Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 20:29   #1
Dečki nakon izlaska iz duge veze

Dakle, upoznala sam decka koji je bio sa curom 5 godina i prekinuli su prije 3 mj tj ona s njim..bili smo na par kava i cujemo se i bio je stvarno dobar prema meni, cak mi se cinilo da mu se svidam no onda sam ga pitala sta on zeli i napisao je da se ne zeli vezat za nikoga.. no meni se stvarno uspio svidit u to kratko vrijeme i dalje se nes cujemo i ne znam dal da ga skrozmaknem iz zivota ili da se nadam da ce jednog dana uspjet prebolit bivsu, a za to vrijeme da se nalazimo bez obaveza
Savjeti pls
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:34   #2
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Dakle, upoznala sam decka koji je bio sa curom 5 godina i prekinuli su prije 3 mj tj ona s njim..bili smo na par kava i cujemo se i bio je stvarno dobar prema meni, cak mi se cinilo da mu se svidam no onda sam ga pitala sta on zeli i napisao je da se ne zeli vezat za nikoga.. no meni se stvarno uspio svidit u to kratko vrijeme i dalje se nes cujemo i ne znam dal da ga skrozmaknem iz zivota ili da se nadam da ce jednog dana uspjet prebolit bivsu, a za to vrijeme da se nalazimo bez obaveza
Savjeti pls
sve ti je rekao.
dalje je na tebi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:38   #3
Trebat će mu bar godinu dana da dođe k sebi. Navodno se od dugih veza oporavljaš pola vremena što si bio u vezi (u ovom slučaju 2.5 godine).
No... Nemaš potrebe odustajati, samo trebate postaviti stvari kako jesu i ići polako. Budi mu najfrendica s benefitima tu i tamo.

Da li će uspjeti, teško je predvidjeti, jer prva godina je najteža nakon prekida tako duge veze (iz iskustva). No, nema smisla odustati od osobe koja ti se sviđa..

Sretno.
p.s. puno razgovaraj s njim.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:46   #4
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Trebat će mu bar godinu dana da dođe k sebi. Navodno se od dugih veza oporavljaš pola vremena što si bio u vezi (u ovom slučaju 2.5 godine).
No... Nemaš potrebe odustajati, samo trebate postaviti stvari kako jesu i ići polako. Budi mu najfrendica s benefitima tu i tamo.

Da li će uspjeti, teško je predvidjeti, jer prva godina je najteža nakon prekida tako duge veze (iz iskustva). No, nema smisla odustati od osobe koja ti se sviđa..

Sretno.
p.s. puno razgovaraj s njim.
Ne zeli puno pricat o tome. I zavrsili smo skupa i svidam mu se fizicki, ali sam skuzila da se on od onda zeli nalazit samo kad imamo priliku to radit😁 i to me na neki nacin pogada jer ne zelim mu sluzit samo za to, makar on kaze da nije tako nego da zeli disat i da se ne moze sad vezat za nikoga
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:49   #5
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
makar on kaze da nije tako nego da zeli disat i da se ne moze sad vezat za nikoga
A naravno, štaće drugo reć
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:53   #6
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Ne zeli puno pricat o tome. I zavrsili smo skupa i svidam mu se fizicki, ali sam skuzila da se on od onda zeli nalazit samo kad imamo priliku to radit i to me na neki nacin pogada jer ne zelim mu sluzit samo za to, makar on kaze da nije tako nego da zeli disat i da se ne moze sad vezat za nikoga
Prekid tako duge veze donosi emocionalni razdor. Samo želiš jebati okolo bez ikakvih osjećaja.

Nećeš od njega tako skoro dobiti privrženost.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:55   #7
Pa zadnje kaj mu treba su pritisci dok još nije zadnju vezu izbio iz glave... Ili ga pusti da vrijeme odradi svoje, makar iz iskustva znam da si kliknula s njim na način da bi on želio vezu, ne bi dvojio puno i već bi bili u vezi.
humphrey172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:57   #8
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Ne zeli puno pricat o tome. I zavrsili smo skupa i svidam mu se fizicki, ali sam skuzila da se on od onda zeli nalazit samo kad imamo priliku to radit😁 i to me na neki nacin pogada jer ne zelim mu sluzit samo za to, makar on kaze da nije tako nego da zeli disat i da se ne moze sad vezat za nikoga
Pričate li o drugim stvarima? Interesima, stajalištima, upoznajete li se na nekoj drugoj razini?
Ako ne želi pričati o tome što ga očito još uvijek boli, ne želi, nema ni potrebe.

Iskreno, savjetovala bih ti da za početak ne izgubiš glavu. Pokušaj ostati na zemlji što je više moguće. Možda potpadneš pod želju da ga "izliječiš". Odupri se toj želji.



I da, jedna važna stvar, ljudi ne pričaju riječima nego djelima. On ti može govoriti jednu stvar ali ono kako se ponaša prema tebi, ono što budi u tebi, ono što osjećaš kad si kraj njega i kako se ti ponašaš kad si kraj njega, kombinacija svega toga je ono što je prava istina.

Ovo nije situacija na koju možeš utjecati a da potpuno zadržiš svoje poštovanje
Sama procijeni rizik.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:58   #9
Za detox od petogodišnje veze treba uglavnom nešto više vremena, tako da, ukoliko se ne želiš napatiti, a nemaš mu namjeru biti rebound djevojka, preporučam da se s njim pozdraviš uz eventualnu mu napomenu da ti se javi kad bude bolje i ukoliko bude htio da probate nešto konkretno. I ukoliko ti budeš tad raspoloživa, ali otom-potom.

Dotad ga ljubazno pozdravi.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:01   #10
Quote:
humphrey172 kaže: Pogledaj post
Pa zadnje kaj mu treba su pritisci dok još nije zadnju vezu izbio iz glave... Ili ga pusti da vrijeme odradi svoje, makar iz iskustva znam da si kliknula s njim na način da bi on želio vezu, ne bi dvojio puno i već bi bili u vezi.
Sto se tice pritiska tu stvarno nisam osoba koja bi dosadivala ili nes.cak smo se prestali cut pa se on opet javi.. ak on ima u glavi da se ne zeli vezat s nikim mislim da ne bi pomoglo ni da smo kliknuli
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:08   #11
Možeš mu biti odskočna djevojka za dalje! Nisam baš sretal puno primjera gdje je ekipa nako debakla u dugim vezama odmah uskočila u nekaj kvalitetno. Treba ipak momku da se pozabavi sa sobom. No viš dobro je kaj je on to tebi jasno i rekel u samome startu. Fin momak. Ja bi se poseksao sa njim.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:08   #12
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Pričate li o drugim stvarima? Interesima, stajalištima, upoznajete li se na nekoj drugoj razini?
Ako ne želi pričati o tome što ga očito još uvijek boli, ne želi, nema ni potrebe.

Iskreno, savjetovala bih ti da za početak ne izgubiš glavu. Pokušaj ostati na zemlji što je više moguće. Možda potpadneš pod želju da ga "izliječiš". Odupri se toj želji.



I da, jedna važna stvar, ljudi ne pričaju riječima nego djelima. On ti može govoriti jednu stvar ali ono kako se ponaša prema tebi, ono što budi u tebi, ono što osjećaš kad si kraj njega i kako se ti ponašaš kad si kraj njega, kombinacija svega toga je ono što je prava istina.

Ovo nije situacija na koju možeš utjecati a da potpuno zadržiš svoje poštovanje
Sama procijeni rizik.
Pricali smo o opcenitim stvarima, tipa sportu..i stvarno imamo o cemu pricat i nije nam dosadno.. no kad mi je reko to da se ne zeli vezat tu je ajmo rec stala prica jer se ja vise ne osjecam ugodno i imam osjecaj da mi se poceo previse svidat da ostanemo samo na "friends with benefits" no opet me s druge strane kopka upravo ta mogucnost das vremenom preboli, pa makne taj zid izmedu nas.. muci me tih 0.01% mogucnosti da se to desi i svaki put kad kazem da necu odgovorit na poruku ipak odgovorim :/
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:10   #13
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Možeš mu biti odskočna djevojka za dalje! Nisam baš sretal puno primjera gdje je ekipa nako debakla u dugim vezama odmah uskočila u nekaj kvalitetno. Treba ipak momku da se pozabavi sa sobom. No viš dobro je kaj je on to tebi jasno i rekel u samome startu. Fin momak. Ja bi se poseksao sa njim.
To je reko par dana nakon kaj smo zavrsili skupa 😂
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:11   #14
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Trebat će mu bar godinu dana da dođe k sebi. Navodno se od dugih veza oporavljaš pola vremena što si bio u vezi (u ovom slučaju 2.5 godine).
Ili ne.
Ovisi od osobe do osobe.

Moj exM i ja smo bili zajedno 7 i pol godina, a nakon razvoda smo oboje bili spremni za nastavit dalje.
On je imao manje sreće, a ja sam upikla prstom u govno, ali eto... Želim reći da postoje parovi koji i nakon prekida duge veze ne rastežu tu istu još godinama.

Druga stvar je što je dečko otvoreno rekao što i kako želi.
Puno gore bi bilo da se izmotavao i igrao toplo-hladne igrice.

Ne razumijem taj fenomen kad ti netko direktno kaže što želi ili ne želi, a osoba i dalje traži neke skrivene poruke i znakove.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:11   #15
Pa bi. jedna moja bivša je rekla da prekida sa mnom jer joj dosta toga, obaveza i ne znam čega sve ne...(bili smo u vezi više od godinu dana, oboje najdulja veza) i reko ok, prekidamo, ne želim da se pati. Rekla je da želi bit sama i posvetit se nekim svojim stvarima. I stvarno je bilo previše nekih stvari, veza ušla u zamor i makar nije bilo lako, otišao je svako svojim putem...

Za dva tjedna je završila s drugim.

Mislim da su još uvijek skupa.

Uglavnom, tolko o tome kolko ona nije željela vezu I nije, istina, al ju nije htjela sa mnom

A i ja sam nakon nekih prekida reko sam sebi da nema šanse da ulazim u nekaj ozbiljnije, kad eto, u roku mejsec dana se pojavila druga osoba s kojom sam instant ušao u vezu.

Tak da, dobro, ovisi kolko si sređen u glavi, istina, i bolje onda ne ulazit u nikaj ak nisi spreman.

Al dok naiđe osoba za koju nemaš dvojbi i obostrano je, onda jednostavno uđeš u vezu. Tak to, po mojem iskustvu i mišljenju, ide.
humphrey172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:12   #16
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
To je reko par dana nakon kaj smo zavrsili skupa ��
A gle onda ti je sve jasno. Ja ti savjetujem da se probaš ne zaljubit.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:14   #17
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Pricali smo o opcenitim stvarima, tipa sportu..i stvarno imamo o cemu pricat i nije nam dosadno.. no kad mi je reko to da se ne zeli vezat tu je ajmo rec stala prica jer se ja vise ne osjecam ugodno i imam osjecaj da mi se poceo previse svidat da ostanemo samo na "friends with benefits" no opet me s druge strane kopka upravo ta mogucnost das vremenom preboli, pa makne taj zid izmedu nas.. muci me tih 0.01% mogucnosti da se to desi i svaki put kad kazem da necu odgovorit na poruku ipak odgovorim :/
mislio sam da sam ok, vrlo brzo nakon razdvajanja nakon veze od 14 godina. isto sam samo htio ff odnose uz neku nadu da cu se eventualno zaljubiti u neku od njih.

nisam bio ok iako sam uvjeren da jesam, nisam se zaljubio, povrijedio sam te cure i samog sebe, ali mi je dobro doslo da se opametim.

trebalo mi je godinu i pol da dodjem k sebi.
sad sam normalan.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:14   #18
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Pricali smo o opcenitim stvarima, tipa sportu..i stvarno imamo o cemu pricat i nije nam dosadno.. no kad mi je reko to da se ne zeli vezat tu je ajmo rec stala prica jer se ja vise ne osjecam ugodno i imam osjecaj da mi se poceo previse svidat da ostanemo samo na "friends with benefits" no opet me s druge strane kopka upravo ta mogucnost das vremenom preboli, pa makne taj zid izmedu nas.. muci me tih 0.01% mogucnosti da se to desi i svaki put kad kazem da necu odgovorit na poruku ipak odgovorim :/
Alexa ti je baš sve rekla.

Idući put kad kažeš da nećeš- nemoj.

Iskreno, na korak si do velike komplikacije.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:14   #19
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Dakle, upoznala sam decka koji je bio sa curom 5 godina i prekinuli su prije 3 mj tj ona s njim..bili smo na par kava i cujemo se i bio je stvarno dobar prema meni, cak mi se cinilo da mu se svidam no onda sam ga pitala sta on zeli i napisao je da se ne zeli vezat za nikoga.. no meni se stvarno uspio svidit u to kratko vrijeme i dalje se nes cujemo i ne znam dal da ga skrozmaknem iz zivota ili da se nadam da ce jednog dana uspjet prebolit bivsu, a za to vrijeme da se nalazimo bez obaveza
Savjeti pls
Gle,nakon ovoga boldano to zadnje je normalan odgovor.

Rekao bi da to trebaš shvatiti i probati ga osvojiti ako ti se sviđa Daj si neki rok,vrijeme koje će potrošiti i vidi kako ide.

Naravno da je ljut,da ju možda još voli,ali potrudi se
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:22   #20
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ili ne.
Ovisi od osobe do osobe.

Moj exM i ja smo bili zajedno 7 i pol godina, a nakon razvoda smo oboje bili spremni za nastavit dalje.
On je imao manje sreće, a ja sam upikla prstom u govno, ali eto... Želim reći da postoje parovi koji i nakon prekida duge veze ne rastežu tu istu još godinama.

Druga stvar je što je dečko otvoreno rekao što i kako želi.
Puno gore bi bilo da se izmotavao i igrao toplo-hladne igrice.

Ne razumijem taj fenomen kad ti netko direktno kaže što želi ili ne želi, a osoba i dalje traži neke skrivene poruke i znakove.
U pravu si. Sve ovisi o osobi, te načinu kako prethodna veza završi.

No, nisam to rekao jer je i meni tako bilo, nego zato što postoji istraživanje koje, navodno, podupire tu tezu od 50% vremena kod muških za oporavak od duge veze (izvor mi nije bajan ).

Razumijem to posve, nije lako naći osobu koja ti baš odgovara i kad ju nađeš spreman si malo zažmiriti.

No, autorica treba s tim svojim ići polako (ako to želi), s puno razgovora i isključivo prijateljski.

Iako, da, postoji velika vjerojatnost da on nije toliko zainteresiran kao ona...
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger