Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2017., 16:40   #1181
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Uvijek sam vjerovao u njegovu nevinost.
Nisam se pretjerano zamarala time, postoji tko to treba utvrditi i obznaniti..., ali...ovo što u nas radi politika je prestrašno, izaziva mučninu u želucu i gasi svjetlo na kraju tunela...
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 16:42   #1182
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
ako naprave kako treba kakve to ima veze sa suđenjem.
Stvar je da je moguće da uopće ne dođe do suđenja.

Samo pogledaj tko nam sjedi u ustavnom sudu
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 17:09   #1183
Saucha je počeo dobivati uslugu za uslugu. Ti meni, ja tebi, pošteno.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 17:21   #1184
Bas pred lokalne izbore jooooj gospodin sudec za koga vi navijate ?
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 17:33   #1185
Hoće li Plenković sad biti impresioniran?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 18:10   #1186
Običan smrtnik ako nema osobnu,vozačku,nije vezan dobi kaznu dosta veliku s obzirom na prihod a ovaj se izvlači na ovakav način. Nije on jedini. Mi na svoje oči gledamo kako samo kriminalci prolaze. Da,neovisno sudstvo lol
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:35   #1187
Ne bih se čudio da Saucha na kraju tuži državu i dobije izdašnu odštetu za nanošenje duševnih boli i rušenje ugleda...da ne kažem da su ga "doživotno" obilježili i tako mu uskratili mogućnost napredovanja ...
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 15:18   #1188
priča ide dalje

NOVI MOMENT U SLUČAJU SAUCHA: Zbog neobične pogreške suca Izvanraspravno vijeće mu vratilo predmet

http://net.hr/danas/hrvatska/slucaj-...ostavio-svima/
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 15:30   #1189
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
priča ide dalje

NOVI MOMENT U SLUČAJU SAUCHA: Zbog neobične pogreške suca Izvanraspravno vijeće mu vratilo predmet

http://net.hr/danas/hrvatska/slucaj-...ostavio-svima/
Ovo nema u Đekni
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 16:09   #1190
Majke mi ovo nije za drugo nego uzet kokice i pivu i isključit mozak
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 16:24   #1191
Ja mislim da se prosječnom hdzovcu smuči na ovo i općenito fejspalma na ovu državu i što sve njegovi gazde rade, ali će pregrist govno samo da se dočepa neke dobre pozicije u državnoj upravi
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 16:38   #1192
Saucha će ući u anale političkog kriminala..
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 18:58   #1193
monty python u realnom vremenu
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 19:20   #1194
Gdje će on potražiti političlku sreću sada ?
Morat će se prikrpati nekoj stranci...Kojoj ?

Možda da HDZ osnuje neku para-stranku kao što je Mamić formirao NK Lokomotivu da NK Dinamo ima status vječitog favorita..

Možda mali Saucha bude doglavnik u nekoj strančici koja bi se financirala sa HDZ računa...
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 06:13   #1195
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Nisam se pretjerano zamarala time, postoji tko to treba utvrditi i obznaniti..., ali...ovo što u nas radi politika je prestrašno, izaziva mučninu u želucu i gasi svjetlo na kraju tunela...
nema tunela...
i to su nas slagali...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 12:59   #1196
Da podsjetim na jedan detalj. Na seriju posve zasebnih slučajeva.

Pernar je opisivao kako su mu na cesti prilazili HDZ-ovi ljudi da ga pokušaju privoljeti da glasuje za Plenkovićevu stranu.
Bunjac je opisivao kakvim su ga općenito pritiscima pokušavali izložiti, njega i njegovu obitelj.
Lacković se "predomislio" zato da "pokaže Grmoji jer je Grmoja rekao da će on sigurno za Marića".
Škibola također preskočio, navodno je i dobio neke garancije o zakonima za koje se htio izboriti.
Evo vidimo koliko se s HNS-ovcima pokušavalo trgovati. S Vrdoljakom, sa Štromarom, sa svima.
Cijelo vrijeme.
Beljak je rekao da su još kod prvotne potpore Aleksandru bili izlagani neviđenim pritiscima.

..... Ali na pitanje o Sauchi Plenković, ako se dobro sjećam baš on, govori - pa eto, predomislio se čovjek, "očito je ocijenio kako je ispravno glasovati za Marića", ne zna ni Plenković sam zašto.

Ima li još netko kakvo pitanje ili kakvu nedoumicu o scenariju kojega smo opisali na temi?

Jesmo li sve lijepo nacrtali?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 21:02   #1197
Saucha i danas za Plenkovića. Ti zaključci do kojih je "sam" došao o Mariću nekako su se protegnuli i na kompletne ove rošade u vrhu.

Al' su ga negdje stisnuli...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 21:05   #1198
a kaj će jadan...kad te mafija zgazi.... taj ne uživa ko Štromar koji si je našao nišu... Sauha preživljava... jadan...
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 21:06   #1199
I ja tako mislim.
To ističem samo kao jedan od (ružnijih) detalja na mozaiku trenutne političke Plenkovićeve slagalice.
Saucha je ucijenjen još ranije, i nema on sad kamo.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 21:09   #1200
najružniji detalj je taj da je lik koji ima istu stigmu dnevnica, postao ministar
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.