Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2016., 11:46   #3561
pozdrav,

koristim lumeu već 3 tretmana, pazusi ok- dosta dlačica otišlo a noge i ne. Ne vidim rezultate, kad ste vi primjetili rezultate ili sam beznadan slučaj???
pkarla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 19:53   #3562
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Koliko ti je vremena proslo od blicanja?
Ja sam isla na stari aparat u salon i otislo mi je oko 80-85% dlacica.
Imam relativno svjetlu kozu (nisam bas Snjeguljica ali sam svjetlija) i deblje dlake, i otisle su upravo one najdeblje.

Trebala sam pricekati oko 10-ak dana od blicanja da primijetim kako ispadaju, a vidna je razlika bila tek nakon 2. ili 3. tretmana.

MOguce da ne djeluje kod nekih, da. Nema to veze s jajnicima nuzno, mozda kod nekih osoba tip dlake i boja jednostavno iz nekog razloga ne apsorbiraju svjetlost koliko je potrebno.

Mozda bi ti pomogao neki jaci aparat u dermatoloskim klinikama.
Blicam svakih 10ak dana i uvijek na najjace, snaga 5. Nevjerojatno da se bas nikakva razlika ne vidi nigdje.
Ja sam izgleda izgubljen slucaj. Sto mi jos preostaje osim ipla? Gdje se uopce rade tretmani pravim laserom, svi nude ipl koji je kao slabiji od lasera?
Melina- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 12:19   #3563
Jesi li pročitala uputstva? Sve radiš kako treba?
Ja se blicam svaka dva tjedna jer mislim da tako piše u uputstvima (takvi su ciklusi dlake pa tako najbolje "uhvatiš" sve dlake u periodu u kojem blicanje najviše utječe na njih). I prije blicanja ih obriješ.

Da li si prije toga čupala dlake? Ja sam prije radila epilaciju pa sam napravila višemjesečnu pauzu nakon čupanja da korijen dlake ojača pa da blicanje više utječe na njega.

I, treća stvar koja mi pada na pamet je, što su mi u jednom salonu rekli da blicanje neće pomoći ako imaš višak testosterona. To onda prvo moraš riješiti lijekovima pa se tek onda blicati.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 19:47   #3564
Quote:
sugababe156 kaže: Pogledaj post
Jesi li pročitala uputstva? Sve radiš kako treba?
Ja se blicam svaka dva tjedna jer mislim da tako piše u uputstvima (takvi su ciklusi dlake pa tako najbolje "uhvatiš" sve dlake u periodu u kojem blicanje najviše utječe na njih). I prije blicanja ih obriješ.

Da li si prije toga čupala dlake? Ja sam prije radila epilaciju pa sam napravila višemjesečnu pauzu nakon čupanja da korijen dlake ojača pa da blicanje više utječe na njega.

I, treća stvar koja mi pada na pamet je, što su mi u jednom salonu rekli da blicanje neće pomoći ako imaš višak testosterona. To onda prvo moraš riješiti lijekovima pa se tek onda blicati.
Jedino to, ali čak i da imam, nekog pomaka bi trebalo biti, pa i muškarci koriste Lumeu i djeluje im. I onda bi trebali navesti u uputama da ne djeluje u slučaju poremećaja hormona.
Melina- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 22:44   #3565
Mislim da na nekim modelima piše da nisu za žene sa policističnim jajnicima. Ako saznaš zbog čega ne djeluje kod tebe, please javi jer će sigurno biti sličnih slučajeva.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 13:57   #3566
Razmisljam o investiranju u Lumeu, ima neka ponuda preko amexa i elipsa. Koliko su velike razlike izmedju 2009 i 1995 modela?

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 23:13   #3567
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Razmisljam o investiranju u Lumeu, ima neka ponuda preko amexa i elipsa. Koliko su velike razlike izmedju 2009 i 1995 modela?

Sent from my XT1068 using Tapatalk
I jedan i drugi model imaju 250 000 bljeskova i iste su jacine.Razlika je u tome sta je model 2009 bezicni i ima nastavke za lice i bikini (zbog toga je razlika u cijeni).
maya10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 00:18   #3568
Da, steta sto samo taj najskuplji ima nastavak za bikini. Uh, moram jos promisliti.
Jel netko od cura pokusao blicati bikini bez tih posebnih nastavaka s jeftinijim modelima?

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 01:02   #3569
Ja ima te nastavke, ali ih uopce ne koristim, sve blicam s onim glavnim.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 11:50   #3570
Ja koliko vidim na svakom modelu imaju slike žene koja blica bikini i svugdje se bikini spominje, razlika je samo sto nemaju specijalni nastavak.
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 14:02   #3571
Za Lumeu 1995 na slici je prikazan i bikini,iako nema taj nastavak (nije to nesto velika razlika u velicini,prozorcic na njoj ima 4 cm a za bikini je mislim 3cm kod modela koji imaju nastavke,tako da se vjerojatno moze i s tim blicati). A za lice bas mora biti posebni nastavak.
maya10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 15:28   #3572
Oduševljena sam Philips Lumeom, imam 2004/11, do sad sam odradila 2 blicanja.
Pazusi su s nekih 40% manje dlaka, noge i bikini nešto manje, al naziru se rupe. Već nakon prvog blicanja dlake su bile tanje i svjetlije, sporije rastu i ne svrbi dok rastu te nemam novih uraslih dlaka. Ovo mi je vjerojatno jedna od pametnijih investicija uz Clarisonic
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 23:03   #3573
Danas sam odradila prvo blicanje sa remingtonom (noge i bikini, ruke, malo na stomaku). Lice ostavljam za sutra.
Jednu potkoljenicu sam greskom odradila na 1 jer sam zaboravila pojacati a ostalo na 5.
Sa 5 osjetim blago peckanje na odredjenim dijelovima, nista strasno.

Zadovoljna sam samim procesom i uredjajem. Vjerovatno sam neke dijelove i profulala iako sam se iscrtala ali za prvi put je ok.

Nadam se da ce imati bar djelomican efekat. Sad preostaje samo cekati 2 sedmice pa opet blicati.
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 17:39   #3574
Cure sto bi preporucile za nekog tko bi uklanjao dlake samo sa bikinija i pazuha jer je ostatak tijela svijetla dlaka. Jel ima smisla kupovat Lumeu ili radije uplatit paket laserskog uklanjanja u nekom salonu/poliklinici?
dolcenera6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 23:35   #3575
Quote:
Melina- kaže: Pogledaj post
Blicam svakih 10ak dana i uvijek na najjace, snaga 5. Nevjerojatno da se bas nikakva razlika ne vidi nigdje.
Ja sam izgleda izgubljen slucaj. Sto mi jos preostaje osim ipla? Gdje se uopce rade tretmani pravim laserom, svi nude ipl koji je kao slabiji od lasera?
10 dana je premalo. Dlacice ti ni ne stignu doci u fazu u kojoj ih je moguce unistiti. Pricekaj 2 do 3 tjedna. Ne odmah dramit
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 23:36   #3576
Quote:
sugababe156 kaže: Pogledaj post
Jesi li pročitala uputstva? Sve radiš kako treba?
Ja se blicam svaka dva tjedna jer mislim da tako piše u uputstvima (takvi su ciklusi dlake pa tako najbolje "uhvatiš" sve dlake u periodu u kojem blicanje najviše utječe na njih). I prije blicanja ih obriješ.

Da li si prije toga čupala dlake? Ja sam prije radila epilaciju pa sam napravila višemjesečnu pauzu nakon čupanja da korijen dlake ojača pa da blicanje više utječe na njega.

I, treća stvar koja mi pada na pamet je, što su mi u jednom salonu rekli da blicanje neće pomoći ako imaš višak testosterona. To onda prvo moraš riješiti lijekovima pa se tek onda blicati.
Ja imam visak testosterona, pa mi je puno otpalo.
Eventualno se mogu nesto ranije vratiti nazad ali ne mogu reci da 4 tretmana nisu djelovala - jer zbilja jesu.

Quote:
sugababe156 kaže: Pogledaj post
Mislim da na nekim modelima piše da nisu za žene sa policističnim jajnicima. Ako saznaš zbog čega ne djeluje kod tebe, please javi jer će sigurno biti sličnih slučajeva.
Zasto ne bi bili? Pa ne utjecu pc jajnici na fotounistenje dlake. Eventualno zbog hormonalnih smetnji dlake brze ponovno narastu a to samo znaci da treba cesce ponavljati tretmane i to je to.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 00:27   #3577
Evo i mene u Lumea klubu, sutra planiram prvo blicanje.
Imam par pitanja za iskusne
Jeste se iscrtavale ili blicate odokativno? S čim da se iscrtam?
Imam neku bijelu olovku, ali to je ona make up, masna, ne čini mi se praktična.
I kako se održavate između blicanja? Samo žilet ili može i epilator?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 17:05   #3578
Ja sam se iscrtavala pa sam skužila da mi dulje treba da se iscrtam nego kaj traje samo blicanje i moraš samo brijati. Epilator nemoj koristiti jer iščupa korijen pa IPL nema na kaj djelovati.

Zaključila sam da je blicanje strašno dosadno onda se natjeram jedan dan jednu potkoljenicu, pa drugu, pa natkoljenice, pa bikini..kad se cijela poblicam, već prođe 2 tjedna i moram ispočetka :P
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 17:58   #3579
Da, i meni se čini pomalo dosadno, no tješim se da je bolje se blicat nego čupkat epilatorom, barem manje boli
Skupljam volju za uhvatit se toga kasnije popodne
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 18:35   #3580
Jednu potkoljenicu detaljno poblicam, onda drugu počnem brljaviti jer mi se više ne da picajzlati, onda mi se isprazni baterija...
Al sve u svemu sam zadovoljna
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.