Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 23:37   #761
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ko spomenuo, ali Čilić ni kriv ni dužan se popeo za 2 mjesta, na 5.


Ae, ni kriv ni dužan ATP mu sam dodaje bodove
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 23:46   #762
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Ae, ni kriv ni dužan ATP mu sam dodaje bodove
htio sam reć bez obzira na relativno loš uspjeh (ispadanje u 3. kolu) je preskočio prošlogodišnje finaliste Wawrinku i Djokovića, jer oni nisu igrali.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 00:23   #763
Ako Ovca otkaze ostatak sezone moze zavrsiti i na 3. mjestu, iako je na race listi iza Zvereva, Thiema, Dimitrova i Stanka

Monaco ima 9 ATP titula i 342 ATP pobjede, tako da mu ne bi pripisivao titulu najgoreg TOP 10 igraca

Pogotovo ne jer "nema SF i QF kao Pablito" , i to jer je ovaj i 4. kolima gubio od Federera, Djokovica i Nadala , a ovaj do polufinala najvecu prepreku imao doubles specijalistu Mahuta
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 02:01   #764
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Ako Ovca otkaze ostatak sezone moze zavrsiti i na 3. mjestu, iako je na race listi iza Zvereva, Thiema, Dimitrova i Stanka
objasni matematiku ovoga
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:59   #765
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
objasni matematiku ovoga
A Zverev ne brani ništa do kraja sezone, što pokazuje race ljestvica gdje je 1300 bodova ispred Marina, tako da Marin nema šanse da dohvati treće mjesto. U najbolje slučaju može doći do no.4, ali i to sumnjam.
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 11:24   #766
Quote:
vabank kaže: Pogledaj post
A Zverev ne brani ništa do kraja sezone, što pokazuje race ljestvica gdje je 1300 bodova ispred Marina, tako da Marin nema šanse da dohvati treće mjesto. U najbolje slučaju može doći do no.4, ali i to sumnjam.
Ma ja zabrijo da Ovca ako otkaže ostatak sezone može bit treći pa mi nikak nije bilo jasno
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 11:30   #767
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Ma ja zabrijo da Ovca ako otkaže ostatak sezone može bit treći pa mi nikak nije bilo jasno
Fali mu zarez, pa se drukčije može shvatiti.
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 00:59   #768
rafa je postao najstariji broj 1 na kraju godine ikad i prvi koji je to učinio u 4. desetljeću života. 31.12.2017. bit će star 31.58 godina. prije njega taj rekord držao je ivan lendl koji je na staru godinu 1989. napunio 29.82 godina.
Rogerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 23:09   #769
Pozdrav! Postavit ću neka pitanja jer se nadam i nekakvom odgovoru

Malo sam proučavao tu ATP ljestvicu. Nije mi jasno koje se povijesno razdoblje uzima za te bodove.

Evo izmislit ću jedan primjer ako recimo #3 Fedder kaže da više neće igrati tenis profesionalno, to sigurno valjda ne znači da će slijedeći tjedan nestati sa liste nego valjda treba mjeseci, godina (?) dok potpuno ne nestane???

Pogledao sam koji su svi Hrvati u top 2000. Vidio sam da najstariji imaju 43 godine, da kod nekih ne piše koliko imaju godina, a najmlađi ima 14 godina i na nekakvoj je 1725T poziciji, ali ono što me čudilo je što nema ni jedan poraz ni jednu pobjeda, pa kako je onda na listi? Po tome je mogao bilo koji 14-godišnjak se upisati u teniski klub i dođi na listu???

Borna 22 godine, #12 na svijetu Budući #1???

Vidim da jedan ima iste godine, a jedan jednu manje na većoj poziciji.
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2018., 01:25   #770
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Postavit ću neka pitanja jer se nadam i nekakvom odgovoru

Malo sam proučavao tu ATP ljestvicu. Nije mi jasno koje se povijesno razdoblje uzima za te bodove.

Evo izmislit ću jedan primjer ako recimo #3 Fedder kaže da više neće igrati tenis profesionalno, to sigurno valjda ne znači da će slijedeći tjedan nestati sa liste nego valjda treba mjeseci, godina (?) dok potpuno ne nestane???

Pogledao sam koji su svi Hrvati u top 2000. Vidio sam da najstariji imaju 43 godine, da kod nekih ne piše koliko imaju godina, a najmlađi ima 14 godina i na nekakvoj je 1725T poziciji, ali ono što me čudilo je što nema ni jedan poraz ni jednu pobjeda, pa kako je onda na listi? Po tome je mogao bilo koji 14-godišnjak se upisati u teniski klub i dođi na listu???

Borna 22 godine, #12 na svijetu Budući #1???

Vidim da jedan ima iste godine, a jedan jednu manje na većoj poziciji.
trollaš ili? imaš apsolutno sve na wikipediji, al dobro. za nastup na svakom turniru dobivaš određeni broj bodova. bodovi ističu za točno 52 tjedna (godinu dana je li). i ovaj od 14 i ovaj od 43 su svoje bodove zaradili u zadnjih godinu dana, nema tu neke tajne. ako ne osvojiš nijedan bod u godinu dana ispadaš s liste.

a ovo boldano je najveća glupost ikad. ne osvajaju se bodovi u makar kakvim turnirima.

mislim trollaš, al ja nemam pametnijeg posla :*
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2018., 03:50   #771
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
trollaš ili? imaš apsolutno sve na wikipediji, al dobro. za nastup na svakom turniru dobivaš određeni broj bodova. bodovi ističu za točno 52 tjedna (godinu dana je li). i ovaj od 14 i ovaj od 43 su svoje bodove zaradili u zadnjih godinu dana, nema tu neke tajne. ako ne osvojiš nijedan bod u godinu dana ispadaš s liste.

a ovo boldano je najveća glupost ikad. ne osvajaju se bodovi u makar kakvim turnirima.

mislim trollaš, al ja nemam pametnijeg posla :*
Ne zaista ne trolam.

I dalje mi nejasno da nema ni pobjeda ni poraza a da je na listi.

Edit: Značili da je barem u 12 mjesecu 2017 trebao imati barem jednu pobjedu ili tako nešto??
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2018., 14:45   #772
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
Ne zaista ne trolam.

I dalje mi nejasno da nema ni pobjeda ni poraza a da je na listi.

Edit: Značili da je barem u 12 mjesecu 2017 trebao imati barem jednu pobjedu ili tako nešto??
ne znam koju listu gledaš, ali ja takvog ne nađem. najmlađi Hrvat na listi na ATP stranici je Duje Ajduković, koji ima 17 godina. daj link. BTW možda gledaš samo ATP pobjede i poraze, trebalo bi bit moguće prebacit na ITF Futures (turniri slabije razine), na njima sigurno ima nešto.

Najslabiji Hrvat je Zvonimir Orešković (20 godina) koji je na 1843T mjestu (T znači da dijeli s nekim mjesto) s točno jednim bodom, a ima W-L 1-3
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2018., 18:32   #773
Za devetoricu nema podataka koliko imaju godine, ali su ono svi ispod 1500.

To je taj najmlađi 1745 Makhtar Andu. (Ako uđe u top 10 mogu reći da sam znao za njega prije svih )

https://www.atpworldtour.com/en/play.../a0fd/overview

EDIT: nešto sam našao 1-2 ITF futures
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2018., 18:44   #774
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
Evo izmislit ću jedan primjer ako recimo #3 Fedder kaže da više neće igrati tenis profesionalno, to sigurno valjda ne znači da će slijedeći tjedan nestati sa liste nego valjda treba mjeseci, godina (?) dok potpuno ne nestane???
Da, tako je, no može svojevoljno tražiti da ga se makne s liste. To je recimo napravio Ljubo kada se povukao.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 00:42   #775
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
Za devetoricu nema podataka koliko imaju godine, ali su ono svi ispod 1500.

To je taj najmlađi 1745 Makhtar Andu. (Ako uđe u top 10 mogu reći da sam znao za njega prije svih )

https://www.atpworldtour.com/en/play.../a0fd/overview

EDIT: nešto sam našao 1-2 ITF futures
i eto ga, čovjek zaradio jedan bod jednom pobjedom na futuresu. probaj ti ostvarit jednu pobjedu na futuresu pa javi (HINT: jako je teško)
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 06:00   #776
6. Hrvatica u TOP 20




4 Majoli
17 Sprem
18 Talaja
20 Lucic
20 Konjuh
20 PM
_
24 Vekic
468 Boskovic
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2019., 09:11   #777
čestitke petri
HivPozitiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2019., 01:35   #778
no1e matematički osigurao 267. tjedan na top poziciji (2.9.), ali mala je šansa da 1. mjesto izgubi prije završetka šangaja, što znači da bi tada mogao biti na 272 tjedna i prestići lendla na 3. mjestu vječne liste. budući da ove godine igra i tokio, za očekivati je da će do početka završnog mastersa u londonu biti broj 1, dakle 276 tjedana.

u slučaju da naredna dva slema (uso i ao) odigra na očekivanom nivou, rogerov rekord od 310 tjedana opasno će visjeti.
Rogerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 01:39   #779
nakon nepovoljnog raspleta na us openu za novaka, situacija u njegovoj jurnjavi za rogerovim brojem tjedana i samprasovim brojem sezona na 1. mjestu, od završetka vimbldona naglavačke se okrenula. đoković praktički sigurno gubi 1. mjesto ako ne prije, onda pred završni masters, a teško je za povjerovati da rafa može prokockati gotovo 2000 bodova prednosti na race ljestvici u trenutku kad ih je u igri preostalo još samo 4000 (nešto nevjerojatnije od toga u povijesti je zabilježeno samo jednom, 2016. godine ). u najboljem scenariju za novaka da pobijedi sve mečeve do kraja godine i osvoji maksimalni broj bodova, nadalu je da bi sezonu završio na 1. mjestu sasvim dovoljno da stiže do finala i tamo gubi od đokovića.

dakle novak vrlo vjerojatno neće po 6. put završiti godinu na 1. mjestu, a time će u pokušaju dostizanja federera izgubiti dragocjene tjedne na top poziciji do početka nove sezone kad tenis miruje.
Rogerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2019., 19:44   #780
pred početak posljednja dva turnira u sezoni nastavljamo s tradicijom tabličnog prikaza mogućih bodovnih ishoda na kraju godine za tenisače koji imaju šansu završiti je na top poziciji.



dakle nadal je u vrlo povoljnoj situaciji, uz ne baš vjerojatan đokovićev maksimalan učinak bit će mu dovoljno tek polufinale pariza i finale londona s 4 pobjede.
Rogerer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.