Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2016., 13:10   #3761
Zagreb

Student iz Danske (miran, uredan, nepušač) traži stan/garsonijeru za jednu osobu u Zagrebu u stambeno j zgradii (Trnje, Gornji Grad, Donji Grad, Trešnjevka Sjever, Trešnjevka Jug ukoliko je blizu Filozofskog, u obzir mogu doći Maksimir i Črnomerec) u razdoblju od 1.2.2017.-15.6.2017. Treba biti moderniji s kompletno opremljenom kuhinjom, internetom, veš mašinom. Poželjno je da stan ima i pravi krevet (ali u obzir dolazi i kauč na razvlačenje), klima uređaj i tv. Grijanje isključivo na toplanu ili centralno plinsko. Suteren ne dolazi u obzir. Preferirana cijena s režijama do 350 eura mjesečno
flexipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 15:36   #3762
soba u ZG blizu Rebra

Pozz,

zna li mozda netko da se iznajmljuje soba blizu bolnice Rebro? Cca tjedan - dva (nadajmo se )

Tnx
__________________
My attitude isn’t bad. It’s in beta.
RootRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 18:54   #3763
Iznajmljujem stan na Knežiji,na duže vrijeme.
Stan je površine 35m2,a sastoji se od spavaće sobe,kuhinje,te kupaone,hodnika i balkona.Stan je potpuno namješten,grijanje toplana.
Cijena 250 eura +režije
Za sve informacije molim javite se na pp.
marre30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 23:39   #3764
Zagreb, Sigečica, 50 m2, nov i moderno namješten stan

Pozdrav svima!

U Zagrebu, na Sigečici se iznajmljuje stan - 50 m2, nov i moderno namješten, izuzetno funkcionalan.
Sve u stanu ima (perilica rublja, štednjak s pećnicom, hladnjak s ledenicom, tv, ...pa sve do posuđa).
Sastoji se od spavaće sobe s velikim bračnim krevetom, dnevnog boravka u kojem su dva velika kauča pogodna i za spavanje, kuhinje, i balkona. Naravno, tu je i ulaz (hodnik) i wc/kupaona.
Zgrada i okolica mirni.
U garaži ispod zgrade je i vlastito parkirno mjesto.
Stan je zaista za svaku preporuku i teška srca se odvajam od njega, ali eto život me nosi u neke druge krajeve.

Traže se isključivo nepušači, bez kućnih ljubimaca, koji bi se prema stanu odnosili kao prema svome.
Idealno za samca, mladi par, ili braću/sestre.

U obzir dolazi i kratkotrajni i dugotrajni najam.
Molim zainteresirane da mi se jave na PM radi daljnjeg dogovora.
viaggiatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 19:03   #3765
Iznajmljujem stan, 40ak m2(ili sobu) u Rijeci(Turnic). Namjesteno, novija gradnja. Vise detalja na mail.
mario889 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 15:32   #3766
Iznajmljujem garsonijeru od 18 m2 u Zagrebu/Savska cesta/. Potpuno namještena. Neposredna blizina Studenskog centra, FER-a, FSB-a, Filozovskog, Pedagoške akademije,Arhitekture, RNG-a, a s obzirom na poziciju između Cibone i Vukovarske i blizina svih sadržaja u gradu. Dvorišna strana. Plinska peć je fasadna, stoga je potpuno sigurna za upotrebu. 200 eura + režije. Info na PM
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:54   #3767
Tražim stanza najam na području Trešnjevke jug,Ljubljanica,Jarun,Staglisce,Vrbani,Gredice....
Stan bi trebao imat odvojenu spavacu sobu.
Pozeljno do 3.kata manje stambene zgrade,grijanje na plin.
Imam jednog dobro odgojenog psa i muza :-)
Najam do 300eura.
Ponude u inbox
snelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 14:14   #3768
Thumbs up Tražim stan Trešnjevka (sjever-jug), Trnje - student

Pozdrav svima,
tražim stan samo za sebe. Student na RGN, 3 godina, nepušač, uredan - svaki vikend doma (RI).
Poželjno garsonjera ili odvojena spavaća soba. Ako je uredno i lijepo potpuno mi je nebitno.
Mogu izdvojiti razuman novac i na vrijeme plaćati režije.
U obzir ne dolaze vlažni sutereni i tavani - ostalih zahtjeva nemam.
PM
Darya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:20   #3769
Quote:
žoss kaže: Pogledaj post
Iznajmljujem garsonijeru od 18 m2 u Zagrebu/Savska cesta/. Potpuno namještena. Neposredna blizina Studenskog centra, FER-a, FSB-a, Filozovskog, Pedagoške akademije,Arhitekture, RNG-a, a s obzirom na poziciju između Cibone i Vukovarske i blizina svih sadržaja u gradu. Dvorišna strana. Plinska peć je fasadna, stoga je potpuno sigurna za upotrebu. 200 eura + režije. Info na PM
Iznajmljeno.
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 13:29   #3770
Smile Tažim stan Zagreb, Samobor i prigradska naselja (Zaprešić, Sevete)

Tražim stan u Zagrebu, Samoboru, Bistri ; mirniji kvart, može i prigradska naselja (Zaprešić, Sesvete).
Za dvije osobe, mladi zaposlen par, dvosobni ili 1.5 sobni.
Ne dolazi u obzir stan u privatnoj kući kao ni suteren.
Opremljen kuhinjom sa svim uređajima, zamrzivačem, perlicom rublja, obavezno sa ADSL-om i bračnim krevetom u posebnoj sobi.
Uredni smo i pažljivi pa i očekujemo isti takav stan.
Na grijanje gradske toplane ili centralno plinsko.
Stanarina plus režije do 350eura.
Hvala na ponudama na pp.
ruzicasto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 10:34   #3771
Iznajmljuje se stan na Tresnjevci

Iznajmljujemo dvosobni stan na Tresnjevci (cca. 55m2 + balkoni), na prvom katu novije zgrade (1. kat). Lokacija je slijepa ulica u blizini Tresnjevackog parka.

Stan je idealan za dvije osobe - sastoji se dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, velike spavace sobe (spojene dvije male) sa radnim kutkom, hodnika, i dva vrlo prostrana balkona (od kojih je jedan kao loggia zatvoren PVC stolarijom), moderno namjesten. Parkirno mjesto je osigurano, grijanje etazno plinsko.

Mi smo iselili zbog povecanja broja clanova obitelji, i trazimo savjesne podstanare, nepusace, bez kucnih ljubimaca, koji ce o stanu brinuti kao o svom.

Stan je dostupan od pocetka veljace. Cijena 350 eura + rezije.

Zainteresirane molimo da se jave na PM.
__________________
NHF
Margita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 11:48   #3772
Tražim stan za jednu osobu do otprilike 1800kn + režije, na području Novog Zagreba;
Sloboština, Siget/Sopot, Utrina/Travno/Dugave (zapadna strana), Trnsko...
Blizina tramvaja/busa.
Može i iznad Save u blizini stanice busa 268 prema Novom Zagrebu.

Garsonjera ili stan sa manjom spavaćom/većom dnevnom jer sa sobom nosim radno računalo te ako može i svoj radni stol.
Idealno 26-36m2. Mogu i ponude sa više/manje.

Gradska toplana ili centralno plinsko. Bitno da je preko zime toplo i niske režije.
Štednjak preferiram plin+struja. Perilica rublja. Klima poželjna.
Ne preferiram prizemlje/podkrovlje (najbolje 1-5 kat). Može i stan u kući ako je odvojeno.
Želim da je stan u dobrom stanju te ga takvog planiram i održavati. Bilo bi super da je novije renoviran.

Može najam na duže.
Useljenje 01.02. Ili prije.

Imam 28 godina. Radim, ozbiljan, uredan, nepušač, redovito plaćam i ne stvaram probleme.

Molim ozbiljne ponude (najbolje sa slikama) na PM.
Hvala!
tigerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 19:18   #3773
Tražim manji stan u Zagrebu (30-45m2), za jednu osobu. Cimerstvo isključeno. U obzir dolaze kvartovi Cvjetno naselje, Prisavlje, Trešnjevka, Knežija, Vrbani, Jarun, Kajzerica, Savski gaj, Trnsko, Sopot, Utrine, Zapruđe, može i Lanište (ako nije predaleko od tramvajske stanice), Kruge i Trnje. Najam od 1.3. (ne mogu ranije jer sam dotad u drugom stanu).

U stanu ne mora biti sve kompletno novo, ali mi je bitno da je uređeno, što znači da ne želim stan koji je prenatrpan namještajem (i s čudnim mirisima), kao ni bilokakvu prljavštinu, vlagu i kućanske aparate koji su u raspadnom stanju. Također bih voljela da su spavaća i dnevna soba odvojene i da je u stanu krevet, a ne ležaj.

Ja sam zaposlena, 26 god, uredni platiša (uvijek mi je prioritet prvo platiti stan i režije), stvari, aparate i namještaj naravno čuvam. Od stanodavca očekujem mir (može doći jednom mjesečno po stanarinu, ali to je jedini oblik "kontrole" koji očekujem).

Mogu platiti do 250eura + režije (odnosno 2500kn s režijama max).
Možete mi poslati ponude na PM (+ slike ako imate). Hvala.
yellowfollower is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 09:47   #3774
Iznajmljujem stan u Travnom, Zagreb. 55 m2. Neboder, 12 kat, južna orijentacija. Grijanje na toplanu.
Slobodan od 01.04. 2017. (možda i nešto ranije, ali ne garantiram)

Stanarina 2000 kn + režije

Traži se stanar (m/ž) na duži rok (bar 2 godine), nepušač, zaposleni samac ili par bez djece i ljubimaca. (Ajde, nitko nije savršen, al ovo bi bilo idealno :-)

Stan je obnovljen 2008., namješten, opremljen i funkcionalan.
Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, hodnika i balkona.

Detalji, slike, tlocrti, pitanja... na PM.
kakoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 20:08   #3775
Tražim stan u Zagrebu za dugoročni najam

Tražim dvosobni ili trosobni nenamješteni stan za dugoročni najam, dvije godine ili dulje. Planiram prodavati svoj stan i imam sav namještaj i aparate, sve je kvalitetno i novijeg datuma stoga prefriram nenamješten ili djelomično namješten stan.

Lokacije koje odgovaraju su Novi Zagreb, Vrbik, Cvjetno naselje, Trešnjevka, Knežija, Gredice, stari Vrbani. Prednost imaju Siget, Trnsko, Vrbik i Trešnjevka oko Remize, ali razmotrit ću svaku ponudu koja ima razumnu cijenu za ponuđeno i zadovoljava kriterije onog što tražim:

Obavezno:
- odvojena kuhinja od dnevnog boravka
- dnevno svjetlo (prozor ili izlaz na balkon) u kuhinji
- barem jedna spavaća soba, normalne veličine
- mogućnost uvođenja interneta (imam svoj priključak)
- uredan i zračan stan s dosta svjetla, bez plijesni, gljivica, žohara i sličnih beštija. Ne mora biti friško renoviran, čak ni pokrečen, to sam voljna sama napraviti, ali tražim stan u kojem parketi nisu u rasulu, kupaona je u pristojnom stanju, a vrata, prozori i rolete normalno dihtaju i funkcioniraju.
- dopušteni kućni ljubimci. Imam dvije mace koje su odgojene u stanu, spašene kao bebice stare svega dva dana. Sterilizirane su, cijepljene, uredne i mirne, ne rade ni buku ni štetu, pandžice oštre samo na svojoj grebalici.


Poželjno:

- niži katovi (idealno 1.-4.), prizemlje ne dolazi u obzir, zadnji kat ne smeta
- lođa ili balkon
- klima
- gradski plin
- lift

Zaposlena sam, nepušač, VSS tehničke struke, imam odraslu djecu koja više ne žive sa mnom. Plaćam na vrijeme, volim čistoću i urednost i u takvom prostoru i želim živjeti. O unajmljenom stanu se brinem kao i o svom, još i više, ali očekujem da je dozvoljeno da prostor odomaćim na svoj način - da mogu objesiti koju sliku, ogledalo ili svoje zavjese. Podrazumijeva se, naravno, da ću stan vratiti u jednako dobrom stanju kako sam i preuzela - ili boljem. Po potrebi mogu dostaviti i preporuku bivše najmodavke za stan u kojem sam bila 3,5 godine.

Tražim jednako tako normalne stanodavce, s kojima ću odnose urediti legalno, s ugovorom i koji su spremni poštivati moju privatnost. Nemam ništa protiv povremenih (najavljenih) posjeta, ali preferiram plaćanje putem računa, uz slanje potvrda. Plaćanje režija stavljam na automatski režim trajnog naloga u banci, da olakšam i sebi.

Ponude molim u inbox. Hvala!
Kmiček is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 20:53   #3776
Tražimo stan u širem centru (preferiramo Knežiju, Cvjetno Naselje, Vrbik). Prizemlje i suteren su isključeni, znači od 1. kata do cca 5. kata. Poželjno je da je namještaj noviji, a apsolutni uvjet je odvojena spavaća soba. Do 300€ + režije. Sve ponude molim na PM. Hvala!
__________________
...hip hop is all about feelin' and flow...
kishaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:48   #3777
Tražim garsonjeru (ili manji stan) na području Trešnjevke (sjever) za koju bi skupa s režijama trebala izdvojiti do 200-250€.
limuntrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:46   #3778
Mladi zaposleni par s odgojenom mačkom traži stan s odvojenom spavaćom sobom u tramvajskoj zoni u Zagrebu. Bitno nam je da su kupaona i kuhinja u dobrom stanju, da nije riječ o odbačenim aparatima iz 1980-ih.
Idealno bi bilo da ima balkončić bilo koje veličine, ali nije uvjet.

Cijena 2000 kn + režije.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 16:24   #3779
Iznajmljujem novonamješteni jednosobni stan u Varaždinu preko puta bolnice - 160€+režije.
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 13:38   #3780
trazim stan u splitu, u stambenoj zgradi, do 2000kn.
mirna, pristojna i radisna cura, imam pasicu koja je takoder mirna, male velicine.
lokacija je nebitna, pp
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.