Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2017., 02:30   #1061
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
A kad će već jednom počet stavljat čipove ljud'ma na čelo ili dlanove? Ja to jedva čekam.
Ubrzo bi mogao požaliti, jer to su čipovi koji upravljaju tvojom voljom, emocijama i ponašanjem. Vjeruj mi, ne želiš to.
klokanovac is offline  
Old 30.10.2017., 02:41   #1062
Quote:
keltiko kaže: Pogledaj post
Poslastica za alternativce:

NATO PROJEKCIJA: Ovako će izgledati svijet poslije pobjede Amerike i uništenja Rusije – MAPE
http://www.novi-svjetski-poredak.com...a-rusije-mape/


Svijet nakon WW3:

Samo je problem u tome što i suprotna strana ima svoje planove i mape. Budimo realni, Rusi nisu od jučer. Uz njih tu su Kina, Iran, Turska, Sjeverna Koreja, Sirija...Zar je stvarno netko toliko glup pa da misli kako će sve ići ko od šale, a da ne popije barem 2-3 nukice? U ovom slučaju SAD će ih popiti brdo.
klokanovac is offline  
Old 30.10.2017., 08:22   #1063
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Samo je problem u tome što i suprotna strana ima svoje planove i mape. Budimo realni, Rusi nisu od jučer. Uz njih tu su Kina, Iran, Turska, Sjeverna Koreja, Sirija...Zar je stvarno netko toliko glup pa da misli kako će sve ići ko od šale, a da ne popije barem 2-3 nukice? U ovom slučaju SAD će ih popiti brdo.
Živimo u kapitalizmu, gdje samo onaj tko je (u kapitalu) jači - taj tlači !

140 mil Rusa ne mogu (na dugi rok) vise kontrolirati toliki prostor i zaustaviti preuzimanje Azije od strane Kineza & Co.
Nuke vise nisu nikom u interesu .. sve se odvija hibridnim ratom u kojem dominira kapital (financije) globalne financiokracije.

Zadnje uređivanje keltiko : 30.10.2017. at 08:38.
keltiko is offline  
Old 30.10.2017., 21:02   #1064
Quote:
keltiko kaže: Pogledaj post
Živimo u kapitalizmu, gdje samo onaj tko je (u kapitalu) jači - taj tlači !

140 mil Rusa ne mogu (na dugi rok) vise kontrolirati toliki prostor i zaustaviti preuzimanje Azije od strane Kineza & Co.
Nuke vise nisu nikom u interesu .. sve se odvija hibridnim ratom u kojem dominira kapital (financije) globalne financiokracije.
Varaš se!
Hibridni rat je samo uvod u ozbiljni sukob.Neće proći bez njega.
I neće ga započeti rusi.
Kinezi i Rusija neće ratovati radi teritorija.Jer rusi su već sklopili dogovore oko najistočnijeg dijela Rusije.Stalno se zaboravlja da Rusija uopće ne treba dobar dio svog golemog teritorija,nije joj nužan za opstanak,te već nekim dijelovima trguje.Više nije u ratu bitan broj stanovnika već tehnologija.Ostatak Azije će možda postati kineski,mada mislim da Indiju i još neke države nitko ne želi.Koju bi korist imali od njih?
Ameri su ti koji ne silaze s rage svog nekadašnjeg pastuha slave i moći,te se ne mogu pomiriti da gube.Generacijama djeluje auto/sugestija da su nepobjediva država,Oni su ti koji ne prezaju ni od čega..pa čak im u krajnosti ni kapital nije na prvom mjestu.Želja da budu gospodari planeta i fama da su nepobjedivi,te neće popustiti dok ozbiljno ne budu dobili po nosu..pa je i zadnji korak prema putu bez povratka dakle NUKE,njima sasvim zamisliv,jer još uvijek su uvjereni da njih neće strefiti,osim možda nekih manjih dijelova države,što su voljnji žrtvovati.
Zato im je propaganda usmjerena,na sve mile načine,uvjeriti kompletno čovječanstvo da Rusija ne može opstati a kamo li biti pobjednik,osobito udružena s Kinom..ali ni Rusija ni Kina više nisu niti naivne niti bespomoćne.
Keltiko,ne nasjedaj američkoj propagandi.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 30.10.2017., 21:06   #1065
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ubrzo bi mogao požaliti, jer to su čipovi koji upravljaju tvojom voljom, emocijama i ponašanjem. Vjeruj mi, ne želiš to.
Ne. To su čipići koji nam samo omogućuju bolju komunikaciju. Tek ako bi pomoću njih Veliki Brat mogao postići da npr. mi imamo orgazam kad smo na skupu na kojem ga slavimo, a doživimo bol čim pomislimo da je netko drugi kvalificiraniji da bude Vođa nego on; onda će to značiti da su postigli nivo kojeg opisuješ.

Da ne ponavljam sad dobrobiti koje će poteči kad se ti čipići implementiraju. A koje sam opisao u linkanoj temi.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 30.10.2017., 21:08   #1066
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Samo je problem u tome što i suprotna strana ima svoje planove i mape. Budimo realni, Rusi nisu od jučer. Uz njih tu su Kina, Iran, Turska, Sjeverna Koreja, Sirija...Zar je stvarno netko toliko glup pa da misli kako će sve ići ko od šale, a da ne popije barem 2-3 nukice? U ovom slučaju SAD će ih popiti brdo.
Ne zaboravi države Južne Amerike.
Najomraženiji narod svijeta su Ameri i to ne bez razloga.....
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 30.10.2017., 22:31   #1067
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
... Keltiko,ne nasjedaj američkoj propagandi.
Umjesto odgovora, evo vam moj upis iz jedne druge teme:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...3&postcount=97
keltiko is offline  
Old 31.10.2017., 02:27   #1068
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Varaš se!

Ostatak Azije će možda postati kineski,mada mislim da Indiju i još neke države nitko ne želi.Koju bi korist imali od njih?
Nikoju sem robovsku.

2 centralna svijeta (2 bloka) ne vode ratove zato što im do nečeg nije stalo, dapače suprotno, stalo im je još kako.
Pravi Život is offline  
Old 31.10.2017., 02:52   #1069
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ne. To su čipići koji nam samo omogućuju bolju komunikaciju. Tek ako bi pomoću njih Veliki Brat mogao postići da npr. mi imamo orgazam kad smo na skupu na kojem ga slavimo, a doživimo bol čim pomislimo da je netko drugi kvalificiraniji da bude Vođa nego on; onda će to značiti da su postigli nivo kojeg opisuješ.

Da ne ponavljam sad dobrobiti koje će poteči kad se ti čipići implementiraju. A koje sam opisao u linkanoj temi.
Neće to ići baš tako. Prije će te natjerati da robuješ onima iznad sebe i proganjaš druge. Bit ćeš dio postrojbe za progon nevinih i nedužnih ljudi, koji nisu prihvatili čipiranje.
klokanovac is offline  
Old 31.10.2017., 02:55   #1070
Quote:
keltiko kaže: Pogledaj post
Živimo u kapitalizmu, gdje samo onaj tko je (u kapitalu) jači - taj tlači !

140 mil Rusa ne mogu (na dugi rok) vise kontrolirati toliki prostor i zaustaviti preuzimanje Azije od strane Kineza & Co.
Nuke vise nisu nikom u interesu .. sve se odvija hibridnim ratom u kojem dominira kapital (financije) globalne financiokracije.
Ne brini, to što se trenutno o tome ne priča po medijima, ne znači da se prestalo s time i da se izgubio interes.
klokanovac is offline  
Old 31.10.2017., 10:02   #1071
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Neće to ići baš tako. Prije će te natjerati da robuješ onima iznad sebe i proganjaš druge. Bit ćeš dio postrojbe za progon nevinih i nedužnih ljudi, koji nisu prihvatili čipiranje.
Točno!
Već to postoji,ali još malo uvijeno u celofan tj prikrivanje.Čipirani smo već kroz tehnologiju koju koristimo.Svaki mobitel se može lokalizirati,svaki razgovor prisluškivati i zabilježiti,svaka poruka pročitati.Kompjuteri šalju i primaju signale tj šalju nadogradnje i ugradnje, automatski, kvazi prepravke i poboljšanja programa.A diljem svijeta,hapse se i osuđuju ljudi koji su nešto napisali što režimu ne odgovara.
Već smo pod sveukpnim nadzorom ,no ljudi kao da nisu svjesni.Ili se samozavaravaju.
Pa valjda nije nikome u Hr. izbjeglo uočiti proganjanje korisnika nekih mreža,kojima policija kuca na na vrata,jer su nešto napisali..
Piskavac je ovdje spomenuo Lucifera kao lućonošu tj širitelja prosvjetljenja i znanja.Koja zabluda,jer sigurna sam da ni on ni milijuni drugih nemaju pojma što je bila luč i čemu je služila.
Jedina luč ili njena inačica baklja,koju su vidjeli su one kojima glumci veselo mašu,na filmskim platnima,glumeći neko prošlo razdoblje,ali neznajući da je luč tvorevina od drvenog štapa,omotanog u uljem natopljenu kudelju(tučena stabljika konoplje) ili platno,koja slabo osvjetljava ali širi nesnosan smrad i dim.
Pa zar je tako teško povući paralelu?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 31.10.2017., 10:07   #1072
Quote:
keltiko kaže: Pogledaj post
Umjesto odgovora, evo vam moj upis iz jedne druge teme:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...3&postcount=97
Što misliš koliko je njih stvarno shvatilo što je eto već davno bilo prepoznato i rečeno?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 31.10.2017., 12:52   #1073
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Što misliš koliko je njih stvarno shvatilo što je eto već davno bilo prepoznato i rečeno?
Ne znam 'koliko ih je shvatilo', ali vidim da ste nepopravljivi optimist/idealist glede "toga".

Svemir je materijalan i ništavan (vakum), i ljudi su cca 95% materijalisti (prije, i od "Zlatnog teleta" nadalje) .. materijalizam je sam temelj/"smisao" kapitalizma .. pogotovo ovog sada - neoliberalnog.
U svakom slučaju, - sretno!
keltiko is offline  
Old 31.10.2017., 18:16   #1074
Quote:
keltiko kaže: Pogledaj post
Ne znam 'koliko ih je shvatilo', ali vidim da ste nepopravljivi optimist/idealist glede "toga".

Svemir je materijalan i ništavan (vakum), i ljudi su cca 95% materijalisti (prije, i od "Zlatnog teleta" nadalje) .. materijalizam je sam temelj/"smisao" kapitalizma .. pogotovo ovog sada - neoliberalnog.
U svakom slučaju, - sretno!
E baš ti hvala
ja sam samo realist u crnom.Za optimizam me još nisu optužili..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 01.11.2017., 02:55   #1075
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Točno!
Već to postoji,ali još malo uvijeno u celofan tj prikrivanje.Čipirani smo već kroz tehnologiju koju koristimo.Svaki mobitel se može lokalizirati,svaki razgovor prisluškivati i zabilježiti,svaka poruka pročitati.Kompjuteri šalju i primaju signale tj šalju nadogradnje i ugradnje, automatski, kvazi prepravke i poboljšanja programa.A diljem svijeta,hapse se i osuđuju ljudi koji su nešto napisali što režimu ne odgovara.
Već smo pod sveukpnim nadzorom ,no ljudi kao da nisu svjesni.Ili se samozavaravaju.
Pa valjda nije nikome u Hr. izbjeglo uočiti proganjanje korisnika nekih mreža,kojima policija kuca na na vrata,jer su nešto napisali..
Piskavac je ovdje spomenuo Lucifera kao lućonošu tj širitelja prosvjetljenja i znanja.Koja zabluda,jer sigurna sam da ni on ni milijuni drugih nemaju pojma što je bila luč i čemu je služila.
Jedina luč ili njena inačica baklja,koju su vidjeli su one kojima glumci veselo mašu,na filmskim platnima,glumeći neko prošlo razdoblje,ali neznajući da je luč tvorevina od drvenog štapa,omotanog u uljem natopljenu kudelju(tučena stabljika konoplje) ili platno,koja slabo osvjetljava ali širi nesnosan smrad i dim.
Pa zar je tako teško povući paralelu?

Razlika je u tome što će to biti čipovi preko kojih će se kontrolirati ponašanje i razmišljanje kod ljudi. Lucifer ovdje neće više morati nikoga nagovarati na ništa. Aktivirat će čipove u ljudima i oni će se odazvati na njegovu zapovijed. Takvi ljudi neće imati kontrolu nad sobom više, a upotrijebit će ih za ubijanje onih koji će odbiti čipiranje.

A glede samoga Lucifera, morate shvatiti jednu stvar: on je obični manipulator. Iza njegove vladavine ne kriju se nikakva snaga i moć, već obične laži i obmane. Inteligentan je i to prilično. Tu ustvari leži njegova snaga nad svima nama.
klokanovac is offline  
Old 01.11.2017., 17:03   #1076
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

ja sam samo realist u crnom.Za optimizam me još nisu optužili..
Jel to tvoja sreća što nisi optimist?

Znadeš li da, optimizam u svijetu danas zahtijeva hrabrost?
Jer
zapazi... svijet će se prije nasmijati optimistu nego bilo čem drugom.
Time onda, čak i optimist posjeduje prednost naspram nuke borilačkih vještina.
Pravi Život is offline  
Old 01.11.2017., 19:45   #1077
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Jel to tvoja sreća što nisi optimist?

Znadeš li da, optimizam u svijetu danas zahtijeva hrabrost?
Jer
zapazi... svijet će se prije nasmijati optimistu nego bilo čem drugom.
Time onda, čak i optimist posjeduje prednost naspram nuke borilačkih vještina.
Hej Pravi živote,mrtvi ne posjeduju nikakvu prednost,nakon što ih NUKE spreme u drugu dimenziju i baš je vuršt jesu li bili optimisti ili pesimisti...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 01.11.2017., 21:10   #1078
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Hej Pravi živote,mrtvi ne posjeduju nikakvu prednost,nakon što ih NUKE spreme u drugu dimenziju i baš je vuršt jesu li bili optimisti ili pesimisti...
amary, daj se nemoj praviti ko će ako ne optimist poraziti nukewar

makar, po svemu sudeći smo vu prilici ekološke kataklizme, glej ak okrene potres zunami, ni valda bumo okrivili s.koreju , il ćeš reć da nuke experimenti izazvaše ekstremne svjetske potrese (?) hm hm...
Pravi Život is offline  
Old 02.11.2017., 17:45   #1079
Čitam i ne vjerujem:
Citirate Bibliju koja je pisana za kozojebe brončanog doba da se međusobno ne pobiju i s posranom rukom diraju kruh, spominjete bogove, Lucifera, obnovu hrama...

Priznajte da se zezate.
bobonja is offline  
Old 02.11.2017., 18:03   #1080
Quote:
bobonja kaže: Pogledaj post
Čitam i ne vjerujem:
Citirate Bibliju koja je pisana za kozojebe brončanog doba da se međusobno ne pobiju i s posranom rukom diraju kruh, spominjete bogove, Lucifera, obnovu hrama...

Priznajte da se zezate.
Ne zezamo se. Svijet oko nas je počeo moralno tonuti, baš kao što je i napisano da će se dogoditi. Pogledaj si malo eurozastupnike recimo, tko su ti ljudi. Sve neki homići, pedofili i seksualni napasnici. Pogledaj si MMF i prijedloge koje šalju nama. Vlada opet udara na potrošnju građana. Većina poznatih osoba našlo se pod optužbama za silovanje. Čitaj portale, prati što se događa oko tebe.
klokanovac is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.