Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2011., 21:39   #61
Quote:
Pixie_m5 kaže: Pogledaj post
Torba je hermes,vjencani poklon od muza
I jos jednom hvala svima na komentarima
drzi se muzica,hihihi
zbilja lijep poklon...
mislila sam da je hermes,al eto puno
je kopija i laznjaka oko nas!
torba ja san
__________________
Fashion fades, only style remains the same. - Coco Chanel
leticia21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 21:49   #62
@Pixie-mozes li nama obicnim smrtnicima koji nemamo muza reci kakav je postupak za kupiti ju (mislim na famozne liste cekanja i slicno)? Molim modove da me ne kartoniraju zbog ovog mini offtopica jer je ovo one in a lifetime prilika da cujemo iz prve ruke o Birkin bag. Hvala.
Aksiominka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 08:46   #63
Quote:
Aksiominka kaže: Pogledaj post
@Pixie-mozes li nama obicnim smrtnicima koji nemamo muza reci kakav je postupak za kupiti ju (mislim na famozne liste cekanja i slicno)? Molim modove da me ne kartoniraju zbog ovog mini offtopica jer je ovo one in a lifetime prilika da cujemo iz prve ruke o Birkin bag. Hvala.
Moj suprug godinama redovno kupuje u hermesu,torbe za prtljagu,cipele,remenje,opcenito kozu preko klijenta i prijatelja koji radi tamo,tako da ima account,torbu sam dobila prije 3 mj,racun nisam vidjela,ali znam otprilike koliko kosta.
Koliko sam ja upucena liste cekanja su ukinute odavno,torbu mozes kupit ako iskesiras pare.
Citala sam malo temu hermes birkin torba jos prije nego sam ju dobila al komentari su vecinom negativni i zajedljivi,uopce mi se ne da postat tamo.
Tavanka hvala na kritikama!
__________________
The man who dies rich dies disgraced .
Pixie_m5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 11:12   #64
To je kraljica torbi, cestitam ti na tako divnom muzu i predivnoj torbi. Boja je odlicna. Budem li ikad u prilici, voljela bih je imati. Cista klasika, vjerojatno ce je i tvoje unuke nositi.
Aksiominka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 11:58   #65
Quote:
Aksiominka kaže: Pogledaj post
To je kraljica torbi, cestitam ti na tako divnom muzu i predivnoj torbi. Boja je odlicna. Budem li ikad u prilici, voljela bih je imati. Cista klasika, vjerojatno ce je i tvoje unuke nositi.
Muz mi je divan,to je istina
Na torbu sam gledala kao na nesto sto nikad necu imat,nesto o cemu mogu samo mastat,svidjela mi se na fotkama jer je toliko jednostavna da je posebna,i vidjela sam ju samo na fotkama ali drzat ju u ruci uzivo je nesto sasvim drugo,kad sam ju dobila nisam mogla pol h reagirat uopce,nakon soka sam hodala po stanu ko manijak u krug skakutala i cicala i pljeskala,pjevusila i mumljala si u bradu
Muz je rekao neka ju drzim na vidljivom mjestu negdje u boravku tako da kad pozivcanim na njega da mu lakse oprostim
__________________
The man who dies rich dies disgraced .
Pixie_m5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 12:34   #66
Haha, mogu samo zamislit tu sreću i uzbuđenje. Boja mi se čini jako interesantna. Što je to točno, neka prljavo-bež-siva? Ma divotica
Aksiominka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 19:59   #67
I moja mama je tako reagirala kad sam joj donesla tu prljavo bež birkin, jedino nije skakala po kući, nego je bila kao 2 godišnje dijete koje dobije igračku
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 15:45   #68
Kao prvo i osnovno liste cekanja postoje ..i ukoliko ti u roku od 3 dana ne dodes po nju proslijede ju nekom drugome...ti kad dodes po Birkinicu imas prohtjeve svoje znaci velicinu, boju, zlatni ili srebrni natpis...Jer nisi doso na plac po bilo kaj nego po fucking rucno izradenu torbu od 10 000 eura ! I da V. Beckham nema 20-ak Birkinica nego sobu punu tih torbi!! Tako da ove price rekla kazala su full bezveze.Ta torba je uzivo savrsena i nema veze sa slikom uz nju cak dobijete 2 "kabanice " prozirne navlake za kisu koju stavite preko da se ne smoci..na nju imate dozivotnu garanciju..i ukolko to zelite kada otputujete u neki veci grad ostavite ju na tzv wellness tretmanu di je onu namazu posebnim kremama prebrisu i ko zna kaj joj jos rade...Ta torba je statusni simbol za svakoga ko imalo voli modu možda nekome nije lijepa ali ako ju vidite uživo sigurno nećete ostati ravnodušni
__________________
Don´t like me??? Have a seat with the rest of the bitches waiting for me to give a fuck!!!!!!!
urban modell 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 20:49   #69
dakle drage forumašice...molila bih one UPUĆENE da mi kažu kakav je proces za nabavu birkinice...našla sam onu koja mi se sviđa...18 000 $ i zanima me kako do nje... unaprijed hvala!
ava lavinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 20:53   #70
Quote:
urban modell 21 kaže: Pogledaj post
Kao prvo i osnovno liste cekanja postoje ..i ukoliko ti u roku od 3 dana ne dodes po nju proslijede ju nekom drugome...ti kad dodes po Birkinicu imas prohtjeve svoje znaci velicinu, boju, zlatni ili srebrni natpis...Jer nisi doso na plac po bilo kaj nego po fucking rucno izradenu torbu od 10 000 eura ! I da V. Beckham nema 20-ak Birkinica nego sobu punu tih torbi!! Tako da ove price rekla kazala su full bezveze.Ta torba je uzivo savrsena i nema veze sa slikom uz nju cak dobijete 2 "kabanice " prozirne navlake za kisu koju stavite preko da se ne smoci..na nju imate dozivotnu garanciju..i ukolko to zelite kada otputujete u neki veci grad ostavite ju na tzv wellness tretmanu di je onu namazu posebnim kremama prebrisu i ko zna kaj joj jos rade...Ta torba je statusni simbol za svakoga ko imalo voli modu možda nekome nije lijepa ali ako ju vidite uživo sigurno nećete ostati ravnodušni

Upravo tako. potvedujem 100% .[ garanciju i racun cuvam na posebnom mistu ] .i stvarno sta si rekla savrsenstvo od borse .Ja san svoju narucila i cekala 2 tjedna .Ali san cula od prije iz LA, da je nekad i imaju odma [ako je neka klasicna a neko sta ju je nrucija odusta ] opet ti kazu da dodes za 3 dana ,i cilu je ociste i promjene informacije kupca .tako da serial no.slucajno ne ostane na starog narucioca ]

Zadnje uređivanje spalatinaS : 16.06.2012. at 20:58.
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 21:11   #71
Quote:
ava lavinia kaže: Pogledaj post
dakle drage forumašice...molila bih one UPUĆENE da mi kažu kakav je proces za nabavu birkinice...našla sam onu koja mi se sviđa...18 000 $ i zanima me kako do nje... unaprijed hvala!
U Hermes ducan bilo di u svitu .Only Hermes .Neznan koja je to od 18k ,nekad Neiman Marcus ovde u USA ima ali mislim samo one Malo jeftinije .Ja bi samo u Hermes ,jer to je dozivljaj .[bar za mene bija ]
Narucis kakvu oces ,pocekas [u usa najmanje 2 tjedna ,mozda je i preseravanje malo,sta cekas u stvari ?] ,ja neznan nikoga osobno da je dosa u ducan i iseta odma sa njom .[evo ova gosp .sta kaze da joj je muz kupija bez cekanja ,cujem prvi put .a nije vidila racun ? pretpostavljam da je ima booklet od borse ].
Moj muz je reka muko moja koliko papirologije sva srica da si uzela veliku borsu jer u malu ti nebi stalo .Moje iskustvo je to a neznan kako je u europi .

Zadnje uređivanje spalatinaS : 16.06.2012. at 21:26. Reason: gram.greska
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 21:16   #72
Quote:
ninana23 kaže: Pogledaj post
Ovu imam, orginal- kako neki znaju
Ali moja nema ove dijamantiće nego je obična.

Inače- dobila sam ju od tete iz Švedske za diplomu, ona ima skupljih nekoliko verzija.
Super torba, teška je, pa unutra ako staviš koju težu stvar ode ruka, ali nema veze
Ne znam koliko košta.
puno kosta izmedu 50 i 75 k .[ zavisi od velicine ]svaka cast
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 21:19   #73
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ova na slici je limitirana edicija sa dijamantima. napravljeno ih je svega par i kostale su 120 000 eura.
a ako imas takvu ali bez dijamanata cijena nemoze biti ispod 10 000 eura. naravno, ako je original u tom slucaju imas jako darezljivu tetu
Ova mi izgleda crocodile ,one pocinju sa 45 k .10 k su OBICNA koza
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 23:03   #74
BOK
Nema veze s birkinicom ali s hermesom da.
Zna li možda tko koliko stoji hermes constance bag.
http://www.miumiuhandbagsup.com/imag...rdware-685.jpg
Molim bez nagađanja, ako netko zna točnu cijenu najobičnijeg modela neka napiše. HVALA.
__________________
>@<
ssnob is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 00:08   #75
Quote:
ssnob kaže: Pogledaj post
BOK
Nema veze s birkinicom ali s hermesom da.
Zna li možda tko koliko stoji hermes constance bag.
http://www.miumiuhandbagsup.com/imag...rdware-685.jpg
Molim bez nagađanja, ako netko zna točnu cijenu najobičnijeg modela neka napiše. HVALA.
Koja velicina - 23, 18, 14, boja, materijal, o svemu ovisi cijena... Krecu se od 5950$
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 01:39   #76
Quote:
artist*angie* kaže: Pogledaj post
Koja velicina - 23, 18, 14, boja, materijal, o svemu ovisi cijena... Krecu se od 5950$
nedavno mi je cura na netu gledala torbe i bas spominjala ove birkin torbe da su joj fenomenalne...gledao sam po netu da joj kupim bar kopiju kad ne mogu original (mali znak paznje) hehe.. sta vi mislite o tome?ev i link na kojem mogu naruciti to.
http://www.njuskalo.hr/zenske-torbic...-oglas-6746374
mameek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 14:57   #77
Quote:
ssnob kaže: Pogledaj post
BOK
Nema veze s birkinicom ali s hermesom da.
Zna li možda tko koliko stoji hermes constance bag.
http://www.miumiuhandbagsup.com/imag...rdware-685.jpg
Molim bez nagađanja, ako netko zna točnu cijenu najobičnijeg modela neka napiše. HVALA.

Ja sam nedavno radila fotke za rewind vintage ducan i Vintage hermesova constance od krokodila je bila £19 000. Za obicne ne znam.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 10:58   #78
Quote:
mameek kaže: Pogledaj post
nedavno mi je cura na netu gledala torbe i bas spominjala ove birkin torbe da su joj fenomenalne...gledao sam po netu da joj kupim bar kopiju kad ne mogu original (mali znak paznje) hehe.. sta vi mislite o tome?ev i link na kojem mogu naruciti to.
http://www.njuskalo.hr/zenske-torbic...-oglas-6746374
te torbe su ti s ebaya, koštaju ju ti 120kn tamo,ova cijena na njuškalu je bezobrazna, nemogu vjerovat da netko može nabit takvu zaradu samo zato jer naručiva preko neta s ebaya
jako je loša kvaliteta, nakon mjesec dana ti otpadnu ručke, a skaj ima miris ne baš ugodni...definitivno nemoj uzimat s njuškala jer je to krađa,ta torba ne vrijedi te novce,..radije joj kupi nešto drugo za te novce
misscoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 14:25   #79
Quote:
mameek kaže: Pogledaj post
nedavno mi je cura na netu gledala torbe i bas spominjala ove birkin torbe da su joj fenomenalne...gledao sam po netu da joj kupim bar kopiju kad ne mogu original (mali znak paznje) hehe.. sta vi mislite o tome?ev i link na kojem mogu naruciti to.
http://www.njuskalo.hr/zenske-torbic...-oglas-6746374
zašto bi kupio lažnjak?

ona zna, ti znaš i svi okolo znaju da je fejk.

ne razumijem.
bolje joj kupi nešto drugo, bitno da je od srca.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 07:23   #80
Quote:
riminare kaže: Pogledaj post
Na ebay što sam ja vidila kad klikneš ono da ti složi po cijeni od najveće pa dalje Hermes Birkin al od krokodila košta 55.000,00 $

http://search.ebay.com/hermes_Clothi...1450QQsbrsrtZl
Mislim da to nije sigurno kupiti preko ebay Birkin
DanielaGebbia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.