Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2012., 17:51   #1041
Resice

Cureeeee... Zanima me gdje se mogu nabaviti resice, onakve kakve se stavljaju na haljine za charleston...

Htjela bih si sašiti topić kakav je imala Beyonce na koncertu:
http://www.youtube.com/watch?v=pKes7I70J8A
Doduše ne bih tako sjajne...

Obišla sam Emporio, Name, par trgovina između Kvatrića i Trga, zvala Pamigo i nemaju.. Jedino nisam bila po trgovinama koji imaju materijale za namještaj... Ili koji drže resice za zavjese ?

A po dizajneri i Fashion TV su najavili da se to nosi ove sezone, vidjela sam i u Zari dosta komada sa resicama....

Please, help!
myamee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 14:57   #1042
myame,
slične rese imate u Pamigu u Ilici 510
veselekrpice is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 18:33   #1043
Dali postoji krojački salon u Zagrebu koji radi orginalni rub za traperice (baš da radi a ne da prišije nazad) ?
betboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 18:52   #1044
Quote:
betboy kaže: Pogledaj post
Dali postoji krojački salon u Zagrebu koji radi orginalni rub za traperice (baš da radi a ne da prišije nazad) ?
Ako ne želiš da se prišije, meni se to čini tehnički nemoguće.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 19:13   #1045
Nemre bit orginalan ako se ponovo siva. Ak zelis da ti ostane onak izjeljeno moS to zaboraviti, to je tehnosloski proces koji se radi u tvornicama sa teskim kemikalijama.
No iskreno neznam niti jednu krojacicu osim sebe koja je dovoljno luda dati 50 kn za 100m debelog konca. Meni se takoder ne svida kada se ne porubljuje sa slicnim koncem. I taj konac sam nasla samo u jendojmtrgovini i to u austriji, mozda ga ima nana san
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 20:24   #1046
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
Nemre bit orginalan ako se ponovo siva. Ak zelis da ti ostane onak izjeljeno moS to zaboraviti, to je tehnosloski proces koji se radi u tvornicama sa teskim kemikalijama.
No iskreno neznam niti jednu krojacicu osim sebe koja je dovoljno luda dati 50 kn za 100m debelog konca. Meni se takoder ne svida kada se ne porubljuje sa slicnim koncem. I taj konac sam nasla samo u jendojmtrgovini i to u austriji, mozda ga ima nana san
Aloha ,

ima taj konac za trapke u lj, pa kad ti zatreba, mogu ti ga kupiti i poslati. Milim, da nije skroz jeftini, kao ostali, ali nije jedna bijesna cijena.

A to, kad vidim da je rub napravljen tankim tamnoplavim koncem, poludim...
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 22:02   #1047
Neeeee...mene vise ispizdi kada vidi da je zapocet sav na VANJSKOJ strani nogavice.

Ja sam danas skratila traperice sa debelim bijelim koncem, pa sam konac farbala plavim i smedim flomicem

Brijem da cu to parat za par tjedana jer ce me zivcirat kaj konac nije bio plavosive nijanse
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 09:17   #1048
Kako krate traperice u Amadeusu ili Wrangleru ? Dali izgleda kao tvornički ili kao kad se krate u krojačkom salonu ?
betboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 17:33   #1049
jel zna netko koja je fora sa sivanjem badica?rekla mi jedna krojacica da je razlika u koncu.kao moze svaka masina al treba poseban konac.pa me zanima dali se zaista moze sa bilo kojom masinom i koji je to konac (gdje ga ima za nabavit,kako se zove? )
pika2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 19:52   #1050
To je onaj konac sto se rasteže...bar je meni tako rekla krojačica kada mi je sredjivala kupaci.
huliganka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 20:57   #1051
Quote:
pika2711 kaže: Pogledaj post
jel zna netko koja je fora sa sivanjem badica?rekla mi jedna krojacica da je razlika u koncu.kao moze svaka masina al treba poseban konac.pa me zanima dali se zaista moze sa bilo kojom masinom i koji je to konac (gdje ga ima za nabavit,kako se zove? )
Quote:
huliganka kaže: Pogledaj post
To je onaj konac sto se rasteže...bar je meni tako rekla krojačica kada mi je sredjivala kupaci.
Za badic trebas pravu iglu, gumu i konac.
Vise je fora i igli nego u koncu. Za sivanje badica nije potreban konac koji se rasteze, jer u savu guma.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 21:54   #1052
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
Aloha ,

ima taj konac za trapke u lj, pa kad ti zatreba, mogu ti ga kupiti i poslati. Milim, da nije skroz jeftini, kao ostali, ali nije jedna bijesna cijena.

A to, kad vidim da je rub napravljen tankim tamnoplavim koncem, poludim...
Sad sam otkrila jedan trik. Tak sam si pametna.
Imala sam jedne trapke koje su orginalno sivane sivim debljim koncem, a kako je hitno i uopce nemam pojma gdje u zg mogu kupiti deblji konac navela sam masinu sa duplim koncem i bas je super ispalo
Skoro uopce se ne kuzi da sam " varala".
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 21:57   #1053
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
Za badic trebas pravu iglu, gumu i konac.
Vise je fora i igli nego u koncu. Za sivanje badica nije potreban konac koji se rasteze, jer u savu guma.
Ali treba posebna igla i pise na kutijici jersey
Fora je sto igla ima malo zaobljeni vrh pa ne reze tanke niti jerseya.
Joj kak sam danas pametna
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 22:13   #1054
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
uopce nemam pojma gdje u zg mogu kupiti deblji konac navela sam masinu sa duplim koncem i bas je super ispalo
Skoro uopce se ne kuzi da sam " varala".
jesi pogledala u tkipu? nudili su mi par puta konce za traper, i jesu malo deblji nego obicni.
Charmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 23:44   #1055
Tkip?
Aaaa, tkanine i pribor u bogovicevoj!
Rekla mi teta u Altosu da tamo pogledam, ali kako sam zurila na kvatric na pruzimanje stana nisam mogla skoknut.
Ali budem ovih dana.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 23:44   #1056
Mene zanima taj tečaj šivanja i krojenja na Mertojaku u Splitu.
Može li mi netko dati malo više informacija, možda neki kontakt telefon jer na internetu ništa ne piše?

Hvala
shopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 23:52   #1057
jel netko sio badic? ja bi probala od obicne rastezljive tkanine? jel to moguce? i bez nekih podstava.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 11:18   #1058
Pozdrav

Htjela bih pitati, zna li ovdje netko gdje bi se u Varaždinu mogli kupiti restlovi materijala?
whiteroses is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 16:12   #1059
Ima li tko iskustva sa šivanjem materijala s našivenim šljokicama? Sašila sam si jednu haljinu i relativno sam zadovoljna kako je ispala, no htjela bih šivati još neke šljokičaste stvari pa je svaki savjet dobro došao.
penelopić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 21:30   #1060
Quote:
penelopić kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa šivanjem materijala s našivenim šljokicama? Sašila sam si jednu haljinu i relativno sam zadovoljna kako je ispala, no htjela bih šivati još neke šljokičaste stvari pa je svaki savjet dobro došao.
Samo reci, sta te tocno zanima?
Moze se to jako lijepo sivati. Malo oprezno, da ne pukne igla, ali moze se.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.