Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 23:46   #3621
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
a zašto? sta vama smeta ako je netko u vezi ili cak braku? nije to vas problem.

nisan zna za ovo s tinderom, al to me podsjeca na onaj dodatak facebooku sta si moga trazit bas za seks, ali vidis ko je u grupi samo ako si i ti. nema spijavanja jer tko je unutra, unutra je i zna se zasto

al ja san puno liberalan, mozda san malo vanserijski. ne zamjeran ljudima i ne osudujen. mislin da je zivot prekratak da ga protratimo u ustrucavanju, strahu i zatvorima drustvenih normi sve dok ne cinimo nekome drugome zlo.

jedino sta sad tu malo smeta je jel cinimo zlo ako se jebemo sa strane? fizicki ne, ali emocionalno valjda pa je bolje prekinit kad i ako krene nesto takvo.

ali nebi volija i neslazen se da je samo trazenje prevara, a moze bit problem za vezu.

mozda je muz rodjakinje samo u potrazi, mozda imaju problema, nemoj ga cinkat dok nisi sigurna zasto je tamo.
mozda traze drugi par ili treceg za sobne igre
Pa ne smeta u suštini, ali ne treba mi to, vrlo jednostavno. Ima puno slobodnih...
A ti si vidim u priličnoj konfuziji, malo bi jeba sa strane, a malo bi samo tražio?
Pa prekini vezu, pa onda nisi u problemu :
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 01:23   #3622
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Pa ne smeta u suštini, ali ne treba mi to, vrlo jednostavno. Ima puno slobodnih...
A ti si vidim u priličnoj konfuziji, malo bi jeba sa strane, a malo bi samo tražio?
Pa prekini vezu, pa onda nisi u problemu :
ja? neman ja problem, ali san djavolji odvjetnik

kod mene je sve jasno. monogamna veza, ali strogo odvajan ljubav i seks s curom koji ima elemente njeznosti i prijateljski seks koji je cisto tjelesna stvar, ka da idemo pit u klub, vrsta sporta.
ako privatni krug ljudi mogu nazvat tako, onda je to swinganje ili grupnjak nas tri para i to je to. godinama se druzimo, od gimnazije i ne smeta nam.

nije bas klasika, ne odgovaramo bas ovom katolickom drustvu, al nama je dobro. neko igra na karte, neko pushi, mi se seksamo. i ne pate nam odnosi zbog toga. ne trebamo nista sa strane.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:05   #3623
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
ja? neman ja problem, ali san djavolji odvjetnik

kod mene je sve jasno. monogamna veza, ali strogo odvajan ljubav i seks s curom koji ima elemente njeznosti i prijateljski seks koji je cisto tjelesna stvar, ka da idemo pit u klub, vrsta sporta.
ako privatni krug ljudi mogu nazvat tako, onda je to swinganje ili grupnjak nas tri para i to je to. godinama se druzimo, od gimnazije i ne smeta nam.

nije bas klasika, ne odgovaramo bas ovom katolickom drustvu, al nama je dobro. neko igra na karte, neko pushi, mi se seksamo. i ne pate nam odnosi zbog toga. ne trebamo nista sa strane.
Ako funkcionira, super
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:43   #3624
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ne, ne bi, jer tako šta treba puno manjem broju žena u usporedbi s muškarcima i zato će ih uvijek biti puno manje.
Nema te moderature koja će anulirati društvene okolnosti koje dovode do tog disbalansa.
Dok je iskrica bila The Match, kada su se profili provjeravali i brisali (recimo gore napisano 'dosla sam trolati' je znacilo da ces spusiti account) - sajt je kvalitetno bio bolji jer je gore bila ekipa koja je dosla bit konkretna, a ne jebat ostatak u mozak. Broj žena je bio manji od tipova, al bas zbog kvalitete to nikog nije smetalo, no ipak nije razlika bila tako bolno ocigledna jer muski nisu morali raditi milione klonova. To je negdje puklo oko prvog Iskrica partija.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:29   #3625
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Ako funkcionira, super
ma to ti je ono sta je rjetko vidit da su ljudi iskreni sami sa sobon prvo. da jesu, nebi bilo varanja i 'jebanja sastrane'.

triba bit iskren sa svojin fetisima, zeljama, apetitima i osjecajima.

onda nema povridjenih. nema lazi. nema potribe za njima.

ja san od starta takav i meni je dobro. funkcionira.

za skrasit se morat cu prominit neke rituale i prakse, ali otom potom.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:33   #3626
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
To je negdje puklo oko prvog Iskrica partija.
A zbog čega je taj prvi Iskrica party bio prijelomna točka, nakon koje je sve krenulo nizbrdo?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:36   #3627
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
A zbog čega je taj prvi Iskrica party bio prijelomna točka, nakon koje je sve krenulo nizbrdo?
vidjeli su se uzivo i nitko nije nista povalio zbog shoka.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:42   #3628
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
A zbog čega je taj prvi Iskrica party bio prijelomna točka, nakon koje je sve krenulo nizbrdo?
Koliko me pamcenje dobro sluzi, Iskrica je sasvim ok funkcionirala u startu. Oglasi su bili ok, forum je bio ziv, cak se ekipa povremeno i nalazila, ljudi su se barem otprilike znali, znali su se fejkeri. E sad, ekipa se po iskrici masovno precjenila, svi su bili manageri, iznadprosjecni izgledom i slicno (po pitanju lose prosjecne u izgledu, žene su tu debelo prednjacile). Dolazi prvi Iskrica party, ekipa jos zelena iza uha oko net, svi nevini, vjeruju jedni drugima.

Netko je bio napisao na forumu da dolazi iz Rijeke jer bas ju zanima gdje ce svi ti iznadprosjecni manageri sparkirati svoje super automobile. Ja sam jos na primjeru IRC tuluma znao kaj ocekujem, al sam otisao. Na ulazu si mogao dobiti nametag, sto je ekipa masovno napravila...

I tu je poceo show, jer ajmo rec - maske su pale i napokon se vidjelo tko je tko, izgled, debljina i svasta nesto. Dan nakon partija, pocelo je klanje na forumu - masovno brisanje profila, kloniranje i slicno jer je ekipa skuzila koliko se ujebala i da se bas ne isplati lagat oko izgleda i ostalih gabarita.

Dovoljno za rec da je masa žena (i tipova) koji su imali Izgled: Iznadprosjecan bili prosjek ili gore, gro ljudi je masovno lagalo oko godina, a 'punija, raskošnih oblina' su nacelno bili pretili kitovi.

Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
vidjeli su se uzivo i nitko nije nista povalio zbog shoka.
U sridu kolega, u sridu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 17:01   #3629
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Koliko me pamcenje dobro sluzi, Iskrica je sasvim ok funkcionirala u startu. Oglasi su bili ok, forum je bio ziv, cak se ekipa povremeno i nalazila, ljudi su se barem otprilike znali, znali su se fejkeri. E sad, ekipa se po iskrici masovno precjenila, svi su bili manageri, iznadprosjecni izgledom i slicno (po pitanju lose prosjecne u izgledu, žene su tu debelo prednjacile). Dolazi prvi Iskrica party, ekipa jos zelena iza uha oko net, svi nevini, vjeruju jedni drugima.

Netko je bio napisao na forumu da dolazi iz Rijeke jer bas ju zanima gdje ce svi ti iznadprosjecni manageri sparkirati svoje super automobile. Ja sam jos na primjeru IRC tuluma znao kaj ocekujem, al sam otisao. Na ulazu si mogao dobiti nametag, sto je ekipa masovno napravila...

I tu je poceo show, jer ajmo rec - maske su pale i napokon se vidjelo tko je tko, izgled, debljina i svasta nesto. Dan nakon partija, pocelo je klanje na forumu - masovno brisanje profila, kloniranje i slicno jer je ekipa skuzila koliko se ujebala i da se bas ne isplati lagat oko izgleda i ostalih gabarita.

Dovoljno za rec da je masa žena (i tipova) koji su imali Izgled: Iznadprosjecan bili prosjek ili gore, gro ljudi je masovno lagalo oko godina, a 'punija, raskošnih oblina' su nacelno bili pretili kitovi.



U sridu kolega, u sridu.
Da se na Iskrici laže na veliko, to sam naravno znao. Međutim, nekako mi se čini da su muškarci ipak veći lažovi nego žene.

Da objasnim......Procjena izgleda je subjektivna kategorija. Dakle, ako neka žena napiše da je izgledom iznadprosječna (a realno gledano je ružna) to ne mora automatski značiti da je lagala, nego može značiti i da ta žena ima nerealnu ili previše optimističku procjenu vlastitog izgleda. A kako i ne bi imale previše optimističku procjenu vlastitog izgleda, kad im je inbox stalno pun, i obasipaju ih komplimentima i ponudama (iako, ako ne pristanu na ponudu, onda će umjesto hrpe komplimenata najčešće uslijediti salva uvreda). U takvim se okolnostima lako pogubi objektivnost što se vlastitog izgleda tiče.

Naravno, ako žena laže o godinama i kilogramima, pa napiše da je deset godima mlađa ili dvadeset kilograma lakša nego što je (a to su najčešće ženske laži) onda je to već malo ozbiljniji indikator neiskrenosti.

Al pogledaj kaj rade tipovi - kao prvo, masa njih na dating portalima je uvezana, a lažu da su solo. Nadalje, žene su mi se žalile da veliki dio muškaraca dodaje cca deset centimetara svojoj pravoj visini. I naravno, svi su vitki, mišićavi i bogati manageri. A vrhunac je bio kad mi je jedna žena ispričala kako je dogovorila dejt s 35-godišnjakom iznadprosječnog izgleda, a na dejtu se pojavio 70-godišnji stari alkoholičar.

Ili, da skratimo - žene lažu kaj se tiče godina i kilograma, a muškrci kaj se tiče apsolutno svega.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 17:08   #3630
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Da se na Iskrici laže na veliko, to sam naravno znao. Međutim, nekako mi se čini da su muškarci ipak veći lažovi nego žene.

Da objasnim......Procjena izgleda je subjektivna kategorija. Dakle, ako neka žena napiše da je izgledom iznadprosječna (a realno gledano je ružna) to ne mora automatski značiti da je lagala, nego može značiti i da ta žena ima nerealnu ili previše optimističku procjenu vlastitog izgleda. A kako i ne bi imale previše optimističku procjenu vlastitog izgleda, kad im je inbox stalno pun, i obasipaju ih komplimentima i ponudama (iako, ako ne pristanu na ponudu, onda će umjesto hrpe komplimenata najčešće uslijediti salva uvreda). U takvim se okolnostima lako pogubi objektivnost što se vlastitog izgleda tiče.
Dal ovo stoji ili ne, nije bitno po pitanju onoga sto sam bio napisao, a to je da je masa ekipe skuzila da iza nekih fensi-šmensi profila, kako muskih, tako i zenskih stoje vrlo prosjecni ili ispodprosjecni ljudi. I da ga jebes, rec da si iznadprosjecan vecini znaci da je s druge strane njima lijepa osoba. Eto, nisu bile.


Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Al pogledaj kaj rade tipovi - kao prvo, masa njih na dating portalima je uvezana, a lažu da su solo. Nadalje, žene su mi se žalile da veliki dio muškaraca dodaje cca deset centimetara svojoj pravoj visini. I naravno, svi su vitki, mišićavi i bogati manageri. A vrhunac je bio kad mi je jedna žena ispričala kako se dogovorila dejt s 35-godišnjakom iznadprosječnog izgleda, a na dejtu se pojavio 70-godišnji stari alkoholičar.

Ili, da skratimo - žene lažu kaj se tiče godina i kilograma, a muškrci kaj se tiče apsolutno svega.
Eto, tako nekako se dogodilo s Iskrica partijem. I onda su krenule prozivke po forumu koji je iskrica imala, a zatim brisanje profila.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 17:25   #3631
Ok, ajmo onda zaključiti da je Iskrica out.

Ima li ovdje nekoga sa bogatim iskustvom na svim (ili skoro svim) dating portalima u RH, tko bi mogao dati objektivnu ocjenu o tome koji je dating portal najbolji? Ili najmanje loš?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 17:29   #3632
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Al pogledaj kaj rade tipovi - kao prvo, masa njih na dating portalima je uvezana, a lažu da su solo. Nadalje, žene su mi se žalile da veliki dio muškaraca dodaje cca deset centimetara svojoj pravoj visini. I naravno, svi su vitki, mišićavi i bogati manageri. A vrhunac je bio kad mi je jedna žena ispričala kako je dogovorila dejt s 35-godišnjakom iznadprosječnog izgleda, a na dejtu se pojavio 70-godišnji stari alkoholičar.

Ili, da skratimo - žene lažu kaj se tiče godina i kilograma, a muškrci kaj se tiče apsolutno svega.
koga briga za visinu? ali lazu i za duljinu. ja nelazen. ja kazen da je moj 15-16 i to je to.

zene zaboli koliki ti je. iman i trbuscic. i ni to ne smeta.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 17:42   #3633
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
koga briga za visinu? ali lazu i za duljinu. ja nelazen. ja kazen da je moj 15-16 i to je to.

zene zaboli koliki ti je. iman i trbuscic. i ni to ne smeta.
Izgleda da je visina ženama ipak važna. Osim toga, ako napišeš da si visok 180, iako si u stvarnosti visok 170, znači da si lažov. Što je vrlo nepoželjna osobina.

U iskrica profilnom upitniku za muškarce nikad nisam vidio pitanje o dužini kurca.

Ali, čini se da je ženama ipak bitno koliki je.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 18:52   #3634
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Izgleda da je visina ženama ipak važna. Osim toga, ako napišeš da si visok 180, iako si u stvarnosti visok 170, znači da si lažov. Što je vrlo nepoželjna osobina.

U iskrica profilnom upitniku za muškarce nikad nisam vidio pitanje o dužini kurca.

Ali, čini se da je ženama ipak bitno koliki je.
a to znas kako?
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 01:59   #3635
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
a to znas kako?
Čitao sam na forumu.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 04:18   #3636
Pa ovako
Ženama je bitna visina, nije ključna ali je... Odnosno razlika između nje i njega... Nekako je stereotip da muškarci trebaju biti viši bar malo.
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 04:29   #3637
Ne znam što patuljci stalno zapinju za to što žene vole visoke/više od sebe? Koliko nizak moraš biti da opet nema hrpa žena koje su i dalje niže od tebe a ti njima taman?

Inače neki dan me neka baba nazvala patuljkom tako da ovo ne pišem s pozicije visokog koji patronizora
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 05:01   #3638
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ne znam što patuljci stalno zapinju za to što žene vole visoke/više od sebe? Koliko nizak moraš biti da opet nema hrpa žena koje su i dalje niže od tebe a ti njima taman?

Inače neki dan me neka baba nazvala patuljkom tako da ovo ne pišem s pozicije visokog koji patronizora
Obzirom na to da je po nekim istraživanjima razlika u visini koju žene smatraju najpoželjnijom nekih 15 cm u korist muškarca, i nije baš čudno što niski muškarci zapinju za to.

Naravno da žene ne gledaju samo to koliko je muškarac visok, ali nije rijetkost da upravo taj "deficit" u visini bude važan faktor za odjeb.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 14:55   #3639
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Obzirom na to da je po nekim istraživanjima razlika u visini koju žene smatraju najpoželjnijom nekih 15 cm u korist muškarca, i nije baš čudno što niski muškarci zapinju za to.

Naravno da žene ne gledaju samo to koliko je muškarac visok, ali nije rijetkost da upravo taj "deficit" u visini bude važan faktor za odjeb.
ja san 192, meni je to dosta i ovako je 69 nezgodan jer je vecina zena 160.

za velicinu nebi zna. meni se niti jedna nije zalila na 15 cm.
mozda bi bilo lakse neke poze radit s 25-30 ali nisan nikad ni vidija nesto puno veci komad od 17-18, a vidija san ih.

to na velicinu vise mislimo mi muski garantiran ti.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 15:37   #3640
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ili, da skratimo - žene lažu kaj se tiče godina i kilograma, a muškrci kaj se tiče apsolutno svega.
Raspon ženskih laži je daleko veći i ne ograničava se samo na godine i kilograme.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger