Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2015., 11:39   #21
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post

Ne znam sta je posrijedi ali cini mi se da me je obuzela psihofizicka depresija! Sta vi mislite o tome? Ako jeste depresija koji bi mi savjet dali da je prebrodim?


Moj ti je savjet pođi kod doktora,obavezno i probaj sa terapijom bilo kojom...
eelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 11:43   #22
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
..najvise od svega zelim djecu! To je moja strast i svrha zivljenja...
I sada zamisli kako bi ti bilo da se tvoje dijete jednom ubije jer mu se učinilo da njegov život nema smisla. Možeš li to zamisliti? Imaš li okvirnu predodžbu kolika bi to bila bol i znaš li da se nikada ne bi smanjila?

Otiđi na terapiju bez odgode. Sretno.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 11:54   #23
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
I sada zamisli kako bi ti bilo da se tvoje dijete jednom ubije jer mu se učinilo da njegov život nema smisla. Možeš li to zamisliti? Imaš li okvirnu predodžbu kolika bi to bila bol i znaš li da se nikada ne bi smanjila?

Otiđi na terapiju bez odgode. Sretno.
Priroda mog fakulteta i daljnjeg posla je takva da ne trpi nikakve dijagnoze a kamo li one psihicke prirode. Tako da se s time ne bih uopce igrao.

Napisao sam da razmisljam o samoubistvu i da mi te misli pricinjavaju ugodu kao i svakom melankoliku ali ne pada mi napamet da to ikada ucinim jer dobro znam da bih tim cinom upropastio najmanje jos cetiri zivota, a toliko sebican nisam.

Uostalom dva posta prije, pisem da me prosla psihicka kriza da su mi se vratile pozitivne misli a ti mi i dalje pises o samoubistvu... :klap:
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 12:20   #24
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Priroda mog fakulteta i daljnjeg posla je takva da ne trpi nikakve dijagnoze a kamo li one psihicke prirode. Tako da se s time ne bih uopce igrao.

Napisao sam da razmisljam o samoubistvu i da mi te misli pricinjavaju ugodu kao i svakom melankoliku ali ne pada mi napamet da to ikada ucinim jer dobro znam da bih tim cinom upropastio najmanje jos cetiri zivota, a toliko sebican nisam.

Uostalom dva posta prije, pisem da me prosla psihicka kriza da su mi se vratile pozitivne misli a ti mi i dalje pises o samoubistvu... :klap:
Nisam sve čitala, oprosti.

Ako te prošlo, super. Dođu takve misli mnogima ponekad.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 13:26   #25
Treba imati plan B.

Tipa moj plan B je takav da budu svi čuli za njega
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 23:48   #26
Da ti nisi dobio alergiju na proljetnu pelud kad te oči svrbe tad si razdražljiv nervozan
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 23:18   #27
zbog čega misliš da si slabić??? Većina ljudi svoju snagu crpi iz svojih uspjeha, porijekla, izgleda, poznanstava. Zbog čega misliš da si slabić?
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 00:13   #28
Quote:
Bugsy93 kaže: Pogledaj post
Treba imati plan B.

Tipa moj plan B je takav da budu svi čuli za njega
Nadam se da je bombardiranje vlade u tom B planu .
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 07:32   #29
Quote:
Volimzivotne kaže: Pogledaj post
Nadam se da je bombardiranje vlade u tom B planu .
kak je lijepo kada okolina sve vidi pozitivno i ruzicasto .. i naravno da drugi obave, umjesto njih, sve prljave poslove

Quote:
qwertz90 kaže: Pogledaj post
zbog čega misliš da si slabić??? Većina ljudi svoju snagu crpi iz svojih uspjeha, porijekla, izgleda, poznanstava. Zbog čega misliš da si slabić?
puno vise covjek nauci iz "poraza" nego iz uspijeha .. ima tu jos toga .. i poraz kao dozivljaj je prakticki samo stanje svijesti jer ako ucis i ne predajes se te ides dalje nisi "se(be) porazio"
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 07:54   #30
Dijagnoza: proljetni umor.. Cisto razmotri.. opcenito tvoja razmisljanja su proizvod dosade iliti overthinking.. Cim se ispuhujes kroz sklekove, itsl. sve je 'na mjestu'.. Lijepo ti dalje pisi i ispuhuj se.. Probaj nauciti biti sam, imas masu izbora prije onog konacnog.. i tako se svi samo redom pokapamo.. Pa jbga, ides dalje.. Naucis zivjeti sa sranjima koja su neminovna.. (da ne davim vise).
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 18:39   #31
Quote:
n i k s kaže: Pogledaj post
Dijagnoza: proljetni umor.. Cisto razmotri.. opcenito tvoja razmisljanja su proizvod dosade iliti overthinking.. Cim se ispuhujes kroz sklekove, itsl. sve je 'na mjestu'.. Lijepo ti dalje pisi i ispuhuj se.. Probaj nauciti biti sam, imas masu izbora prije onog konacnog.. i tako se svi samo redom pokapamo.. Pa jbga, ides dalje.. Naucis zivjeti sa sranjima koja su neminovna.. (da ne davim vise).
I od drugih kolega sam dobio misljenje da je proljetni umor. Tim vise sto mi je prekjucer nestao i fizicki umor. Time zakljucujem da nije deoresija jer ona koliko znam traje puno duze.
Vratio sam se polako u normalu, izlazim, setam, druzim se, uzivam u muzici isto kao i prije. Uz to hvala vam svima na savjetima i na tome sto ste bili uz mene kad me je uhvatila ova melankolija (ne ponovila se vise!).
Sto se mene tice admin ovog pdf-a moze i obrisati temu jer ne vidim vise razlog njenog opstanka, buduci da se sada osjecam prilicno dobro!

Pozdrav!
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 23:20   #32
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
kak je lijepo kada okolina sve vidi pozitivno i ruzicasto .. i naravno da drugi obave, umjesto njih, sve prljave poslove

:
Vidi njega kako je ozbiljan
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 17:07   #33
Bravo!!!

I ja pomislim da bi bilo najbolje da me nema...ali drži me to što imam dijete..iako nije stalno samnom....

Ostalo sve imam, i više nego dovoljno..odličnu karijeru...

Uglavnom počeo sam se intenzivno baviti sportom...nabijati kondiciju...zdrav duh u zdravom tijelu...

Sad planiram neka veća i opičenija putovanja..

Postaviš si neke ciljeve i pičiš...pozitiva dolazi sama od sebe..

Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Nemoj se ubiti, postani backpaker i odi na Tajland bauljaj po hostelima s mladim Amerikancima koji se isto traže budi par godina tamo tumaraj pa Kambodža Laos Vijetnam Malezija itd

Ili ostani ovdje i zadaj si sljedeći cilj : osvojit ću Tour de France , kupi trkaći bicikl i treniraj svaki dan , popni se 5 puta dnevno s biciklim na Sljeme i dole, poludi totalno, zajebi i fax i sve posveti se biciklizmu to oslobađa
cocoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 18:13   #34
Quote:
Volimzivotne kaže: Pogledaj post
Nadam se da je bombardiranje vlade u tom B planu .
zavarivanje svih tokova novca.
mogli bi oni i volonterski
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.