Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 15:27   #281
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post


dobar kurac na fizički neprivlačnom muškarcu me ne zanima
Nema veze što ti pišeš da te zanima, ja znam šta tebi treba.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:29   #282
Quote:
may_73 kaže: Pogledaj post
E baš, biti s pušačem u dvadesetima i naprimjer četrdesetima nije isto.
Smrde kada nakupe godine staža pušenja, bilo muško ili žensko, a one u prosjeku drže više do higijene ipak se to uvuće ne može se ne osjetiti ako si intiman s takvom osobom.
On puši jako dugo. Bila sam s njim puno poslije dvadesetih. I ne smrdi, a ja sam stvarno osjetljiva na dim jer ne pušim i nitko u mojoj okolini isto.

Dapače, meni je mirišao
Cranesbill is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:29   #283
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Nema veze što ti pišeš da te zanima, ja znam šta tebi treba.
žao mi je, ali ne znaš. uz kurac mi je bitno da mi je muškarac privlačan, pivski trbuh mi nije privlačan, pa ako se već ja brinem oko svog fizičkog izgleda, bitno mi je da se i muškarac brine, ne mora imati pločice, no škemba iliti pivski trbuh mi je
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:36   #284
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
žao mi je, ali ne znaš. uz kurac mi je bitno da mi je muškarac privlačan, pivski trbuh mi nije privlačan, pa ako se već ja brinem oko svog fizičkog izgleda, bitno mi je da se i muškarac brine, ne mora imati pločice, no škemba iliti pivski trbuh mi je
Bitno, zanimati i trebati su 3 glagola različitog značenja. Razumijem tvoje kriterije (ideje o idealnom muškarcu) ali realnost u ovom trenutku je ovo što ja ističem - trebati.


Ne govorim da u budućnosti ti nećeš naletjeti na idealnog muškarca, ali surova stvarnost je da tebi treba kurac sada neovisno o izgledu, jer ti ne bi sad bila na forumu i mentalno se jebala sa anonimusem (it is I ) već bi se nabijala na kurac svog idealnog muškarca.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.11.2017., 15:38   #285
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Bitno, zanimati i trebati su 3 glagola različitog značenja. Razumijem tvoje kriterije (ideje o idealnom muškarcu) ali realnost u ovom trenutku je ovo što ja ističem - trebati.


Ne govorim da u budućnosti ti nećeš naletjeti na idealnog muškarca, ali surova stvarnost je da tebi treba kurac sada neovisno o izgledu, jer ti ne bi sad bila na forumu i mentalno se jebala sa anonimusem (it is I ) već bi se nabijala na kurac svog idealnog muškarca.

uvijek je lijepo čitati forumske psihoanalize...

ako misliš da si jedini uletio s ovom idejom i pristupom, think again.


__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:47   #286
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
uvijek je lijepo čitati forumske psihoanalize...

ako misliš da si jedini uletio s ovom idejom i pristupom, think again.


I would like to think more but... Je dois apprendre le français.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:44   #287
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post








Bila je dobra fora. Priznaj.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:46   #288
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Bila je dobra fora. Priznaj.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
da voliš podjebat?
priznajem.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 17:30   #289
Quote:
Cranesbill kaže: Pogledaj post
On puši jako dugo. Bila sam s njim puno poslije dvadesetih. I ne smrdi, a ja sam stvarno osjetljiva na dim jer ne pušim i nitko u mojoj okolini isto.

Dapače, meni je mirišao
Mirisao ??? Koliko je taj pušio 2 do 3 dnevno to nije pušač, kutija dnevno to je pušač, uz svu higijenu to se osjeti. Vi ste živjeli skupa ili se samo viđali pa je to možda došlo do manjeg izražaja.
may_73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:09   #290
Quote:
may_73 kaže: Pogledaj post
Mirisao ??? Koliko je taj pušio 2 do 3 dnevno to nije pušač, kutija dnevno to je pušač, uz svu higijenu to se osjeti. Vi ste živjeli skupa ili se samo viđali pa je to možda došlo do manjeg izražaja.
možda je pušio neke od jagode.
pa valjda je često prao ruke, žvakao žvake, cuclao fresh bombone.

ni meni ne smetaju pušači, očito.. više mi smetaju ful zdravo nastrojeni ljudi
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:38   #291
Meni cigarete smetaju, uzas, ne mogu podneti smrad I dim, plus sto se uvuce u sve pore koze, kosu, prste...
Da ne govorim kada izgube osecaj pa puse u kolima, spavacoj sobi, kupatilu...Ne podnosim zimi biti u lokalima u kojima se pusi jer izadjem kao nadimljena sunka iz lokala a kosa mi se na kilometre oseca na dim.

Da, jako sam veliki protivnik cigareta I to bez pardona.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:22   #292
Pušači mirišu.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger