Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 18:51   #8861
Quote:
malazeeka kaže: Pogledaj post
Jel se mogu već dobiti naljepnice?
U teoriji mogu odmah nakon što poklikaš predmete u studomatu. U praksi će te vrlo vjerojatno poslati kvragu jer imaju puno posla oko upisa
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Old 18.10.2017., 10:59   #8862
ima li ovdje netko tko se prijavljuje za državnu stipendiju a da je u domu? imam jedno pitanje ako ima
yolo1 is offline  
Old 18.10.2017., 13:54   #8863
Ima li netko iskustva s ponovnim upisom predmeta s godinom razmaka? Nisam dobio potpis iz jednog kolegija i zbog pretrpanosti i lakše organizacije obaveza upisao bih ga tek za godinu dana tj. ne u semestru koji slijedi. U referadi su mi ga upisali jer moraju, no čuo sam da ga je ipak moguće ispisati preko molbe. Da li je to uobičajena praksa i hoće li mi studomat kasnije stvarati probleme?
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Old 18.10.2017., 18:14   #8864
Ima li netko situaciju da si je uzimao kao izborne predmete obavezne/obavezne izborne predmete sa ostalih odsjeka koji nisu bili predviđeni za takav upis? Dakle upisivali su se prek molbe u dogovoru s profesorom, i kao načelno zauzimali slotove vanjskih izbornih? - i da mu onda ti isti izborni nisu bili priznati u ukupne ECTSe i u hodogram studija, pa nije mogao završiti studij zbog tog manjka?
SkarletXx is offline  
Old 18.10.2017., 21:21   #8865
Quote:
malazeeka kaže: Pogledaj post
Jel se mogu već dobiti naljepnice?
Ja sam ih tražila u ponedjeljak i odjebali su me lol
Kažu "poslije će to"
Satin is offline  
Old 18.10.2017., 21:21   #8866
Quote:
SkarletXx kaže: Pogledaj post
Ima li netko situaciju da si je uzimao kao izborne predmete obavezne/obavezne izborne predmete sa ostalih odsjeka koji nisu bili predviđeni za takav upis? Dakle upisivali su se prek molbe u dogovoru s profesorom, i kao načelno zauzimali slotove vanjskih izbornih? - i da mu onda ti isti izborni nisu bili priznati u ukupne ECTSe i u hodogram studija, pa nije mogao završiti studij zbog tog manjka?
Što? Kakav je ovo horor?
Sparkly is offline  
Old 18.10.2017., 21:24   #8867
Quote:
Sparkly kaže: Pogledaj post
Što? Kakav je ovo horor?
Ja pokušavam dobit odgovor je li moguć takav scenarij pošto su kolegici strpali neke predmete u "supplement" kad je tražila detaljan ispis svega, što na studomatu nije vidljivo, i sad ne znamo što to u realnosti znači. Mogle bismo obje dobro naje...
SkarletXx is offline  
Old 18.10.2017., 21:40   #8868
Quote:
SkarletXx kaže: Pogledaj post
Ima li netko situaciju da si je uzimao kao izborne predmete obavezne/obavezne izborne predmete sa ostalih odsjeka koji nisu bili predviđeni za takav upis? Dakle upisivali su se prek molbe u dogovoru s profesorom, i kao načelno zauzimali slotove vanjskih izbornih? - i da mu onda ti isti izborni nisu bili priznati u ukupne ECTSe i u hodogram studija, pa nije mogao završiti studij zbog tog manjka?
Ja sam slušala sve i svašta - s etnologije, fonetike, bohemistike, čak i s drugih fakseva i sve mi je uredno priznato
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Old 20.10.2017., 10:59   #8869
Za one sa diplomskog koji se sjećaju,


koliko MINIMALNO ECTS bodova mogu upisati, 27? manje više?

imat ću problema sa pronalaskom izbornih jer naknadno upisujem
Patak15 is offline  
Old 20.10.2017., 11:47   #8870
Minimalno nula
Preko studomata 25.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Old 20.10.2017., 18:03   #8871
hvala ti

a ako upisujem ručno u referadi naknadno u studmat onda isto 25?

ili mogu standarnih obaveznih 15 i onda nadoknadjivati sljedeci semestar, mislim nemoram ja polozit ako ne mislim proc "besplatno"
Patak15 is offline  
Old 20.10.2017., 19:32   #8872
Ima li netko preporuku za ne preteški izborni na razini faksa na kojem još ima mjesta i gdje će me primiti prof iako kasnim. Mozda vezano uz film i knjizevnost ili kulturu uopce. Iako nisam prenačitan i prenagledan, znam jako puno referenci i pojmova i imam sve to u potencijalu za učenje. amerikanistika, britanske stvari

Konkretno me zanima "talijanski jug na filmu" nisam ništa nasao guglanjem, to se moze bez uvjeta, kako je? gdje se mogu raspisati?

mislim opcenito svi ti izborni se automatski mogu bez obaveza ako u ovdje navedeni ili ?

http://maia.ffzg.unizg.hr/raspored_D...IZBOR_sem1.htm
Patak15 is offline  
Old 20.10.2017., 20:22   #8873
Ako je vanjski izborni onda ga upisuješ bez uvjeta.
Rakkatakka is offline  
Old 20.10.2017., 21:31   #8874
Quote:
Patak15 kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za ne preteški izborni na razini faksa na kojem još ima mjesta i gdje će me primiti prof iako kasnim. Mozda vezano uz film i knjizevnost ili kulturu uopce. Iako nisam prenačitan i prenagledan, znam jako puno referenci i pojmova i imam sve to u potencijalu za učenje. amerikanistika, britanske stvari

Konkretno me zanima "talijanski jug na filmu" nisam ništa nasao guglanjem, to se moze bez uvjeta, kako je? gdje se mogu raspisati?

mislim opcenito svi ti izborni se automatski mogu bez obaveza ako u ovdje navedeni ili ?

http://maia.ffzg.unizg.hr/raspored_D...IZBOR_sem1.htm
To je odlican kolegij, ali je nazalost popunjen i prof vise ne prima preko kvote. Inace je nastava kompletno na talijanskom.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 20.10.2017., 21:32   #8875
oprosti na glupom pitanju ali kako da znam je li vanjski izborni? mislim ako je naveden u linku koji sam ostavio onda je?

Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
To je odlican kolegij, ali je nazalost popunjen i prof vise ne prima preko kvote. Inace je nastava kompletno na talijanskom.
aaah, šteta, hvala svejedno na odg

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 22.10.2017. at 11:08. Reason: spajanje postova
Patak15 is offline  
Old 21.10.2017., 14:50   #8876
Do kada najkasnije trebamo pokupiti naljepnice u referadi?
potterheadabc is offline  
Old 21.10.2017., 18:22   #8877
već me sram kolko sam dosadan, ali vazno mi je

Jel mogu upisati samo obaveznih 15 ects i onda nadoknadjivati to sljedeci semestar

ili samo 8 ects (dva izborna) ?

jel radi to iko?
Patak15 is offline  
Old 21.10.2017., 21:06   #8878
Quote:
Patak15 kaže: Pogledaj post
već me sram kolko sam dosadan, ali vazno mi je

Jel mogu upisati samo obaveznih 15 ects i onda nadoknadjivati to sljedeci semestar

ili samo 8 ects (dva izborna) ?

jel radi to iko?
neće ti to studomat dopustiti
Sharpey Shuffle is offline  
Old 22.10.2017., 02:00   #8879
Quote:
potterheadabc kaže: Pogledaj post
Do kada najkasnije trebamo pokupiti naljepnice u referadi?
do kraja semestra
ako se ne varam, "trebalo bi" unutar mjesec dana od završetka upisa, ali redovito se podižu i krajem semestra

Quote:
Patak15 kaže: Pogledaj post
oprosti na glupom pitanju ali kako da znam je li vanjski izborni? mislim ako je naveden u linku koji sam ostavio onda je?
da, ako je u fakultetskoj ponudi, onda je vanjski izborni

Quote:
Patak15 kaže: Pogledaj post
već me sram kolko sam dosadan, ali vazno mi je

Jel mogu upisati samo obaveznih 15 ects i onda nadoknadjivati to sljedeci semestar

ili samo 8 ects (dva izborna) ?

jel radi to iko?
koliko znam mora se minimalno 25 ects-a po semestru

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 22.10.2017. at 11:08. Reason: spajanje postova
merid is offline  
Old 22.10.2017., 23:40   #8880
Znam da je vjerojatno glupo pitanje, ali kad idem u referadu na koji šalter moram ić? Bilo koji ili?
yolo1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.