Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 18:48   #301
Meni je Knowles i predobar igrac za Zadar. Ne znam
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 15.12.2017., 19:39   #302
Zadar

Ako Ceda mazne FMP-a, Zadar bi mogao sam s Partizanom ostati na diobi 4. mjesta.
Luyindula is offline  
Old 15.12.2017., 19:48   #303
Bravo Zadar :klap:

Pokazali su karakter kad je Budućnost prešla u vodstvo, i nisu dopustili da im odu predaleko ka utakmica protiv delija nedavno. NBA Vuković.
Cinque is offline  
Old 16.12.2017., 20:00   #304
Partizan 69 poena na poluvremenu
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Old 17.12.2017., 18:08   #305
Poslastica iz Železnika
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 17.12.2017., 23:29   #306
Na kraju rutinski Ceda.
I ovako umorni i neraspolozeni rutinski rjesavaju ova gostovanja. To je nesto novo
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 18.12.2017., 10:59   #307
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Na kraju rutinski Ceda.
I ovako umorni i neraspolozeni rutinski rjesavaju ova gostovanja. To je nesto novo
To je u svim sportovima poželjna odlika, kad si daleko od optimuma, a pobjede se nižu. Tako se prvenstva osvajaju, po onoj staroj floskuli

nače, naletija sam na snimci kadar dvorane u Železniku. Ono je ka neka školska dvorana sa malim kapacitetom, ali ono šta je tragičnije je da na 2 centralne tribine nije bilo pasa. Nešto ekipe iza koševa, da ih zbrojiš nebi doša do 50 ljudi ukupno u dvorani.
Da je FMP izbacit iz lige, i da umisto njih igra Šibenik ili Split (ko zasluži na terenu) onda bi traktorica i ličila donekle na normalnu ligu. Po 4 kluba iz CRO I SRB, 2 đetića, 1 SLO, i 1 u rotaciji iz Bosne ili Makedonije. Uz to protočnost iz aba2 ili ispadanje u nju, i držat se toga,a ne da se temeljem pozivnica ima zajamčeni status.
Umjetni klubovi, filijale koje niko ne prati, bezveze.
Cinque is offline  
Old 18.12.2017., 11:22   #308
Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post
nače, naletija sam na snimci kadar dvorane u Železniku. Ono je ka neka školska dvorana sa malim kapacitetom, ali ono šta je tragičnije je da na 2 centralne tribine nije bilo pasa. Nešto ekipe iza koševa, da ih zbrojiš nebi doša do 50 ljudi ukupno u dvorani.
Nije da branim FMP, ali pobroji koliko će ljudi biti u dvorani kad Cedevita bude njima domaćin
feanor16 is offline  
Old 18.12.2017., 11:26   #309
A biće ih bar 300 kad Tedi podili sponzorske

Pa ne virujen da je do Vitamina, kakva im je bila posjećenost u drugim utakmicama? Ne virujem da je bila veća posjeta, osim eventualno kad dođu delije.
Cinque is offline  
Old 18.12.2017., 11:28   #310
Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post
nače, naletija sam na snimci kadar dvorane u Železniku. Ono je ka neka školska dvorana sa malim kapacitetom, ali ono šta je tragičnije je da na 2 centralne tribine nije bilo pasa. Nešto ekipe iza koševa, da ih zbrojiš nebi doša do 50 ljudi ukupno u dvorani.
Da je FMP izbacit iz lige, i da umisto njih igra Šibenik ili Split (ko zasluži na terenu) onda bi traktorica i ličila donekle na normalnu ligu. Po 4 kluba iz CRO I SRB, 2 đetića, 1 SLO, i 1 u rotaciji iz Bosne ili Makedonije. Uz to protočnost iz aba2 ili ispadanje u nju, i držat se toga,a ne da se temeljem pozivnica ima zajamčeni status.
Umjetni klubovi, filijale koje niko ne prati, bezveze.
Nemoj zafrkavat, bilo je barem 300. Nije neka brojka, al nije ni 50.
Ako već spominješ brojku 50, toliko je bilo nakvarcanih srpskih pičića.
Valjda su došle gledat NBA Musu i pokušat se osigurat za čitav život.

A za gledanost, ima tu puno većih problema od umjetnih klubova.
Ustvari, u pravu si, umjetni klubovi su i klubovi koji se na životu održavaju na umjetan način.
Tsigalko 11 is offline  
Old 18.12.2017., 11:33   #311
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Nemoj zafrkavat, bilo je barem 300. Nije neka brojka, al nije ni 50.
Par minuti samo pogleda, a zabilježia sam taj kadar di na 2 duže centralne tribine nije bilo ama baš nikoga. Možda sam onda krivo procijenia, koliko ljudi stane iza 2 koša.

Oho, bilo je i ulickanih pičića. Aj, onda nek ostanu u ligi, bar neki dobar razlog za to
Cinque is offline  
Old 18.12.2017., 19:48   #312
Tomas se trudi izgubit ovu utakmicu potezima u zadnjoj četvrtini.
Napravio je sigurno 6-7 loših odluka.
Tsigalko 11 is offline  
Old 18.12.2017., 20:01   #313
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Tomas se trudi izgubit ovu utakmicu potezima u zadnjoj četvrtini.
Napravio je sigurno 6-7 loših odluka.

Vlatko je ipak resio mec onim ..pokusajem da se napadne Melvin na +1 za Cibonu

Trebala je ostati lopta za Megu sad na kraju buduci da je Melvina lopta udarila u nogu prvo ali nesto nisam siguran da bi uspeli da organizuju normalan napad za tako kratko vreme
J.R.E is offline  
Old 18.12.2017., 21:29   #314
Kakav debakl od utakmice, 60 bacanja ukupno

Cibona 27/32, Mega 20/28. Početkom zadnjeg kvotera su i Uljarević i Ratkovica dobili 5. osobnu pa je Bilinovac igrao playa do kraja tekme

Bilo je veselo svakako, posjećenost manje od 300 duša rekao bih.
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Old 18.12.2017., 23:50   #315
Suđenje vrhunsko, jebem ti majku i sudenju, 2h sam bio tamo na razapinjanju
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 19.12.2017., 07:46   #316
Quote:
Pistons4ever kaže: Pogledaj post
Cibona 27/32, Mega 20/28. Početkom zadnjeg kvotera su i Uljarević i Ratkovica dobili 5. osobnu pa je Bilinovac igrao playa do kraja tekme
Uljarević mora srezat one glupe prekršaje, jer ono nije agresivnost u obrani, ono već graniči s glupošću.

Melvin nakon dugo vremena odigrao dobru utakmicu, a otkad je došao Nazor i Novačić je dobio veću minutažu i solidno je koristi.

Inače, drugi smo po nacionalnom koefu, odma iza Montenegra.
Tsigalko 11 is offline  
Old 20.12.2017., 21:06   #317
Split konačno danas do jedne laganije pobjede u traktorici segunda, uz lagano opuštanje u zadnjem kvoteru. Iduće kolo gostovanje u Vršcu koje je po meni ili ili, ako se izgubi ode vodeća četvorka na +3 pobjede i teško će se nakon toga bit dovest u borbu za final 4.
Ako se pak dobije, onda smo opet u igri.
Cinque is offline  
Old 22.12.2017., 20:56   #318
Opet ovak komentator moralizira.
Čović opsuje majku nakon šta mu je sudac dosudio namjernu osobnu, a ovaj se zgraža nad time, čak se čudi kako ga na vjeronauku nisu naučili da je to užasno.
Tsigalko 11 is offline  
Old 23.12.2017., 18:42   #319
tomas sa zvukom sirene. yawn.
papirlova is offline  
Old 23.12.2017., 20:28   #320
Zadar od plus 12 do minus 1 u 3 minute.
Opet proslogodisnje virozice
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.