Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2015., 15:41   #1
Prirodna svila

Naime obišao sam danas nekoliko trgovina metražne robe u potrazi za pravom svilom.

Dobio sam iz Australije jedan uzorak takve svile za razvoj tehnologije direktnog tiska na takvu prirodni svilu.

I sad pokažem uzorak u ovima što se bave matražnom robom, gledaju zabezeknuto kao da nikad u životu nisu vidjeli ili čuli za tako nešto.

Zanima me ima ili nema takvog materijala kod nas. Ovo što se nudi sve je nekakva viskoza. Osjetno teža i umjetnog sjaja za razliku od prirodne svile. To ti je ko da uspoređuje svilenkasti sjaja platične bižuterije i svilenkasti sjaj besernih kidglica.

Čisto za uspordbu pogledajte si malo ovaj uzorak svile. Lagan prozračan čistih i jasnih tonova. Idealan materijal za marame i erotsku odječu.

http://adriatix.hr/A_PROIZVODI/A_Art...-SILK_1_XL.jpg
Matematika ZAG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 13:56   #2
Quote:
Matematika ZAG kaže: Pogledaj post
Naime obišao sam danas nekoliko trgovina metražne robe u potrazi za pravom svilom.

Dobio sam iz Australije jedan uzorak takve svile za razvoj tehnologije direktnog tiska na takvu prirodni svilu.

I sad pokažem uzorak u ovima što se bave matražnom robom, gledaju zabezeknuto kao da nikad u životu nisu vidjeli ili čuli za tako nešto.

Zanima me ima ili nema takvog materijala kod nas. Ovo što se nudi sve je nekakva viskoza. Osjetno teža i umjetnog sjaja za razliku od prirodne svile. To ti je ko da uspoređuje svilenkasti sjaja platične bižuterije i svilenkasti sjaj besernih kidglica.

Čisto za uspordbu pogledajte si malo ovaj uzorak svile. Lagan prozračan čistih i jasnih tonova. Idealan materijal za marame i erotsku odječu.

http://adriatix.hr/A_PROIZVODI/A_Art...-SILK_1_XL.jpg
Našao konačnu sličnu takvu svilu. Jedan metar dužine * 90 košta cca 160 kn. Pa si sad izračunajte koliko bi došlja jedna takva haljina ili marama sa dotiskom.
Matematika ZAG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 19:47   #3
Imaš u Krpici u Jurišićevoj svih vrsta svile, ali min. 100 kn metar. A imas i dobru ponudu u Pamigu kod Podsuseda. Oni znaju jeftino prodautat restlove
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.