Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2015., 12:30   #101
Ponovno u ponudi - Magic milk!! Nakon dosta dugo vremena u ponudu je stavljeno fantastično pomagalo za izradu pjene od mlijeka ili super pjenasti kakao i cappucino. Na akciji je još i kifl party, valjak sa nastavcima, slastičarska podloga, termos vrč...
tiema is offline  
Old 02.04.2015., 22:11   #102
Obožavam posudu za dizana tijesta..
monja is offline  
Old 07.04.2015., 08:43   #103
Quote:
monja kaže: Pogledaj post
Obožavam posudu za dizana tijesta..
Definitivno savršena stvar Ja imam neki top 5 stvari koje svakodnevno koristim i nemogu zamisliti bez njih
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Old 08.04.2015., 10:20   #104
Visoki turbo chef...znači s njim mogu kako treba nasjeckati npr. luk, ali ako je veća količina?
Vidjela sam da s malim u par poteza jedan luk iscjecka.
Ako bi kupovala, možda bi Visoki pa da mogu i umake, kašice itd. praviti, ali i sjeckati 1 luk, 2,3 mrkve itd.

Termoserver i posuda za kuhanje riže? Iskustva?
sojoza10 is offline  
Old 08.04.2015., 13:12   #105
Quote:
sojoza10 kaže: Pogledaj post
Visoki turbo chef...znači s njim mogu kako treba nasjeckati npr. luk, ali ako je veća količina?
Vidjela sam da s malim u par poteza jedan luk iscjecka.
Ako bi kupovala, možda bi Visoki pa da mogu i umake, kašice itd. praviti, ali i sjeckati 1 luk, 2,3 mrkve itd.

Termoserver i posuda za kuhanje riže? Iskustva?
Visoki turbo chef - da, prikladinij je za sjeckanje veće količine namirnica. Za sjeckanje npr.nekog malog luka ili npr.dva režnja češnjaka je ipak bolji mali Turbo chef.

Kuhalo za rižu - odlična stvar. Od kad ga imam kuham rižu uvijek u njemu i uvijek od gostiju dobijem pohvale za rižu Osim za kuhanje riže koristim ga za kuhanje manje količine krumpira za pire, a može se koristiti i za kuhanje povrća.

Termoserver - također odlična stvar - ja ga koristim za blanširanje povrća, za održavanje topline tjestenine, mesa, za odmrzavanje mesa...

Sve navedeno su rekla bih Tupperware klasici u koje se definitivno isplati uložiti
tiema is offline  
Old 08.04.2015., 14:59   #106
U kuhalu za rižu možete skuhati savršenu palentu, griz i sl. a kuham i manju kolicinu tjestenine.

Visoki turbo chef je super, i za umake i za pastete, sladoled... kada stavljate tvrdje povrce tipa mrkve nasjeckajte ipak na manje komadice. ja i kapulu dvaput presjecem. nije puno posla a lijepse isjecka.

u termoreveru tj legumijeri kuham sibu, parim povrce, pacam meso, drzim toplim ili hladnim jela i sl.

dobro kaze tiema, stvarno klasici.




javite mi se ako sto trebate, prezentatorica sam istog.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose

Zadnje uređivanje inazuma : 08.04.2015. at 16:04.
inazuma is offline  
Old 08.04.2015., 15:53   #107
I ja sam tu na pp.. za sve koje zanima
__________________
pp
monja is offline  
Old 17.04.2015., 08:53   #108
Djevojčice, malo sam slagala svoj Tupperware i kako sam nekada se jako intenzivno bavila ostalo mi je dosta stvari na osobnih zalihama.
Pa ako što trebate, javite se....
Dosta tog je kupljeno po akcijskim cijenama iz letka, tako da te cijene i ostaju

Od Turbo chefa, cheesesmartova, centrifuge, raznih posuda, eko boca...

Pa eto, javite se
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Old 27.04.2015., 15:26   #109
Tupperware ekspress lonac za mikrovalnu?

Imate li iskustva sa korištenjem Tupperwaere ekspres lonca za mikrovalnu? Da li ste zadovoljne? Za što ga najčešće koristite?
tiema is offline  
Old 28.04.2015., 07:25   #110
Quote:
tiema kaže: Pogledaj post
Imate li iskustva sa korištenjem Tupperwaere ekspres lonca za mikrovalnu? Da li ste zadovoljne? Za što ga najčešće koristite?
Uglavno za juhicu, saftiće, ćufte.. najbolje od svega je da ne moraš ništa paziti, odeš prošetat psa ili u dućan ili po dijete dok se to lijepo kuha u mikrovalnoj..
__________________
pp
monja is offline  
Old 28.04.2015., 08:26   #111
Quote:
tiema kaže: Pogledaj post
Imate li iskustva sa korištenjem Tupperwaere ekspres lonca za mikrovalnu? Da li ste zadovoljne? Za što ga najčešće koristite?

Juha i gulaši, ali i bilo kakvo kuhanje je brzinski gotovo u njemu.
Grah također, slanutak i slično.

Jako sam zadovoljna.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Old 26.05.2015., 11:00   #112
Ventsmart posude?
sojoza10 is offline  
Old 27.05.2015., 12:54   #113
Quote:
sojoza10 kaže: Pogledaj post
Ventsmart posude?
Ventsmart su posude za čuvanje voća i povrća.

Unutar 'inteligentnih spremnika' vlada idealna klima u kojoj će vaš kruh i sirevi ostati svježi i ukusni dulje vremena. Baš kao i tebi, voću i povrću potreban je svjež zrak da bi očuvalo zdravlje. Spremnici VentSmart osiguravaju voću i povrću idealnu klimu tijekom cijele godine

Postoji i odličan spremnik za sir (može i drugo) Cheesmart (jako traženi proizvod)
a ovo su mali detalji..
• Pladanj Cheesmarta može se koristiti s obje strane.
• Membrana Condens Control kontrolira vlagu unutar spremnika sprečavajući nastajanje plijesni, ali i pretjerano sušenje sadržaja.
• Zahvaljujući prozirnom poklopcu lako je vidjeti što Cheesmart sadrži

Sve koje zanima nešto više ili nešto drugo može u pp..
__________________
pp
monja is offline  
Old 27.05.2015., 21:54   #114
Mene više zanimaju mišljenja osoba koje ih koriste.
Nekako mi padaju napamet šampinjoni...oni dobiju brzo smećkastu boju pa recimo jel bi bio super za njih..itd.

Cheesmart sam si uzela, ali nisam još počela koristiti. Kad se uselim s budućim.
sojoza10 is offline  
Old 28.05.2015., 12:04   #115
Quote:
sojoza10 kaže: Pogledaj post
Mene više zanimaju mišljenja osoba koje ih koriste.
Nekako mi padaju napamet šampinjoni...oni dobiju brzo smećkastu boju pa recimo jel bi bio super za njih..itd.

Cheesmart sam si uzela, ali nisam još počela koristiti. Kad se uselim s budućim.

ja ih drzim u ventsmartu i produzim si trajanje s njim za nekih 2 dana recimo. s tim da ja uvijek otvorim ga i otresem visak vode sto znatno sprecava propadanje.
a za salatu mi je definitivno br 1 centrifuga! salata, spinat i blitva i to osjetljivo mi je za cuvanje centrifuga dusu dala.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Old 18.06.2015., 11:12   #116
Ima tko boce za vodu? Kakve su? Za li netko hoće li uskoro biti na akciji?
Wellisia is offline  
Old 01.07.2015., 10:10   #117
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Ima tko boce za vodu? Kakve su? Za li netko hoće li uskoro biti na akciji?
Meni su super. Imam svih mogućih veličina. Nosim u njima čak i mlijeko.
Ne smrde, se pljesnive se, nisu kancerogene.... Samo ih malo češće treba prati kad je sok i ostalo u pitanju i pridržavati se jednsotavnih uputa.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Old 09.07.2015., 08:54   #118
Od sljedećeg tjedna će na akciji biti boce za vodu (750ml roza i zelena), kifl party, turbo chef u tirkiznoj boji, super svježina 6L, cheesmart set... Za više detalja slobodno se javite u pp...
tiema is offline  
Old 09.07.2015., 16:13   #119
Koja je cijena boca na akciji? I kakav čep je na njima?
Wellisia is offline  
Old 10.07.2015., 08:52   #120
113 kn set od dvije boce od 750ml. Čep je klik klak.
tiema is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.