Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 17:08   #61
A očito je da svatko u jednom trenutku popustane, da li treba zbog jedne jebačine prekinut brak?
Vecina se ne sazna, mozemo pricat o tome da smo svi sveci, ali cinjenica je da je postotak veliki sigurno

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
SteveMqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:08   #62
Evo sad san bas dosla do njega i kao ugasi mob i stavi ga odmah sa strane...
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:09   #63
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Dzabe ti diploma i volontiranje i izgled ako si kreten bez morala...
Ona? Zasto? Sama si rekla da on tipka s njom kao da je slobodan... a to kaj je rekao da ona zivi s deckom ne mora biti istina...
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:09   #64
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Morat cu si i ja naci nekog forumskog fakera pa da svaki dan cakulamo o smislu zivota...
Ja znam jednog koji zna koji je smisao života...
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:10   #65
Daj pusti forum i odite pricat

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
SteveMqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:12   #66
Quote:
SteveMqueen kaže: Pogledaj post
A očito je da svatko u jednom trenutku popustane, da li treba zbog jedne jebačine prekinut brak?
Vecina se ne sazna, mozemo pricat o tome da smo svi sveci, ali cinjenica je da je postotak veliki sigurno

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Srecom ja nisam u toj situaciji, mogu zamislit kako je tesko kad saznas da ti muz ili zena jebe okolo a djecica kod kuce.Ja ne mogu zamislit koliki sljam moras bit da pored takvog bogatstva doma ides riskirat sve zbog pizde ili kurca..da izvinite na izrazima..
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:13   #67
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ona? Zasto? Sama si rekla da on tipka s njom kao da je slobodan... a to kaj je rekao da ona zivi s deckom ne mora biti istina...
Zna ona da je on u vezi.A ona je iz Splita a tu u Zg je na faksu a decko je ceka u St.
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:14   #68
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Ne nalazi se s nikim 100% jer nema vremena a i vecinom smo skupa a ovu zenskicu je upoznao nedavno na nekom volontiranju,to mi je pricao al sad su ocito poceli privatne porukice si slati...nikakve lascivne poruke dosad nego evo ovo u vezi putovanja me sokiralo,znaci razvija se u nekom smjeru...
Daj se nemoj tješit. Mulja ti iza leđa i dopisuje se s nekom drugom to ti je dovoljno dobar znak da ga se trebaš riješit.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:15   #69
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Zna ona da je on u vezi.A ona je iz Splita a tu u Zg je na faksu a decko je ceka u St.
To ti je on rekao ili te spominje dok se dopisuju?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:17   #70
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
To ti je on rekao ili te spominje dok se dopisuju?
To mi je pricao na pocetku kad su se upoznali kad je ta cura tek pocela volontirat s njima.Svi grupno su se upoznali s njom jel ono ko sta di i to tako da zna da je on u vezi.
I komentirao mi je bas da je dosla ta nova Splicanka i da je simpa i opicnuta cura,tocno tim rijecima.
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:18   #71
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma gle, nudi se on njima. Nemoj past u klasičnu zamku da one njega opsjedaju.

A ja vjerujem da ima. I takav obično nije okružen ženama ni ovisan o njihovoj pažnji. To rade samo kompleksaši. Normalnom frajeru je dovoljna pažnja jedne. I neće se nabacivati svemu što nosi suknju ni kad je solo jer ima nekakvo samopoštovanje.
Upravo.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:23   #72
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Upravo.
Ja sve vise sumnjam da postoje ti kojima je dovoljna jedna...Ne znam, mislim da kod nas u Dalmaciji ima manje tog svrljanja sa strane nego tu.
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:24   #73
Automatski rez bez mogućnosti da on kaže bar neš na to? Pa čovjek nije pojebal nikog.
Znači čak kad je dopisivanje s kolegicom u pitanju, onda se savjetuje automatski rez, kad je bilo kakav drugi problem u pitanju koji ne uključuje treću osobu, razgovarajte, probajte riješit to..
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:27   #74
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Automatski rez bez mogućnosti da on kaže bar neš na to? Pa čovjek nije pojebal nikog.
Znači čak kad je dopisivanje s kolegicom u pitanju, onda se savjetuje automatski rez, kad je bilo kakav drugi problem u pitanju koji ne uključuje treću osobu, razgovarajte, probajte riješit to..
Da je kolegica s posla ne bi mi toliko smetalo al ovo je degutantno jer mala nema uopce veze s njim.
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:29   #75
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Ja sve vise sumnjam da postoje ti kojima je dovoljna jedna...Ne znam, mislim da kod nas u Dalmaciji ima manje tog svrljanja sa strane nego tu.
Vjeruj mi da oni koji govore kako ne bi i nisu nikad prevarili ti inače imaju još i najbolje taktike za prevarit. Kad nesigurnost uhvati i uzdrma jednostavno je potrebna ta potvrda vlastite vrijednosti kroz oči drugih žena. Tako da Ja osobno ne bi prešla preko toga da mi skriva takve stvari jer ako nema muda reći da mu veza više nije to i da je našao drugu onda ti ni ne treba takav klimavac u životu.
Stavi se na prvo mjesto.
Svako njegovo obrazloženje,isprika i priče iz kojih se želi izvući su ti samo za naivne budale.
Nemoj bit naivna budala.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:35   #76
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Da je kolegica s posla ne bi mi toliko smetalo al ovo je degutantno jer mala nema uopce veze s njim.
Pa, ako odete da zivite na more, ona ce moci da dodje tamo kad god hoce, jos ako odete u Split ili negde blizu... Ja bih napravila cirkus da bi se tresla zemlja do Australije. Nemoj cutati, cinjenica je da nesto krije od tebe, kada budes sasvim izgubila poverenje u njega zbog tih sumnji, vasa veza ce nepovratno biti unistena. Razgovaraj sa njim i nemoj dopustiti da on preokrene taj razgovor u napad na tebe da spijuniras i da si "bolesno" ljubomorna. Lazovi i prevaranti to uvek rade. Spremi argumente i pokusaj bez histerije da razgovaras sa njim. I ne padaj na ono: "zar verujes svojim ocima vise nego meni". Posto mu to nije prvi put, izgleda da mu ti nisi dovoljna u zivotu i to se nece promeniti njegovim slatkorecivim obecanjima.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:35   #77
Svima paše povremeno mali ego boost i flert. Ne znači nužno da želi nešto više s njom, ali nemoj to ni zanemariti jer ako se zaljubi sve je otišlo u k... Pitaj ga kroz zajebanciju kaj skriva i napravi ga svako malo mrvicu ljubomornim, tek tolko da mu održavaš lovački nagon za tobom. Muškima si zanimljiva dokle god si lovina, kad toga više nema prođe ih i želja za dotičnom ženom. Takva im je priroda.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:35   #78
Quote:
SteveMqueen kaže: Pogledaj post
A očito je da svatko u jednom trenutku popustane
Ne generaliziraj. Nismo svi na isto brdo tkani.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:36   #79
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi da oni koji govore kako ne bi i nisu nikad prevarili ti inače imaju još i najbolje taktike za prevarit. Kad nesigurnost uhvati i uzdrma jednostavno je potrebna ta potvrda vlastite vrijednosti kroz oči drugih žena. Tako da Ja osobno ne bi prešla preko toga da mi skriva takve stvari jer ako nema muda reći da mu veza više nije to i da je našao drugu onda ti ni ne treba takav klimavac u životu.
Stavi se na prvo mjesto.
Svako njegovo obrazloženje,isprika i priče iz kojih se želi izvući su ti samo za naivne budale.
Nemoj bit naivna budala.
Ja mislim da on ne zeli ostat sam jer san prije jos kad smo se bili posvadali rekla da se moze pokupit ako misli radit gluposti ili cu se ja odselit pa je poceo cvilit.
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:37   #80
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Automatski rez bez mogućnosti da on kaže bar neš na to? Pa čovjek nije pojebal nikog.
Znači čak kad je dopisivanje s kolegicom u pitanju, onda se savjetuje automatski rez, kad je bilo kakav drugi problem u pitanju koji ne uključuje treću osobu, razgovarajte, probajte riješit to..
Stvar je u ponasanju pritom, ne u samom cinu dopisivanja.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger