Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 10:04   #1
Razmjena PS4 igara

Tema za razmjenu PS4 igara.

- navedite šta tražite i šta nudite
- navedite vaš grad / županiju / državu u kojoj mjenjate
- navedite posebne uvjete ako ih ima
- bez igara za druge platforme
- bez prodaje

Zadnje uređivanje ivanaj : 21.10.2017. at 10:15.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 07:35   #2
Ja sam dogovorio razmjenu sa likom iz Daruvara i ostao bez igre sniper elite 3. Još mi lik prijeti da će me prijaviti na policiju jer ga zivkam non stop Šta učiniti u takvoj situaciji?
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 14:21   #3
Kaj ti veli kad ga zoves?

Treba paziti sa kim se mijenjas. Obicno na forumima ima posebna tema gdje ljudi pisu iskustva sa kim su mijenjali pa i to treba paziti.
Nekad davno je na pdf-u Televizija bila super tema o razmjeni serija, mijenjao sam par puta i nije bilo problema...

Enivej, povratak na temu:
Imam za razmjenu:
Fifa 15
Fifa 17
Battlefield Hardline
Call of Duty: Black Ops 3
Killzone: ShadowFall (promo verzija igre!)
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 16:21   #4
Neću ja propasti zbog jedne igre, ali žao mi da prešutim, a on kasnije prevari još 10 ljudi Stavit ću navečer slike šta mi je pisao. Kad smo dogovarali ime je Goran i imam podatke i adresu na koju je dobio igru. Kad je igru dobio na isti broj mobitela više nije Goran već Pero Blokirao moj broj pa ga zvao sa skrivenog i kaže, ovdje Pero ne znam ja Gorana. Kasnije kaže da se javim Goranu i prijeti policijom. Nakon njegovih tih prijetnji da će on mene prijaviti odlučio sam da ću ga na više mjesta staviti na internet pa neka onda vara ljude i dalje.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 17:58   #5
Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
Neću ja propasti zbog jedne igre, ali žao mi da prešutim, a on kasnije prevari još 10 ljudi Stavit ću navečer slike šta mi je pisao. Kad smo dogovarali ime je Goran i imam podatke i adresu na koju je dobio igru. Kad je igru dobio na isti broj mobitela više nije Goran već Pero Blokirao moj broj pa ga zvao sa skrivenog i kaže, ovdje Pero ne znam ja Gorana. Kasnije kaže da se javim Goranu i prijeti policijom. Nakon njegovih tih prijetnji da će on mene prijaviti odlučio sam da ću ga na više mjesta staviti na internet pa neka onda vara ljude i dalje.
Na žalost, prevara je kod nas čest scenario. Par puta sam i ja prevaren za nevelike sume 50-250 kn. pa mi je više teško vjerovati ikome preko interneta.
Kao što si rekao, nećemo propasti, ali opet, nije čovjeku drago da da netko previ budalom. Lopova u ovo nesretno vrijeme svakako ne fali.

Vezano za temu, upravo zato sam napisao da se navede grad / županija kako bi se razmjena obavljala osobno na ruke. To provjereno funkcionira. Vidiš u kakvom je stanju igra, a nisam još nikada imao original igru koja mi nije radila. Zato najbolje osobna razmjena.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 20:15   #6
ma ti koji varaju su kreteni, imam i ja iskustva s tim, ali donekle sam i sam kriv. trebala mi lova i poslao liku preko autobusa pa popusio. broj kasnije iskljucen. od sad saljem pouzecem, pa ako lik nece platit postar ju vrati nazad. ima ekipa koja levati tako non stop, kreteni

ugl povratak na temu...imam metal gear solid definitive experience. mijenjao bi za wildlands
Old 27.10.2017., 21:08   #7
Tražim:
Diablo III
Limbo / Inside
Uncharted 4 - A thief's end
Uncharted - The lost legacy
Tomb raider
Rise of the tomb raider

Nudim:
Infamous: Second son
Far cry: Primal
Tearaway unfolded
Doom
Bloodborne

Osijek i okolica (osobno)
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 21:34   #8
G.S. Batinjani Daruvar. Kad mu pošaljete igru onda je Pero i ne poznaje vas.
Imam cijelu adresu, sve poruke, dokaz sa pošte... Prevarant
Toliko za tog prevaranta pa se pazite.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 22:35   #9
Tražim:
Limbo / Inside
Rise of the tomb raider
Rime
Wipeout omega collection

Nudim:
Bloodborne
Tearaway unfolded
Doom
Uncharted 4 : A thief's end
Heavy rain
Beyond two souls

Osijek i okolica (osobno)
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 22:47   #10
metal gear solid definitive experience bi mijenjao za ride 2
Old 18.12.2017., 12:23   #11
mass effect andromeda - zamjena za ghost recon wildlands
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.