Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2009., 13:14   #2041
Quote:
nonameone kaže: Pogledaj post
A kakvi su Rodania satovi?
evo primjer
Jel zna itko išta o Rodania ????
nonameone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 02:03   #2042
ajmeee od kad nisam bio na forumu. procitao sam par postova... ima svega i svacega za nasmijat se i za otvoriti polemiku tako da ajmo svitu pisite i dalje ukljucujem se ponovno veza mi je opet uspostavljena!
SRETAN BOZIC SVIMA!!!
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 22:14   #2043
Zna li tko može li se gdje u nas naći ovaj sat:

http://cgi.ebay.at/FESTINA-TOUR-CHRO...item4ceb47d819

Inače, nevezano, kada naručujete stvari iz inozemstva, a imate prijatelje u EU, naručujete li ikada preko njih, a, ako da, da li vi platite a kao adresu primatelja stavite njihovu, ili oni moraju platiti, pa im vratite kasnije? Hvala unaprijed
Rainalcar is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 15:39   #2044
Quote:
Rainalcar kaže: Pogledaj post
Zna li tko može li se gdje u nas naći ovaj sat:

http://cgi.ebay.at/FESTINA-TOUR-CHRO...item4ceb47d819

Inače, nevezano, kada naručujete stvari iz inozemstva, a imate prijatelje u EU, naručujete li ikada preko njih, a, ako da, da li vi platite a kao adresu primatelja stavite njihovu, ili oni moraju platiti, pa im vratite kasnije? Hvala unaprijed
cuj ne znam odgovor ali po cijeni od 179 eura za taj sat. ne moze biti nov nego polovan tako da ti je jednostavnije pogledat u nas. mioje misljenje. isto tako imas taj model ja mislim na njusko.hr u zg jedan lik prodaje za oko koliko se sjecam 1400kn. pa pogledaj.
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 17:04   #2045
Quote:
buba1988 kaže: Pogledaj post
Molim te, jel možeš reći koliko si ga platila? PREDIVAN MI JEEE

ja iman isti takav, samo su mi bijeli, plavi i svijetlo plavi cirkoni okolo i platila sam ga oko 1300,00 kn... ovaj isto dođe toliko.
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 17:42   #2046
Quote:
imperial kaže: Pogledaj post
cuj ne znam odgovor ali po cijeni od 179 eura za taj sat. ne moze biti nov nego polovan tako da ti je jednostavnije pogledat u nas. mioje misljenje. isto tako imas taj model ja mislim na njusko.hr u zg jedan lik prodaje za oko koliko se sjecam 1400kn. pa pogledaj.
Naravno da može biti NOV. Pa to je Festina, nije to nešt skupo. Moj bratić živi u Austriji te je kupio takvu samo s metalnom narukvicom (skuplja varijanta) za 200 EUR.

Glede prijatelja u EU, pa valjda ti znaš u kakvim si odnosima s njima..... A tu nedje imaš navedeno i o uvozu satova.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 18:30   #2047
KAJ NIKO NEMA pojma o rodanijevim vurama????!?!?!??
nonameone is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 18:49   #2048
Na njuškalu tog sata nema, samo slični.
Ma sigurno je nov, tu nema problema.
Možeš mi navesti gdje ima o uvozu satova?
Puno hvala na odgovorima. Ako netko zna gdje bi ga se moglo naći u hr, bilo bi super
Rainalcar is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 00:53   #2049
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Naravno da može biti NOV. Pa to je Festina, nije to nešt skupo. Moj bratić živi u Austriji te je kupio takvu samo s metalnom narukvicom (skuplja varijanta) za 200 EUR.

Glede prijatelja u EU, pa valjda ti znaš u kakvim si odnosima s njima..... A tu nedje imaš navedeno i o uvozu satova.
zbog toga sto u nas taj sat dode u ducanu 2400 pa vise ,ne znam radi cega jer ima miyotu koja ne doseze takvu cijenu, a dok platis carinu postarinu lezarinu... taman te dode tu negdi.
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 09:11   #2050
Quote:
nonameone kaže: Pogledaj post
KAJ NIKO NEMA pojma o rodanijevim vurama????!?!?!??
Pa eto čini se da ne.
A j. ga. Pa probaj naći koji mehanizam ima.... Miyota se vrti u Citizenima, Festinama i sl., ETA većinom u Certini, Tissotu i boljim. Ronda je isto swiss, neki tvrde da je cca skorom ko ETA, a ja osobno ne bih....

Pa vidi koliko ti to vrijedi.

Quote:
Rainalcar kaže: Pogledaj post
Na njuškalu tog sata nema, samo slični.
Ma sigurno je nov, tu nema problema.
Možeš mi navesti gdje ima o uvozu satova?
Puno hvala na odgovorima. Ako netko zna gdje bi ga se moglo naći u hr, bilo bi super
Eh. U carinsku osnovicu ti ulazi SAT + TROŠKOVI SLANJA. Na to ti ide 5 % carine pa 23% PDV. I mogu ti na to još eventualno opalit nekih 50-ak kuna "hira carinika"...

Quote:
imperial kaže: Pogledaj post
zbog toga sto u nas taj sat dode u ducanu 2400 pa vise ,ne znam radi cega jer ima miyotu koja ne doseze takvu cijenu, a dok platis carinu postarinu lezarinu... taman te dode tu negdi.
Košta toliko jer ima ljudi koji plaćaju... Pa i da ga šalju poštom da se uštedit 400 - 500 kn...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 11:28   #2051
Marka sata

Da li itko zna išta o Rosseau Raymond satovima posebno o ovom modelu, kako se kreću cijene i ostalo na internetu nema bas podataka pa svaka pomoć je dobrodošla


http://media.photobucket.com/image/r...nd_2007_M1.jpg
goran1625 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 11:57   #2052
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Pa eto čini se da ne.
A j. ga. Pa probaj naći koji mehanizam ima.... Miyota se vrti u Citizenima, Festinama i sl., ETA većinom u Certini, Tissotu i boljim. Ronda je isto swiss, neki tvrde da je cca skorom ko ETA, a ja osobno ne bih....

Pa vidi koliko ti to vrijedi.



Eh. U carinsku osnovicu ti ulazi SAT + TROŠKOVI SLANJA. Na to ti ide 5 % carine pa 23% PDV. I mogu ti na to još eventualno opalit nekih 50-ak kuna "hira carinika"...



Košta toliko jer ima ljudi koji plaćaju... Pa i da ga šalju poštom da se uštedit 400 - 500 kn...
Znači, najisplativije je da mi dođe kod nekoga u EU, pa mi ga on donese na ruci? Može li još odgovor da li on treba platiti, ili mogu ja, a da dođe na njegovu adresu?
Rainalcar is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 12:00   #2053
Quote:
Rainalcar kaže: Pogledaj post
Znači, najisplativije je da mi dođe kod nekoga u EU, pa mi ga on donese na ruci? Može li još odgovor da li on treba platiti, ili mogu ja, a da dođe na njegovu adresu?
Paaaa.... u pravilu te pitaju na koju adresu da se pošalje artikal. Znači, daš adresu primatelja koju hoćeš....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 15:20   #2054
Rodanije imaju RONDIN mehanizam, i svi satovi su im od safirnog stakla... swiss made
nonameone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 20:52   #2055


Jel ovo Patek Philippe Ellipse?
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 23:16   #2056
Poštovanje!

Neznam dali je ovo dobar forum, tj. neznam kolko se ovdje prate casio satovi, prvenstveno G-SHOCK satovi.

No nemam sta izgubit pa da pitam.

Dali netko zna koja je generalna razlika između GIEZ, MTG i Gravity Defier serije.

samo mi nemojte reć da je izgled, to vidim i sam

al mislim što je ona srž koja taj sat npr. čini GIEZ ili MTG....

nadam se da ste shvatili pitanje

pa ako netko zna bit ću zahvalan!
jezurko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 02:06   #2057
Quote:
Limeni Nos kaže: Pogledaj post


Jel ovo Patek Philippe Ellipse?
miiislim da nije...nije dosta ovalni,cak mislim da je okrugli
tomy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 10:00   #2058
Evo mog Gueesa! Dobila sam ga od dragog za Božić i oduševljena sam!

http://i46.tinypic.com/20kuj60.jpg

Zadnje uređivanje mokry : 31.12.2009. at 14:06. Reason: Kršenje pravila pdf-a; preogromna slika
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 31.12.2009., 15:58   #2059
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Evo mog Gueesa! Dobila sam ga od dragog za Božić i oduševljena sam!

http://i46.tinypic.com/20kuj60.jpg
malo mi se čini pregolem.

ili je novi dečko pa još nezna dimenzije.


zapešća.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 19:34   #2060
Ma to je u dučanu slikano-dok ga još nismo kupili i skratili za 4 alkice, ako si mislila na narukvicu.

A ak si mislila na veličinu sata, ja volim velike satove.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.