Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2011., 09:28   #1
Eksplozija u skladistu "Duboki jarak"

posto sam zadnjih tjedana par puta bio u nekim skladistima a nebi htio otvarati novu temu, zanima me događaj iz doba Domovinskog rata a taj događaj je eksplozija u skladistu "duboki jarak".
gledam ta nasa skladista i moze mi biti jasna eksplozija jednog od tih "hangara" ali da rukne sve mi se cini jako tesko osim ako nije sve dignuto odjednom u zrak kao u Bjelovaru.
naravno kad se dogodio duboki jarak ja sam bio odmah poslat kao pojacanje osiguranju skladista Jamadol i nismo tocno znali sto se dogodilo.
Mustang51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 21:43   #2
Quote:
Mustang51 kaže: Pogledaj post
posto sam zadnjih tjedana par puta bio u nekim skladistima a nebi htio otvarati novu temu, zanima me događaj iz doba Domovinskog rata a taj događaj je eksplozija u skladistu "duboki jarak".
gledam ta nasa skladista i moze mi biti jasna eksplozija jednog od tih "hangara" ali da rukne sve mi se cini jako tesko osim ako nije sve dignuto odjednom u zrak kao u Bjelovaru.
naravno kad se dogodio duboki jarak ja sam bio odmah poslat kao pojacanje osiguranju skladista Jamadol i nismo tocno znali sto se dogodilo.
Teško da če se ikad saznati istina o toj eksploziji ja sam slučajno bio u Zagrebu te sam nakon eksplozije poslan u sesvete na osiguranje područja, dok su uokolo padala razna eksplozivna sredstva a moje osobno mišljenje o događaju je ili neprijateljska diverzija ili je trebalo prikriti lopovluk u nabavi oružja jer dok su časni ljudi bili na ratištu lopovi su radili svoje kao i nakon rata kad su večina pravih branitelja obespravljeni i dovedeni do ruba egzistencije te je 2000 branitelja izvršilo suicid a za što kao i za duboki jarak niko neče odgovarati.
kostmoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 09:28   #3
Quote:
kostmoto kaže: Pogledaj post
Teško da če se ikad saznati istina o toj eksploziji ja sam slučajno bio u Zagrebu te sam nakon eksplozije poslan u sesvete na osiguranje područja, dok su uokolo padala razna eksplozivna sredstva a moje osobno mišljenje o događaju je ili neprijateljska diverzija ili je trebalo prikriti lopovluk u nabavi oružja jer dok su časni ljudi bili na ratištu lopovi su radili svoje kao i nakon rata kad su večina pravih branitelja obespravljeni i dovedeni do ruba egzistencije te je 2000 branitelja izvršilo suicid a za što kao i za duboki jarak niko neče odgovarati.
Potpuno podržavam ovo što si napisao i meni se čini da je to moralo eksplodirati zbog lopova koji su isto pokrali da se ne vidi stvarno stanje.Nadam se da ti koji su to napravili budu ovo pročitali i da nek znaju da se istina kad tad pokaže,a oni bi mogli pred lice pravde.
__________________
Hrvatska iznad svega !
sin1708 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 16:25   #4
Drobiti piljevinu možemo dan-noć.
Činjenica je da nam je skaldište otišlo u zrak, da su nam ljudi poginuli ,da je je puno MTS uništeno i da je zbog toga nešto odogođeno.
Čiljenica jest da je tri tjedan iza jedno vojno skladište u Srbiji također odletjelo u zrak.
To su činjenice.
O razlozima .....
pp5d6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 15:27   #5
OTPUSNO PISMO - ZORAN FERIĆ
-----------------
14.05.2008., 00:15 #12
kerchush
Banned

Registracija: Apr 2008.
Postova: 162
Pozdrav!

Cijela situacija oko PR u MORH-u je smiješna, stalno pokušavaju nešto zataškati, a kada to eksplodira, onda se ispričavaju kako god znaju. Sjetimo se naših dečki u Kandaharu, kakva blamaža, a najžalosnije da se uredništvo Hrvatskog vojnika srami toga, niti riječi što su naši dolje radili, pojedinosti ranjavanja, itd.
Čitam Stars and Stripes, uz svu cenzuru, piše se o nezadovoljstvu u vojsci, ranjavanjima, smrtima, problemima, gubicima, a kad čitaš HV, imaš osječaj da je sve fake, i za pet, zar ne?

Svi ti tekstovi su, precenzurirani.

A što se tiče vojnog novinarstva u Hrvata, neka idu onom Lazanskom (prije 1990),

Ništa se danas ne može sakriti.

Pozdrav

https://www.forum.hr/showthread.php?t=269787
istox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.