Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2012., 15:52   #41
Nije me više zvao ni ucjenjivao što ne znači da neće no
sada je ovim javljanjem probudio u meni sve ono što sam osjećala prije
jako se ružno osjećam, samo bih plakala, ne razumijem zašto mi ovo sve radi i šta želi od mene sada
Osjećam se povrijeđeno baš kao onda kada me je vrijeđao i ponižavao, ne znam kako da se oslobodim toga.
Koliko se hvalio da svaka ludi za njim, on se zalijepio za mene i na meni istresa svoje frustracije i ono naj gore u sebi. Ne kužim zašto mi se ovo događa
21Obsession is offline  
Old 24.12.2012., 15:55   #42
pa to je stari lisac .. nije glup i neiskusan da u tebi nije znao prepoznat nekoga tko nije toliko iskusan. ti si njemu bila samo jedan od trofeja koji njegov ego marljivo sakuplja. nažalost.

jesi li razgovarala sa psihologom? ako nisi, toplo preporučam.
ja sam bila par puta nakon što su se moji rastali. nije mi bilo potrebno, ali moji su inzistirali iz razloga jer su htjeli da to lakše i bolje prebrodim. i znaš što? pomoglo je. nisu to bile posebne stvari, ali oni znaju razgovarat, znaju slušat i uočit ono bitno, a ne se zadržavat nanebitome a moj povod odlaska nije bio ni približno ozbiljan kao što je tvoj.
Depeche E. is offline  
Old 24.12.2012., 16:04   #43
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
pa to je stari lisac .. nije glup i neiskusan da u tebi nije znao prepoznat nekoga tko nije toliko iskusan. ti si njemu bila samo jedan od trofeja koji njegov ego marljivo sakuplja. nažalost.
Znam, ali nikada neću shvatiti zašto u njemu nema nikakve ljudskosti i zašto je tako okrutan prema meni
O muškosti da ne govorim, jedino 'lijepo' što sam čula od njega je bilo onu noć kada smo spavali pa kada sam došla kući pitao me 'jel sve ok, kak si'
eto to je jedina lijepa stvar koju sam od njega čula ak se to može tak reći.
I naravno kada me namamljivao i tada je znao izgovoriti koju lijepu riječ
no nije u tome poanta već to što sam pala na njega iako je uvijek bio kreten sa kojim se nikada nisam osjećala lijepo, a ipak sam pristala na sve i zbog toga sam ljuta na sebe a njega ne mogu smislit nekako osjećam čudan strah od njega dok čekam što će mi sljedeće napravit i na koji način će me ponovno povrijedit.
Samo da kažem da ovo na moju žalost nije zezanje kak neki pišu.
Ne znam što mi se događa i jesam li ja uopće normalna ili se ovak osjećam jer mi je prvi i ne mogu da ga zaboravim i sve ono što mi je napravio.

Zadnje uređivanje 21Obsession : 24.12.2012. at 16:10.
21Obsession is offline  
Old 24.12.2012., 16:26   #44
gle, sa najboljom namjerom sam ti predložila da razmisliš o tome da porazgovaraš s psihologom.
to zaista nije sramota. ne moraš njemu reći tko je u pitanju, ali radi sebe pokušaj i sa tom opcijom

stručna osoba je nešto drugo od nas laika koji se, bez obzira na najbolju i najiskreniju namjeru, ne razumijemo toliko u ljudsku psihu.
Depeche E. is offline  
Old 24.12.2012., 17:09   #45
Od straha nemaš koristi...takvi manipulatori će te uvijek moći pridobiti...gledala sam jedan odličan film o ženi koju je muž psihički i fizički maltertirao godinama, čak je i pobacila zbog njegovog udarca....a on je bio poznata osoba...i dobro to je sad krajnost, ali kažem ona je uvijek iznova vjerovala njegovim "žao mi je " i skupim darovima sve dok ju jednu večer nije tako pretukao i htio udaviti da je jedva pobjegla i sakrila se u sigurnu kuću...e sada ono što je najvažnije je kraj - ona ga je raskinkala u javnosti, novinarima...samo što je imala i slike da pokaže....znam da tvoj slučaj nije takav srećom, ali ja bi novinare zvala - još da imaš neki dokaz, to bi ga dotuklo! Jer zamisli, njega će policija zatvoriti možda na mjesec dana, ili će dobiti opomenu...a koliko još mladih djevojaka poput tebe pada i past će na njegov "šarm" i ko zna što već ne...nije ni toliko strašno što si spavala sa njim, jer to je opće poznato u šou biznisu ali on te nagovarao na "snimanja", orgije, trojac, četverac..ne znam što već...onda bi se tu već možda i droga pojavila i ne znam ja šta sve ne...treba tome stati na kraj, trebala bi popričati sa nekom kompetenom osobom za takve slučajeve, psihologom možda za početak da te usmjeri...a onda dalje ja sam za prijavu i novine, ne znam jel se može anonimno poslati pismo novinarima...a još da imaš barem neke njegove poruke gdje te poziva na sve to ili ti prijet bilo bi idealno, uglavnom ja ne bi stala na tome..jer kažem on će nastaviti po starom....
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike
COCO CHANEL 23 is offline  
Old 24.12.2012., 17:41   #46
Quote:
COCO CHANEL 23 kaže: Pogledaj post
Od straha nemaš koristi...takvi manipulatori će te uvijek moći pridobiti...gledala sam jedan odličan film o ženi koju je muž psihički i fizički maltertirao godinama, čak je i pobacila zbog njegovog udarca....a on je bio poznata osoba...i dobro to je sad krajnost, ali kažem ona je uvijek iznova vjerovala njegovim "žao mi je " i skupim darovima sve dok ju jednu večer nije tako pretukao i htio udaviti da je jedva pobjegla i sakrila se u sigurnu kuću...e sada ono što je najvažnije je kraj - ona ga je raskinkala u javnosti, novinarima...samo što je imala i slike da pokaže....znam da tvoj slučaj nije takav srećom, ali ja bi novinare zvala - još da imaš neki dokaz, to bi ga dotuklo! Jer zamisli, njega će policija zatvoriti možda na mjesec dana, ili će dobiti opomenu...a koliko još mladih djevojaka poput tebe pada i past će na njegov "šarm" i ko zna što već ne...nije ni toliko strašno što si spavala sa njim, jer to je opće poznato u šou biznisu ali on te nagovarao na "snimanja", orgije, trojac, četverac..ne znam što već...onda bi se tu već možda i droga pojavila i ne znam ja šta sve ne...treba tome stati na kraj, trebala bi popričati sa nekom kompetenom osobom za takve slučajeve, psihologom možda za početak da te usmjeri...a onda dalje ja sam za prijavu i novine, ne znam jel se može anonimno poslati pismo novinarima...a još da imaš barem neke njegove poruke gdje te poziva na sve to ili ti prijet bilo bi idealno, uglavnom ja ne bi stala na tome..jer kažem on će nastaviti po starom....
Psihologinja mi je rekla da me cijelo vrijeme psihički zlostavljao, dominirao cijelom situacijom i da neovisno što sada zna da mi je prvi to ne mijenja njegov pogled na cijelu situaciju i da se nikada neće promjeniti. Naravno i ja mislim tako ali ne razumijem zašto se toliko bojim njega. _Ne zato što mi sada prijeti ucjenjivanjem već drhtim uvijek kada se njega sjetim ili vidim njegovu sliku na bilo kojem portalu ili novinama. A uvijek ga tako vidim jer je stalno u javnosti i jako mi bude teško poslije. Kako god pokušavam da ga izbrišem iz sebe, ne uspijevam. Žalim što sam ga ikada upoznala i počela priču sa njim. Bilo bi mi lakše da ima malo ljudskosti u njemu i da porazgovara samnom i da se pozdravimo za sva vremena. Ali ne, on želi da me psihički ubije.
Imam ogromnu želju da sve iznesem u javnost no sa kakvim dokazima kad sam sve izbrisala jer nisam željela da me bilo što podsjeća na njega, samo ga željela zaboraviti i oporaviti se. Na druge muškarce i ne pomišljam nit mogu sebe zamisliti da budem s nekim pa čak ni da pokušam novi dejt. Gadi mi se sve, gade mi se muškarci generalno, toliko me povrijedio da ni sama ne znam kako da se izvučem iz svega. Njegov nekadašni prijatelj mi je jedne prilike rekao kak se on smijao čitajući naš razgovor dok su bili na turneji i hvalio kak je on meni prvi i kak sam luda za njim pitajući me što se događa.
Ovo smeće doista zaslužuje sve naj gore no ipak nisam osvetoljubiva i ne znam što da radim.

Zadnje uređivanje 21Obsession : 24.12.2012. at 17:59.
21Obsession is offline  
Old 24.12.2012., 18:19   #47
To ti je tak, čovjek uvijek dobi ono što traži.
Da si tražila kak spada čovjeka i bila izbirljiva, sad nebi tu pisala nego bi bila u potrazi dalje...
Hmm4 is offline  
Old 24.12.2012., 18:33   #48
Quote:
Hmm4 kaže: Pogledaj post
To ti je tak, čovjek uvijek dobi ono što traži.
Da si tražila kak spada čovjeka i bila izbirljiva, sad nebi tu pisala nego bi bila u potrazi dalje...
Pa kajanje sad me vrijedi, što je tu je ali kako se u biti izvući iz svega
21Obsession is offline  
Old 24.12.2012., 19:38   #49
ako te nastavi maltretirati prijavi ga.dokaze imas.
moja kolegica je snimala razgovor sa seficom koja ju je psihicki maltretirala i kad je dobila otkaz lijepo se nagodila.ne daj se,nebitno jel on poznat ili ne.i ostavi to iza sebe,nije jedini takav,zao mi je svih koji imaju tu nesrecu naletjeti na ovakve primjerke.
lorena-ny is offline  
Old 24.12.2012., 19:56   #50
Quote:
21Obsession kaže: Pogledaj post
Nije me više zvao ni ucjenjivao što ne znači da neće no
sada je ovim javljanjem probudio u meni sve ono što sam osjećala prije
jako se ružno osjećam, samo bih plakala, ne razumijem zašto mi ovo sve radi i šta želi od mene sada
Osjećam se povrijeđeno baš kao onda kada me je vrijeđao i ponižavao, ne znam kako da se oslobodim toga.
Koliko se hvalio da svaka ludi za njim, on se zalijepio za mene i na meni istresa svoje frustracije i ono naj gore u sebi. Ne kužim zašto mi se ovo događa
Ljubav je prolazna to je činjenica jbg

Ja da te znam ja bi ga ispizdio bez zajebancije
Takve likove mrzim koji matletiraju žene ,jednostavno popizdim kad vidim da muškarac zlostavlja ženu bilo to na ovaj tvoj način znači psihički a nedaj bože fizički..........

btw ......ako imaš muške prijatelje slobodno pošalji kerove na njega da se malo opameti i da vidi da nije svemoguć


Nadam se da ćeš što prije riješiti ovu situaciju
__________________
Alkohol možda je čovjekov najgori neprijatelj,ali Biblija kaže da volimo svoje neprijatelje.
domexis is offline  
Old 24.12.2012., 20:39   #51
Quote:
21Obsession kaže: Pogledaj post
Psihologinja mi je rekla da me cijelo vrijeme psihički zlostavljao, dominirao cijelom situacijom i da neovisno što sada zna da mi je prvi to ne mijenja njegov pogled na cijelu situaciju i da se nikada neće promjeniti. Naravno i ja mislim tako ali ne razumijem zašto se toliko bojim njega. _Ne zato što mi sada prijeti ucjenjivanjem već drhtim uvijek kada se njega sjetim ili vidim njegovu sliku na bilo kojem portalu ili novinama. A uvijek ga tako vidim jer je stalno u javnosti i jako mi bude teško poslije. Kako god pokušavam da ga izbrišem iz sebe, ne uspijevam. Žalim što sam ga ikada upoznala i počela priču sa njim. Bilo bi mi lakše da ima malo ljudskosti u njemu i da porazgovara samnom i da se pozdravimo za sva vremena. Ali ne, on želi da me psihički ubije.
Imam ogromnu želju da sve iznesem u javnost no sa kakvim dokazima kad sam sve izbrisala jer nisam željela da me bilo što podsjeća na njega, samo ga željela zaboraviti i oporaviti se. Na druge muškarce i ne pomišljam nit mogu sebe zamisliti da budem s nekim pa čak ni da pokušam novi dejt. Gadi mi se sve, gade mi se muškarci generalno, toliko me povrijedio da ni sama ne znam kako da se izvučem iz svega. Njegov nekadašni prijatelj mi je jedne prilike rekao kak se on smijao čitajući naš razgovor dok su bili na turneji i hvalio kak je on meni prvi i kak sam luda za njim pitajući me što se događa.
Ovo smeće doista zaslužuje sve naj gore no ipak nisam osvetoljubiva i ne znam što da radim.
Naravno da će ti trebati puno puno vremena da dođeš k sebi..., to je sve bila trauma za tebe, i iako nisam ništa tako doživjela, znam kako djeluje na mene samo kada me neki kreten pipka u tramvaju, danima me panika hvata ako idem opet tim smjerom, a kamo li ovo tvoje...draga, bez obzira na sve to ti moraš biti svjesna toga da je sve to prošlo i da je sada iza tebe, neće se više ponoviti, moraš si naprosto to svaki put kada ga vidiš u novinama ili negdje reći...on ne zaslužuje tvoje suze, tvoju patnju, tvoju bol...reci to svaki put naglas...i mislim da je najbolje da izbrišeš sve što vas veže...promjeni broj mobitela, izbriši face na neko vrijeme , bilo kakve messangere i skypove gdje postoje chatovi i gdje ti može poruku poslati...pa čak i mail...nije to bježanje...ono što tebi sad treba je da se makneš od svega toga i prestani čitati novine, i takve stvari...možda da odeš na neki put ili kod neke rodbine u drugi grad na kratko? Ponavljam ne bježiš, jednostavno da se smiriš na tjedan dana, razbistriš misli...jer kada se vratiš vjeruj mi sve ćeš gledati sa neke druge, bolje perspektive...on i sve to će ti se činiti dalekim...i dakako, jedan razgovor sa psihologom nije dovoljan, potrebna je terapija...oni će već znati te taktike suoćavanja s time i pobjeđivanja toga, samo nemoj kriti to u sebi i kriviti sebe..jest, bila si nerazborita, ne znam koliko uopče imaš godina i jest ovo ti je kazna jer osobno ma koliko bio neko zgodan i ne znam što, popularan, bogatm ako vidim i trunak agresije, prisile, nastrane..mislim zdravomozgovski se makneš od njega...a pogotovo što koliko pretpostavljam nisi tinejđerica od 14 godina koja drži njegov poster u sobi već žena...ali dobro, što je tu je , moraš poraditi sada s nekim o tome, što više razgovarati i vidjeti kako dalje, ali definitivno pokidaj sve kontakte s njim jer samo tako možeš dalje, nikako drugačije, i tako počni
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike
COCO CHANEL 23 is offline  
Old 24.12.2012., 21:01   #52
koje odvratno smeće.

odgovori su istom mjerom. u smislu da i ti posjeduješ njegove slike, sms-ove itd. i da ćeš mu u slučaju da te ide brukati ti sve pokloniti indexu, 24 sata, storiju ili nekom sličnom žutom listu/portalu. nakon toga ga blokiraj svuda. bez uzrujavanja, hladno i grubo.

ne može ti ništa. sve će to s vremenom proći...
sanjita is offline  
Old 24.12.2012., 21:47   #53
garant žak
Čive is offline  
Old 24.12.2012., 22:00   #54
On je uistinu smeće od osobe.
Ako nešto kažeš u javnosti bez dokaza, tu su uvijek menadžeri, PR-ovci i drugi koji zataškavaju stvari, izvrću istinu, krivnju prebace na tebe ili još gore ismiju te. Ako ćeš izaći sa dokazima, možda mu uništi karijeru, možda ne.
Pa pogledaj koliko ljudi iz javnog života je činilo i/ili čini gadosti, pa ih je izlazak istine na vidjelo samo poljuljao, ali ne i srušio. Jebiga, život nekad jednostavno nije fer.

Ja sam za to da skupljaš dokaze, ako ti se ikad više obrati, pošalje nešto, čuvaj, ne briši i izađi s tim u javnost.
Može biti loše i teško se s tim nositi, ali mislim da bi ti to olakšalo život, ne bi se više morala brinuti oko toga hoće li on nešto napraviti. Ako te prijatelji zbog toga napuste, ni ne zaslužuju da ti budu prijatelji.
Nemoj se zamarati da bi se mogla osramotiti, jer je to njegova sramota, ne tvoja. Ti si bila poprilično naivna, istina, ali to je ništa u usporedbi s ovim što on radi i nije to morao ni smio iskorištavati, ali jest.

Ali ne kažem da izađeš s time samo zbog tebe, nego zbog drugih cura kojima bi on mogao to isto učiniti. Jedan od najljigavijih oblika ljudskog ponašanja mi je upravo ovaj njegov. Žao mi je što te psihički uništava i to treba prestati.
zašto i kako is offline  
Old 24.12.2012., 23:51   #55
Najbolje bi bilo da sve što prije zaboraviš. Naše pravosuđe bolje zaboravi. A i policiju isto. Nećeš za to imati živaca, a i ishod je neizvjestan.
rogerswi is offline  
Old 25.12.2012., 01:11   #56
Quote:
rogerswi kaže: Pogledaj post
Najbolje bi bilo da sve što prije zaboraviš. Naše pravosuđe bolje zaboravi. A i policiju isto. Nećeš za to imati živaca, a i ishod je neizvjestan.
Ma ne znam više što bih napravila ni zašto mi sad ovo radi
21Obsession is offline  
Old 25.12.2012., 01:56   #57
Quote:
21Obsession kaže: Pogledaj post
Ma ne znam više što bih napravila ni zašto mi sad ovo radi
pa valjda ga *ebanje u mozak napaljuje

ima i takvih
__________________
we are a "fortunate" nation of instant gratification!
emotivka is offline  
Old 25.12.2012., 02:38   #58
možda si napisala, ali kako li je sve to počelo. mislim, pretpostavljam da te nije samo tako pokupio negdje.
a ne gdjeluješ mi kao groupie ()

slažem se sa zašto i kako
Depeche E. is offline  
Old 26.12.2012., 02:52   #59
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
garant žak


Daj, reci tko je?
lucas07 is offline  
Old 26.12.2012., 03:13   #60
Quote:
lucas07 kaže: Pogledaj post


Daj, reci tko je?
Hmm da, kak da ne
21Obsession is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger