Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2013., 16:38   #41
U zelji da smrsavim krenula sam prije nekoliko mjeseci na hipnozu, i to onu neku po americkoj metodi.
To mi je bila jedna od najboljih odluka u zivotu, jer sam, osim sto sam izgubila dosta kila bez ikakve muke, lako i jednostavno, a kile jos uvijek polako ali sigurno padaju, pronasla SEBE.
Nevjerojatno koliko sam "smeca" nosila u sebi i nevjerojatno koliko je malo bilo potrebno da se to sve izbaci iz mene....
Uz hipnozu, odradila sam i jednostavan tecaj za autohipnozu (samohipnozu) te sada, kada npr. ne mogu zaspati jednostavno udjem u hipnozu na par minuta te za kratko vrijeme spavam ko beba.
Isto tako, posto sam osjetljiva i senzibilna puno stvari me zivcira, do te mjere da mi tlak skoci na 200! Pa bih,prije, naravno lijepo progutala par tabletica za smirenje i dobro.
Vise ne; kad me netko ili nesto naljuti, opet hipnozom rijesim tu nervozu za par minuta.
Nevjerojatno, ali istinito!
Tako da je meni upravo hipnoza najbolji, najbezbolniji, najdjelotvorniji i daleko najbrzi nacin smirivanja i prociscavanja uma!
Jer, kao sto svi znamo, ama bas SVE pocinje i zavrsava u glavi.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 17:41   #42
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
U zelji da smrsavim krenula sam prije nekoliko mjeseci na hipnozu, i to onu neku po americkoj metodi.
To mi je bila jedna od najboljih odluka u zivotu, jer sam, osim sto sam izgubila dosta kila bez ikakve muke, lako i jednostavno, a kile jos uvijek polako ali sigurno padaju, pronasla SEBE.
Nevjerojatno koliko sam "smeca" nosila u sebi i nevjerojatno koliko je malo bilo potrebno da se to sve izbaci iz mene....
Uz hipnozu, odradila sam i jednostavan tecaj za autohipnozu (samohipnozu) te sada, kada npr. ne mogu zaspati jednostavno udjem u hipnozu na par minuta te za kratko vrijeme spavam ko beba.
Isto tako, posto sam osjetljiva i senzibilna puno stvari me zivcira, do te mjere da mi tlak skoci na 200! Pa bih,prije, naravno lijepo progutala par tabletica za smirenje i dobro.
Vise ne; kad me netko ili nesto naljuti, opet hipnozom rijesim tu nervozu za par minuta.
Nevjerojatno, ali istinito!
Tako da je meni upravo hipnoza najbolji, najbezbolniji, najdjelotvorniji i daleko najbrzi nacin smirivanja i prociscavanja uma!
Jer, kao sto svi znamo, ama bas SVE pocinje i zavrsava u glavi.
Vjerujem da je hipnoza super stvar. I sama sam zainteresirana za nju, kao i za autogeni trening.

Imala bi još nekoliko pitanja za tebe, a to je: koliko si dugo išla, kod koga i koja je cijena?
Ako je problem, odgovor može i na PM




@Happying
Moram pročitat još nekoliko puta THE post
__________________
sve je isto, a sve je drugačije.
galadrielka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 10:47   #43
[QUOTE=galadrielka;45714022]Vjerujem da je hipnoza super stvar. I sama sam zainteresirana za nju, kao i za autogeni trening.

Imala bi još nekoliko pitanja za tebe, a to je: koliko si dugo išla, kod koga i koja je cijena?
Ako je problem, odgovor može i na PM

Poslano!
Jeftino nije, ali nije ni basnoslovno skupo.
Sve skupa me je kostalo tocno koliko i 10 tretmana bioenergije koji mi nisu ama bas nista pomogli, nula bodova!
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.