Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2012., 00:43   #1
Lady Gaga

Posto svaka susa ovdje ima topic, vrijeme je da ga i kraljica dobije

Eto curke, sta mislite o njoj.

Evo jedna iz mladjih dana


Jedna novija


Decko


Hitovi:Bad Romance, Alejandro, Poker Face, Just Dance, Judas, Telephone, Paparazzi, LoveGame , The Edge of Glory , You&I, Marry The Night .....

Malo manje poznate pjesme: Scheiße Bloody Mary, Government Hooker, Dance in the Dark, Monster

Navalite
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild

Zadnje uređivanje Greco : 04.08.2012. at 00:50.
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 01:24   #2
daj jel moraš i tu terorizirat s njom
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 10:39   #3
Joj,Greco

Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 16:41   #4
ne smatram baš žensku normalnom i njezini spotovi su mi katastrofa, ali ove pjesme su

Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 16:58   #5
Greco



Nadam se da će ova tema bit jednako zanimljiva za čitanje kao ona o Kim Kardashian
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 18:26   #6
zaboravih napomenut da je njen koncert u areni 2010. jedan od neprežaljenih koncerata
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 01:55   #7
ima ljudi koje gaga jednostavno ili privlači ili odbija, nema neke sredine

ja sam, priznajem, jedna od onih koje privlači
super mi je žena, a nit muzika joj nije loša, vjerujem da će s vremenom postajati sve bolja i bolja

sviđa mi se taj njen neki- jebe mi se za sve živo, stav

žena je showman samo takav , od malog nožnog prsta bi napravila spektakl da treba, ne može to baš svatko

volim ljude koji su nekako upečatljivi sami po sebi, svi bi rekli da su umišljeni i bahati a zapravo su skroz normalni i normalniji od 90% naizgled normalnih ljudi

možda se varam, ali takav dojam ostavlja na mene

s ljudima koji su uvijek nekako fini, decentni, pristojni, staloženi si uvijek mislim da nešto s njima opako ne valja i u većini slučajeva sam u pravu
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 16:52   #8
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ima ljudi koje gaga jednostavno ili privlači ili odbija, nema neke sredine
mene jedino kod nje privlače njezine pjesme, nije netko kome ću se diviti kao osobi, dok joj spotove ne mogu gledati jer mi se automatski ona zgadi

a isto tako ne mogu si i ne želim pomoći što mi se sviđaju njezine pjesme jer ih obožavam slušat. ja sam takva, zašto ne bi slušala ako mi se sluša, zašto bih gledala ako mi se ne gleda. jednostavna stvar. za nju me baš boli kuki, mislim nije da se uopće informiram o njoj, bitno da mogu zajedno s njom pjevat alealehandroo
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 23:24   #9
Defektna mi.

Ne sviđa mi se nit ona nit njezina glazba
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 15:23   #10
Koliko ona ima godina? Izgleda mi ko babuskara na nekim slikama..
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 17:24   #11
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
Koliko ona ima godina?
26
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 17:29   #12
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Posto svaka susa ovdje ima topic, vrijeme je da ga i kraljica dobije

Eto curke, sta mislite o njoj.



Jedna novija




Navalite
aha, 26..
na ovoj gore mi izgleda ko da ima 40tak
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 18:16   #13
Gaga je totalna boginja. Definitivno je zaslužila svoju temu!!!!
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 11:38   #14
za njezinu pojavu ima predobrog dečka. pjesme su joj dobre
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 06:45   #15
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 09:56   #16
dečko joj je komad a ona mi je bzvz i fizički, i pjesme, i isfuravanje.
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 12:12   #17
meni je ona užasna.brije na autentičnost,ali zapravo nije uopće takva.ne pokazuje ona sebe kakva je stvarno.ekscentričnost mi ne bi smetala kada bi iza toga stajala stvarna osoba,ali ovo što ona radi je cirkus.cirkusira neprestano.preserava se.traži pozornost.mislim da nije baš najsigurnija osoba.
a i nema smisla za biznis ko madonna.uspoređujem s njom jer je i ona voljela šokirati.ali madonna je imala mjeru u svemu.šok pa onda nešto fino,mirno,kakva balada,jednostavnost.pa onda opet šok.i tako neprestano je iznenađivala.ako stalno ideš šok,šok,šok,šok,šok,onda više ništa nije šok i postane dosadno i nategnuto i vidi se da glumata.očito joj to pali,kad ima tolke fanove.ali meni je ona užasno bezveze.ali naravno,ima mjesta za sve.tak da,ak veseli ljude,nek nastavi po svom.
osim toga,pjesme su joj prosječne.po meni ona nije nikakva umjetnica.obična pjevačica.lijepo pjeva.
dečko je zgodan.stvarno,nema šta.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 12:38   #18
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
meni je ona užasna.brije na autentičnost,ali zapravo nije uopće takva.ne pokazuje ona sebe kakva je stvarno.ekscentričnost mi ne bi smetala kada bi iza toga stajala stvarna osoba,ali ovo što ona radi je cirkus.cirkusira neprestano.preserava se.traži pozornost.mislim da nije baš najsigurnija osoba.
a i nema smisla za biznis ko madonna.uspoređujem s njom jer je i ona voljela šokirati.ali madonna je imala mjeru u svemu.šok pa onda nešto fino,mirno,kakva balada,jednostavnost.pa onda opet šok.i tako neprestano je iznenađivala.ako stalno ideš šok,šok,šok,šok,šok,onda više ništa nije šok i postane dosadno i nategnuto i vidi se da glumata.očito joj to pali,kad ima tolke fanove.ali meni je ona užasno bezveze.ali naravno,ima mjesta za sve.tak da,ak veseli ljude,nek nastavi po svom.
osim toga,pjesme su joj prosječne.po meni ona nije nikakva umjetnica.obična pjevačica.lijepo pjeva.
dečko je zgodan.stvarno,nema šta.
Slažem se s većinom posta. Meni su njene pjesme dobre, al ona.. Jako mi to sve oko nje izgleda odglumljeno. Ne čini mi se da je to ona , već da ima jako dobar marketing iza sebe. Mislim da je ona samo jedna karika u lancu koji smišlja njen svaki potez. I da, mislim da je jako željna pažnje i pozornosti.
goriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 13:04   #19
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
s ljudima koji su uvijek nekako fini, decentni, pristojni, staloženi si uvijek mislim da nešto s njima opako ne valja i u većini slučajeva sam u pravu
ne možemo mi znati kakva je ona zapravo...

o njoj nemam neko istaknuto mišljenje
ona je pjevačica, glazbenica koja se odlučila isfuravat ovaka stil i nije pogriješila
dio je showbizz scene i kao takva, dobro kotira

poslovno joj mogu samo skinuti kapu...
privatno? nemam pojma..

no, drago mi je da na svjetskoj sceni imamo i jednu gagu...
ne mogu sve biti katie melua ili feist...
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 13:25   #20
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
meni je ona užasna.brije na autentičnost,ali zapravo nije uopće takva.ne pokazuje ona sebe kakva je stvarno.ekscentričnost mi ne bi smetala kada bi iza toga stajala stvarna osoba,ali ovo što ona radi je cirkus.cirkusira neprestano.preserava se.traži pozornost.mislim da nije baš najsigurnija osoba.
a i nema smisla za biznis ko madonna.uspoređujem s njom jer je i ona voljela šokirati.ali madonna je imala mjeru u svemu.šok pa onda nešto fino,mirno,kakva balada,jednostavnost.pa onda opet šok.i tako neprestano je iznenađivala.ako stalno ideš šok,šok,šok,šok,šok,onda više ništa nije šok i postane dosadno i nategnuto i vidi se da glumata.očito joj to pali,kad ima tolke fanove.ali meni je ona užasno bezveze.ali naravno,ima mjesta za sve.tak da,ak veseli ljude,nek nastavi po svom.
osim toga,pjesme su joj prosječne.po meni ona nije nikakva umjetnica.obična pjevačica.lijepo pjeva.
dečko je zgodan.stvarno,nema šta.
Slažem se s tobom.I meni se ne sviđa jer mi djeluje tako fejk.

A šta je najgore,odlična je pjevačica,Madonna se može zatvorit u ladicu i pokrit po glavi pored nje što se pjevanja tiče.I pored tog svog cirkusa koji izvodi,i muzike koju izvodi,glas ni ne može doći do izražaja.
Al to je danas Showbiz.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.