Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 03.01.2017., 11:47   #1
Angry troumljenje razvedenog

Danas imam razgovor za posao za odlazak u Njemačku.
e sad:
opcija 1. ostanak U RH:
- pozitivno: jedino što me drži - DJECA i imam dobar posao u ugodnoj atmosferi. A možda se i zaljubim
- negativnosti: kad platim sve (blokada za kredit) + alimentacija ostane mi 2000kn za život s tim da su klinci kod mene svaki dan (0,5km od mene imaju dva doma) pa je to u biti za mene i za njih. Osjećam se zarobljen, nemoćan da išta popravim. Ucjene od bivše ako dam manju alimentaciju za par sto kuna koji mjesec, koje opet potrošim na klince jer mi nekad bude punk k.... da im ne mogu kupiti ništa. Djeca rastu....godine prolaze brzo...ovakvo životarenje će me dovesti do toga da ću im moći priuštiti eventualno izlet na nasip
Da idem na izmjenu sudske odluke...opet nebi ništa postigao u konačnici...

opcija 2. Odlazak:
-Negativnosti : ne viđanje djece
- pozitivno: Opet djeca i micanje iz ove države. Stvaranje neke nove perspektive. A možda se i zaljubim

Opcija 3. POkušati ostati u RH, biti sa djecom, odjebati negativnosti i uživati u malim stvarima. Ući u kolotečinu posao - stan - djeca - hobiji. i Bez para.
Pa ak mi se smiluju iz banaka i otpišu dug a bivša se urazumi i prihvati stvarno zajedničko skrbništvo i budemo sretna razvedena obitelj di ćeš većeg veselja.
Pokušati napredovati u poslu dobiti veću plaću pa sa tom većom plaćom dogovoriti se sa bankama....bla bla bla bla......A možda se i zaljubim
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.