Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2011., 20:46   #61
Quote:
dopacicpu kaže: Pogledaj post
ma mislim koja spika naravno istox da si u pravu zar si sumnjao,
hebiga nije bilo ni oružja ni volje ni odaziva žena bar dok sam ja bio u rezervi ,mislim bilo ih je ali uglavnom po kancelarijama,ja se nesjećam osim dvije tri žene da su bile na bojišnici sve u svemu daleko manje od recimo protivničke strane koja je imal mobilizirane žene i ako se ne varam još tamo 88-89g bila je jedna postrojba A kategorizirana satavljena isključivo od žena i to je bila posebnost ondašnje JNA,da imali su i krajišnici ako se nevaram neke ženske postrojbe na svojoj strani kolko znam u gardi hrvatskoj nije bilo postrojbi koje su bile isključivo žene ili pretežito žene u sastavu.
Lilly ma stvarno nemogu vjerovat pa o kome se tu radi koji je taj gnjus bio šoltić,boras......ili neko sedmi baš bi volio čut o kome je rječ,znam da je neke pratio loš glas pa me baš škaklja da čujem makar ime junaka,bože ima li pravde.
Napisala sam u postu koji je izbrisan,par imena i prezimena.Ne želim više ponavljati jer nekome ne paše.Navela sam datume,položaje i terene na kojima sam bila,no dobro bačeno u vjetar. Super sam se iživcirala,nekad se stvarno pitam što ja radim ovdje?
__________________
LILLY106
OPET LILLY is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 19:41   #62
Quote:
kaktus_031 kaže: Pogledaj post
čitajući unatrag mogu potvrditi da je kod nas u postrojbi bio jedan dečko iz Buja...ne znam kako se zove..dužio je PAP-ovku i bio odličan strijelac..sve parcove oko..našeg logora... i one koji su slučajno s preke strane...provirivali..poskidao je...

bas i nisi u pravu..ima iznimaka...poznam..osobno..djevojku sada ženu koja je s nama u Laslovu....perjala po četnicima iz Palače i na one preko iz Ade...samo tako..uvijek joj je falilo streljiva.....ostala je mislim do 94 u postrojbi....
Ahahaha!!!
Mora da se naperjala po svih 12 "četnika" u Palači - koliko ih je bilo do početka devetog meseca, a posle ih je bilo 30-ak!!! A Adačani su bili toliko veliki četnici da su u imali sporazum sa Laslovčanima!!! AHAHAHA!!!
Mirko pazi metak!
Slavko, hvala što si mi spasao život!!!
Mupovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.