Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2011., 15:25   #1
univerzalni daljinski

Kako da resetiram i nađem kod za univerzalni daljinski. Imam samo daljinski, izgubila sam i uputstva i kutiju i na njemu samo piše click4. Odjednom mi je prestao reagirati, tj. na njemu lampica reagira ali ne i na tv-u. Znam kad sam ga uzela da sam trebala stisnuti neke tipke i kodirati ga, a sad ne znam više koje.
kokolo2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 01:51   #2
Quote:
kokolo2501 kaže: Pogledaj post
Kako da resetiram i nađem kod za univerzalni daljinski. Imam samo daljinski, izgubila sam i uputstva i kutiju i na njemu samo piše click4. Odjednom mi je prestao reagirati, tj. na njemu lampica reagira ali ne i na tv-u. Znam kad sam ga uzela da sam trebala stisnuti neke tipke i kodirati ga, a sad ne znam više koje.
Evo tu su ti uputstva u pdf-u http://www.ms-zagreb.hr/cms/files/do...rc-click_4.pdf
Quadro Click 4
[SLIKA OBRISANA]

Uploaded with ImageShack.us
spajder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 21:19   #3
Da ne otvaram novu temu, dakle imam doma univerzalni daljinski Made for you 4u1. Naravno uputstva sam izgubila i htjela bih ga programirati ali ne ide. Pa ako netko možda ima uputstva za taj daljinac bila bih duboko zahvalna. Taj daljinac je bez IR i usb kabela.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 22:00   #4
Probaj tu ,valjda se radi o pravome modelu
http://www.jollyline.it/

Samo klikni na download i pronadji svoj tip daljinskog
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 00:19   #5
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu, dakle imam doma univerzalni daljinski Made for you 4u1. Naravno uputstva sam izgubila i htjela bih ga programirati ali ne ide. Pa ako netko možda ima uputstva za taj daljinac bila bih duboko zahvalna. Taj daljinac je bez IR i usb kabela.
http://www.youtube.com/watch?v=_sSlmx-DtJI
__________________
UM CARUJE-DOK SNAGA NE POPIZDI.
spajder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 12:43   #6
Imam univerzalni daljinski „Harmony 515“ koji pomalo ispušta dušu. Ima li tko savjet koji bi univerzalac bio adekvatan?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 13:05   #7
logitech (od 100 ojra naviše).
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:35   #8
help

Poz. Imam univerzalni upravljac,bez koda. Pokusala sam naci na netu,i stranicama koje su ovdje napisane,ne moze mi otvorit pdf . Upravljac mi je total control,treba mi da dvd - dts digital pise na njemu i jos dolby digital. Da li neko ima kod bilo kakav,pa da automatski nadjem. Pozz
behka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 12:49   #9
Za koji uredjaj trebas daljinski, napisi proizvodjaca i model tog uredjaja.
Osim toga "total control" jel ima jos kakva napisana oznaka na tom daljinskom, mozda da ga slikas i sliku tu stavis.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:39   #10
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Za koji uredjaj trebas daljinski, napisi proizvodjaca i model tog uredjaja.
Osim toga "total control" jel ima jos kakva napisana oznaka na tom daljinskom, mozda da ga slikas i sliku tu stavis.
Za dvd uredjaj,na njemu na jednoj strani pise dolby digital,na drugoj dts digital,a i na upravljacu pise samo TOTAL Control. Ne mogu postavit sliku,naci cu link daljinskog i dvda
behka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:46   #11
https://www.google.ba/search?q=total...cQlqh-zsQwL0M:
Mog dvd nema nigdje :-\
behka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 12:38   #12
treba mi univerzalni daljinski za TV, sat receiveri dvd player. Na sta treba paziti kod kupovine? preporucite mi nesto da nije preskupo. do cca 150kn.
nero81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 21:56   #13
Quote:
nero81 kaže: Pogledaj post
treba mi univerzalni daljinski za TV, sat receiveri dvd player. Na sta treba paziti kod kupovine? preporucite mi nesto da nije preskupo. do cca 150kn.
Najvaznije, ako nemas originalne daljinske upravljace, da ima ugradeni podrsku (kodove) za uredaje koje koristis.
Ako imas originalne daljinske, da ima funkciju ucenja jer pomocu nje mozes kopirati kodove sa originalnog daljinskog na zamjenski (tipku po tipku), sto bi ti moglo zatrebati.
Da zamjenski daljinski ima dovoljan broj tipki koje su potrebne za koristenje u svakodnevnom radu.
Da, osim ir sucelja ima i neko drugo, npr. wifi, ukoliko ti je to potrebno.
Da ti odgovara ergonomija, da su tipke kvalitetne, radi li na izmjenjive baterije ili se puni preko usb-a...

Osobno koristim ovaj:
https://www.google.hr/search?q=chung...obile&ie=UTF-8
i zadovoljan sam.


Sent using Tapatalk
Mr Jordan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:36   #14
bok!imam već dugo godina liniju panasonic sa ak 2000 i otišao daljinski.linija stoji u ormaru nisam je odavno upalio htio bih je opet osposobit. koji daljinski da uzmem? jel mora bit panasonic daljinski ili može neki univerzalni? htio sam jedanput uzet univerzalni pa me prodavač uputio da se javim u panasonicovu trgovinu (dao mi broj telefona,nije htio reći koja je firma u pitanju,po broju sam doznao).
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.