Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2007., 05:42   #81
Quote:
foxylady kaže: Pogledaj post
ajme super!!!!!!!!! sto volim kad nest tak procitam. divota...
baš divota-već vidim da ću to morat kupit
i ja koristim avene,ali nisam baš nešto preludo zadovoljna s njim..
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 15:16   #82
Quote:
ines83 kaže: Pogledaj post
evo da se pohvalim da Nuxe hidratantnu kremu koristim nešto više od 2 tj. i rezultati su neočekivani, nisam znala da ću biti toliko zadovoljna tom kremom, tj. prezadovoljna!Lice mi više nema onaj ružan sjaj koji se pojavi već nakon pola sata(T-zona), koža mi više nije dehidrirana, a ono što me najviše zadivilo, nema više ni traga prištićima,koje bi tu i tamo prije dobila, a i flekice se povlače!Inače to je hidratantna krema za normalnu kožu, a učinak je i veći od onog kakav bi trebao biti!Koža mi sad ima tako lijep zdrav sjaj!Evo, ne mogu prestat hvalit Nuxe!Inače, ovaj topic me potaknuo na probu tih proizvoda, i sad sam presretna što ovaj forum postoji, ja sam svoje brige s licem riješila.Najbitnije mi je imat lijep i zdrav ten, a s ovom kremom sam to postigla!
Toplo preporučam svima da probaju Nuxe proizvode,a pogotovo onima koji ne mogu koristit bilo kakve kremice( meni je do sada jedino pasao Avene, ali ga je Nuxe nadmašio), znači oni s osjetljivom kožom lica.A piling i maska, ajme miline, to mi je sljedeća investicija!
Potpisujem svaku riječ!
Btw, koliko košta maska?
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 11:25   #83
Quote:
Sugarplum Fairy kaže: Pogledaj post
Potpisujem svaku riječ!
Btw, koliko košta maska?
A negdje blizu 200 kn, al stvarno je maska divota, a i traje sigurno dugo, ne treba je nanijeti debeli sloj.Ja sam onaj tester imala za 3 nanošenja, a piling već 4. put nanosim, iz onog malog testera.Stvarno je koža predivno meka i blistava od toga, vjerujte probala sam sve i svašta, imala sam i od skupih firmi maske i pilinge i od Avena, ali Nuxe je nadmašio sve, a krema tako lijepo hidratizira kožu!Evo, da ne mislite da vas muljam, uzmite testere u ljekarni, piling, maska i krema (krema za odgovarajući tip kože), pa javite kako ste zadovoljni!A zasigurno ćete biti, i doći u napast da kao i ja želite pola kolekcije kupit.
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:09   #84
U novoj Grazii pise da se u Francuskoj svake minute proda jedna Nirvanesque krema,a ista je u Japanu prva na listi najprodavanijih proizvoda...pa ako imate sto reci o toj kremi recite.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:42   #85
Krema za ravnanje i sprječavanje prvih bora i za mimičke bore (kaže prospekt). Cure su je nahvalile na temi o kremama, i na forumu Divastique je jako hvaljena.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.

Zadnje uređivanje Sugarplum Fairy : 02.02.2007. at 00:36.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 02:37   #86
počela sam korsititi creme etincelante i čim sam ju stavila sva se skupljala u grumenima po licu i nije mi dovoljno vlažna. katastrofa. prestala koristiti.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 03:27   #87
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
počela sam korsititi creme etincelante i čim sam ju stavila sva se skupljala u grumenima po licu i nije mi dovoljno vlažna. katastrofa. prestala koristiti.
I meni je etincelante bila presuha. Creme Fraiche mi je .
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 23:58   #88
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
počela sam korsititi creme etincelante i čim sam ju stavila sva se skupljala u grumenima po licu i nije mi dovoljno vlažna. katastrofa. prestala koristiti.
Očito si izabrala krivu kremu za tvoj tip kože!Meni je isto Creme Fraiche savršena!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 13:04   #89
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
počela sam korsititi creme etincelante i čim sam ju stavila sva se skupljala u grumenima po licu i nije mi dovoljno vlažna. katastrofa. prestala koristiti.
Pa, creme etincelante nije ni zamisljena da bude vlažna, ona ima voćne kiseline koje lagano piliraju... to ti je uglavnom za masnu kožu, a ne za dehidriranu. Probaj creme freiche (ima tri formulacije: formula light za masnu kože, za normalnu te obogaćena za suhu kožu). Pitaj tete u apoteci za sva 3 testera.....
 
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 13:10   #90
svidja mi se creme fraiche za normalnu, doduse, tek sam je dvaput koristila.
a etincelante je bas za masnu? ja bih trebala nesto za uklanjanje oziljaka i neravnina, ali ne zelim dodatno isusivanje.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 15:30   #91
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
svidja mi se creme fraiche za normalnu, doduse, tek sam je dvaput koristila.
a etincelante je bas za masnu? ja bih trebala nesto za uklanjanje oziljaka i neravnina, ali ne zelim dodatno isusivanje.
mislim da bi ti nova derm s AHA kiselinama mogla biti dobra.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 15:41   #92
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
mislim da bi ti nova derm s AHA kiselinama mogla biti dobra.
ali nije neki tezak slucaj, nemam ih puno. zvuci malo agresivno.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 16:04   #93
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
ali nije neki tezak slucaj, nemam ih puno. zvuci malo agresivno.
ma kakvi! ja nemam nikakvih problema te vrste, a koristila sam ju kao noćnu neko vrijeme. pitaj u apoteci pa pogledaj, samo ju nemoj zamijeniti s novaderm od vichyja, ovo je, koliko se sjećam, naša proizvodnja.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 16:05   #94
Quote:
maracan kaže: Pogledaj post
Pa, creme etincelante nije ni zamisljena da bude vlažna, ona ima voćne kiseline koje lagano piliraju... to ti je uglavnom za masnu kožu, a ne za dehidriranu. Probaj creme freiche (ima tri formulacije: formula light za masnu kože, za normalnu te obogaćena za suhu kožu). Pitaj tete u apoteci za sva 3 testera.....
hoću, hoću...
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 17:24   #95
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
U novoj Grazii pise da se u Francuskoj svake minute proda jedna Nirvanesque krema,a ista je u Japanu prva na listi najprodavanijih proizvoda...pa ako imate sto reci o toj kremi recite.
Sadrzi parabene, tako da necu niti probavati. A u sastavu vele da ima macadamia ulje i neka etericna ulja - Merlina i Lela o tome pisu vec 50ak stranica na prirodnoj kozmetici. Ja bih prvo probala njihovu verziju, jer iz vlastitog iskustva - znaju sto pisu.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 18:22   #96
Jel zna tko gdje tih cuda ima kupiti u Osijeku? Vinkovcima..?
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 20:04   #97
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
Sadrzi parabene, tako da necu niti probavati. A u sastavu vele da ima macadamia ulje i neka etericna ulja - Merlina i Lela o tome pisu vec 50ak stranica na prirodnoj kozmetici. Ja bih prvo probala njihovu verziju, jer iz vlastitog iskustva - znaju sto pisu.
kaj stvarno ima parabene?????? ja sam gledala na webu, tamo pisu samo prirodni sastojci tak da nisam ni gledala na kutijici, idem sad odmah pogledat.

evo me natrag: hebemumisha, imala si pravo, na stranicama kutijice nis ne pise ali na dnu ... vise njih kaj bum sad, a kupila sam si cijelu kolekciju

(meni prirodno, koliko god sam pazila, nije pasalo)
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 20:19   #98
U redu je lutko! Ako tebi pase, ne boj se tih malo parabena, sigurno ti nece biti nista.
Znam i sama kako je tesko naci nesto sto pase. Da sam na tvom mjestu samo bih nastavila koristiti, i ne bih dvaputa mislila o tome.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:27   #99
Curke,jel ko probao nešto za čišćenje lica od Nuxa?ja sam faTipa mlijeko ili tako nešto, znam da imaju?
Ticia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:46   #100
Quote:
Paranoid Sheep kaže: Pogledaj post
Jel zna tko gdje tih cuda ima kupiti u Osijeku? Vinkovcima..?
ima u osijeku u ljekarni na sjenjaku i preko puta katedrale u zupanijskoj,takodje u ljekarni.
__________________
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti, - mi ćemo ga držati"
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.