Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2016., 09:18   #3001
Balea ulje mi jos uvijek stoji neotvoreno, ali dosad sam probala 3 razlicita ulja za skidanje sminke, i svako koristim s vatom ili rucnikom. To mi je ostalo od Eve Lom cistaca. Na suhu kozu nanesem ulje, rastopi mi svu sminku i mokrom vatom ili rucnikom sve to pobrisem. I dosad sam bila zadovoljna
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 09:27   #3002
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
moguæe da i tebi mutira na koži. pošnjofkala sam gel i losion iz te kolekcije kod frendice nedavno. dobar je miris na prvo šnjofkanje, ali veæ na drugo vidiš kako ima neku èudnu notu koja vjerojatno skroz promijeni miris proizvoda i postane dominantna ovisno o ph kože. relativno èesto mi se to dogaða sa proizvodima za tijelo voænog i cvjetnog mirisa, kao i sa parfemima. na drugima su mi isti mirisi odlièni i kad ih šnjofkam iz ambalaže, al na meni smrdeee za poludit! miris obièno bude ovakav kako su cure opisale - kombinacija vlažne krpe, truleži i znoja. lacoste pour femme mi je najidealniji primjer za to. u boèici i na drugima mi je miris odlièan, a ja se s njim osjeæam ko da sam u staraèkom domu u kojem ne peru redovito bake, a ja sam jedna od njih i nikako doèekati svoj dan za pranje. strašno nešto

ali to je skroz cudno! Imam suhu kozu tijela, ekstra suhu, pa mi tako mutiraju mirisi. Jos bi i shvatila da sam masna.
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 10:10   #3003
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Zato jer sve za skidanje šminke skidam s vaticom. I ne volim baš čeprkati po licu ako nužno ne trebam. I mislila sam si kupiti špatulice za nanošenje kreme, sve u svrhu da mi prsti čim manje dotiču lice.
naravno da ti onda nije funkcioniralo. tako 'suha' ulja (suha u navodnicima jer nisu u emulziji poput ovih) ne stavljaju se na vaticu jer onda jednostavno nemaju smisla. ako ti je toliko stalo do vatice i mislis da se s njom bolje snalazis, mozes eventualno skinuti ulje vlaznom vaticom nakon sto ga utrljas i otopis sminku s npr. ociju

a ruke ne skode licu ako su ciste, dapace. ja npr. uvijek lice malo izmasiram kad stavljam kremu ili tako nekim uljem skidam sminku, to svakako ne bi mogla spatulom
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 17:15   #3004
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
ali to je skroz cudno! Imam suhu kozu tijela, ekstra suhu, pa mi tako mutiraju mirisi. Jos bi i shvatila da sam masna.
Prepoznaje li uopće tebe tako mutiranu Fantastična Četvorka po mirisu?
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 10:47   #3005
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Prepoznaje li uopće tebe tako mutiranu Fantastična Četvorka po mirisu?

Ofc, svaki drek oni prepoznaju, pa kako ne bi malo balea smrada na meni
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 14:09   #3006
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Ofc, svaki drek oni prepoznaju, pa kako ne bi malo balea smrada na meni
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 21:41   #3007
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Ofc, svaki drek oni prepoznaju, pa kako ne bi malo balea smrada na meni


moram još malo zaoftopičarit temu pa neću više,
moja Bijela mi bude smiješna kad nekada poslije našeg drapanja - kiše - val nije alergična

Moram joj početi mazati šapice - Forza jel ti djeluje Balea krema za stopala?
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 12:23   #3008
djeluje, ali ja ću to jako brzo potrošiti uzela sam zato i nevenovu kremu pa da se mogu i s njom mackati.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 17:30   #3009
Uništili su 2 proizvoda koji su mi savršeno odgovarali...i to "potiho", bez ikakve oznake "neue rezeptur" ili tako nešto na njima.

Balea more blond regenarator - stara formula čisto savršenstvo i naj regić ikada. Nova formula - puna tuba soje, nikakva njega za kosu. Užas. Sreća skužila sam na vrijeme da nekaj ne valja pa sam u manje popularnim dm-ovima našla još nekoliko bočica stare formule.
Balea Aqua serum - stara formula ok lagana kremica za mješovitu kožu i super podloga za puder. Nova formula - nakon 2 korištenja cijela sam se osula prišitićima svih vrsta i veličina. Užas.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 17:43   #3010
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Balea Aqua serum - stara formula ok lagana kremica za mješovitu kožu i super podloga za puder. Nova formula - nakon 2 korištenja cijela sam se osula prišitićima svih vrsta i veličina. Užas.
Ja sam ga kupila prije par mjeseci, ne znam dal je mova ili stara formula, ali nije ok. Trebala sam nešto baš hidratantno, ali mi je koža nakon dva-tri dana postala baš suha i hrapava, čudna .

I da pohvalim nočnu kremu Urea , zasad sam jako zadovoljna, krasno njeguje kožu, baš je olakšanje kad ju nanesem, super je podloga za puder. Nekako mi je lice posljednji tjedan bilo u totalnom rasulu, baš isušeno i nikakvo, nisam znama što da nanesem, pa sam uzela tu kremu, mislim si za tih par kuna neče me biti kraj. I pokazala se odličnom (zasad).
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 17:56   #3011
Ja sam aqua serum kupila prije nekih 2 mjeseca i dalje mi je super.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 18:29   #3012
Ja sam primijetila da stalno mijenjaju oni rozu kremu za suhu kožu jer jednostavno promjetim kad je stavljam da tekstura nije skroz ista. Sva sreća uvijek mi je dobra ali promjetim te male razlike kad je stalno koristim i kupujem svaki mjesec ili svaki drugi mjesec.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 18:42   #3013
I meni je od Aqua seruma buknulo lice, i to baš pošteno na par mjesta, a to mi se nikad ne dešava. Nema od čega drugoga biti jer sam ga tek nedugo ponovno počela koristiti, a sve ostalo je već godinama dio njege.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 19:29   #3014
Što se tiče Aqua seruma... Ispraznila sam do sada 15ak ambalaža i tek sam na posljednje dvije primijetila da je nešto drugačije. Prije je bio onako baš vodenast - čisto nešto što dam koži lica da 'srkne' poslije umivanja, a prije adekvatne kremice. Ove posljednje dvije su mi se učinile mrvicu bogatije od one vodice. Učinak mi je bio isti, eventualno mrrrrvicu jači. Promjenu sam osjetila samo pod prstima i po dužini umasiravanja/upijanja. Nikakve mi probleme po licu nije izazvao, i dalje sam jednako zadovoljna, a lice mi reagira izbacivanjem gadova na sve.

Što se tiče bočice koju trenutno koristim... Nekako brijem da je opet vodenasta tekstura u pitanju, identična prvotnoj verziji s vrha posta.

Sad sam već uvjerena da zabrijavam.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 11:47   #3015
trebam savjet kratkokosih zena koji proizvodi su vam dobri za oblikovanje frizure itd(na baleine mislim naravno, no ako ima neki drugi slobodno javite jer frisko upadam u svijet kratkokosih, nakon cijelog zivota duge kose )
juniorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 12:32   #3016
ja sam aqua serum kupila u pothodniku u donjem dmu prije neka 2 tjedna/20 dana... i isti mi je, ili barem ja ne primjecujem razliku. iskreno se nadam da je to nova formula koja mi ne radi nerede jer ako su i njega unistili...
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 13:53   #3017
Ajmeeeeeeeeee samo da nisu pokvarili Aqua serum


Hidratantni serum koji šiša većinu skupljih i uvijek mi je u zalihama
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 15:17   #3018
Quote:
juniorka kaže: Pogledaj post
trebam savjet kratkokosih zena koji proizvodi su vam dobri za oblikovanje frizure itd(na baleine mislim naravno, no ako ima neki drugi slobodno javite jer frisko upadam u svijet kratkokosih, nakon cijelog zivota duge kose )
Od Balea proizvoda sam probala
https://www.dm.de/balea-glanz-gel-wa...355194961.html
https://www.dm.de/balea-struktur-sty...355990846.html
https://www.dm.de/balea-beach-stylem...355135452.html
https://www.dm.de/balea-invisible-po...355212641.html

i nijedno mi ne odgovara, kosa bude previše ljepljiva, od laka bude prekruta. Mat pasta je koliko toliko ok, al drugi dan kosa izgleda beživotno i suho.

Uglavnom, nakon 7 mj kratke kose još uvijek tražim svaršen proizvod
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 21:17   #3019
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Što se tiče Aqua seruma... Ispraznila sam do sada 15ak ambalaža i tek sam na posljednje dvije primijetila da je nešto drugačije. Prije je bio onako baš vodenast - čisto nešto što dam koži lica da 'srkne' poslije umivanja, a prije adekvatne kremice. Ove posljednje dvije su mi se učinile mrvicu bogatije od one vodice. Učinak mi je bio isti, eventualno mrrrrvicu jači. Promjenu sam osjetila samo pod prstima i po dužini umasiravanja/upijanja. Nikakve mi probleme po licu nije izazvao, i dalje sam jednako zadovoljna, a lice mi reagira izbacivanjem gadova na sve.

Što se tiče bočice koju trenutno koristim... Nekako brijem da je opet vodenasta tekstura u pitanju, identična prvotnoj verziji s vrha posta.

Sad sam već uvjerena da zabrijavam.
Ja sam ponovno kupila aqua serum nakon recimo dva mjeseca pauze kad sam koristila neke druge serume i kuzim da mu vise treba da se upije, ali sam si to objasnila time sto mi je zimi i uz centralno koza vise dehidrirana pa brze upije serum...
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 18:00   #3020
dobila sam danas balea med ultra sensitive noćnu kremu. nisam još koristila baleine kreme i ne kužim se u sastave pa jel neko probao da mi kaže kakva je?
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.