Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2008., 20:37   #21
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Meni osobno u onom Pizza cut-u ko0d pravoslavne i Hambyu.Što mislite?
Obožavam pizze. Moji favoriti: Delfino u Lovranu i Rijeci, Bracera u centru, Ružmarin u Opatiji i Podroom na Viškovu (tamo mi je pizza pregenijalna,a ambijent tako ugodan da mi je gušt otić). Pizza cut-ove ne volim,nije mi to to.
anchy_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:06   #22
Loža na Kastvu. Zsanimljive pizze poput pizze sa stakeom i pizze s carpaciom,naravno ima i " običnih " pizza
__________________
Ultima Tule beyond the borders of the known world...
Supplier is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:19   #23
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Kod medicinskog faxa kazes??? Da to nije pizzeria "Sokol"???
"Sokol" ne radi jedno 5-6 godina. Prostor je to vrijeme bio neiskorišten, a onda se tu uselio "Monaco". Inače bio sam nedavno ali sam ostao razočaran, "Sokol" mi je bio bolji.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 21:35   #24
Sad sam se sjetila jedne odlične picarije,bila sam jedanput ali sam pizzu zapamtila zauvijek.Nalazila se na kutu nasuprot prvog paviljona tržnice,mislim da se zvala Lisinski.Prostor je bio za 500 ali nije opstala.Ne kužim zašto ,valjda jer najmnina bila previsoka.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 14:31   #25
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Sad sam se sjetila jedne odlične picarije,bila sam jedanput ali sam pizzu zapamtila zauvijek.Nalazila se na kutu nasuprot prvog paviljona tržnice,mislim da se zvala Lisinski.Prostor je bio za 500 ali nije opstala.Ne kužim zašto ,valjda jer najmnina bila previsoka.
Sjećam se te picerije, bio sam nekoliko puta i pizze su stvarno bile dobre. Premala zarada u odnosu na skupu najamninu po svemu sudeći presudilo je toj piceriji.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 14:39   #26
Mozda je problem bio reklama?
Za sve pizzerie koje se ovdje spominju sam cula, a za Lisinski nikada.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 17:13   #27
Quote:
Jean kaže: Pogledaj post
Loše pizze jeo sam u Dionisu na Zametu (dosta davno - radi li ta rupa još uopće?), Ellefantu na Vežici (sada je tamo nekakav pub, čini mi se) i jednom je šef naručio pizzu od nekog na Pećinama (ne znam točno tko i gdje, ali osim što je pizza bila prilično loša, trebalo mu je oko ure i pol od Pećina do Brajdice).

Kokolo je priča za sebe: pizze variraju od katastrofalnih do odličnih, a najviše ovisi o pizzaiolu, gužvi i dobu dana. Ako dođete prije nego se smrači (dobro, ljeti su dani duži, ali generalno do oko 18h), garantirano jedete najlošiju pizzu u Rijeci. Kada padne mrak i pizzerija se lagano popuni, pizze postaju bolje, ali ako je gužva prevelika, opet budu loše.

U Pampasu na Trsatu, Orijentovom ognjišću, Ružmarinu u Opatiji i bivšoj Zlatnoj školjki sam čuo da su pizze odlične, ali ih nisam probao.
U Dionisu loše, a u Ellefantu još lošije pizze, u Kokolu često puta dobijete nedovoljno pečenu pizzu, u Pampasu dobre pizze, a u Orijentovom ognjišću sam jeo najbolju pizzu u Rijeci ali je prostor bio tako neuredan i zapušten da sam bio svega nekoliko puta i poslije više nisam dolazio, ne znam da li se nešto promijenilo u zadnjih par godina.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 08:41   #28
Uf Da promijenilo... Elefant vise ne postoji, sad tamo nema niceg vise. Orijentovo, zadnjih nekoliko puta kad sam htjela tamo ic, je bilo zatvoreno i zakljucano, a Dionis mi uvijek izvana kad prolazim izgleda zatvoren

Jel zna netko za dobru pizzu/pastu/lazanje dostavu na podrucju Vezice? Pampas na Trsatu ne dostavlja
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 14:48   #29
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Jel zna netko za dobru pizzu/pastu/lazanje dostavu na podrucju Vezice? Pampas na Trsatu ne dostavlja
Probaj u Mr.Tweety pizza cut na Donjoj Vežici.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 16:58   #30
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Mozda je problem bio reklama?
Za sve pizzerie koje se ovdje spominju sam cula, a za Lisinski nikada.
Pa ne bih baš rekla,mjesto je takvo da mui reklama skoro nije ni potrebna jer svaki Riječanin je morao proću uz nju ako ide na tržnicu ili ribarnicu,koliko se sjećam cijene nisu bile previsoke...
Jedino ih je možda baš to pokopalo.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:54   #31
po ljeti...Mošćenička draga...pizzeria Val...na plaži...mmm
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 12:22   #32
Bracera! Pizza sa laganim tijestom, kad ju pojedes, ne padne tesko kao kamen...Vrlo ukusna GR pizza, sa kozicama, rikulom i cherry rajcicama...Njam!
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 20:43   #33
Quote:
rijecanka77 kaže: Pogledaj post
Bracera! Pizza sa laganim tijestom, kad ju pojedes, ne padne tesko kao kamen...Vrlo ukusna GR pizza, sa kozicama, rikulom i cherry rajcicama...Njam!
Meni najdraža od svih, a u Zg sam...
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 11:18   #34
Bracera je klasa iznad. Nikad nigdje nisam pojela bolju pizzu u životu. Vrijedi svake kune koju platiš. Amen!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 23:25   #35
Gdje je Bracera? Da znam za sljedeći puta kada sam u RI
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 00:39   #36
Ima li bracera dostavu?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:30   #37
Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
Gdje je Bracera? Da znam za sljedeći puta kada sam u RI
Bracera ti je na Korzu e sad kako objasniti gdje?E da,ideš Korzom i kad dođeeš do Henigway bara,malo naprijed ti je jedna uska ulica na desno,učeš u nju i tu ti je bracera.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:51   #38
Pizzeria Paris na Trsatu - definitivno!
Verdiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 14:07   #39
Pampas, Loža i Bracera
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 15:42   #40
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Bracera ti je na Korzu e sad kako objasniti gdje?E da,ideš Korzom i kad dođeeš do Henigway bara,malo naprijed ti je jedna uska ulica na desno,učeš u nju i tu ti je bracera.
thanx!
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.