Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2003., 09:07   #1
dinosauri

Dinosauri su na zemlji živjeli prije 200 000 000 godina. Zašto u bibliji to nije zapisano.
kom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 09:23   #2
Re: dinosauri

Quote:
kom1 kaže:
Dinosauri su na zemlji živjeli prije 200 000 000 godina. Zašto u bibliji to nije zapisano.
E jesi naivan, to je Sotona podvalio fosile kako ne bi vjerovali u Bibliju.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 16:46   #3
A mozda je sotona podvalio bibliju da nebi mislili svojom glavom??
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 23:25   #4
hm, da

Quote:
Dinosauri su na zemlji živjeli prije 200 000 000 godina. Zašto u bibliji to nije zapisano.
Zelim spisak svega sto nije napisano u Bibliji. Ne izostavi niti jedno.

Kreni...

No?

Sto zapravo ocekujes od Biblije? Kako bi trebala izgledati Rijec Bozja da bi ti mogao reci: "Da to je to?"
__________________
okrovogdo
odgovorko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 03:17   #5
pa, ak se tocno sjecam, pise da su prvo bile zivotinje a onda covjek... Jel mozda trebo dinosauruze posebno napominjat?
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 08:05   #6
Quote:
AxMi-24 kaže:
A mozda je sotona podvalio bibliju da nebi mislili svojom glavom??
Nevjerniče. Kada dođe sudnji dan požalit' ćeš svoje pogane riječi.

__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 09:26   #7
Quote:
Baphomet kaže:
Nevjerniče. Kada dođe sudnji dan požalit' ćeš svoje pogane riječi.

Naravno ali daleko prije toga ce mo izumrijet jer vjerujemo umjesto da mislimo. Ili ko sto busho kaze ja vjerujem da nema problema sa ekologijom Divna je ta vjera nikakvih problema nema onda
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 10:26   #8
Quote:
AxMi-24 kaže:
Divna je ta vjera nikakvih problema nema onda
A neeee....živiš u stalnom strahu da u paklu ne završiš. Ljepše je nevjernik biti.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 11:28   #9
Citiram:

"Mnogi ljudi u današnjem svijetu proučavaju knjige o dinosaurusima ili gledaju filmove o istima i slušaju masonske lagarije da su dinosaurusi živjeli prije 60 ili 70 milijuna godina. Međutim, Biblija, Božja riječ ne kaže tako. Dinosauri su životinje koje Jehova nije stvorio. Pa pitat ćete se kako su onda oni nastali? Dinosaure i cijelu drugu lepezu čudovišta stvorili su i stvarali su pretpotopni ljudi. Velika većina ljudi koji žive danas na zemlji imaju potpuno krivu predodžbu o pretpotopnom svijetu. Većina tih, dakle, ljudi zamišlja da su pretpotopni stanovnici bili nekakva pećinska primitivna plemena. To je još jedna u nizu gojimskih zabluda (lažnih nauka) koje su im dali njihovi masonski "bogovi". Pretpotopni ljudi razvili su silnu i moćnu civilizaciju koja je bila u stanju čak upetljati se u Jehovinu tajnu života. Naravno, nisu sami ljudi genetskim inženjeringom stvarali dinosaure, nego su im u tome pomagali i nevidljivi pomagači – demoni, pali zli anđeli Sotoninog carstva."

Eto odgovora o dinosaurima. Nagradno pitanje je: koga sam citirao?
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 11:55   #10
Quote:
tuk'bah kaže:

Eto odgovora o dinosaurima. Nagradno pitanje je: koga sam citirao?
I.L.? Meta12? Mystic?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 12:35   #11
Quote:
Baphomet kaže:
I.L.? Meta12? Mystic?
I.L. Na njegovoj stranici postoji veliki tekst o dinosaurima.
Neću te nagraditi, jer si naveo tri osobe.
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 16:14   #12
Quote:
tuk'bah kaže:
I.L. Na njegovoj stranici postoji veliki tekst o dinosaurima.
Neću te nagraditi, jer si naveo tri osobe.
Blagosi ga vama sa njim
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 19:31   #13
Quote:
tuk'bah kaže:
I.L. Na njegovoj stranici postoji veliki tekst o dinosaurima.
Neću te nagraditi, jer si naveo tri osobe.
Nesretniče, gojo papska

Pa ti sumnjaš u otajstvo trojedinog Boga?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 00:31   #14
Quote:
AxMi-24 kaže:
A mozda je sotona podvalio bibliju da nebi mislili svojom glavom??

Ova rečenica mi je zakon!!! Samo ne sotona, neg ljudi željni dominacije i manipulacije, koji su isto tako izmislili sotonu.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 10:09   #15
Quote:
GothicA kaže:
Ova rečenica mi je zakon!!! Samo ne sotona, neg ljudi željni dominacije i manipulacije, koji su isto tako izmislili sotonu.

Moze i to
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 10:16   #16
Quote:
GothicA kaže:
Ova rečenica mi je zakon!!! Samo ne sotona, neg ljudi željni dominacije i manipulacije, koji su isto tako izmislili sotonu.
Ljudi su izmislili sotonu- a to je daljnji "unapređeniji" rođak starom papkaru i rogonji Panu.

A Bog je stvorio dinosauriće i polako ih je unapređivao u sve složenije, a onda mu je prekipilo pa ih je jednim svojim daškom "ukinuo".
Od tada nema njih ali ima puno njihovih kostiju i polemika.
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 10:40   #17
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Ljudi su izmislili sotonu- a to je daljnji "unapređeniji" rođak starom papkaru i rogonji Panu.

A Bog je stvorio dinosauriće i polako ih je unapređivao u sve složenije, a onda mu je prekipilo pa ih je jednim svojim daškom "ukinuo".
Od tada nema njih ali ima puno njihovih kostiju i polemika.
Pa kaj ti niš ne kužiš?
"...Dinosauri su životinje koje Jehova nije stvorio. Pa pitat ćete se kako su onda oni nastali? Dinosaure i cijelu drugu lepezu čudovišta stvorili su i stvarali su pretpotopni ljudi...."


__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 10:51   #18
Quote:
tuk'bah kaže:
Pa kaj ti niš ne kužiš?
"...Dinosauri su životinje koje Jehova nije stvorio. Pa pitat ćete se kako su onda oni nastali? Dinosaure i cijelu drugu lepezu čudovišta stvorili su i stvarali su pretpotopni ljudi...."


Logička pogreška poznate vrste, Tukbahije,

dinići su nastali da bi ljudi kasnije tvrdili da oni ne postoje
a baš kao što je Biblija nastala da bi neki tvrdili da sa samo oni postoje, tj da je istina samo njima dana, zauvijek.
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 10:55   #19
Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Ljudi su izmislili sotonu- a to je daljnji "unapređeniji" rođak starom papkaru i rogonji Panu.

A, ne!
To je samo demo-verzija!
Satir I Kusch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 10:58   #20
Quote:
Satir I Kusch kaže:
A, ne!
To je samo demo-verzija!
je, je to je demo(n) verzija koja se i daje pjevuši
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.