Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2007., 20:36   #61
Ne. Forum nema veze sa igrom. Kad udes u igru onda se u igri registriras.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 20:41   #62
ako ubijem nekog jel me banaju iz igre il idem u virtualnu buksu?

i da, kako da igram bas na tom nasem serveru? i jel ima igraca uopce, da nebi sam trckarao okolo
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 20:58   #63
Kad ubijes nekoga naravno da ne dobijes ban. vec te policija povede do zatvora i onda ti policajac odredi koliko ces minuta ili sati biti u zatvoru i ako hoce stavi ti mogucnost da mozes platiti jamcevinu ali ti on odredi kolika je jamcevina pa ti mozes platiti i izaci odmah a mozes i cekati.

A sve ti tamo pise u uputama na www.croherzegovina.org/samp kako da nades nas server. A na serveru nema bas puno igraca ali vecinom ekipa igra navecer pa nas bude oko 10 osobito vikendom onda ih bude i vise ali ne brinem se ja zato jer mi to nije prvi server i znam kako ide to sa dolaskom igraca.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 20:59   #64
Dok se malo cuje za server onda ce ih biti vise jer ovo je ipak jedini SAMP server u hrvatskoj i BiH pa tako... Mislim da ljudi vise vole igrati na domacem a to sam se i uvjerio prema drugom svom serveru.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 21:56   #65
ima li trenutno i jedan policajac?

valjda ne, pa je prvih nekoliko dana riotanje

procitao sam da e ne smije bjezat od murje, lame
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 22:10   #66
Ma gledaj ima nekoliko policajaca. Ma smijes ti bjezati od murije ali ne mozes pobjeci jer ce te uhvatiti kad tad. A onda te mozda i ubiju a onda platis bolnici 500$ i plus dobijes jos vise zatvora pa tako da ti se ne isplati.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 22:11   #67
Ili jos nesto. Oni te osumnjice i onda si svima vildjliv na karti ili stave da ako te netko ubije da dobije odredenu lovu pa te onda svi traze. Hehe.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 23:06   #68
ja sam frendovima rekel, već se trgaju da na bave igru, hehe
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 07:01   #69
hehe
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 10:15   #70
Quote:
alpina169 kaže: Pogledaj post
I ne zaboravi napisati na forumu onome da trebas vozacku dozvolu pa da ti je oni dadnu. Jer bez vozacke ne mozes voziti.
To mi nije jasno.Kome se trebam javiti na forumu u vezi vozačke
Administratoru foruma ili

Dali mogu sam izabrati što ću biti u igri (npr. šef policije, civil itd..) ili server odlučuje o tome??

Zadnje uređivanje Tino : 14.09.2007. at 11:05.
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 13:32   #71
Ne. Mi uskoro otvaramo kandidature pa popunimo ova slobodna mjesta leadera. I onda se ti ledaerima javljas ako zelis posao. Imas na forumu i napises koji posao zelis i leader ce ti se javiti. A sto se tice vozacke najbolje ti je isto pitati na forumu nasem i napises svoj nick koji ti je u igri.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 17:22   #72
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 20:51   #73
odbanirani sam...

uspel sam se spojiti na server.. bil je Horde online, lider Cosa Nostre, usput sam se uclanil tam... Horde mi je malo objasnil osnovno. Sad trebam cekati nekog da mi da vozacku... kolko igraca ima online vikendom?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 23:37   #74
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
odbanirani sam...

uspel sam se spojiti na server.. bil je Horde online, lider Cosa Nostre, usput sam se uclanil tam... Horde mi je malo objasnil osnovno. Sad trebam cekati nekog da mi da vozacku... kolko igraca ima online vikendom?
evo ja cu sutra bit online,a uvijek je malo više igrača vikendom online ja sam podlider yakuza
Edge_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 09:26   #75
pas matr... isel sam u amunation i bacili me u zatvor...

di pise da nesmijem u amunation...?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 09:42   #76
A ja sam pokušao uzeti auto da se malo vozim po gradu, uđem u auto i izbaci me iz auta van i pisalo je da nemogu ući u auto jer još neznam voziti
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 09:44   #77
Quote:
Tino kaže: Pogledaj post
A ja sam pokušao uzeti auto da se malo vozim po gradu, uđem u auto i izbaci me iz auta van i pisalo je da nemogu ući u auto jer još neznam voziti
cekaj admina... nick mu je BMW*nekibroj*

i kad sam dosel van iz zatvora sam sjel u policijski auto i dobil 2 wanted zvjezdice...
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 09:49   #78
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
cekaj admina... nick mu je BMW*nekibroj*

i kad sam dosel van iz zatvora sam sjel u policijski auto i dobil 2 wanted zvjezdice...
Da ga čekam dok bude u igri ili da mu se javim na forum
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 10:14   #79
Quote:
Tino kaže: Pogledaj post
Da ga čekam dok bude u igri ili da mu se javim na forum
meni je u igri to omogucil...
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 10:16   #80
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
meni je u igri to omogucil...
Aha.Bio sam maloprije u igri i nema nigdje nikoga...
Valjda moram biti u igri kad i admin
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.