Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2012., 23:20   #861
meni je isto od makadamije dobro samo ulje,,maska i leave in regenerator bezveze za te pare
Galadriel is offline  
Old 15.06.2012., 23:43   #862
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
meni je isto od makadamije dobro samo ulje,,maska i leave in regenerator bezveze za te pare
ah, šteta, imala sam masku - bila mi je super, sada koristim regenerator (obični) koji mi je dobar i u kombinaciji sa uljem jako dobra njega. leave in nisam probala, ali ne vjerujem da bi mogao zamijeniti ulje.
crvenkapica5 is offline  
Old 16.06.2012., 01:32   #863
Trind nail repair koristim par mjeseci i konačno imam prekrasne nokte,rastu brzo i savršeno zdravi,nema listanja,ma ničega...
frogi is offline  
Old 16.06.2012., 02:19   #864
moram pohvaliti caudalie - uzela sam premier cru, dobila testere vinexpert i jos nekih krema i linija je odlucna. ovaj serum kaj se sprica njihov ce me spasiti preko ljeta, vec vidim. jako mi se svidja sve njihovo kaj sam probala do sad, otici cu i po nicnu kremu.
uzela sam phyto onu kremu za kosu i sjajna je. mnogo bolja od macadamie i arganovog ulja. samo malo stavim na dlanove i prodjem kroz prosusenu kosu. lisa eldrige ju je preporucila pa sam rekla hajde da probam. nije tak strasno skupa a zbilja treba velicina ljesnjaka za cijelu kosu. i ne ostavlja nikakav masan trag. za njegu i hidraciju kose odlican proizvod.
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Old 16.06.2012., 08:23   #865
koju phyto masku, ima ih hrpa
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Old 16.06.2012., 08:50   #866
Napisala je phyto krema, ne maska.
lida is offline  
Old 16.06.2012., 12:04   #867
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
meni je isto od makadamije dobro samo ulje,,maska i leave in regenerator bezveze za te pare
Nisam probala masku i regenerator koji se ispire, ali uzela sam leave-in, i nije mi baš dobar. Nekako mi slijepi kosu.
Ali zato je ulje mrak. Žao mi je što za te novce ne uzeh još jedno pakiranje ulja.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Old 16.06.2012., 13:44   #868
je, krema je, nije maska, zove se phyto7, sad sam pogledala. mnogi bolje i od argana i marokanskog i makadamie. a imam suhu, kovrdzavu i gustu kosu. sad to stavljam i djetetu na kosu, odlicno joj pase
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Old 16.06.2012., 14:12   #869
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Dajte mi malo opišite tu Garnierku BB za masnu kožu. Jučer sam ju probala, ali ne na čistu kožu, a jako me mami BIPIna akcija
Meni je odlicna. Dobro prekriva, ne istice pore, ne masti ... To s alkoholom na trecem mjestu ne mogu komentirat jer se slabo razumijem u to koji je alkohol stetan za kozu. Ja sam je u bipi sa popustima dobila za nesto ispod 40 kn. Za te pare nikad bolji proizvod u klasi puderi/bb.
novabbb is offline  
Old 16.06.2012., 14:41   #870
Quote:
sidora kaže: Pogledaj post
je, krema je, nije maska, zove se phyto7, sad sam pogledala. mnogi bolje i od argana i marokanskog i makadamie. a imam suhu, kovrdzavu i gustu kosu. sad to stavljam i djetetu na kosu, odlicno joj pase
thanx. u žurrbi nisam dobro pročitala ako možeš samo napisati cijenu
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Old 16.06.2012., 14:52   #871
može slika pakiranja te Phyto kreme? i meni ju je teta u ljekarni preporučila al rekoh nek provjerim na netu jel valja išta

(inače od zime koristim ovaj regenerator i sva ulja, kreme, maske i pakunzi domaći mi nisu dobri kao on, iako često svašta isprobavam: http://thehut.pantherssl.com/product...221-809983.jpg )

mislim da je bila 107 kn u DMu na ljekarničkom dijelu, jel tako?
Acid_2 is offline  
Old 16.06.2012., 16:32   #872
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
može slika pakiranja te Phyto kreme? i meni ju je teta u ljekarni preporučila al rekoh nek provjerim na netu jel valja išta


Evo, imam je i ja i super je krema stvarno!

Iako, trenutačno cijeli Phyto asortiman mijenja ambalaže, u buduće će biti zlatne kutije/tube, tako da je sad po ljekarnama mix na policama, ima i novih i starih pakiranja, ali proizvod je isti.
Anarniel is offline  
Old 16.06.2012., 17:23   #873
Quote:
sidora kaže: Pogledaj post
moram pohvaliti caudalie - uzela sam premier cru, dobila testere vinexpert i jos nekih krema i linija je odlucna. ovaj serum kaj se sprica njihov ce me spasiti preko ljeta, vec vidim. jako mi se svidja sve njihovo kaj sam probala do sad, otici cu i po nicnu kremu.
uzela sam phyto onu kremu za kosu i sjajna je. mnogo bolja od macadamie i arganovog ulja. samo malo stavim na dlanove i prodjem kroz prosusenu kosu. lisa eldrige ju je preporucila pa sam rekla hajde da probam. nije tak strasno skupa a zbilja treba velicina ljesnjaka za cijelu kosu. i ne ostavlja nikakav masan trag. za njegu i hidraciju kose odlican proizvod.
draga jel nemš osjećaj da bi te taj elixir mogao isušivati s obzirom da je alkohol na 2. mjestu? ja sam sad išla odmah gledati kad si ga pohvalila i mislila ga naručiti al me sad taj sastav malo pokolebao.

a phyto krema,jel ima ugodan kozmetički miris ili je onak neki biljkasti?
jasmine is offline  
Old 16.06.2012., 17:26   #874
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Meni je odlicna. Dobro prekriva, ne istice pore, ne masti ... To s alkoholom na trecem mjestu ne mogu komentirat jer se slabo razumijem u to koji je alkohol stetan za kozu. Ja sam je u bipi sa popustima dobila za nesto ispod 40 kn. Za te pare nikad bolji proizvod u klasi puderi/bb.
alkohol nije štetan za kožu ali isušuje pa suhoj koži ne odgovara jer se još više zateži i ljuska. nisu svi alkoholi takvi samo alcohol denat odnosno alcohol( ima i cetearyl alcohol, staryl alcohol... ti nisu loši)
S by rosse is offline  
Old 16.06.2012., 17:34   #875
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
alkohol nije štetan za kožu ali isušuje pa suhoj koži ne odgovara jer se još više zateži i ljuska. nisu svi alkoholi takvi samo alcohol denat odnosno alcohol( ima i cetearyl alcohol, staryl alcohol... ti nisu loši)
Ali su komedogeni i iritansi


http://www.cosdna.com/eng/f83898102.html

Stearyl dosta manje:


http://www.cosdna.com/eng/5ef6ef467.html

Uglavnom, skloni komedonima i iritacijama trebaju izbjegavati.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Old 16.06.2012., 19:44   #876
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
garnier bb za masnu kožu prekriva malo bolje od lorealove bb al ima alkohol na trećem mjestu! meni to neće smetat jer ju neću svakodnevno koristiti.ako staviš hidratantniju kremu ispod bude ti ok. isto kao i lorealka i ova se ne skida kad opereš ruke.
mislim da je garnier u bipi na akciji za 59,90kn. ja sam ju platila u sloveniji 6 eura (bila je na popustu 2eur, inače je 8), zato sam si priuštila i ovu loreal, ta je malo skuplja oko 13eur za 30ml, a garnier je 40ml. obje su lagane i nisu masne (kao ona prva garnierova). po meni su dobre za ljeto jer su nemasne, još ih nisam uspjela istestirat po vrućini, kad budem, javim!
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Meni je odlicna. Dobro prekriva, ne istice pore, ne masti ... To s alkoholom na trecem mjestu ne mogu komentirat jer se slabo razumijem u to koji je alkohol stetan za kozu. Ja sam je u bipi sa popustima dobila za nesto ispod 40 kn. Za te pare nikad bolji proizvod u klasi puderi/bb.
Hvala
Mislim da ću uzeti jer mi se na prvu svidio na koži, a moj puder postaje presvijetao. Mislim da je sad u BIPI 42kn na sniženju
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 16.06.2012., 21:10   #877
svakako uzmi, za te novce a i po punoj cijeni se isplati uzeti, i ima je 40ml!
S by rosse is offline  
Old 16.06.2012., 21:13   #878
MelodyNine, da, imaš pravo, zapravo sve zavisi od kože do kože, nekome će isušivat, nekome će odgovarati. htjela sam samo reći da suhokošci pripaze s garnierovom bb kremom za masan tip.inače, je super proizvod.
S by rosse is offline  
Old 16.06.2012., 22:13   #879
Ova dva proizvoda su mi najveće iznenađenje ovih dana!

Dandy_080 is offline  
Old 16.06.2012., 22:18   #880
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Ova dva proizvoda su mi najveće iznenađenje ovih dana!

Moram se složiti, i meni je ova krema jako dobra - fino osvježi lice, ne zatvara pore i divno miriše. Šteta je jedino što nema SPF.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.