Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2016., 20:15   #5421
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
Supergoop ima setting mist sa spf50 i Coola ima spf kreme u spreju s raznim mirisima pa mozes probati ukoliko online narucivanje nije problem
Gdje ovo naručiti?

Quote:
kimi987 kaže: Pogledaj post
ako nekome može pomoći, da prijavim ovdje još jednu fantastičnu roc kremu. radi se o Roc soleil protect anti shine mattifying fluid spf 30. ako vam je dovoljna zaštita sa spf 30, a imate masnu kožu, to je to. ja sam naime naručila cijelu roc kolekciju (sve kreme sa spfom, neke bez spfa, micelarnu, mlijeko za čišćenje, gel za pranje lica) jer sam otkrila da mi paše ta kozmetika. kreme sa spfom su mi najbolje koje sam ikad koristila, a isprobala sam sve ljekarničkog ranga. svaka bi me zamastila i probijala se ispod pudera, ove ne. ne samo ova koja matira, već i roc anti brown spots spf 50. puder na svaku lijepo sjeda i ne mrda cijeli dan. napominjem da imam jako problematično lice, sklono svakakvim gadostima
koliko novaca i gdje kupiti?
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 15:39   #5422
Imam normalno lice do malo masnu t zonu, bez vecih sam problema. Isprobala sam dosta krema sa spf, a odusevljena sam s gore spominjanom Roc fluid spf 30 (tamne sam puti, veci faktor mi ne treba)
Vecinom mi je nakon nanosenja ovog tipa krema lice ostajalo svjetlece i masno dok se ova lijepo upije i ne osjecas da je imas.
Kupujem je (vecinom koristim Roc proizvode, zadovoljna sam s njima) u DM na odjelu gdje se prodaju ljekarnicke vrste krema. Jos kad kombiniram s bodovima moze se povoljno proc.
Ne koristim previse dekorativnu kozmetiku, prije nje nanesem hij. serum i to mi je dovoljno po ljetnom danu.
Uvecer Roc ili Eucerin hidratantnu kremu mijenjam po potrebi i to je vecinom sve od njege za ljeto.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 21:17   #5423
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Gdje ovo naručiti?
beautybay, iherb, ebay, ovisno gdje trenutno imaju
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 15:49   #5424
Koj od ove tri preporučujete za masnu kožu, sklonu problemima na licu.
Roc soleil protect anti shine mattifying fluid SPF 30, roc anti brown spots SPF 50 ili bioderma photoderm akn mat SPF 30?
I jel znate zašto je ova rocova toliko jeftina, jel to starija verzija? http://www.ebay.com/itm/Roc-Soleil-S...8AAOSw~bFWH5Ij
Strah me naručiti ako je istekao rok te ili ne znam...
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 17:04   #5425
Vichy Ideal Soleil Dry Touch je super za masnu kožu i ne izaziva gadosti
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 16:13   #5426
ja roc kreme i općenito sve njihovo kupujem u ljekarni, tim da mi je prijatelj vlasnik ljekarne, pa mu kažem što sve da mi naruči. vjerujem da to možete u svakoj ljekarni koja surađuje s rocom.

@elenas

ja koristim obje navedene roc kreme i za sad (kuc kuc) ni jedna mi nije izazvala gadosti, a strašno sam im sklona i bojim se bilo što staviti na lice jer na sve reagira. od svih ostalih krema s spfom su mi izlazile akne osim od avene ali one sa spfom 20, što mi je ljeti ipak premalo.
jedina razlika između ove dvije, meni konkretno, je to što kad stavim roc s spfom 50, puder i sve ostalo, moram matirati jer se prosijava kao od svake druge kreme, spf 30 za matiranje, nje. danas imam nju i nisam uopće stavila puder jer se trudim ne gušiti kožu po suncu, samo imam malo korektora na starim mrljicama i ništa više i uopće nisam masna. inače se u ovo doba na poslu već dobrano zamastim
kimi987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 10:30   #5427


Citala sam malo u nazad vase preporuke i zakljucila da se najvise spominje ROC serum i Bioderma. Da li je ROC ovaj serum? I ova biobaza? Imam masnu kozu i bitno mi je da me ne masti dodatno. I da li netko zna cijene barem cca.? Inace ne kupujem skuplje kreme pa ne znam da li mozda ima nekih popusta?

Hvala
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 11:30   #5428
Da, to je taj Roc. Cijena fluida se krece oko 120 kn.
Ima ga kupit u DM-a na posebnim odjelima.
Kombiniranjem bodovima mozes proc 25 do 40% jeftinije.
Danasnja Glorija ima kupone mislim da je 40% popusta za Farmaciju treba pogledat njihovu ponudu spf krema.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:49   #5429
Roc nije na sniženju na ovoj trenutnoj akciji u Farmaciji. Pitala, jer sam htjela kupiti. Inače, dvije, a možda i tri godine koristim Biodermin Photospot (50+) i super zadovoljna, ROC htjela kupiti čisto da vidim kakav je...
Creamastique is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 19:43   #5430
Evo ja mogu reci da sam posteno istestirala roc anti brown spot fluid, i prosao je s cistom peticom. Totalno fantasticni proizvod.

Bila sam dovoljno glupa da tocno u podne sjednem na sunce i opustam se uz muziku. Bilo nekih 26C. Na licu sam imala roc namazan rano ujutro, na tijelu nista, jer kao necu dugo. Nakon 20 min tijelo crveno ko rak, lice snjeguljica. Cak se ni pjegice na licu nisu aktivirale. Nikad u zivotu nisam tako izgorila. Sva sreca da je lice netaknuto, jer nema tog pudera koji bi sakrio ovu nijansu crvene. Tjedan dana i jos nije proslo. Znaci, preporucam
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 11:49   #5431
Izgleda da meni jedinoj ne valja ROC - trulji mi se s lica, a to mrzim!

Je li netko u međuvremenu probao Filorgu 50+? Polažem velike nade u tu kremicu.
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 12:06   #5432
Cure može li ovaj ROC fluid i za suhu kožu?
http://www.mojaljekarna.hr/masna-koz...id-spf-30.html
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 16:00   #5433
bila sam sigurna da cu uzeti biodermu sa spf 30, a sad se premisljam oko ovog roc-a koji hvalite sta je bolje za jako masnu kozu sklonu nepravilnostima?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 09:37   #5434
Cure, koristi li netko Uriage Bariesun SPF30? Trenutno mi je koža mješovita, ne tražim ništa što matira, jučer mi je cura u apoteci preporučila ovu kremu. Ima li netko iskustva?
Ispričavam se ako ste pisale o njoj, tražilica ne radi
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 12:45   #5435
@ Mycka_

mislim da može, ja imam mješovitu, t zona malo masnija, obrazi normalni recimo i na cijelom licu mi se ponaša ok. mislim da te neće ništa dodatno isušiti, samo malo zamatirati. iako, ja sad danima nosim anti brown spot bez ičeg ostalog (samo korektor na nepravilnosti) i ne zamasti me ništa više nego kad imam bilo koju drugu kremu, puder i ostalu full opremu na licu

@ forzaMILAN

kao što sam već rekla, ni jedna od ovih rocovih me ne zamasti više nego bilo koja druga, a ako si baš jako masna, možda bolje ovu matirajuću sa spfom 30
kimi987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 14:09   #5436
Meni je odlican eucerin sun gel creme oil control sto se tice mascenja. Podloge al fleke su naravno opet tu

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 21:54   #5437
@forzaMILAN
Definitivno ROC. I moja je koža jako masna i ROC kreme (obje, koristim i matirajuću i antibrown spot) su puno lakše na koži, savršeno se upijaju i ne ostavljaju nikakav trag. Bioderma mi je ostavljala bijeli trag, osjećala sam sloj na licu i sukladno tome, šminka mi je puno lošije sjedala. Također, kad uzmem u obzir da nama "masnima" sebum kad-tad probije, važno je reći da su dodatni popravci i matiranja puno lakši kad je ROC baza.
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 23:37   #5438
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Cure, koristi li netko Uriage Bariesun SPF30? Trenutno mi je koža mješovita, ne tražim ništa što matira, jučer mi je cura u apoteci preporučila ovu kremu. Ima li netko iskustva?
Ispričavam se ako ste pisale o njoj, tražilica ne radi
Julie, ja koristim i jako sam zadovoljna.
Isto imam mjesovitu kozu, ne volim jako matiranje jer mi je koza dehidrirana, a opet mi se ljeti lice dosta masti i znoji, pa zelim ultralagane kreme sa spf.
Mislim da ces biti zadovoljna, ali ako imaju tester mozes probat prije za svaki slucaj
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 23:40   #5439
...dapace, i cudim se da tako malo cura spominje uriage kreme, meni je sve njihovo sto sam probala do sad bilo dobro.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 23:46   #5440
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Julie, ja koristim i jako sam zadovoljna.

Isto imam mjesovitu kozu, ne volim jako matiranje jer mi je koza dehidrirana, a opet mi se ljeti lice dosta masti i znoji, pa zelim ultralagane kreme sa spf.

Mislim da ces biti zadovoljna, ali ako imaju tester mozes probat prije za svaki slucaj


Hvala ti na odgovoru
Nisu imali tester, al mislim da ne mogu faliti jer i meni je sve sto sam probala od Uriage bilo super.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.