Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 21:57   #2841
Quote:
FashionInTheAir kaže: Pogledaj post
haljina je kao stvorena za neku veliku statement ogrlicu u nekim neon bojama također neke živahne narukvice bi bile dobre, i cocktail prsten. cipele visoke sa platformom naprijed bi bile super, recimo neon žute
_______________
xoxo Sienna
http://fashion-sienna.blogspot.com/
Hvala na prijedlogu!
Sparkletastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 23:13   #2842
Hulahopke u nekoj živoj boji!
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:17   #2843
Quote:
Mazoretkinja kaže: Pogledaj post
Hulahopke u nekoj živoj boji!
Vidiš tog se nisam ni sjetila... Hvala!
Sparkletastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:33   #2844
Quote:
Sparkletastic kaže: Pogledaj post
Hvala na prijedlogu!
nema na čemu!
_________________
xoxo Sienna
http://fashion-sienna.blogspot.com/
FashionInTheAir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 20:07   #2845
djevojke ja vas jaaaaaaaako malim za pomoć!!! naime imam jednu crnu haljinicu usku do polovice gornjeg djela noge...ispod nje budem imala crne grilonke e sad htjela sam si kupiti balerinke al pošto će u subotu padati kiša nisam pametna kaj da radim...dakle kaj od obuće da si kupim??? ništa s petom ne dolazi u obzir... hvala!!!
Zombina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 23:55   #2846
Haljinu koje boje bih SVE mogla kombinirati sa štiklama ove boje (honeysuckle)? Meni se čini da bih mogla mint-zelenu i plavu, "electric blue", žute?, BEŽ??
Bitno mi je da znam više boja jer po ovim cipelama kupujem haljinu za maturalnu pa bih eto molila za pomoć.
__________________
I believe in the powers-that-be, but they won't overpower me.
Dejzi.U2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 10:50   #2847
Pomoć!!!! Odjelo sivo, zelene cipele, ili crno odjelo. Što obući od ove dvije stvari? Bas nisam pri lovi, da sad kupujem
nešto novo, pa ako može Vaša pomoć kako najbolje iskombinirati ove stvati. Eto, hvala svima!!
plavi cvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 15:23   #2848
De ti to poslikaj, tesko je ovako reci

Zelene cipele
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 18:47   #2849
Quote:
Dejzi.U2 kaže: Pogledaj post
Haljinu koje boje bih SVE mogla kombinirati sa štiklama ove boje (honeysuckle)? Meni se čini da bih mogla mint-zelenu i plavu, "electric blue", žute?, BEŽ??
Bitno mi je da znam više boja jer po ovim cipelama kupujem haljinu za maturalnu pa bih eto molila za pomoć.
Meni prvo što pada na pamet uz ovu boju je bež ili sivo. Mislim da bi to odlično funkcioniralo. Mada ni ostale boje koje si nabrojala nisu loše, samo mi žuta baš nekako ne ide
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 22:10   #2850
Quote:
Zombina kaže: Pogledaj post
djevojke ja vas jaaaaaaaako malim za pomoć!!! naime imam jednu crnu haljinicu usku do polovice gornjeg djela noge...ispod nje budem imala crne grilonke e sad htjela sam si kupiti balerinke al pošto će u subotu padati kiša nisam pametna kaj da radim...dakle kaj od obuće da si kupim??? ništa s petom ne dolazi u obzir... hvala!!!


Što misliš o ovakvim cipelicama? Možeš skroz crne, ali i ove bi bile fora.

Quote:
Dejzi.U2 kaže: Pogledaj post
Haljinu koje boje bih SVE mogla kombinirati sa štiklama ove boje (honeysuckle)? Meni se čini da bih mogla mint-zelenu i plavu, "electric blue", žute?, BEŽ??
Bitno mi je da znam više boja jer po ovim cipelama kupujem haljinu za maturalnu pa bih eto molila za pomoć.
Žuta bi bila fenomenalna.
 
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 15:27   #2851
Prigoda? Metalfest.
Održava se u Zadru početkom 6 mj. daklem, vrućine.
moram si kupiti kozet i pufastu suknjicu.. hulahopke i sad što na noge?
starke mi ne pašu.
a di ću marte u 6 mj.
mislila sam naaaajobičnije crne balerinke ali ne znam ni sama
PlesnaPapučica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 19:00   #2852
Pozdrav cure..
Treba mi mala pomoć

Gledam ove čizmice već mjesecima..naručila bi ih preko neta, pa me zanima što mislite da li su nosive i sad kad bude toplije vrijeme na haljinicu?
Ne mogu procijeniti nikako da li bi prošle kao ljetne čizmice.

https://www.lilijolie.com/en/tiparti...lle-brown.html
x7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 19:43   #2853
cure, kaj se nosi na ovo? meni je to tak super te suknje kaj sad ima za kupit po svud, al kaj nosit na to gore? pliiiz!

http://pictures.xweettime.com/image/...%99/E679-5.jpg
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 02:03   #2854
Shiney ja bi to na nekakvu majicu s printom
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 09:35   #2855
Postovani, imam jedno pitanje.
Zanima sto konkretno se u muskom sakou stavlja u dzepic osim maramica? Htio bih onako samo bijela crta (recimo s prsta) da mi se diskretno vidi kako se nosi u svecanim situacijama.. Dali ima za kupiti negdje tih kartoncica? Jesu li to uopce kartoncici? Da li je to inace home-made?
Unaprijed zahvalan na odgovorima.
Flamingo Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 15:45   #2856
Quote:
Shiney kaže: Pogledaj post
cure, kaj se nosi na ovo? meni je to tak super te suknje kaj sad ima za kupit po svud, al kaj nosit na to gore? pliiiz!

http://pictures.xweettime.com/image/...%99/E679-5.jpg
divne su
možeš puno toga nosit na njih... košuljice lepršave razne, T-shirte, puno toga paše. sad sve ovisi o boji suknje naravno.
__________________
xoxo Sienna
http://fashion-sienna.blogspot.com/
FashionInTheAir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 17:25   #2857
Quote:
FashionInTheAir kaže: Pogledaj post
divne su
možeš puno toga nosit na njih... košuljice lepršave razne, T-shirte, puno toga paše. sad sve ovisi o boji suknje naravno.
__________________
xoxo Sienna
http://fashion-sienna.blogspot.com/
ma dobro boja nije bitna, nego samo model gornjeg dijela jel, boju lako s kombiniram!
ok, t shirt i majce bez rukava, al ne znam kak mislis kosulje, uvučene u suknju?

kaj za navečer recimo, ako nosim za izlazak, kad onda gore?
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 01:35   #2858
Quote:
Shiney kaže: Pogledaj post
ma dobro boja nije bitna, nego samo model gornjeg dijela jel, boju lako s kombiniram!
ok, t shirt i majce bez rukava, al ne znam kak mislis kosulje, uvučene u suknju?

kaj za navečer recimo, ako nosim za izlazak, kad onda gore?
Pa i nije baš neki problem iskombinirati, ugl. svaku majicu utrpaš unutra,bilo koji kroj, a za neki casual look možeš slobodno ostaviti da majica negdje malo viri, znači da nije skroz baš zategnuto..kao kada ustaneš pa ti majica ispadne, e pa tako i ostaviš..valjda me kužiš šta želim reći. Košulje mogu biti svečanije za izlazak finijeg materijala , a za svaki dan neke sa printom, traper... utrpana ili da je otkopčana 2-3 gumba dolje da jedan kraj (lijevi -desni) izbaciš vani.
Preko možeš bilo kakav blazer i za dan i za noćni izlazak, a možeš i veste ili kožne jakne.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 09:40   #2859
Quote:
Flamingo Noir kaže: Pogledaj post
Postovani, imam jedno pitanje.
Zanima sto konkretno se u muskom sakou stavlja u dzepic osim maramica? Htio bih onako samo bijela crta (recimo s prsta) da mi se diskretno vidi kako se nosi u svecanim situacijama.. Dali ima za kupiti negdje tih kartoncica? Jesu li to uopce kartoncici? Da li je to inace home-made?
Unaprijed zahvalan na odgovorima.
Mislim da mozes isto stavit maramicu kak ti kazes , samo ju slozis na cetvrtasto da pase u dzepic i dobro ju zapeglas da bude ravno , dakle kupis neku od crvrsceg materijala a ne one svilenkaste koje se inace stavljaju.
ChicChic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 14:39   #2860
Quote:
artist*angie* kaže: Pogledaj post
Pa i nije baš neki problem iskombinirati, ugl. svaku majicu utrpaš unutra,bilo koji kroj, a za neki casual look možeš slobodno ostaviti da majica negdje malo viri, znači da nije skroz baš zategnuto..kao kada ustaneš pa ti majica ispadne, e pa tako i ostaviš..valjda me kužiš šta želim reći. Košulje mogu biti svečanije za izlazak finijeg materijala , a za svaki dan neke sa printom, traper... utrpana ili da je otkopčana 2-3 gumba dolje da jedan kraj (lijevi -desni) izbaciš vani.
Preko možeš bilo kakav blazer i za dan i za noćni izlazak, a možeš i veste ili kožne jakne.
e baš to, slažem se
_________________
xoxo Sienna
http://fashion-sienna.blogspot.com/
FashionInTheAir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.