Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 22:51   #41
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
U pravu si ali teško je realno u takvim trenucima sagledavat stvari ak joj se jako dopal. No eto veli autorica da bu probala se ohladit od njega.
Ma znam da je tesko, pogotovo kada je imala seks sa njim. Meni je jako krivo da ne vidi pravo stanje stvari, jer ima ogromnu nadu i sebe tako izludjuje. To sto kaze da ce probati da se ohladi, ne ide to tako jednostavno. Oni ipak imaju jednu vrstu bliskosti preko seksa, pogotovo jer ona nije indiferentna prema njemu. Nadam se da ce povuci pametne poteze i da nece morati da pati zbog njega.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:53   #42
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ma znam da je tesko, pogotovo kada je imala seks sa njim. Meni je jako krivo da ne vidi pravo stanje stvari, jer ima ogromnu nadu i sebe tako izludjuje. To sto kaze da ce probati da se ohladi, ne ide to tako jednostavno. Oni ipak imaju jednu vrstu bliskosti preko seksa, pogotovo jer ona nije indiferentna prema njemu. Nadam se da ce povuci pametne poteze i da nece morati da pati zbog njega.
Nema tu pametnih poteza. Kajgot da odluči je ok. Momak je bil iskren i sad je sve na njoj.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:57   #43
Quote:
humphrey172 kaže: Pogledaj post
Jer su valjda prošli onaj krucijalni dio s težim prekidima i odlučili da je to iza njih. Plus, sustižu ih godine i ne misle više sprobavat nekaj novo.
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A čul sam za takve. Nisam ih susretal pa nisam imao prilike ih pitat koji kurac im je bio?
Ako gledamo realno, duge veze uglavnom upadnu u neku kolotečinu, +problemi koji se najčešće samo gomilaju, + neka vatrena iskra se zavno ugasila,....

Nova veza donosi neistraženo područje. Jasno da je novo i zanimljivo. Možda se u glavi rade paralele: vidiš ova mi puši ona nije (zaboravio da je i ona na početku veze ), vidiš kako je on nježan, romantičan (i onaj je bio dok je zavodio).
Nova veza nosi novi osjećaj zaljubljenosti, osjećaj da nitko nije kao on/ona, osjećaj da je ova nova veza jebeno dobra. Brzo se ožene pa nakon 5 godina shvate da je ista kao i ona prošla veza
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:57   #44
Gotovo si u identičnoj situaciji kao moja prijateljica. Lik je izašao iz prilično ozbiljne dugogodišnje veze u kojoj se već govorilo o braku i potomstvu i nakon dva mjeseca završio s njom. To traje već koji mjesec, ali bar dvaput su prekidali, pa se mirili. On je jedan dan upoznaje sa starcima i planira s njom putovanja, drugi joj govori da idu prebrzo i da bi mu možda bilo bolje samom.

Dodatni problem je to što ona ima tendenciju zalijepit se za takve nedostižne i tu bi stvarno moglo biti svašta. Za njega mi se čini da definitivno nije prebolio bivšu, ali mi s druge strane djeluje i kao tip koji se želi brzo skrasiti i ne da mu se predugo vremena potrošiti na hodanje, nego bi odmah skočio na ozbiljnije stvari. Pa ga valjda jedan dan drži jedno, drugi drugo mišljenje.

Potpisujem ovo što kažu Alexa i Hazen. I sama sam okončala petogodišnju vezu i bila single nekih godinu dana dok nisam prohodala sa sadašnjim. Trebalo mi je neko vrijeme da budem sama, da prebolim taj odnos i da si posložim stvari u glavi. Nismo svi isti, netko iziđe iz odavno mrtve veze posve čiste glave i spreman je za dalje, netko drugi treba par godina da se oporavi.

Meni se čini da ti je on dosta jasno dao do znanja na čemu si i da se nemaš ti što sad tu boriti za njegovu ljubav. U ovoj fazi veze stvari bi trebale ići spontano i lagano.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 23:03   #45
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ako gledamo realno, duge veze uglavnom upadnu u neku kolotečinu, +problemi koji se najčešće samo gomilaju, + neka vatrena iskra se zavno ugasila,....

Nova veza donosi neistraženo područje. Jasno da je novo i zanimljivo. Možda se u glavi rade paralele: vidiš ova mi puši ona nije (zaboravio da je i ona na početku veze ), vidiš kako je on nježan, romantičan (i onaj je bio dok je zavodio).
Nova veza nosi novi osjećaj zaljubljenosti, osjećaj da nitko nije kao on/ona, osjećaj da je ova nova veza jebeno dobra. Brzo se ožene pa nakon 5 godina shvate da je ista kao i ona prošla veza
Imaju li ti tvoji djece? Možda je tu caka?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 23:06   #46
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Imaju li ti tvoji djece? Možda je tu caka?
Ako misliš da je zbog trudnoće, nije. Pravi brakovi po crkvenom zakoniku. Prvo brak pa pravljenje djece
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 23:08   #47
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ako misliš da je zbog trudnoće, nije. Pravi brakovi po crkvenom zakoniku. Prvo brak pa pravljenje djece
Ma ne. Sam me zanimalo su dobili decu relativno brzo. Jebo vjeru po tim pitanjima. Tu spiku samo dečica puše.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 23:18   #48
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma ne. Sam me zanimalo su dobili decu relativno brzo. Jebo vjeru po tim pitanjima. Tu spiku samo dečica puše.
Ono je bila šala

Kažem ti da se nisu vjenčali zbog trudnoće. Djeca su došla kasnije.
Je li u pitanju neka početnička euforija, zaljubljenost nakon dosta godina ili je u pitanju da su im se zvijezde poklopile ili je strah od samoće rezultirao tako brzim ulaskom u brak znaju samo oni.

Ja sam osobno uzimala malo podužu pauzu nakon dugih veza. Odgovarala mi je samoća. Valjda ima netko na forumu tko je nakon duge veze brzo ušao u brak pa da nam objasni.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 23:21   #49
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ma znam da je tesko, pogotovo kada je imala seks sa njim. Meni je jako krivo da ne vidi pravo stanje stvari, jer ima ogromnu nadu i sebe tako izludjuje. To sto kaze da ce probati da se ohladi, ne ide to tako jednostavno. Oni ipak imaju jednu vrstu bliskosti preko seksa, pogotovo jer ona nije indiferentna prema njemu. Nadam se da ce povuci pametne poteze i da nece morati da pati zbog njega.
Pa realno da mi nije tesko ne bi tu ni otvarala temu, al eto..meni ocito ne pase da nam se odnos svodi na sex, a njemu je to jedino cilj ja mislim tako da sto prije si to utuvim u glavu to ce bit bolje za mene
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 23:22   #50
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ono je bila šala

Kažem ti da se nisu vjenčali zbog trudnoće. Djeca su došla kasnije.
Je li u pitanju neka početnička euforija, zaljubljenost nakon dosta godina ili je u pitanju da su im se zvijezde poklopile ili je strah od samoće rezultirao tako brzim ulaskom u brak znaju samo oni.

Ja sam osobno uzimala malo podužu pauzu nakon dugih veza. Odgovarala mi je samoća. Valjda ima netko na forumu tko je nakon duge veze brzo ušao u brak pa da nam objasni.
Ma skužih te. Krivo smo se razumjeli. Zanimalo me dal su možda relativno brzo dobili dečicu pa im je to omogučilo da lakoćom prebrišu ono kaj je bilo prije. No ovo zadnje bi bilo lepo da nađemo nekoga da na objasni.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 05:18   #51
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Jbg. Ja ih baš zna više kontra. Nakon dugih veza započeli novu jako brzo i još se brže oženili. To nisam nikako mogla razumijeti, ne razumijem još uvijek, ali ono eto već deset godina i više u braku.
Ima vise odgovora kao i razloga prekida. Nije primjerice isto jer je netko ostavljen ili netko tko prekida jer mu je veza usla u monotoniju.

Postoje ljudi koji su vise vezani za svoje partnere i koji su manje vezani.

Evo dva istinita primjera,

Decko ostavlja curu ona sva uplakana. Za dva mjeseca on je zove da se vide ( zeli se pomiriti ) ona zaljubljena do usiju u novog tipa i prica sa kakvim je ot kretenom bila cijelo vrijeme.
Imam frenda koji vara curu sa kojom zivi i to stalno. Kada je prekinuo sa bivsom nije uopce patio te si je ovu nasao vrlo brzo

A to da se mnogi zene odmah nakon prekida sa nekim novim sam i ja vidio cesto. Mislim da je jedan ali samo jedan od razloga jer ne zele ponovo prolaziti sve te faze veze te na neki nacin nastavljaju gdje su stali.

Druga stvar zele imati neki oslonac na koji su navikli to jest kako sam rekao nastavljaju gdje su stali
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:34   #52
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Mene stvarno zanima dal je moguce da on stvarno mene ne gleda ko osobu samo za seks( citiranouper si, lijepa, zgodna, pametna, lijepo mi je s tobom, da bar vrijeme stane kad smo skupa) samo eto ne moze ostvarit neki odnos sa mnom jer ko sto sam vec rekla ne zeli se vezat za nikoga jer je ostao povrijeden. Ili su to samo lijepe reci da se ja slucajno ne predomislim
Dal stvarno moze bit takav
A gle draga - očito mu nisi dovoljno napeta - ja ne pušim spike o tome da se netko “odlučio zaljubiti , odlučio vezati” jer to su ipak emocije.

Kad bi ih čovjek znao kontrolirati ne bi bilo slomljenih srca , nesretnih ljubavi , petrarkističkih pjesama , refleksivne poezije ...trubadura

Ja sam imala vezu od 10 godina - treći dan od prekida sam se tako zatreskala u novog dečka da ovaj je bivsi ostao izbrisan - kao da ga nikad nije bilo..i nisam jedina kojoj se tako nešto desilo -samo moraš naletjeti na osobu koja ima “to nešto “

On nije naletio - ti to nemaš - ali svjedno se može desiti da se s vremenom zaljubi , no po meni su veće šanse da naleti na onu koja će ga oboriti s nogu - a ti ćeš ostati s pitanjima “ kako sad to ? “ ili da se pomiri s bivšom.

Radije se makni a njemu reci “da si odlučila” da ti ne treba ff odnos.
Pa ćeš vidjeti reakciju.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:55   #53
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ja sam imala vezu od 10 godina - treći dan od prekida sam se tako zatreskala u novog dečka da ovaj je bivsi ostao izbrisan - kao da ga nikad nije bilo..i nisam jedina kojoj se tako nešto desilo -samo moraš naletjeti na osobu koja ima “to nešto “
To e to.

U buduće prevoditi "nisam sad za vezu" sa "čekam na nekog boljeg od tebe, znam da ih ima, ali si zasad bolji/a od spamanja mahjonga".
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:59   #54
Bježi glavom bez obzira. Nema od toga ništa.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 13:37   #55
da se meni dogodi nešto slično, da izletim iz duge veze ne svojom krivnjom/željom, i da imam kraj sebe osobu koja mi se stvarno sviđa i za koju mislim da bi bili kompatibilni i sa kojom bi htio nešto kroz neki vremenski period, nebi uletio instant u vezu s njom. ali također nebi gradio ni ff odnos. moglo bi se dogodit jedanput, al kad već nisam spreman, a sviđa mi se, sam bi prikočio i jasno dao do znanja razlog. al to sam samo ja, što ne znači da drugi ovako razmišljaju niti da je ovo ispravno...
-jaaa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 13:56   #56
Obično takvi ljudi/u takvim situacijama na kraju povrijede (ne)svijesno druge osobe - u ovoj priči si ti ta druga osoba. Na kraju ti bude žao do bola što si se uopce nešto trudila. Moj savjet je isto, nastavi naprijed, pametnije Sretno!
pecamribe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 14:20   #57
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Mene stvarno zanima dal je moguce da on stvarno mene ne gleda ko osobu samo za seks( citiranouper si, lijepa, zgodna, pametna, lijepo mi je s tobom, da bar vrijeme stane kad smo skupa) samo eto ne moze ostvarit neki odnos sa mnom jer ko sto sam vec rekla ne zeli se vezat za nikoga jer je ostao povrijeden. Ili su to samo lijepe reci da se ja slucajno ne predomislim
Dal stvarno moze bit takav
Ekipa te uglavnom dobro savjetovala, ali mislim da je i lik bio poprilično jasan. Sviđaš mu sve i sve, ali jbg očito treba vremena da se sredi i to ti je jasno rekao. Trenutno je to samo neformalno druženje, sex i možda ne glumata da mu je lijepo s tobom, ali sad ne može u vezu i mislim da je to fer s njegove strane.

Na tebi je hoćeš to presjeć ili gurati dalje, no moj savjet ti je da presječeš jer s tvoje strane postoji nešto više od fizike i samo ćeš ti bit povrijeđena tu
BreathAfterComa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 14:24   #58
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Mene stvarno zanima dal je moguce da on stvarno mene ne gleda ko osobu samo za seks( citiranouper si, lijepa, zgodna, pametna, lijepo mi je s tobom, da bar vrijeme stane kad smo skupa) samo eto ne moze ostvarit neki odnos sa mnom jer ko sto sam vec rekla ne zeli se vezat za nikoga jer je ostao povrijeden. Ili su to samo lijepe reci da se ja slucajno ne predomislim
Dal stvarno moze bit takav
Ne budi naivna. Želi te trošiti ili te koristiti kao rame za plakanje o oh prekrasnoj i nepreboljenoj bivšoj.
Ti od tog odnosa ništa nećeš dobiti. Samo frustraciju i pad samopouzdanja.

Naravno da će ti reći da si sve to, da ti kaže da si samo pička koju će trošiti dok ne preboli bivšu, bi li ostala?
Ili frendzonirana jadnica koju će koristiti kao emocionalni suport. Bi li ostala?

Neće ti on to nikad reći. Evo, ja ti kažem.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 14:39   #59
Meni nije jasno kako autorica ne može sagledati svoju ulogu u toj "vezi".
Kako joj se ne povraća?!
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 14:42   #60
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako autorica ne može sagledati svoju ulogu u toj "vezi".
Kako joj se ne povraća?!
Jer joj on sere da je divna i krasna i bitna mu kao osoba.

A svodi se na dostupno uho i dostupan spolni organ. Zabole njega za ostatak.
On vjerojatno još snatri o lepoj protinoj kćeri, ovaj, jedinoj pravoj. Ili samo čeka da uleti nešto bolje.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger