Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2016., 15:24   #81
Možda su isporučili sve, a naši tražili još.
Možda su našli dr. kojima će ih isporućit, a nas otpilili, nekako sumnjan da će ih oni koristit.
pinco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 17:29   #82
Quote:
many-m kaže: Pogledaj post
Ovih dana sam negdje usput pročitao da su Nijemci "javili" da više ne mogu isporučivati kamione iz svojih viškova. Shodno tome naši su program proglasili završenim.

Očito još jedan primjer gdje se Njemačka baš ne pokazuje kao pouzdan partner za OSRH.

Pitanje je koliko je ostvareno od planiranog, jer ukoliko je velik dio ostao nerealiziran, u budućnosti bi rezultat mogao biti još veća šarolikost voznog parka, trebati će nabavljeti neke druge kamione....
Imali smo vremena i novaca....nova vlada(2016) je pasivizirala citav program...no doslo je dovoljno toga da revitalizira vozni park u segmentu kamiona.
Opaske o pouzdanosti partnera zadrzi za sebe i vl.neznanje...ne pricaj o necem o cemu nemas pojma.
Bahaticek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 17:34   #83
Sporazum sa njemcima je sklopljen 14.8.2013., mi smo u listopadu 2016, od ukupnih raspoloživih isporučeno je ono što smo tražili i bili u stanju platiti, za pretpostaviti je da su u 3+ godine realizirali što su htjeli, ako nisu možda se Švabe više neće navlačiti....
krunch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 15:31   #84
Izgleda da se nije uspjelo dovoljno G Wagena nabaviti iz tog programa. (ako i išta...)

http://www.osrh.hr/#rubData/HTML/HR/...382;egi_HR.htm

Jeli od Nijemaca trazeno i dobiveno ista osim viđenih kamiona?

Ocekivao sam vise od njih, no koliko znamo vjerojatno su prije nasi zakazali. No ako su Nijemci trazili previse onda je dobro da je taj program prekinut.

Zadnje uređivanje agentRico : 11.11.2016. at 15:57.
agentRico is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 15:48   #85
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Ocekivao sam vise od njih, no koliko znamo vjerojatno su prije nasi zakazali. No ako su Nijemci trazili previse onda je dobro da je taj program prekinut.
Ne bih rekao!!
__________________
There are no good guns, There are no bad guns. A gun in the hands of a bad man is a bad thing. Any gun in the hands of a good man is no threat to anyone, except bad people.
MadMax- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 01:05   #86
Mogli smo izvuci puno vise, sami smo krivi sto nismo.
Bahaticek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 04:38   #87
Prije 40 sati u mom dvorištu:

Obe fotografije su c an_02:



Ima još eskluzive ali s odmakom.

Bio sam u P-3 lipi stvari vidio nešto i fotografirao.
__________________
Copyright © an_02. All rights reserved.

Slike, tekstovi i ostali podaci sa ovog sajta se ne mogu kopirati i koristiti u bilo kom smislu bez dozvole vlasnika.
an_02 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.