Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2010., 08:59   #10041
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
u kojem je to dijelu, nemam krapčevu knjigu trenutno, pa ne znam na što se odnosi.....al ne sjećam se da sam ja to učila....ako je u prva 3 poglavlja, mislim da sam naučila samo one dijelove koji su se pojavljivali u pitanjima.....
Ne znam sad koje poglavlje, ali je u prva 3. Problem je što su se počela mijenjati i ta pitanja..pa nam ni pitanja ne mogu puno pomoći. I naravno starije generacije bolonje se sad bune jer je nama lakši taj ispit (lakše je utoliko što imamo manje bodova za prolaz) a nemamo nijednu skriptu po kojoj možemo učiti plus nakon 4. poglavlja svaku rečenicu moram uspoređivat sa novim i starim zakonom I baš ta njihova javna pobuna (čak sam vidjela da je jedna to napisala na pravokutniku) mi je jadna jer koliko vidim nitko od njih se nije bunio što su im ustav, ejp, pravna, uprava (koja više nema kolokvije) bili lakši ili što cijela bolonjska generacija ima odvojen gp. U svakom slučaju
Fashion Barbie is online now  
Old 03.03.2010., 09:03   #10042
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
Jako mi je drago zbog ove promjene.ne radi mene već radi vas redovnih koji ste se fakat pretrgli ovaj prvi semestar i bio bi red da se vaš trud nagradi (rimom po mogućnosti)

ja imam samo pitanje-po kojem to principu točno ide?dakle,gleda li se prvo broj danih predmeta a zatim prosjek ili?
i ako se ne varam eng ne ulazi u taj prosjek...?
Prvo se gleda broj položenih ispita, bez engleskog! No koliko znam imali su prednost studenti koji su 2 ispita položili npr s 5,5 pred ovima koji su imali sve ispite sa 2,2,2. Rim je bio najpoželjniji i moje god zadnja osoba koja je dobila rim je imala ocjene čini mi se 2, 3 i eng 5. Naime ako ostane ne znam koliko mjesta, a više ljudi želi rim sa identičnim ocjenama...onda se gleda engleski.
Fashion Barbie is online now  
Old 03.03.2010., 09:30   #10043
Quote:
kokolo21 kaže: Pogledaj post
došla je obavijest o odabiru seminara

"Svi studenti će na seminare odnosno vježbe biti raspoređeni prema uspjehu u tijeku studija." jel to znači da ipak nije prema prijemnom?
Ne vjerujem - mozda se to odnosi samo na starije studente (I hope so).

U vodicu pise: "Prvenstvo pri izboru seminara na 1.godini studija utvrduje se prema listi redoslijeda u razredbenom postupku."

Btw. Probala sam prijaviti seminar sad. Sve je u redu s ulogiranjem na stranicu i nasla sam "Prijava seminara", ali kad na to kliknem.. dobijem ovo:

Student vrši odabir seminara koji želi upisati prema ponuđenim predmetima. Predmet jedan je najprioritetnij, zatim po prioritetu upisa slijedi predmet dva, zatim predmet tri. Student ako je upisao samo jedan predmet u semestru odabire samo seminar iz upisanog predmeta.
Student je prijavio odabir seminara kada se pokaže poruka "PRIJAVE ZA SEMINAR SU ZAVRŠENE".

I nema nista vise. ?!?

Mozda ga nisu aktivirali jos. Ludi su, zbilja.

Zadnje uređivanje Chocolate_M : 03.03.2010. at 09:43.
Chocolate_M is offline  
Old 03.03.2010., 09:51   #10044
Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem - mozda se to odnosi samo na starije studente (I hope so).

U vodicu pise: "Prvenstvo pri izboru seminara na 1.godini studija utvrduje se prema listi redoslijeda u razredbenom postupku."

Btw. Probala sam prijaviti seminar sad. Sve je u redu s ulogiranjem na stranicu i nasla sam "Prijava seminara", ali kad na to kliknem.. dobijem ovo:

Student vrši odabir seminara koji želi upisati prema ponuđenim predmetima. Predmet jedan je najprioritetnij, zatim po prioritetu upisa slijedi predmet dva, zatim predmet tri. Student ako je upisao samo jedan predmet u semestru odabire samo seminar iz upisanog predmeta.
Student je prijavio odabir seminara kada se pokaže poruka "PRIJAVE ZA SEMINAR SU ZAVRŠENE".

I nema nista vise. ?!?

Mozda ga nisu aktivirali jos. Ludi su, zbilja.

Meni je tak svejedno...mislim da ću dobit teoriju,kak god okreneš
samo da ne dobim miličića....to je sve kaj želim

joj,fala bogu,već sam misla da mi se to jedinoj dešava -_- HAHAHAHA!
aj nek neko javi kad uspije prijavit seminar (tj kad se naši revni pravnici sjete staviti to na net -_-)
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Old 03.03.2010., 09:54   #10045
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
Meni je tak svejedno...mislim da ću dobit teoriju,kak god okreneš
samo da ne dobim miličića....to je sve kaj želim

joj,fala bogu,već sam misla da mi se to jedinoj dešava -_- HAHAHAHA!
aj nek neko javi kad uspije prijavit seminar (tj kad se naši revni pravnici sjete staviti to na net -_-)
Meni bas i nije.. ja bih radije po prijemnima.

A gle. Ako budes seminaristica kod Vjeke, tesko je i strasno, ali nije da se ne moze. A ako ne budes seminaristica kod njega, a dobijes kod njega OTPD, to ti je jackpot.. nema lakseg nacina da se rijesis OTPD-a nego kod Vjeke.
Chocolate_M is offline  
Old 03.03.2010., 10:53   #10046
Svi studenti će na seminare odnosno vježbe biti raspoređeni prema uspjehu u tijeku studija....valjda ovo SVI STUDENTI ukljucuje i brucose...nadam se...
Ako bude tako imam li se ikakve i najmanje sanse nadat rimu s ocjenama 2 i 4 (i 3 iz engleskog )
Edit : sto im znaci da je nužno odabrati najmanje jedan predmet, a maksimalno tri??
Aurora Bella is offline  
Old 03.03.2010., 12:01   #10047
Quote:
Aurora Bella kaže: Pogledaj post
Edit : sto im znaci da je nužno odabrati najmanje jedan predmet, a maksimalno tri??
Upravo to što piše..
ukratko.. is offline  
Old 03.03.2010., 12:03   #10048
Quote:
Špigeta kaže: Pogledaj post
Jeees tisuću puta jessssssssssss, aaaaaaa tako sam sretan sretan sretan sretan sretan sretan, gleda se po ocjenama, a ne po prijemnom, yesssssssssssssss

di je stipo i njemu će se ovo svidit

JOš jedan put yessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
Quote:
Špigeta kaže: Pogledaj post
Isuse, šta ako onda ne dobijem rim, mislim osta mi je jedan predmet, a ovi su mi ocjene 5,4,4. Hm ne vjerujem da je baš 200 ljudi riješilo smestar hm
Ti ko da imaš 11 godina.
ukratko.. is offline  
Old 03.03.2010., 12:15   #10049
Quote:
Špigeta kaže: Pogledaj post
Isuse, šta ako onda ne dobijem rim, mislim osta mi je jedan predmet, a ovi su mi ocjene 5,4,4. Hm ne vjerujem da je baš 200 ljudi riješilo smestar hm
A neam pojma, pitaj boga šta su si oni tamo zamislili. Ne vjerujem im kad kažu da je danas srijeda. Prijavit ću rim, naciju, pol, pa šta bude. Ja sam dao sve od sebe prošli semestar.

@miss devil, jel se ne možeš prebacit sa vjeke na perića? Bar ja mislim da tako kod nas bilo.

I gdje nam je "imovinska kartica" dexter?
Stipo is offline  
Old 03.03.2010., 12:16   #10050
Quote:
ukratko.. kaže: Pogledaj post
Upravo to što piše..
Quote:
ukratko.. kaže: Pogledaj post
Ti ko da imaš 11 godina.
E hvala,stvarno si me nasmiao s ovim krajnje sarkastično-nepotrebnim komentarima , a btw ti si onaj koji se već i prije proslavio na ovoj temi s "pametnim" komentarima
Špigeta is offline  
Old 03.03.2010., 12:21   #10051
Prijavila,
oppd,soc,otpd.

Otpd sam stavila zadnji iz straha od vjeke(tj.njegove knjige i kolokvija svakih 2 tjedna)

al kolko znam mogu jos promjenit misljenje kroz par dana,ali mislim da je ovako najbolje.
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Old 03.03.2010., 12:24   #10052
Evo počelo. Nije mi jasno jel možemo neprijaviti npr. političku? Malo glupo zvuči, ali stvarno ne želim to dobiti.
Stipo is offline  
Old 03.03.2010., 12:33   #10053
Quote:
Stipo kaže: Pogledaj post
Evo počelo. Nije mi jasno jel možemo neprijaviti npr. političku? Malo glupo zvuči, ali stvarno ne želim to dobiti.
Mislim da možeš,ali onda tako i tako ako ne dobis ova prva dva smjeste te tamo di je ostalo mjesta(čitaj politička hehe)
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Old 03.03.2010., 12:44   #10054
Quote:
Špigeta kaže: Pogledaj post
ovo je točno 10 000 post ove teme, možda ti je to znak da možeš
a jesi me nasmijala
Dadushka is offline  
Old 03.03.2010., 12:46   #10055
Da li ja imam pravo opljačkati banku i onda sav novac podijeliti sirotinji?
sveti_petar is offline  
Old 03.03.2010., 13:31   #10056
Da ne bi bilo zabune oko kriterija za predodabir seminara:

Studenti viših godina studija će na seminare odnosno vježbe biti raspoređeni prema uspjehu u tijeku studija.

Studenti upisani prvi puta u prvu godinu studija rasporedit će se na seminar prema uspjehu na rang listi.

Tako piše u obavijesti na stranici Fakulteta, a i potvrdila mi je teta u referadi
zgmetropola is offline  
Old 03.03.2010., 13:41   #10057
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Ne znam sad koje poglavlje, ali je u prva 3. Problem je što su se počela mijenjati i ta pitanja..pa nam ni pitanja ne mogu puno pomoći. I naravno starije generacije bolonje se sad bune jer je nama lakši taj ispit (lakše je utoliko što imamo manje bodova za prolaz) a nemamo nijednu skriptu po kojoj možemo učiti plus nakon 4. poglavlja svaku rečenicu moram uspoređivat sa novim i starim zakonom I baš ta njihova javna pobuna (čak sam vidjela da je jedna to napisala na pravokutniku) mi je jadna jer koliko vidim nitko od njih se nije bunio što su im ustav, ejp, pravna, uprava (koja više nema kolokvije) bili lakši ili što cijela bolonjska generacija ima odvojen gp. U svakom slučaju
trebala bi se onda i ja buniti , svaku knjigu dosada sam morala ispravljati, jer je uvijek bila po starom zakonu, tek kad su bolonjci došli, počeli su pisati nove knjige....i to tek kad bi oni došli na tu godinu....tako da stvarno ne vidim razlog pobune....a kriterije na kpp-u su davno trebali sniziti....nije normalno da svako pitanje ima a,b,c,d esejsko potpitanje i da jedan krivi odgovor odmah znači 0 bodova za cijelo pitanje.....
definitivno je 1. generacija bolonjaca na faxu profitirala jer je imala sve nove updateane knjige i mogućnost kolokviranja svih ispita na 1. i 2. godini, 3. im je prilagođena podjelom gp-a i stavljanjem gpp-a na 4. godinu i sl....tako da nema razloga za pobunu....

što se kpp-a tiče, stvarno ti preporučam učenje po policijskoj, tako da ne moraš uspoređivati stari i novi zakon, već samo ideš po knjizi i zakonu paralelno i ispravljaš knjigu s obzirom da je ona prepisani zakon....

btw. koja pitanja imaš iz kpp-a
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 03.03.2010., 13:54   #10058
Quote:
zgmetropola kaže: Pogledaj post
Da ne bi bilo zabune oko kriterija za predodabir seminara:

Studenti viših godina studija će na seminare odnosno vježbe biti raspoređeni prema uspjehu u tijeku studija.

Studenti upisani prvi puta u prvu godinu studija rasporedit će se na seminar prema uspjehu na rang listi.

Tako piše u obavijesti na stranici Fakulteta, a i potvrdila mi je teta u referadi
Sigurno?! AJME!! Imas kavu, cokoladu.. za ovo!

U made my day.
Chocolate_M is offline  
Old 03.03.2010., 13:56   #10059
Quote:
zgmetropola kaže: Pogledaj post
Da ne bi bilo zabune oko kriterija za predodabir seminara:

Studenti viših godina studija će na seminare odnosno vježbe biti raspoređeni prema uspjehu u tijeku studija.

Studenti upisani prvi puta u prvu godinu studija rasporedit će se na seminar prema uspjehu na rang listi.

Tako piše u obavijesti na stranici Fakulteta, a i potvrdila mi je teta u referadi
Dal to znači da je nama po prijemnom??
toooo!!!
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Old 03.03.2010., 13:57   #10060
Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
Sigurno?! AJME!! Imas kavu, cokoladu.. za ovo!

U made my day.
+1
Hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mogli su to i jučer napisat -.-
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.