obje strane) ali bi ju zamjenili s modelom da je samo s jedne strane kljuc



Kako se zove ovakav model?
Moze i neka preporuka ili gdje da se pogledaju uzivo ovakvi modeli s ovakvim kljucevima

TT on P8lite
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 13:24   #1566
Pozdrav,

Kako još uvijek tražim protuprovalna vrata, naletio sam na akciju za vrata u firmi promont, pa ako netko može reći da li se taj model isplati ili da tražim dalje:

http://pro-mont.hr/protuprovalna-vrata/posebna-ponuda/

... i kakva su iskustva s navedenom firmom.
tomtom12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:52   #1567
Quote:
nansale kaže: Pogledaj post
Na ulaznim protuprovalnim vratima imam cilindar Securemme K2 (kljuc ide s obje strane) ali bi ju zamjenili s modelom da je samo s jedne strane kljuc



Kako se zove ovakav model?
Moze i neka preporuka ili gdje da se pogledaju uzivo ovakvi modeli s ovakvim kljucevima

TT on P8lite
Rijeseno..ugradjen model Titan K55.

TT on P8lite
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 00:10   #1568
Quote:
tomtom12 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Kako još uvijek tražim protuprovalna vrata, naletio sam na akciju za vrata u firmi promont, pa ako netko može reći da li se taj model isplati ili da tražim dalje:

http://pro-mont.hr/protuprovalna-vrata/posebna-ponuda/

... i kakva su iskustva s navedenom firmom.

To su Talijanska vrata, izgledaju ok za tu cijenu, barem mi se tako čini, ali nemam iskustva s dotičnima.
lukinjo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 21:58   #1569
Quote:
tomtom12 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Kako još uvijek tražim protuprovalna vrata, naletio sam na akciju za vrata u firmi promont, pa ako netko može reći da li se taj model isplati ili da tražim dalje:

http://pro-mont.hr/protuprovalna-vrata/posebna-ponuda/

... i kakva su iskustva s navedenom firmom.
ta marka Dierre je navodno skroz ok koliko sam čuo (i sam sam u lovu na protuprovalna vrata) jedino ta cijena u Promontu je samo za vrata, posebno plaćaš ugradnju, prag, lajsne ukrasne itd. pa se skupi još troškova tu.
Ja sam se konkretno odlučio za Gardesu F3000 i mislim ić idući tjedan platit ako me nešto ne spriječi
Tale2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 22:29   #1570
Ne znam je li se ikome dogodilo da se cilindar na protuprovalnim vratima zaglavi i ne mogu se otključati iz vana?

Noćas se moj muž kasno vraćao s puta, spavala sam, kada me usred noći probudio telefon i siroti muž pred vratima, zove jer ne može ući u stan. Sada je i meni malo smiješno

Uglavnom, vrata su Dierre, na naljepnici piše nešto Diere II, stara oko 7-8 godina. Nikada problema.

Zaista se brava "zaglavila" ili nešto tako, muž je mogao staviti ključ, ali nije mogao nikuda okrenuti. Ja sam normalno otključala iznutra i otvorila, probala izvana sa svojim ključem i također nije išlo, ključ uđe i dalje se neda nikuda

Nekoliko smo puta iznutra vrtili bravu i otvarali/zatvarali vrata, onda pokušali izvana i ključ je radio. Također i danas sve radi, otključava i zaključava iz vana normalno. Možda se osjeća neko lagano zapinjanje, ali nisam sigurna da to ne umišljam, možda je oduvijek tako samo nisam obraćala pažnju.

Je li se to ikome dogodilo?

Moram priznati da se malo brinem, da nije netko nešto čačkao po bravi (ne vidim nikakve tragove izvana, ali ne znam niti kakve bi tragove ostavio pokušaj provale), a također i nelagodu što ako se opet zaglavi, a nema nikoga da otvori iznutra?
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 22:36   #1571
Quote:
titulus_ kaže: Pogledaj post
molim vas preporuku za dobra i estetski privlacna protuprovalna vrata. s vanjske strane bismo stavili oblogu od tamnijeg drva da ne bude saka u oko spram susjeda, a s unutarnje strane bijela. digitalna spijunka nam je velik plus.

zapela su nam za oko osor harmonie vrata, no kao i kod svih koje smo gledali na pocetnu cijenu nam se nagomila jos troskova jer su nasa trenutna vrata u starogradnji cca. 10 cm visa i sira od protuprovalnih, pa su potrebni i drugi radovi.

8 000 kn bi nam bio limit za got. placanje.

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...f8&oe=58A26C55
Probajte u Kolnoa vrata.Izrada je po mjerema,a mislim i da je cijena niža od 8000 kn.

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 09:53   #1572
ima tko vrata od firme Barijere da podijeli iskustva?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 08:33   #1573
Quote:
NemremSeSjetit kaže: Pogledaj post
Ne znam je li se ikome dogodilo da se cilindar na protuprovalnim vratima zaglavi i ne mogu se otključati iz vana?

Noćas se moj muž kasno vraćao s puta, spavala sam, kada me usred noći probudio telefon i siroti muž pred vratima, zove jer ne može ući u stan. Sada je i meni malo smiješno

Uglavnom, vrata su Dierre, na naljepnici piše nešto Diere II, stara oko 7-8 godina. Nikada problema.

....

Je li se to ikome dogodilo?
.....
Živjela sam 6 i pol godina u novogradnji A certifikata s Dierre ulaznim vratima.. Isprva sam bila oduševljena; i zaista - zvučna i toplinska izolacija je odlična.
Međutim i nama se nakon par godina dogodilo kao i vama, da se ne možemo otključati. s tim da je meni brava zaglavila iznutra. Znači, ona kvaka s unutarnje strane (nema ključa iznutra) je zaglavila, i nisam se mogla otključati ni izaći van.. zvala susjedu u pol 8 ujutro pa mi je ona izvana "tresla kvaku" a ja iznutra i nakon par minuta sam uspjela otključat..

to se dogodilo sve skupa tri puta u tih 6 godina.. inače su vrata preživjela čak i uštrcavanje vode špricom u špijunku (ideja mog djeteta ) i jedan pokušaj provale, ali nikad nam nitko nije ušao..

Sad sam u starogradnji i pod hitno moram kupiti nova vrata.. i danima već čitam ovu temu i luda sam jer nisam planirala dati 7500kn za vrata, a ispadne da ispod te cifre nema ništa upotrebljivo..
sofijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 12:41   #1574
Tek sam poceo istrazivati, te me zanima na sto posebno paziti? Postoji Resistance class, koliko shvacam, sto vise to bolje. Takodjer, koji su dobri europski brendovi (ne kupujem u Hr)?

Na kraju me zanima, da li postoji mogucnost da se vrata otvore i kada je kljuc u bravi s unutrasnje strane? Jer sam upravo imao neugodno iskustvo gdje sam si zalupio vrata s kljucem unutra i nisam mogao uci...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 12:01   #1575
Uzeo Gardesa protuprovalna vrata od firme Vrata-dizajn ... Dečki koji su bili na ugradnji, odradili priču max. korektno, sve uredno uz minimalna oštećenja prilikom čupanja starih vrata ... sve moje želje su bez prigovora odradili ...
S obzirom da sam ja bio u potrazi za vratima do 4.000 kuna, moj savjet svima da u toj cjenovnoj klasi nema ništa i da ispod cca 6500 kuna nema ništa kvalitetno ...
tomtom12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 15:30   #1576
Quote:
nansale kaže: Pogledaj post
Na ulaznim protuprovalnim vratima imam cilindar Securemme K2 (kljuc ide s obje strane) ali bi ju zamjenili s modelom da je samo s jedne strane kljuc



Kako se zove ovakav model?
Moze i neka preporuka ili gdje da se pogledaju uzivo ovakvi modeli s ovakvim kljucevima

TT on P8lite

E ovo ja tražim... ne mora biti protuprovalna, treba mi u biti najobičnija brava koja se zaključava sa vanjske strane a da je iz nutra bez ključanice - da se zakjučava rukom.
Kako se zove takva brava i gdje kupiti?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 17:16   #1577
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
E ovo ja tražim... ne mora biti protuprovalna, treba mi u biti najobičnija brava koja se zaključava sa vanjske strane a da je iz nutra bez ključanice - da se zakjučava rukom.
Kako se zove takva brava i gdje kupiti?
To ti je cilindar s gumbom/leptirom, kako tko ga zove..
Moja preporuka ti ide za slovenski Titan, guglaj Titan sigurnosni cilindar s gumbom

Imas ih posvuda, u raznim dimenzijama su i po pristupacnim cijenama.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!

Zadnje uređivanje nansale : 18.01.2017. at 17:26.
nansale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 12:32   #1578
Hvala!!
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:59   #1579
Da li netko ugradjivao vrata sam (odnosno sa svojim majstorom)? Moze li to funkcionirati (ako se radi o standardnim dimenzijama 200*83)?
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 09:53   #1580
Popravak protuprovalnih vrata

Pozdrav,

Da li netko ima za preporučiti firmu koja se bavi reparacijom protuprovalnh vrata?

Naime, kupili smo stan na koje su već ugrađena protuprovalna vrata, ali je nužno reparirati panele, spužve i gume.

Svaka pomoć je dobro došla.....
WaltherWhite is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:50.