Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2012., 22:23   #61
ajme kako je dobra u ovom starom videu di još ima crnu kosu.koji talent.pobogu zašto radi ovakve stvari.pa mogla bi biti prvoklasna diva.ne kažem da joj pjesme nisu zabavne,ali mogla bi toliko više.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 23:39   #62
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
ajme kako je dobra u ovom starom videu di još ima crnu kosu.koji talent.pobogu zašto radi ovakve stvari.pa mogla bi biti prvoklasna diva.ne kažem da joj pjesme nisu zabavne,ali mogla bi toliko više.
Sama je izabrala takav put kojim će joj karijera krenuti
Ona je rekla da je bila poprilično buntovna u mladosti i da je u to vrijeme kada je svirala po klubovima pop glazba u New Yorku bila zanemarena i smatrana kao nešto čudno pa je odlučila svima u inat izvoditi pop glazbu u underground klubovima. Tako su je ljudi počeli primjećivati dok se polako nije uzdigla do onog što je danas.

Uostalom na svakom albumu ima par odličnih pjesama u kojima se vidi njen talent i koje se razlikuju od njenih uobičajenih pop pjesma a opet se uklapaju u sliku pojedinog albuma. Na zadnjem albumu imamo You and I koju je producirao Robert "Mutt" Lange i na kojoj gitaru svira Brian May. Zatim The Edge Of Glory na kojoj saksofon svira legendarni Clarence Clemons.
I na starim albumima ima odlične pjesme kao što su Again Again, Brown Eyes i Speechless tako da se nađe nešto za svakoga. Druga je stvar što te pjesme nisu razvikane kao Just Dance, Bad Romance, Paparazzi, Born This Way (koje su također odlične) pa ljudi najčešće ni ne znaju za njih (osim za ove dvije sa BTW albuma koje su izdane kao singlovi).
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 09:12   #63
Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post
ni fanovi nisu što su nekad bili rijetki su oni koji fanatično obožavaju najdražeg izvođača/bend, pogotovo njeni fanovi koji su uglavnom balavurdija, tj. mlađa dobna skupina
da vidiš kad se za par godina pojavi neka nova koja će smišljat neke nove cirkuse i glumatat majku svojih fanova
Oh, tinejdžeri su ti jako zahvalna publika... i mogu trajati čak i desetljeće.

Uostalom, osim njih, dolaze tu i neki novi fanovi... ne podcjenjuj njihovu snagu.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 10:01   #64
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
ajme kako je dobra u ovom starom videu di još ima crnu kosu.koji talent.pobogu zašto radi ovakve stvari.pa mogla bi biti prvoklasna diva.ne kažem da joj pjesme nisu zabavne,ali mogla bi toliko više.
jer bi inače ostala svirati u nekom žnj klubu.

Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Mala se prodala.

http://youtu.be/NM51qOpwcIM
a opet milioni ne misle tako. glupo mi je govoriti da se prodala kad ima svoje fanove. svaka muzika ima svoje tržište.

Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post

a jer će ljudima to s vremenom dosadit.bar ja tako mislim
a onda će promijeniti stil, ona barem ima potencijala. stvarno ima fin glas i dobru izvedbu.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 13:50   #65
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Oh, tinejdžeri su ti jako zahvalna publika... i mogu trajati čak i desetljeće.

Uostalom, osim njih, dolaze tu i neki novi fanovi... ne podcjenjuj njihovu snagu.
sve to stoji, slažem se. ali opet tinejdžeri mi se nikad nisu činili kao neka publika na dugi rok, rekla bih da su među tom populacijom u manjini oni fanatični fanovi koji i ostaju fanovi čak i kad im ''idol'' kiksa, na bilo koji način.
uglavnom je to po nekoliko godina kad je izvođač na vrhuncu a kad se malo sroza aj bok, pojavit će se netko drugi.
uostalom, nekako mi ona s tom svojom glazbom i nema neke temelje za dugoročnu vjernost fanova, sve su to neki jednosezonski hitići koji se za par godina zaborave.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 01:55   #66



__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 10:06   #67
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 10:41   #68
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ma daj ajde užas jebote
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 10:48   #69
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 20:19   #70
Krenula je u promociju svog parfema FAME











Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 20:03   #71
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 08:52   #72
Ne znam kaj bi uopće rekla na sve ove slike.Katastrofa više mi nije niti smiješno sad mi je žalosno!Daj nek joj netko kaže da postoje i tenisice jebemu!!
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 10:55   #73
Dobra je!

jeble vas tenisice, pa nije iva majoli
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 11:03   #74
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 03:26   #75
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
...
Ova treca je i za mene too much
I ovo cvijece na glavi je bezveze

Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj bi uopće rekla na sve ove slike.Katastrofa više mi nije niti smiješno sad mi je žalosno!Daj nek joj netko kaže da postoje i tenisice jebemu!!
Kako bi izgleda u svim "cudima" u tenisicama sa svojih 155cm
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 08:49   #76
Greco bolje nego u ovome čudu pa žena nemre hodat stalno pada i noga joj se iskrivljuje.Kaj se muči bezveze fino tenke i bok
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 13:24   #77


Nije odavno pala, barem nema takvih slika u posljednje vrijeme, a za nogu ne znam
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 13:31   #78
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 11:28   #79


Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 13:14   #80

žena je presmijeh

slušam ju jučer i danas. nekako mi leže njezine starije pjesme ove dane
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.