Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 10:30   #21
Quote:
Kenzo99 kaže: Pogledaj post
Gdje ici tj., kako rijesiti ovaj problem? Jel ima nesto sta mi je promaklo? Previse trazim?
Niš od onog što si napisao nije alarmantno. Ni soliranje od godinu dana, ni neupjeh na Tinder, Badoo ili di si vec registriran. Nekad treba imati i sreće a možda si u periodu kad te to neće na privatnom planu.

Probaj speed date.

Također je i Pukkylyly () dao dobar savjet; hobiji, ganjanje aktivnosti koje voliš i upoznavanje novih ljudi - ne samo žena, i muški koje upoznaš imaju sestre, frendice i kolegice koje su možda solo. Znaci proširi si krug poznanika.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:36   #22
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Svi su isti i svi ga žele stavit na toplo, čast izuzecima čitaj asexualcima...
Zdravo muško ima potrebu ševit i to nema veze s čim se žena bavi, koji je fakultet završila i kakav je materijal za vezu.. Kad vidiš lijepo, zgodno, privlačno i mazno žensko stvorenje ispred sebe nema te kite koja se neće nadignut...
U suprotnom pravac doktoru-psihijatru, ili istražuj svoju pravu sexualnost (asexualnost)..

Evo ja kad vidim lepri odmah poželim da mi bude toplo...
Njemu trebaju dvije bibličarke da ga stisnu kao Subwayev sendvič u stereo tehnici.
konjokradica is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:37   #23
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Čovjek je lijepo pitao za kvalitetan, a ne za bilo kakav dejt.

S druge strane, baš je fora kako bi svi vi birali, a neki jeste i izabrali kvalitetno, a posprdno sugerirate da bi drugi trebali bilo što prihvatiti, samo da je mazno, toplo i erektilno stimulativno.
Da hoće kvalitetan dejt, ne bi na prvom spoju drobio o djeci. Trolčina.
konjokradica is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:38   #24
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Da hoće kvalitetan dejt, ne bi na prvom spoju drobio o djeci. Trolčina.
i ne bi odjebao žensku jer ima 160cm i zbog toga nisu sve poze u seksu izvedive
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:43   #25
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Čovjek je lijepo pitao za kvalitetan, a ne za bilo kakav dejt.

S druge strane, baš je fora kako bi svi vi birali, a neki jeste i izabrali kvalitetno, a posprdno sugerirate da bi drugi trebali bilo što prihvatiti, samo da je mazno, toplo i erektilno stimulativno.
Svatko iole pametan shvaća kako je sexualna privlačnost temelj svega. Ako toga nema piši propalo jer ne postoji način da se to probudi između dvoje ljudi.
A sve ostalo je tvoj izbor hoćeš prihvatiti nekog tko nije završio fakultet, nije elokventan, sluša cajke umjesto rocka, radi za 500Eura umjesto za 1000, živi u predgrađu mjesto u centru.. A vjeruj mi nakon dobre runde u krevetu sve ove stvari postanu manje važne jer u startu ne bi trebale biti toliko važne. Svi smo mi ljudi i ružno je da nas bilo tko definira po tome koliko zarađujemo, koji smo faks završili, gdje radimo i kako se izražavamo.
Naaravno da svi imamo neke svoje kriterije za eliminaciju, ali bi bar u početku dok se upoznajemo trebalo dati osobi bar nekakvu šansu.. makar za dobar sex...

A ovi koji misle drugačije, i misle da su savršeni i bogom dani, da si bolji od drugih i zaslužuju smo savršenstvo na kraju završe kao naš autor, sami sa paučinom na kurcu ili pički..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:49   #26
Kak ti znaš Radikal, svojoj ženi dat kompliment
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:07   #27
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Kak ti znaš Radikal, svojoj ženi dat kompliment
Od previše komplimenata se zena umisli...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:11   #28
Trolaj si svoju babu
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:16   #29
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Trolaj si svoju babu
Bih ja ali nema je više..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:51   #30
i ja imam visoke kriterije iako mi samotnjački život nije predstavljao problem nakon dugog perioda samovanja sam sasvim slučajno upoznao curu koja zadovoljava moje visoke kriterije i dan danas ju obožavam (ne kao uhoda)

ne slušaj savjete primitivaca koji inzistiraju da je promiskuitetnost sve, njihovo je ponašanje samo nuspojava niskog samopuzdanja kojeg liječe s puno seksa, jer seks napuhne ego i češće je jeftiniji od kokaina

naći ćete se kad se najmanje nadaš, samo budi kul
Rolando is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:00   #31
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Svi su isti i svi ga žele stavit na toplo, čast izuzecima čitaj asexualcima...
Zdravo muško ima potrebu ševit i to nema veze s čim se žena bavi, koji je fakultet završila i kakav je materijal za vezu.. Kad vidiš lijepo, zgodno, privlačno i mazno žensko stvorenje ispred sebe nema te kite koja se neće nadignut...
U suprotnom pravac doktoru-psihijatru, ili istražuj svoju pravu sexualnost (asexualnost)..

Evo ja kad vidim lepri odmah poželim da mi bude toplo...
Znači ja sam po tvojem opisu aseksualan?! Hvala na novoj informaciji

Kod mene ima primjer, javio se curi prije 3 godine, dosta mlađoj od mene. Da sad ne pogađate, 8 godina mlađoj. I uspijem otić s njom na cugu, ajd, prva je bila, ne može odma biti spektakularno, premda mi je splasnulo početno raspoloženje koje sam imao gledajući njezine slike na fejsu prije nego što sam ju upoznao. Drugi dejt, šetnja, tu je puklo. Ženska ima opće znanje mizerno, pri kraju šetnje ona meni nešto priča "...ma to ti je bilo u španjolskoj, u LISABONU" tu me više nikako nije seksualno privlačila. Smanjio sam komunikaciju nakon toga.. nisam htio biti đubre i oštro ju odjebat, kasnije se još par puta javila kao jel imam koji film za preporučit blablabla.. htjela neku komunikaciju započet,al ja sam to pristojno srezao.

Hoću reći da nisu svi muškarci isti, niti su sve žene iste. Ja nisam ševio 2 godine, pa je to tebi "mačo menu" nezamislivo, premda sam imao dvije prigode, i da sam poput tebe u glavi, jebao bi sigurno, to su bile dvije iznimno labilne djevojke. Kasnije su mi prijatelji koji su poput tebe kazali da nisam normalan.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:06   #32
Talking

Quote:
Ladna bevanda kaže: Pogledaj post
Definiraj "toplo"

P:S: a autor nestade mi se trudimo analizrati i odgovoriti na jedan od najdužih upita od kada je foruma a njega nema
U toplo - u vaginu
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:34   #33
Quote:
Kenzo99 kaže: Pogledaj post
u prosjeku od vecinu cura koje sam upoznao najcesce kazu da sam zgodan
Salu se. Jbg
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:48   #34
Quote:
Ladna bevanda kaže: Pogledaj post
Definiraj vaginu
Ne mogu ti ju definirat, nisam se dugo vidio s njom.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:14   #35
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Znači ja sam po tvojem opisu aseksualan?! Hvala na novoj informaciji

Kod mene ima primjer, javio se curi prije 3 godine, dosta mlađoj od mene. Da sad ne pogađate, 8 godina mlađoj. I uspijem otić s njom na cugu, ajd, prva je bila, ne može odma biti spektakularno, premda mi je splasnulo početno raspoloženje koje sam imao gledajući njezine slike na fejsu prije nego što sam ju upoznao. Drugi dejt, šetnja, tu je puklo. Ženska ima opće znanje mizerno, pri kraju šetnje ona meni nešto priča "...ma to ti je bilo u španjolskoj, u LISABONU" tu me više nikako nije seksualno privlačila. Smanjio sam komunikaciju nakon toga.. nisam htio biti đubre i oštro ju odjebat, kasnije se još par puta javila kao jel imam koji film za preporučit blablabla.. htjela neku komunikaciju započet,al ja sam to pristojno srezao.

Hoću reći da nisu svi muškarci isti, niti su sve žene iste. Ja nisam ševio 2 godine, pa je to tebi "mačo menu" nezamislivo, premda sam imao dvije prigode, i da sam poput tebe u glavi, jebao bi sigurno, to su bile dvije iznimno labilne djevojke. Kasnije su mi prijatelji koji su poput tebe kazali da nisam normalan.
Distinkcija izmedu tebe i autora je sto si ti upoznao djevojku, on automatski i podsvjesno sabotira kontakt sa ženama. Razlozi mogu biti patološki (kompleksi, sindromi) ili represirana seksualnost (homosexualizam). I ne ti nisi asexualan, samo hiposexualan. Svi smo drugačiji.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:17   #36
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Distinkcija izmedu tebe i autora je sto si ti upoznao djevojku, on automatski i podsvjesno sabotira kontakt sa ženama. Razlozi mogu biti patološki (kompleksi, sindromi) ili represirana seksualnost (homosexualizam). I ne ti nisi asexualan, samo hiposexualan. Svi smo drugačiji.
Pa iskreno, i ja polako počinjem sabotirati žene, s obzirom da vidim, čujem, te osjetim na svojoj kožu kakve su to spodobe bezosjećajne.

Sad jako pazim, da ako se za neku vežem, da to bude neka normalna cura, a ne da ja doma dobijem čir na želucu od kojekakvih crnih scenarija.. gdje je, šta radi.. s kim se kara... neću si to više dopustit da me itko gazi.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:18   #37
Quote:
Ladna bevanda kaže: Pogledaj post
Ja sam ju vidio na slikama, ne izgleda lose
ja san ju vidijo neki dan uzivo, izgleda ko Loch Ness Monster
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:24   #38
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Pa iskreno, i ja polako počinjem sabotirati žene, s obzirom da vidim, čujem, te osjetim na svojoj kožu kakve su to spodobe bezosjećajne.

Sad jako pazim, da ako se za neku vežem, da to bude neka normalna cura, a ne da ja doma dobijem čir na želucu od kojekakvih crnih scenarija.. gdje je, šta radi.. s kim se kara... neću si to više dopustit da me itko gazi.


Ako trazis kvalitetnu dobru curu, obrati pozornost na njen odnos sa ocem, da li ga respektira i obratno. Kako tretira oca, tako će i tebe. Naravno, ako nije opsjednuta s njim. Bilo je i toga
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:25   #39
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Znači ja sam po tvojem opisu aseksualan?! Hvala na novoj informaciji

Kod mene ima primjer, javio se curi prije 3 godine, dosta mlađoj od mene. Da sad ne pogađate, 8 godina mlađoj. I uspijem otić s njom na cugu, ajd, prva je bila, ne može odma biti spektakularno, premda mi je splasnulo početno raspoloženje koje sam imao gledajući njezine slike na fejsu prije nego što sam ju upoznao. Drugi dejt, šetnja, tu je puklo. Ženska ima opće znanje mizerno, pri kraju šetnje ona meni nešto priča "...ma to ti je bilo u španjolskoj, u LISABONU" tu me više nikako nije seksualno privlačila. Smanjio sam komunikaciju nakon toga.. nisam htio biti đubre i oštro ju odjebat, kasnije se još par puta javila kao jel imam koji film za preporučit blablabla.. htjela neku komunikaciju započet,al ja sam to pristojno srezao.

Hoću reći da nisu svi muškarci isti, niti su sve žene iste. Ja nisam ševio 2 godine, pa je to tebi "mačo menu" nezamislivo, premda sam imao dvije prigode, i da sam poput tebe u glavi, jebao bi sigurno, to su bile dvije iznimno labilne djevojke. Kasnije su mi prijatelji koji su poput tebe kazali da nisam normalan.
Nisam ti ja mačo, niti smatram žene čarapama, niti mislim da si asexualan, ja to ne znam, to se ti sam možeš jedino deklarirati.
Postoji mnogo ljudi koji strah od žena, odbacivanja, kontakta, izvedbe, intimnosti, ili što već projiciraju na nekakav način ekstremnog podizanja kriterija. Imaš i ljudi kojima treba dosta vremena i upoznavanja da im osoba sjedne da se mogu opustiti i izraziti sexualno. Sad jebi ga nitko ne kaže da bi ti trebao ševiti žensku ako ti je glupasta, neobrazovana, neprivlačna, naravno da ne bi, imaš kriterije i znaš što te pali. No isto tako ne bi trebao ići u ekstreme pri izboru jer tako nikad nećeš poševiti ništa.. Postoje i ljudi koji se jednostavno ne trude naći partnera pa svojevoljno žive u celibatu, no to je druga priča...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:30   #40
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
spodobe bezosjećajne.
.
Spodoba se kloni, i muških i ženskih. Imaš mogućnost izbora, jebi ga problem je što bi većina muškaraca sveticu i drolju u jednom a to baš i ne ide skupa...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger